Apple Fitness – News – Apple (FR) ، Apple Fitness – News – Apple (CA)

تناسب اندام سیب

شکل فیزیکی و ذهن آگاهی خود را بهبود بخشید یا با برنامه های آموزش و مدیتیشن متناسب ما برای ماجراهای جدید آماده شوید.

تناسب اندام سیب+

برای هر اشتراک جدید ، برای خرید آیفون ، اپل واچ ، آیپد یا اپل تلویزیون از Apple Fitness+ به مدت 3 ماه استفاده کنید. سپس 9.99 یورو در ماه یا 79.99 یورو/سال 1 پرداخت کنید. و اشتراک خود را با پنج عضو خانواده خود به اشتراک بگذارید 2 .

1 ماه رایگان

برای هر اشتراک جدید ، از یک ماه آزمایشی رایگان بهره مند شوید ، سپس 9.99 یورو در ماه یا 79.99 یورو در سال بپردازید * . و اشتراک Apple Fitness+ خود را با پنج عضو خانواده خود به اشتراک بگذارید .

صف ها و برنامه های شخصی

تنظیمات برگزیده خود را مشخص کنید ، و تناسب اندام+ به طور خودکار یک برنامه شخصی ایجاد می کند. و با صف ها ، می توانید فوراً از یک جلسه تمرین یا مراقبه به مرحله بعدی بروید.

نکات جدید مربیان

پیشنهادات مفیدی ، نمایشی عملی و مشاوره تخصصی تیم مربیان تناسب اندام دریافت کنید+. این فیلم های کوچک هر هفته برای ایجاد انگیزه در شما و کمک به شما در رسیدن به اهداف خود منتشر می شوند.

تا پایان سال موجود است

محتوای صوتی در پیش زمینه

در هر جلسه روی موسیقی یا صدای مربیان تمرکز کنید.

برنامه ها

وضعیت جسمی و تمرین ذهن آگاهی خود را بهبود بخشید یا به لطف یک سری تمرینات و مراقبه های خاص ایجاد شده ، آماده شوید.

مجموعه ها

یک هدف را تعیین کنید یا با جلسات ورزش و مراقبه با دقت در کتابخانه تناسب اندام انتخاب شوید+.

هنرمند در کانون توجه

صدای لیست های پخش را که بزرگترین بازدیدهای نمادهای موسیقی را گرد هم آورده است آموزش دهید.

راه رفتن

الهام بخش ترین شخصیت ها شما را سوار می کنند و حکایات ، آهنگ ها و عکس ها را با خود به اشتراک می گذارند.

اجرا کن

با صدای انگیزه در لیست های پخش ، از مشاوره عاقلانه لذت ببرید و عکس های مکان های برجسته را تحسین کنید.

3 ماه رایگان

برای هر اشتراک جدید ، برای خرید آیفون ، اپل واچ ، آیپد یا اپل تلویزیون از Apple Fitness+ به مدت 3 ماه استفاده کنید. سپس 9.99 یورو در ماه یا 79.99 یورو/سال 1 پرداخت کنید . و اشتراک خود را با پنج عضو خانواده خود به اشتراک بگذارید 2 .

1 ماه رایگان

برای هر اشتراک جدید ، از یک ماه آزمایشی رایگان بهره مند شوید ، سپس 9.99 یورو در ماه یا 79.99 یورو در سال بپردازید * . و اشتراک Apple Fitness+ خود را با پنج عضو خانواده خود به اشتراک بگذارید .

یک سیب

یک بسته از جمله Apple Fitness+ و چهار اشتراک دیگر اپل را برای یک نرخ واحد و کاهش ماهانه مشترک کنید.
و بیشتر لذت ببرید. برای کمتر. اشتراک برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده 2 .

