مشکل Bbox: عیب یابی رایگان دریافت کنید ، چه راه حل هایی برای مشکلات اتصال در Bouygues Telecom?

چه راه حلی برای مشکلات اتصال در Bouygues Telecom

توصیه می شود برای تماس با خدمات مشتری Bouygues Telecom ، به ساعات خاصی احترام بگذارید تا خیلی طولانی منتظر تلفن نباشید که یک مشاور با شما تماس بگیرد ، مانند جمعه تمام روز یا از سه شنبه تا شنبه بین 4 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر.

چگونه می توان برای یک مشکل Bbox عیب یابی دریافت کرد ?

شما بکسو شکسته شده است یا نگرانی دارید که با تجهیزات خود به اینترنت وصل شوید ? بدانید که در این شرایط ، می توانید از Bouygues بخواهید که به شما کمک کند. برای این کار چندین گزینه در دسترس شما است. به عنوان مثال می توانید از طریق تلفن با خدمات مشتری اپراتور تماس بگیرید یا به یکی از فروشگاه های Telecom Bouygues بروید. شما حتی می توانید درخواست کمک آنلاین کنید. برای داشتن جزئیات بیشتر ، در این راهنما تمام راه حل های عیب یابی را برای a کشف کنید مشکل Bbox.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی را ارائه دهید ?

کارشناسان ما از طریق تلفن به شما توصیه می کنند

از پیشنهادات شریک زندگی ما استفاده کنید

منطقه مشتری من ، قبل از تماس با یک مشاور

وقتی نگرانی خود را برآورده می کنید Bbox Bouygues Telecom, اولین رفلکس این است که به منطقه مشتری خود بروید. در واقع ، از این بخش ، شما امکان تشخیص خود را دارید بکسو مستقیماً آنلاین. این به شما امکان می دهد مشکلات فنی احتمالی مربوط به جعبه خود را شناسایی کنید ، به ویژه نگرانی های مربوط به:

 • جعبه اتصال به اینترنت ؛
 • تلویزیون ؛
 • تلفن ثابت.
 • برای دسترسی به منطقه مشتری Bouygues Telecom ، فقط باید:
 • به وب سایت اپراتور بروید
 • به قسمت “اتصال” بروید
 • شناسه های خود را مشخص کنید.

پس از اتصال به فضای شخصی خود ، می توانید علاوه بر انجام تجزیه و تحلیل عمیق از خود بکسو, با بحث مستقیم با یک مشاور Bouygues از کمک های خیاطی استفاده کنید.

برای درخواست عیب یابی از کمک تلفنی استفاده کنید

با ورود به منطقه مشتری خود نمی توانید یک راه حل رضایت بخش پیدا کنید ? مطمئن باشید ، همیشه می توانید با یک مشاور تماس بگیرید از راه دور Bouygues برای کمک به شما در حل نگرانی خود. برای انجام این کار ، به سادگی در 1064 به یک مشاور بپیوندید. خدمات فنی اپراتور دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس است ، به استثنای تعطیلات.

مشاور که شما به صورت آنلاین خواهید داشت ممکن است:

 • به شما کمک می کند تا نگرانی مرتبط با اینترنت را بپردازید
 • هنگام تشخیص دستگاه خود را همراهی کنید
 • در صورت لزوم از مبادله تجهیزات خود درخواست کنید.

خوب است بدانید: اگر شکست از راه دور قابل تنظیم نیست ، خدمات مشتری شما را به یک فروشگاه مجاور هدایت می کند تا BBOX خود را جایگزین کند.

عیب یابی در سایت با مغازه های Bouygues

هنگامی که در جعبه اینترنت خطایی را برآورده می کنید ، مانند نگرانی اتصال یا فقط اینکه دستگاه کار نمی کند ، بدانید که می توانید مستقیماً به یک فروشگاه بروید از راه دور Bouygues.

بنابراین شما می توانید این امکان را داشته باشید:

 • مشاوره بگیرید
 • درخواست خدمات خدمات پس از فروش ؛
 • مبادله خود را درخواست کنید بکسو.

این اپراتور نزدیک به 500 فروشگاه در بیش از 30 شهر فرانسه توزیع شده است.

با رفتن مستقیم به یک مغازه ، شما قادر خواهید بود با یک مشاور به صورت رو در رو گپ بزنید و عیب یابی را در سایت ایجاد کنید.

