BMW CE 02: یک اسکوتر برقی BMW را از 7،750 یورو امضا کرد – دیجیتال ، BMW CE 02: قیمت ، استقلال ، عملکرد ، شارژ ، بازاریابی

BMW CE 02

پس از CE 04 ، BMW آلمان با یک اسکوتر برقی مقرون به صرفه تر و در دسترس مجوزهای AM و A1 است. BMW CE 02 به عنوان یک Eparkourer تعریف شده است ، که از 14 سالگی یا با مجوز B به بررسی شهرها بریده شده است.

BMW CE 02: یک اسکوتر برقی BMW را از 7،750 یورو امضا کرد

پس از CE 04 ، BMW آلمان با یک اسکوتر برقی مقرون به صرفه تر و در دسترس مجوزهای AM و A1 است. BMW CE 02 به عنوان یک Eparkourer تعریف شده است ، که از 14 سالگی یا با مجوز B به بررسی شهرها بریده شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

همیشه شرط بندی در یک طراحی آوانگارد ، کتاب الکترونیکی جدید BMW بخشی از تداوم آنچه که این برند با 04 خود تقریباً دو سال پیش راه اندازی کرده است. در حالی که بزرگتر آن در دسترس A2 و A1 مجوز بود ، مدل جدید CE 02 هدف مخاطبان دیگری را دارد.

از 14 سالگی قابل دسترسی است

BMW CE 02 در دو نسخه ، معادل 50 سانتی متر مربع یا 125 سی سی بسته به مجوز شرکت می کند. بنابراین ، در حداقل نسخه قدرتمند خود ، این اسکوتر 4 CV را ارائه می دهد و تا 45 کیلومتر در ساعت افزایش می یابد ، که باعث می شود با مجوز AM (که قبلاً BSR) از 14 سالگی سازگار است. جوانترین خلبانان قادر به انجام اولین دور خود در یک اسکوتر پریمیوم BMW خواهند بود.

در نسخه مادری خود ، کتاب الکترونیکی BMW 15 اسب بخار را تحویل می دهد و مطابق با الزامات مجوز A1 که از 16 سالگی در دسترس است. علاوه بر این ، برای دارندگان مجوز B که 7 ساعت آموزش اضافی را پشت سر گذاشته اند ، در دسترس است. دومی مطمئناً بخش عمده فروش این دو چرخ را نشان می دهد.

در هر صورت ، اسکوتر BMW خدمات بالایی را ارائه می دهد ، از جمله ABS در چرخ جلو و کنترل کشش استاندارد. راهپیمایی عقب مانورها را ساده می کند در حالی که صفحه TFT 3.5 اینچی یا کلید بدون کلید به آن لمس مدرن می دهد.

چه اسکوتر برقی برای رسیدن به شهر ?

اسکوترهای برقی برای سفرهای شهری رو به افزایش هستند و این پیشنهاد به طور فزاینده ای بزرگ است. آنقدر که او هست.

BMW CE 02

BMW CE 02

اولین موتور سیکلت الکتریکی سازنده آلمانی ، BMW CE 02 در دو نسخه ، با یا بدون مجوز در دسترس است. با اعلام حداکثر 90 کیلومتر استقلال ، او اولین زایمان های خود را در اوایل سال 2024 آغاز می کند.

طراحی BMW CE 02

مستقیم از مفهوم ناشناس ارائه شده در سال 2021 ، BMW CE 02 سومین دو چرخ الکتریکی است که پس از C-Evolution توسط BMW به بازار عرضه می شود ، اکنون متوقف شده است ، و BMW Electric Maxi-Scooter CE 04.

کوچک و چابک ، CE 02 برای شهر بریده شده است و مطابق با CE 04 ، با خطوط نسبتاً اصلی متمایز است. نه موتور سیکلت و نه اسکوتر ، دستگاه توسط سازنده آلمانی به عنوان “Escarkourer” تعریف می شود.

نسخه های BMW CE 02

مانند BMW CE 04 ، موتور سیکلت الکتریکی BMW در دو نوع موجود است.

در پیکربندی موتور سیکلت (AM) ، بدون مجوز ، حداکثر سرعت آن به 45 کیلومتر در ساعت محدود می شود و موتور بر اساس یک بلوک مرکزی است که تا 4 کیلو وات نیرو و 55 نانومتر گشتاور در حال توسعه است. برای اینکه بتوانید رانندگی کنید ، از 14 سالگی ، شما باید گواهی ایمنی جاده را نگه دارید (BSR).