سیب

 • Apple Fitness+ جلسات ورزش و مدیتیشن به زبان انگلیسی است. زیرنویس ها به زبان فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی و پرتغالی از برزیل موجود است.
 • * Apple Fitness+ نیاز به آیفون 8 (یا مدل بعدی) یا یک سری Watch Series 3 (یا مدل بعدی) دارد که با آیفون 6S (یا مدل بعدی) دوقلوی شده است. فقط مشترکان افراد جدید. 9.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. مشمول شرایط.
 1. برای مشترکان جدید که از 7 سپتامبر 2022 یک دستگاه واجد شرایط خریداری می کنند ، در دسترس است. 9.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، و فقط یک پیشنهاد برای هر خانواده اگر شما بخشی از یک گروه به اشتراک گذاری خانواده هستید ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده توسط شما یا خانواده خود. اگر شما یا اعضای خانه خود قبلاً اشتراکی را در Apple Fitness کسب کرده باشید ، این پیشنهاد در دسترس نیست+. پس از فعال کردن دستگاه واجد شرایط به مدت 3 ماه معتبر است. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 2. به اشتراک خانواده نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر به اپل بروید.com/fr/اشتراک خانوادگی.
 3. آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 • Apple Fitness+ نیاز به اشتراک و همچنین سخت افزار و نرم افزار سازگار دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری ، اینجا را کلیک کنید.
 • برای استفاده از آخرین ویژگی ها ، بررسی کنید که جدیدترین نسخه نرم افزاری روی دستگاه های شما نصب شده است.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

تناسب اندام سیب+

یک آیفون ، یک ساعت اپل ، آیپد یا یک تلویزیون اپل بخرید و به مدت 3 ماه به صورت رایگان از Apple Fitness+ لذت ببرید (فقط اشتراک های جدید) ، سپس با هزینه 12.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار . برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده خود 2 .

1 ماه رایگان

هنگام عضویت در Apple Fitness+1 ماه رایگان دریافت کنید ، سپس 12.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار بپردازید . برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده خود 2 .

باتری ها و برنامه های شخصی را کشف کنید.

تناسب اندام+ می تواند برنامه های شخصی به ویژه برای شما ایجاد کند. ترجیحات خود را وارد کنید ، و اطراف خود را بازی کنید. سپس به لطف باتری ها از تمرین یا مراقبه به دیگری بروید بدون وقفه.

مشاوره مربی جدید

از نکات ، تظاهرات ها و اطلاعات عملی تیم تناسب اندام متخصص لذت ببرید+. هر هفته به صورت فیلم های کوتاه منتشر می شود ، مشاوره مربی برای ایجاد انگیزه در شما و کمک به شما در رسیدن به اهداف خود وجود دارد.

اواخر امسال

مراقب صوتی باشید

شما ترجیح می دهید وقتی خود را آموزش می دهید روی موسیقی یا برعکس ، روی صدای مربیان تمرکز کنید? شما انتخاب دارید.

برنامه ها ◊

شکل فیزیکی و ذهن آگاهی خود را بهبود بخشید یا با برنامه های آموزش و مدیتیشن متناسب ما برای ماجراهای جدید آماده شوید.

مجموعه ها

یک هدف را تعیین کنید یا با انتخاب های آموزش و مراقبه های ما از کاتالوگ تناسب اندام الهام بگیرید+.

هنرمند

به ریتم لیست های خواندن ما اختصاص داده شده به افسانه های موسیقی بروید.

راه رفتن **

با شخصیت های الهام بخش که درگیر داستان ، عکس و آهنگ هستند ، هوا را بگیرید.

اجرا کن **

به خودتان اجازه دهید با آهنگ های جذاب ، مشاوره مربی و عکس های مکان های برجسته در سراسر جهان حمل شوید.

3 ماه رایگان

یک آیفون ، یک ساعت اپل ، آیپد یا یک تلویزیون اپل بخرید و به مدت 3 ماه به صورت رایگان از Apple Fitness+ لذت ببرید (فقط اشتراک های جدید) ، سپس با هزینه 12.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار . برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده خود 2 .

