Audi R8 E -tron: Supercar Electric Boogaloo – راهنمای ماشین ، آئودی ممکن است R8 E -Tron – راهنمای ماشین را تولید کند

آئودی ممکن است R8 e-tron را تولید کند

امروز ، ما می آموزیم که آئودی دوباره علاقه مند به تولید R8 e-tron خود است ، هرچند به مقدار بسیار کمی.

Audi R8 e-Tron: Supercar Electric Boogaloo

از قسمت بیرونی همان مشخصات اغوا کننده ای به عنوان Supercar R8 دارد. تنها نشانه این که ممکن است چیزی در مورد R8 e-tron متفاوت باشد ، خروجی خنک کننده هوا در هود و عدم وجود لوله های دم است. اگرچه آنها یکسان به نظر می رسند ، این دو خودرو تنها نه قسمت مشترک را به اشتراک می گذارند. هنگامی که R8 E-Tron حرکت می کند ، سکوت Almots-Dead آن یک واژگان به سیستم پیشرانه الکتریکی آن است.

از مسابقه اگر می خواهید رنگ قرمز روشن را از بدنه نوار بکشید ، متوجه می شوید که بخش بزرگی از پوست دیگر از فیبر کربن سبک ساخته شده است. پانل های بدن را بلند کنید و یک شاسی آلومینیومی بسیار سبک پیدا خواهید کرد-حتی چشمه های سیم پیچ تعلیق از پلیمر فایبرگلاس ساخته شده اند. وزن ساختار بدن فقط 199 کیلوگرم ، 23 کیلو سبک تر از بدن R8 است.

  • همچنین: آئودی در TED2012 U را اعلام کرد.حرف. معرفی برنامه آزمایشی وسیله نقلیه الکتریکی A3 E-Tron
  • همچنین: آئودی ممکن است R8 e-tron را تولید کند

تمام این اقدامات صرفه جویی در وزن برای جبران باتری لیتیوم یون 530 سلول ، که مرکز ماشین را پایین می آورد و در یک T در پشت راننده پخش می شود ، ضروری است. وزن R8 e-tron در 1،780 کیلوگرم ، 155 کیلوگرم قابل توجه سنگین تر از R8 V8 Coupe با گیربکس دستی. یکی از مزایای الکتریکی R8 این است که بیشتر وزن آن در شاسی بسیار کم است که به آن مرکز ثقل قابل توجهی پایین تر می دهد.

دو موتور الکتریکی 140 کیلو وات در محور عقب قرار دارد ، یکی رانندگی هر چرخ عقب را از طریق یک دنده سیاره ای رانندگی می کند. Motors Motors 380 اسب بخار قدرت و فوق العاده قدرتمند 605 پوند تولید می کند.-فوت. گشتاور ، که به محض شروع چرخش موتورها در دسترس است. گشتاور بیشتر از طریق کاهش دنده در دنده سیاره ای افزایش می یابد و به R8 e-tron این امکان را می دهد که فقط در 4 از 1 تا 100 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد.2 ثانیه. این فقط دو دهم خجالتی از زمان 0-100 کیلومتر در ساعت 525 اسب بخار R8 V10 V10 است.

با این حال ، انرژی الکتریکی محدودیت های خود را دارد و حداکثر سرعت آن به 200 کیلومتر در ساعت محدود می شود. R8 E-Tron قادر به دستیابی به 260 کیلومتر در ساعت بدون محدودیت است ، اما دویدن با هر سرعتی بالاتر از 200 کیلومتر در ساعت باتری ها را در عرض چند دقیقه تخلیه می کند. رانندگی به طور عادی R8 E-Tron دارای طیف وسیعی از 215 کیلومتر است که در هیچ کجا نزدیک به دامنه بالقوه 425 کیلومتری مدل تسلا نیست ، اما این بیشتر از I-Miev و Nissan Leaf است. شارژ کردن قطار 12 ساعت در 230 ولت AC طول می کشد.

مانند همه اتومبیل های برقی ، ترمز احیا کننده برای کند کردن R8 e-tron از سرعت ، اما برای توقف جدی ، دیسک های جلوی سرامیکی فیبر کربن بزرگ ، هیدرولیکولی عمل می کنند. همه چیز در عقب ، جایی که از ترمزهای دیسک الکترومکانیکی استفاده می شود جالب می شود. این ترمزها از نظر الکتریکی با دقت بالا کنترل می شوند و قدرت را به چرخ های عقب برای قابلیت بردار گشتاور در نوبت کنترل می کنند.