در پیکربندی 125 ، حداکثر توان موتور برای حداکثر سرعت به 95 کیلومتر در ساعت به 11 کیلو وات افزایش می یابد. با این پیکربندی ، 0 تا 50 کیلومتر در ساعت در سه ثانیه ساخته می شود.

BMW CE 02 BMW CE 02 AM
تصویب 125 من – بدون مجوز
قدرت اسمی 6 کیلو وات 3.2 کیلو وات
حداکثر قدرت 11 کیلو وات 4 کیلو وات
زن و شوهر 55 نانومتر 55 نانومتر
حداکثر سرعت 95 کیلومتر در ساعت 45 کیلومتر در ساعت

حداکثر سه حالت رانندگی

به عنوان استاندارد ، موتور سیکلت الکتریکی کوچک دارای دو حالت رانندگی است:

  • جریان که از استقلال برای استفاده های شهری برخوردار است
  • موج سواری که احساسات پویا تری در خارج از شهر ارائه می دهد.

در ارتباط با بسته اختیاری “Highline” ، حالت “Flash” هنوز هم یک سطح بالا است و به شما امکان می دهد تا در یک دوره کوتاه یک تقویت برق را بدست آورید.

برای تسهیل مانورها ، یک عملکرد معکوس نیز ارائه می شود.

باتری و استقلال BMW CE 02

پیکربندی باتری BMW CE 02 مستقیماً به نسخه انتخابی بستگی دارد:

  • که در نسخه من, دستگاه از یک باتری 1 راضی است.96 کیلووات ساعت. اگر استقلال مشخص نشده باشد ، بین 45 تا 55 کیلومتر با بار تخمین زده می شود
  • که در نسخه 125, BMW CE 02 از دو برابر با ظرفیت 3 استفاده می کند.92 کیلووات ساعت. در چرخه WMTC ، استقلال برای 90 کیلومتر داده می شود.

دقت مهم: در همه موارد ، باتری قابل جابجایی نیست.

BMW CE 02 BMW CE 02 AM
باتری 2 x 1.96 کیلووات ساعت 1.96 کیلووات ساعت
خودمانی 90 کیلومتر WMTC 45-55 کیلومتر (IS.)

BMW CE 02 ابزار دقیق

یک صفحه TFT 3.5 اینچی که در مرکز Handlebars واقع شده است ، تمام اطلاعات ضروری را برای رانندگی نشان می دهد: سرعت ، وضعیت شارژ ، استقلال باقی مانده و غیره … این می تواند با پشتیبانی اختصاص داده شده به تلفن هوشمند تکمیل شود. یک سوکت USB-C همچنین به شما امکان می دهد یک تلفن هوشمند را نیرو دهید.

از طرف اتصال ، لازم است که از Highline Pack انتخاب کنید تا از حداکثر تخصیص و به ویژه اتصال به خدمات متصل به BMW Motorrad بهره مند شوید که به شما امکان می دهد در هر زمان با اطلاعات مربوط به بار و مکان مشورت کنید دستگاه از طریق سازنده برنامه.

قسمت چرخه

BMW CE 02 بر روی رینگ های 14 اینچی و یک قاب مونو برک و نوسان و نوسان نصب شده ، یک چنگال تلسکوپی و یک دستگاه ترمز دیسک همراه با ABS روی چرخ جلو دارد.

در سطح اندازه ، دو نسخه یکسان هستند: طول 1.97 متر ، 87.6 سانتی متر عرض با آینه ها (84.5 سانتی متر بدون) و 1.14 متر ارتفاع. ارتفاع زین 75 سانتی متر است. تنها تفاوت: وزن مرتبط با پیکربندی باتری های هر نسخه ! برای نسخه AM 112 کیلوگرم و 139 کیلوگرم برای کاهش 125 حساب کنید. در هر دو مورد ، برای اسکان دو مسافر تأیید شده است.

BMW CE 02 BMW CE 02 AM
طول 1970 میلی متر 1970 میلی متر
عرض (با retros) 876 میلی متر 876 میلی متر
قد 1140 میلی متر 1140 میلی متر
ارتفاع زین 75 سانتی متر 75 سانتی متر
وزن 139 کیلوگرم 112 کیلوگرم

BMW شارژ CE 02

BMW CE 02 به عنوان استاندارد با یک شارژر خارجی با قدرت 900 وات مجهز شده است که می تواند در هر سوکت داخلی بارگیری شود.