1 ماه رایگان

هنگام عضویت در Apple Fitness+1 ماه رایگان دریافت کنید ، سپس 12.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار بپردازید . برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده خود 2 .

یک سیب

Apple Fitness+ و پنج سرویس اپل دیگر را با نرخ ماهانه سودمند ترکیب کنید. این بهترین گزارش سرگرم کننده است . برای به اشتراک گذاشتن با پنج عضو خانواده خود 2 .

سیب

 • * Apple Fitness+ به آیفون 8 (یا یک مدل جدیدتر) یا Apple Watch Series 3 (یا یک مدل جدیدتر) نیاز دارد که با آیفون 6s (یا یک مدل جدیدتر) دوقلوی شده است. فقط اشتراک های جدید. 12.99 دلار در ماه پس از محاکمه. بسته به طور خودکار تمدید می شود ، مگر اینکه لغو شود. روشها اعمال می شود.
 • ** به اشتراک تناسب اندام سیب نیاز دارد+. این محتوا فقط در حال حاضر به زبان انگلیسی ارائه می شود.
 • دوره های Apple Fitness+ به زبان انگلیسی ، با زیرنویس فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی و پرتغالی (برزیل) متحرک شده اند).
 1. این پیشنهاد برای مشترکین تازه که بعد از 7 سپتامبر 2022 یک دستگاه واجد شرایط خریداری می کنند در نظر گرفته شده است. 12.99 دلار در ماه پس از محاکمه. اگر شما بخشی از یک گروه به اشتراک گذاری خانواده هستید ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده توسط شما یا خانواده ، یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل یا خانواده. اگر شما یا خانواده خود قبلاً اشتراک آمادگی جسمانی را تهیه کرده اید ، این پیشنهاد در دسترس نیست+. سه ماه معتبر از فعال شدن یک دستگاه واجد شرایط ارائه دهید. بسته به طور خودکار تمدید می شود ، مگر اینکه لغو شود. محدودیت ها و شرایط اعمال می شود.
 2. به اشتراک خانواده نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/ca/fr/اشتراک خانوادگی.
 3. دوره آزمایشی رایگان فقط شامل خدماتی است که شما قبلاً از آنها استفاده نمی کنید و از قبل از یک دوره آزمایشی رایگان بهره نمی برید. پس از اتمام دوره آزمایش ، این بسته به طور خودکار تمدید می شود ، به جز در صورت لغو. محدودیت ها و شرایط اعمال می شود.
 • Apple Fitness+ نیاز به اشتراک و همچنین سخت افزار و نرم افزار سازگار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری ، اینجا را کلیک کنید.
 • Apple Fitness+ به آیفون 8 (یا مدل اخیر) با iOS 16 نیاز دارد.1 (یا بعد از آن) یا یک سریال اپل واچ 3 (یا مدل اخیر) با WatchOS 7.2 (یا بالاتر) با iPhone 6s (یا مدل اخیر) با iOS 14 دوقلوی شده است.3 (یا بعد).
 • برای استفاده از جدیدترین ویژگی ها ، حتماً آخرین بروزرسانی نرم افزار را در دستگاه های خود نصب کرده اید.

حتی راه های خرید بیشتر: یک فروشگاه اپل یا یک فروشنده را در این نزدیکی پیدا کنید. یا با 1800 APPLE تماس بگیرید.

© 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • استفاده از شاهدان
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • مشاوره قضایی
 • نقشه سایت

نحوه استفاده از تناسب اندام سیب+ ?

با دنبال کردن توصیه های بهترین مربیان جهان در iPhone ، iPad و Apple TV خود ورزش کنید. با تشکر از Apple Fitness+، تمرینات مختلفی را مرور کنید تا یکی از مواردی را که می خواهید انجام دهید پیدا کنید ، تنظیمات را برای تمرین خود شخصی سازی کنید ، سپس خود را در عمل قرار دهید.