برای پیدا کردن مغازه نزدیک به شما ، هیچ چیز ساده تر نیست. فقط به وب سایت اپراتور بروید. پس از ورود به وب سایت ، می توانید بخشی با عنوان “مغازه های ما” را پیدا کنید. شما فقط باید روی آن کلیک کنید و بلافاصله به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید در نزدیکی یک مغازه جستجو کنید. شما در آن زمان دو فرصت خواهید داشت:

 • ژئولوژیک شود
 • وارد کردن آدرس پستی خود به طوری که Bouygues به شما نزدیکترین مغازه می گوید.

کمک عیب یابی آنلاین Bouygues

از راه دور Bouygues همچنین راه حل های مختلف آنلاین را برای کمک به شما در تسویه حساب ارائه می دهد نگرانی های bbox.

در وب سایت خود ، اپراتور یک بخش کمک آنلاین دارد که ده ها برگه توضیحی را لیست می کند. شما می توانید توضیحات را با پیشنهاد و با موضوع پیدا کنید. برای کمک به شما در یافتن پاسخ هایی که در بهترین حالت به شما کمک می کند ، Bouygues Telecom حتی امکان انجام یک جستجوی شخصی برای درخواست شما را به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، اپراتور مخابراتی همچنین یک ربات کمک را در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از این گربه خودکار ، باید:

 • به وب سایت اپراتور یا برنامه تلفن همراه به منطقه مشتری خود متصل شوید از راه دور Bouygues,
 • دسته ای را که درخواست شما به آن تعلق دارد انتخاب کنید
 • سوال خود را تصرف کنید.

پس از پرسیدن این سؤال ، شما به صفحه ای که مطابق با نیازهای شما است هدایت می شوید. با این حال توجه به این نکته حائز اهمیت است که مشاوران چت نمی توانند به همه سوالات فنی پاسخ دهند.

انجمن اینترنتی برای مشکلات Bbox

یکی از راه حل های موجود در اختیار شما قرار می گیرد تا عیب یابی خود را بدست آورید Bbox Bouygues Telecom همچنین استفاده از انجمن های اختصاص داده شده به اپراتور است. شما می توانید در این سایت های مشاوره متعلق به این برند ، بلکه سایر مشترکان Bouygues Telecom پیدا کنید. یکی از بزرگترین مزایای تالارها این است که این امر قوی است که ممکن است سایر کاربران با همان نگرانی های شما روبرو شوند. در این زمینه ، آنها می توانند راه حل هایی را در اختیار شما قرار دهند که به طور کامل به درخواست های شما پاسخ دهند.

برای اینکه بتوانید سؤال خود را در انجمن های اختصاص داده شده به کاربران Bouygues ارسال کنید ، فقط باید یک پروفایل ایجاد کنید و:

 • ایجاد یک حساب کاربری ؛
 • در بخش مناسب سوالی بپرسید
 • منتظر پاسخ از سایر اعضای انجمن باشید.

خوب است بدانید: اگر نمی خواهید هویت خود را به سایر اعضای انجمن فاش کنید ، این فرصت را دارید که به عنوان ناشناس با جامعه ارتباط برقرار کنید.

قیمت عیب یابی Bouygues

وقتی شما بکسو تجزیه یا اختلال عملکرد را برآورده می کند ، همیشه بهتر است:

 • تشخیص دستگاه را از منطقه مشتری خود انجام دهید
 • از طریق تلفن یا بصورت آنلاین با خدمات مشتری تماس بگیرید.

اگر این راه حل ها بتوانند نگرانی شما را برطرف کنند ، هیچ هزینه ای برای پیشرفت نخواهید داشت.

همچنین می توانید از آن بخواهید که جعبه به صورت رایگان در یکی از مغازه های اپراتور رد و بدل شود.

از طرف دیگر ، اگر مشکل جعبه اینترنت شما نیاز به حرکت یک تکنسین دارد ، ممکن است دو مورد بوجود بیاید:

 • مشکل بکسو از نصب خود وارد نشوید: در این حالت ، سفرهای سفر برای شما صورتحساب نمی شوند
 • نگرانی مرتبط با جعبه واقعیت شماست: سفر تعمیرکار برای شما 69 یورو صورتحساب می شود.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی را ارائه دهید ?

کارشناسان ما از طریق تلفن به شما توصیه می کنند

چه راه حلی برای مشکلات اتصال در Bouygues Telecom ?