همراه با بسته Highline اختیاری ، یک شارژر سریع 1.5 کیلو وات نیز در دسترس است و زمان شارژ را کاهش می دهد. لطفا توجه داشته باشید: این فقط در نسخه 125 ارائه شده است !

BMW CE 02 بازاریابی و قیمت ها

BMW CE 02 تولید خود را در نوامبر 2023 برای تحویل های مورد انتظار از اوایل سال 2024 آغاز می کند. از نظر قیمت ، تولید کننده قیمت اصلی 7،750 یورو برای موتور سیکلت الکتریکی بدون مجوز ارتباط برقرار می کند. به طور طبیعی گرانتر ، Declination 125 با 8،750 یورو اعلام می شود. قیمتی که جایزه اکولوژیکی منتسب به موتور سیکلت های برقی را در نظر نمی گیرد.

علاوه بر این ، سازنده یک بسته اختیاری ارائه می دهد. با نام Highline و 890 € TTC ، به موقوفات استاندارد دستگیره های گرم شده ، پشتیبانی تلفن های هوشمند ، حالت رانندگی “Flash” ، رابط کنترل بلوتوث ، یک رنگ سیاه کیهانی با برچسب های خاص و همچنین شارژر سریع 1500 وات اضافه می کند (فقط در نسخه 11 کیلو وات).

قیمت TTC خارج از جایزه
BMW CE 02 AM 7،750 یورو شامل مالیات
BMW CE 02 8،750 یورو شامل مالیات
بسته اختیاری Highline 890 € TTC

BMW CE 02: اسکوتر الکتریکی جدید 50 و 125 سی سی با ظاهر BMX

دو چرخ جدید BMW Motorrad به لطف طراحی تقسیم کننده و ظاهر منحصر به فرد آن ، در نیمه راه بین یک اسکوتر و موتور سیکلت قرار دارد. این هر دو در نسخه 50 و 125 سی سی با قیمت اصلی 7،750 یورو ، یا مقرون به صرفه تر از برادر بزرگ آن (BMW CE 04) ارائه می شود ، در حالی که سطح بالایی باقی مانده است.

BMW نه تنها یک مارک شناخته شده در دنیای استقلال ، بلکه در دو چرخ ، چه موتور سیکلت برقی یا اسکوتر برقی نیز شناخته شده است. پس از راه اندازی C-Evolution ، این برند بر روی یک مدل آینده نگر با یک طراحی منحصر به فرد ، BMW CE 04 کار کرد. با تکیه بر موفقیت خود ، تولید کننده باواریایی با یک مدل کوچکتر و بالاتر از همه مقرون به صرفه تر ، CE 02 به شارژ باز می گردد. این در دو نسخه ، 50 و 125 سی سی ارائه شده است ، تا بیشترین تعداد از آن لذت ببرید.

BMW-CE-02- (4-kW50-CC) -frandroid-2023

BMW-CE-02- (11-kW125-CC) -frandroid-203

یک طرح پاکسازی

طراحان این برند قبلاً با EC 04 کاهش یافته بودند ، به ویژه با دادن نسبت های خاص و ظاهری بسیار مدرن ، تیز با بیشتر برق دو چرخ دیگر. صندلی برادر بزرگ نیز کم است ، که به او هوای دروغین هارلی دیویدسون از دوران مدرن می دهد.

شما باید باور داشته باشید که این خطوط غیرمعمول به بازار جذاب است ، زیرا BMW Motorrad حتی با CE 02 حتی بیشتر پیش رفت. در واقع ، به نظر می رسد که بین یک اسکوتر و یک موتور سیکلت ترکیبی است ، در حالی که دارای یک سبک بسیار خاص است که البته آن را به یاد می آورد که برادر بزرگ خود را به یاد می آورد. این شباهت ها به ویژه در زین مشاهده می شود ، با ارتفاع آن تنها 750 میلی متر و ظاهر ریز و باریک آن که چرخ عقب را پوشانده است. چرخ های 14 اینچی مانند رنگهای 04 سیاه و پر هستند. همچنین یک کمربند انتقال و همچنین نوری LED در همه مدل ها وجود دارد.