اقدامات شخصی در آیفون و اپل واچ

درباره تناسب اندام سیب+

Apple Fitness+ یک سرویس اشتراک است که به شما امکان دسترسی به فیلم های تمرینات هدایت شده توسط یک مربی در iPhone ، iPad یا Apple TV شما را می دهد. Apple Fitness+ از 12 نوع تمرین پشتیبانی می کند ، از جمله: کسری (HIIT) ، یوگا ، روکش ، پیلاتس ، تقویت عضلات ، مسابقه و حصیر پیاده روی ، دوچرخه ، سوار ، رقص ، کیک بوکسینگ و بهبودی کامل. این سرویس همچنین شامل جلسات مراقبه ویدیویی و صوتی است. شما می توانید Apple Fitness+ تمرینات را از آیفون یا اپل واچ خود شروع کنید. رفتن با مشاوره با اطلاعات مربیگری در صفحه ، مانند ایجاد انگیزه در نشانه ها و زمان بندی. اگر از اپل واچ استفاده می کنید ، اندازه گیری های شخصی شما در طول آموزش شما ظاهر می شود ، مانند ضربان قلب و کالری سوخته.

برای شروع

 • حتماً یک اپل واچ یا آیفون سازگار داشته باشید ، با آخرین نسخه نرم افزاری نصب شده است.
 • اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، در Apple Fitness مشترک شوید+.

یک تمرین پیدا کنید

اگر حداقل سه تمرین تناسب اندام+به پایان رسیده باشید ، توصیه های شخصی شما در بالای برنامه ظاهر می شود. اگر توصیه های شخصی را نمی بینید ، همیشه می توانید تمرینات را پیدا کرده و فیلتر کنید.

 1. در آیفون خود ، فرم را باز کنید و برگه تناسب اندام را لمس کنید+. در iPad یا Apple TV خود ، برنامه فرم را باز کنید.
 2. نوعی تمرین را انتخاب کنید.
  انواع ورزش در برگه تناسب اندام+
 3. دکمه فیلتر را لمس یا انتخاب کنید.
  دکمه فیلتر برای یک نوع تمرین
 4. برای تصحیح تمرینات روی یک گزینه فیلتر ضربه بزنید.
  گزینه های فیلتر توسط مربی و مدت زمان

هنگامی که یک تمرین پیدا کردید ، می توانید:

 • برای دیدن یک نمای کلی از تمرین ، پیش نمایش را لمس یا انتخاب کنید. در نمای کلی ، مربی ساختار تمرین ، لیست پخش و هدف تمرین را ارائه می دهد.
 • با لمس دکمه افزودن در iPhone یا iPad خود ، یا انتخاب ذخیره تمرین در Apple TV خود ، یک تمرین را ذخیره کنید. برای دسترسی به تمرینات ضبط شده خود ، در پایین تناسب اندام به تمرینات من بروید+.
 • LA Playlist Musicale را برای ورزش مرور کنید. اگر اشتراک در Apple Music دارید ، موسیقی را لمس کنید یا به موسیقی گوش دهید تا لیست پخش را به برنامه موسیقی اضافه کنید.

شروع یک تمرین

ما تمرین را شروع می کنیم ?

ورزش در iPhone یا iPad

 1. روی دکمه شروع تمرین ضربه بزنید.
 2. روی دکمه خواندن ضربه بزنید: اندازه گیری های Apple Watch شما روی صفحه نمایش داده می شود.
 3. در صورت لزوم روی دستگاه یا اپل واچ ، مهمانی خود را از سر بگیرید و از سر بگیرید.

در پایان تمرین ، می توانید با نتایج خود مشورت کنید یا یک جلسه بهبودی کامل را شروع کنید.