مشکل اتصال Bouygues

شما با ارتباط با اپراتور Bouygues Telecom با مشکل روبرو هستید ? صرف نظر از اپراتور مورد نظر ، این شبکه غیر معمول نیست که دچار اختلالات شود. این می تواند از تجهیزات شما ، بلکه از خود شبکه باشد. اما بیشتر اوقات وحشت نکنید ، بدون نیاز به تماس با اپراتور ، مشکل به سرعت حل می شود. ما به شما می گوییم که برای حل این مشکلات با توجه به منشأ آنها انجام می دهید.

در صورت بروز مشکل اتصال با Bouygues Telecom چه کاری باید انجام شود ?

شما با اشتراک مخابرات Bouygues خود به اینترنت متصل هستید ? اگر اتصال شما از کیفیت پایین برخوردار است ، اگر نمی توانید به تلویزیون خود دسترسی داشته باشید ، ابتدا باید ببینید که آیا این مشکل از Bbox شما ناشی نمی شود ، که ممکن است اختلالات عملکردی داشته باشد.

مشکلات فنی که می توانیم با آن روبرو شویم چیست؟ ?

هنگامی که افراد مشکلات اتصال را با اینترنت به همراه دارند ، برخی از آنها کاملاً مکرر هستند ، مانند: به عنوان مثال:

 • یک جریان آهسته یا ناپایدار ؛
 • عدم امکان اتصال به Wi-Fi of Bouygues Telecom ؛
 • شبکه ای که مرتباً بریده می شود
 • صفحات اینترنتی که باز نمی شوند یا ارتباط غیرممکن با سایتهای خاص.

تعداد کمی از افراد هرگز با این نوع مشکلات روبرو نشده اند. با این وجود ، به این دلیل نیست که این نگرانی ها جدی نیستند ، اما اگر مرتباً خود را تکرار کنند ، نگران کننده هستند. بنابراین ، طبیعی است که بخواهید مشکلات خود را در مورد Wi-Fi با Bouygues Telecom حل کنید.

چرا من دیگر Bouygues را اسیر نمی کنم ?

دلایل مختلف ممکن است مشکلات اتصال را که می توانید در محل اقامت خود آزمایش کنید توضیح دهد. آنها ممکن است به دلیل نقص تجهیزات شما باشد ، اما از شبکه اپراتور شما نیز آمده است. اگر این اولین راه حل است ، می توانید خودتان آن را حل کنید. از طرف دیگر ، اگر شکست در سطح ملی باشد ، تنها راه حل این است که منتظر بمانید تا اپراتور مشکل را حل کند.

چه راه حلی برای پیاده سازی وجود دارد تا دیگر مشکلات اتصال نداشته باشد ?

چگونه می توان دانست که جعبه من اختلال دارد ?

اگر دیگر دسترسی به اینترنت ندارید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که مشکل از جعبه شما ناشی نمی شود. با نگاهی به جعبه اینترنت Bouygues ، می توانید به سرعت عملکرد آن را تحقق بخشید یا نه.

به طور کلی ، چراغ ها روی جعبه وجود دارند و به شما امکان می دهند در صورت اختلال در عملکرد هشدار دهید. در میان این چراغ ها چراغ اینترنت وجود دارد:

 • اگر نور سفید و ثابت است ، جعبه شما به طور عادی کار می کند
 • اگر چراغ خاموش باشد ، هیچ اتصال اینترنتی برقرار نشده است. سپس توصیه می شود اتصالات جعبه را بررسی کنید
 • اگر چراغ خاموش باشد ، دیگر اتصال اینترنتی وجود ندارد ، که توضیح می دهد که شما در اتصال مشکل دارید.

با این حال ، اگر جعبه شما به طور عادی کار می کند ، و اتصال اینترنتی ندارید ، چندین دستکاری وجود دارد که می توانید بسازید. این به شما امکان می دهد سعی کنید ببینید که شکست جعبه Bouygues شما از کجا ناشی می شود ، خواه فیبر نوری باشد ، ADSL یا VDSL. به عنوان مثال ، شما می توانید:

 1. Bbox خود را مجدداً راه اندازی کنید ، و همچنین دستگاهی که سعی می کنید به اینترنت وصل شوید. گاهی اوقات واقعیت ساده خاموش و راه اندازی مجدد دستگاه کافی است تا همه چیز را به حالت عادی برگرداند
 2. بررسی کنید که کابل ها به خوبی وصل شده اند
 3. از مرورگر دیگر به اینترنت وصل شوید
 4. بررسی پارامترهای فایروال خود ، از آنجا که یک پیکربندی بد ممکن است نتیجه جلوگیری از اتصال به صفحات وب خاص را داشته باشد
 5. یک تست بدهی اینترنتی بسازید تا دریابید که سرعت واقعی جعبه شما چیست. بعضی اوقات می تواند بین سرعت نظری که توسط اپراتور داده می شود و سرعت واقعی برای اسکان شما تفاوت وجود داشته باشد.