آئودی به من فرصتی داد تا R8 E-Tron را در مسابقه در فرودگاه Tempelhof برلین قرار دهم.

خوب ، اولین چیزی که در مورد R8 e-tron متوجه خواهید شد شتاب زدن به روده و چشم انداز چشم ، که به نظر می رسد به دلیل تحویل برق یکپارچه ، حتی چشمگیرتر به نظر می رسد. در حقیقت ، این به نظر می رسید که هنگام شتاب سخت از توقف به دلیل زوزه تولید شده توسط لاستیک های ASY که برای GIP تلاش می کند ، یک موتور کوچک داشته باشد ، و با رشد مکانیکی چرخ دنده های سیاره ای ، زیرا تمام گشتاور را به سنگ زنی منتقل می کرد.

به دلیل کمترین میزان ثقل خودرو ، که از انتقال وزن عقب برخوردار است ، درایو Exit Corn-Exit تقریباً فراتر از بازپرداخت است. R8 E-Tron مسابقه پیچ و تاب کوتاه را مانند یک ماشین حافظه اسباب بازی ، با دقت فرمان قابل جابجایی و چنگال پدیده در گوشه و کنار قرار داد. به عنوان یک اسباب بازی کمرنگ ، این به دلیل اینکه واقعاً ضرب و شتم سخت است. تنها چیزی که از دست رفته است سمفونی یک V8 یا V10 عصبانی است و لهجه ای را بر روی تجربه قرار می دهد.

نکته ناگوار در مورد Audi R8 e-tron این است که هر چقدر هم که بتوانید هزینه کنید تا آن را به مجموعه اتومبیل های ورزشی عجیب و غریب خود اضافه کنید ، هرگز قادر به خرید آن نخواهید بود. اگرچه آئودی این پروژه را با استفاده از مدل تولید آن به عنوان مدل تولید آغاز کرد ، اما تولید آن نیز اثبات شده است و این پروژه از بین رفته است. این به این معنی نیست که برخی از فناوری های برقی به سایر اتومبیل ها منتقل نمی شوند و آئودی در سال 2014 A3 E-Tron Hybrid را به کانادا می آورد ، بنابراین همه از بین نمی روند.

وقتی از وی سؤال شد که برای تولید R8 e-tron چقدر هزینه دارد ، پاسخ غیرقابل دسترسی بود: “تولید اقتصادی از نظر اقتصادی قابل دوام نیست.”این واقعاً شرم آور است ، زیرا گذشته از حداکثر سرعت محدود خود ، واقعاً یک ماشین نمایشگاه برای رانندگی است.

آئودی ممکن است R8 e-tron را تولید کند

Audi R8 با قدرت برقی که برای اولین بار در سال 2009 در نمایشگاه بین المللی موتور فرانکفورت ارائه شد ، در ابتدا قرار بود از سال 2012 تولید شود. ناگوار پلاگین به دلیل محدوده روی این پروژه کشیده شد.

امروز ، ما می آموزیم که آئودی دوباره علاقه مند به تولید R8 e-tron خود است ، هرچند به مقدار بسیار کمی.

  • همچنین: Audi Q7 E-Tron به واقعیت تبدیل خواهد شد
  • همچنین: Audi R8 E-Tron: Supercar Electric Boogaloo

Turnarour توسط Ulrich Hackenberg ، The New Teakible برای توسعه فنی در آئودی و کسی که فولکس واگن در آن بوده است ، به امضا رسیده است! و مدل های برقی الکترونیکی گلف.

اگر تسلا می تواند این کار را انجام دهد..

بدیهی است که در راس بیشتر و بیشتر تولید کنندگان این واقعیت است که اگر تسلا بتواند با عصبانیت بیش از 400 کیلومتر سدان برقی بسازد ، مشخص است که آنها باید بتوانند این کار را نیز انجام دهند.

آئودی امیدوار است با کمک مجموعه جدیدی از باتری های لیتیوم یونی کارآمد ، یک R8 برقی با دامنه های مشابه تسلا ارائه دهد.

با دو موتور الکتریکی ، آئودی R8 E-Tron در مجموع 381 و گشتاور عظیم 605 پوند فوت خواهد داشت. در مورد عملکرد ، فقط در 4 از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت می رود.2 ثانیه با حداکثر سرعت الکترونیکی محدود به 200 کیلومتر در ساعت.