ورزش در Apple TV

 1. برنامه فرم را باز کنید.
 2. نمایه خود را انتخاب کنید. اگر به عنوان حساب اصلی وصل نشده اید ، دیگری را انتخاب کنید و Apple Watch شما با Apple TV دوقلو نیست. برای دوق دادن Apple Watch خود ، برنامه تمرینی را روی Apple Warch خود باز کنید ، سپس کد نمایش داده شده در Apple TV را وارد کنید.
 3. تمرین خود را پیدا کرده و انتخاب کنید.
 4. دکمه خواندن را انتخاب کنید: اندازه گیری های Apple Watch شما روی صفحه نمایش داده می شود.
 5. در صورت لزوم روی دستگاه یا اپل واچ ، مهمانی خود را از سر بگیرید و از سر بگیرید.

در پایان تمرین ، می توانید با نتایج خود مشورت کنید یا یک جلسه بهبودی کامل را شروع کنید.

اقدامات تمرین را شخصی سازی کنید

قبل از شروع تمرین ، می توانید تنظیماتی را که روی صفحه نمایش داده می شود انتخاب کرده و در هر زمان در طول تمرین آنها را اصلاح کنید.

 1. روی دکمه ای که یک تمرین را شروع می کند ضربه بزنید. اگر قبلاً یک تمرین فعلی دارید ، مکث را لمس کرده یا فشار دهید تا اندازه گیری های خود را سفارشی کنید.
 2. در iPhone یا iPad خود ، دکمه Metrics Editor را لمس کنید . در Apple TV خود ، از کنترل از راه دور خود استفاده کنید تا روی دکمه متریک ویرایشگر کلیک کنید .

معیارهای

شما می توانید مدت زمان تمرین ، ضربان قلب و کالری خود را در سمت چپ بالا در حین ورزش نشان دهید. وضعیت حلقه های فعالیت شما نیز در بالا سمت راست ظاهر می شود.

یک ساعت

می توانید زمان سپری شده در طول ورزش ، زمان باقی مانده را نشان دهید یا این اندازه گیری را غیرفعال کنید.

نوار چالش

نوار چالش باعث می شود تا تلاش خود را با افراد دیگری که همان تمرین را انجام داده اند مقایسه کنید. با توجه به وزن تنظیم می شود تا یک مقایسه عادلانه تر امکان پذیر باشد و نشان می دهد کالری شما سوخته است. اگر این اندازه گیری را فعال کنید ، داده های مربوط به ورزش شما به طور ناشناس به رقابت نوار چالش اضافه می شود. نوار چالش برای تمرینات کسری (HIIT) ، فرش های مسابقه ، دوچرخه و سوار در دسترس است.

در اینجا چگونگی محاسبه و نمایش اندازه گیری شما در مورد نوار چالش آورده شده است:

 • نوار چالش برای محاسبه نتایج شما ، ضربان قلب شما را در نظر می گیرد. اگر ضربان قلب شما نمایش داده نشود ، می توان نتایج نوار چالش را تحت تأثیر قرار داد. نحوه دریافت دقیق ترین اظهارات را با استفاده از Apple Watch خود پیدا کنید.
 • بسته به کالری سوخته شده ، نوار چالش نشان می دهد که آیا شما در پشت گلوله ، در دم گلوله ، در وسط گلوله ، در راس گلوله یا جلوی گلوله قرار دارید. هرچه بیشتر تمرین کنید ، احتمال پیشرفت در گلوله بیشتر خواهید داشت.
 • نوار چالش 2 دقیقه پس از شروع تمرین شما ظاهر می شود. به صورت یک پنجره لغزنده نمایش داده می شود و دو دقیقه آخر تلاش شما را منعکس می کند.
 • پس از اتمام تمرین ، موقعیت نهایی شما در نوار چالش نشان دهنده میانگین تلاش شما در طول تمرین است. در خلاصه تمرین خود می توانید نتیجه نوار چالش خود را مشاهده کنید.

Apple Fitness+ فقط در برخی از کشورها و مناطق خاص موجود است. کشورها و مناطقی را که Apple Fitness+ در دسترس است کشف کنید.