اگر نمی توانید منشأ خرابی را پیدا کنید و تجهیزات شما ناقص است ، بهترین نتیجه این است که با خدمات مشتری Bouygues Telecom تماس بگیرید. مشاور که تماس شما را انجام می دهد ممکن است روش پیروی از آن را نشان دهد و به شما بگوید که آیا تجهیزات شما ممکن است تعمیر شود یا اینکه لازم است که ترمیم شود و با یک نه جایگزین شود. بررسی مشتری Bouygues همچنین نشانگر رضایت خاصی از این خدمات مشتری در هنگام حل مشکل است.

در صورت خرابی ملی چه کاری باید انجام شود ?

مشکلات اتصال Telecom Bouygues لزوماً با Bbox شما مرتبط نیست. در واقع ، ممکن است یک شکست در قلمرو فرانسه یا حداقل در شهر شما اتفاق بیفتد. دلایل مختلف می تواند این خرابی ها را توضیح دهد:

 • هوای بد شدید (رعد و برق ، طوفان و غیره) ، که می تواند به آنتن های شبکه آسیب برساند
 • ترافیک داده بیش از حد ؛
 • اقدامات خرابکاری ، با تخریب تجهیزات مانند برش کابل یا پرواز تجهیزات
 • کار انجام شده در شهرداری شما.

اگر این مورد باشد ، به سرعت مطلع خواهید شد ، زیرا ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت وظیفه قانونی دارند که شما را در صورت خرابی مطلع کنند. Bouygues Telecom با پیامک از مراحل مختلف وضوح حوادث فعلی در خط شما به شما اطلاع می دهد.

همچنین می توانید حادثه جهانی Bouygues را در وب سایت آن پیدا کنید ، و به منطقه مشتری خود وصل می شود. روش ساده است:

 1. بخش “جعبه من” خط مربوطه را انتخاب کنید
 2. روی “پیگیری -از حوادث Bbox” کلیک کنید ، که به شما امکان می دهد بدانید که آیا یک حادثه در خط شما شناسایی شده است و دسترسی به دنبال آن را پیدا می کند.

چگونه بدانیم شبکه آن از کیفیت خوبی برخوردار است ?

شما با اتصال به اینترنت خود با مشکل روبرو می شوید ? Bouygues Telecom این امکان را به شما می دهد تا کیفیت شبکه تلفن همراه را در آدرس خود بررسی کنید. با مراجعه به این سایت می توانید آدرس پستی خود را وارد کنید ، و بنابراین می دانید که پوشش شبکه در آدرس شما از کیفیت خوبی برخوردار است یا خیر.

نحوه تماس با Bouygues Telecom در صورت بروز یک مشکل فنی ?

مشکلات اتصال به اینترنت با Bougyes Telecom با راه حل هایی که قبلاً ارائه شده است برطرف نشده است ? اگر می خواهید برای به دست آوردن پاسخ به سوالات خود با اپراتور تماس بگیرید و برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات اتصال خود ، می توانید با خدمات مشتری اپراتور تماس بگیرید: از طریق تلفن ، منطقه مشتری ، در انجمن یا حتی از طریق BBox Association.

برای تماس با یک مشاور مخابرات Bouygues از طریق تلفن ، در صورت اضطراری و عیب یابی ، می توانید 1064 را تهیه کنید. اگر از خارج از کشور تماس می گیرید ، پس از آن Bouygues برای تهیه شماره +33 660 614 614 است. همچنین می توان با آهنگسازی 611 از Bbox یا از مخابرات Bouygues موبایل با اپراتور Bouygues Telecom تماس گرفت. خدمات مشتری اپراتور را می توان از دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر به دست آورد.

توصیه می شود برای تماس با خدمات مشتری Bouygues Telecom ، به ساعات خاصی احترام بگذارید تا خیلی طولانی منتظر تلفن نباشید که یک مشاور با شما تماس بگیرد ، مانند جمعه تمام روز یا از سه شنبه تا شنبه بین 4 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر.

Boutique-Box-Internet به شما کمک می کند تا قرارداد اینترنتی خود را پیدا کنید !