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

عجیب و غریب اصلی مربوط به پایگاه ها است ، که بیش از اسکوتر است ، هم برای رانندگان و هم برای مسافر. اولین مورد همچنین می تواند در هنگام تنها برای موقعیت پویاتر از آن در عقب استفاده کند. حباب در قسمت جلو مستطیل شکل است و قبل از همان شکل با چراغهای جلو ادغام می شود.

ابعاد کاملاً اصلی است ، زیرا EC 02 به طول 1.97 متر به طول 84.5 سانتی متر (بدون آینه) و 1.14 متر ارتفاع (با نوارهای دسته) اندازه گیری می کند. این کافی است تا دو بزرگسال را در خود جای دهد ، حتی اگر مسافر فقط یک تکه زین داشته باشد تا باسن خود را در آنجا قرار دهد ، این یکی از چرخ عقب امتداد ندارد.

BMW به وضوح یک مشتری جوان را هدف قرار می دهد و به دنبال یک مدل ورزشی و پویا با ظاهری ادعا می شود. BMW CE 02 همچنین در نسخه اصلی خود به رنگ مشکی ارائه شده است ، با چند عنصر خاکستری ، اگرچه این زین نیز سیاه است ، بسته خطی اختیاری به شما امکان می دهد شخصی سازی کمی از جمله یک چنگال طلایی ، یک سه رنگ سیاه/سفید/آبی اضافه کنید درج های زین و آبی روی اسکوتر.

به نظر می رسد این برند از جنبه های عملی غفلت کرده است ، به خصوص به دلیل ذکر فضای ذخیره سازی در زیر زین. با این حال ، ما قادر خواهیم بود این نکته را در طول آزمایش خود تأیید کنیم.

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

منبع: BMW Motorrad

دو نسخه

یک بار سفارشی نیست ، BMW دو چرخ جدید خود را در دو نسخه ارائه می دهد: 4 کیلو وات ، معادل 50 سی سی ، محدود به 45 کیلومتر در ساعت و بدون مجوز موتور سیکلت و نسخه 11 کیلو وات ، معادل 125 سی سی ، که می تواند به 95 کیلومتر برسد /ساعت. وزن اول 119 کیلوگرم وزن دارد و دومین برد در اضافه وزن و به 132 کیلوگرم می رسد ، هنوز هم هفت کیلوگرم بیشتر از سکوت S01+.

این دو دو حالت رانندگی به عنوان استاندارد ، یعنی “جریان” و “گشت و گذار” ارائه می دهند. اولین مورد مناسب تر برای یک محیط شهری است ، در حالی که دوم اجازه شتاب های صریح تر و یک رانندگی پویاتر را می دهد.نسخه 11 کیلووات (125 سی سی) با دو باتری 48 V / 1 استاندارد است.96 کیلووات ساعت قابل جابجایی. نسخه 4 کیلووات (50 سی سی) از یک باتری راضی است. هر دو نسخه دارای یک شارژر داخلی 900 W استاندارد هستند. این به شما امکان می دهد باتری ها را در حدود 312 دقیقه شارژ کنید ، اما مشخص نشده است که آیا در صورت برداشتن باتری های موجود در خانه امکان پذیر است.

به صورت اختیاری ، یک شارژر 1.5 کیلو وات به شما امکان می دهد زمان شارژ را کاهش دهید. بسته به نسخه هایی که در جدول زیر مشاهده می شود ، بین 85 تا 168 دقیقه متفاوت است.

تجهیزات بالا

BMW موظف است ، CE 02 یک اسکوتر بالا است که می خواهد تهیه شود ، با شروع قسمت فنی. در واقع ، آن را به عنوان استاندارد یک قاب فولادی توبولار و تعلیق و کمک فنر با چشمه ها و قابل تنظیم و همچنین ترمزهای رکورد ارائه می دهد.

موقوفات ایمنی آن نیز مرتب است ، با کنترل پایداری الکترونیکی استاندارد (کنترل پایداری اتوماتیک و کنترل پایداری بهبودی) ، این امکان را می دهد که در جاده های مرطوب حرکت نکنیم و دو چرخ را در هر شرایطی پایدار نگه دارید. ABS نیز وجود دارد ، اگرچه فقط در چرخ جلو موجود است. معکوس ، همچنین استاندارد ، مانورهای پارکینگ را تسهیل می کند. کنترل کننده ها نیز قابل تنظیم هستند و این امکان را برای حداکثر رساندن راحتی راننده فراهم می کند.