تست واجد شرایط بودن فیبر از راه دور Bouygues ، ADSL: پیشنهادات ، واجد شرایط بودن. هر آنچه شما باید بدانید | از راه دور Bouygues

ADSL: پیشنهادات ، واجد شرایط بودن. تمام آنچه نیاز است بدانید

یک آزمایش پیش بینی کننده
در صورت صلاحیت غیر فیبری ، آزمایش ما به شما امکان می دهد تعیین کنید که آیا استقرار فیبر در آدرس شما ارائه شده است و تحت چه مهلت های تقریبی.

تست واجد شرایط بودن فیبری Bouygues

با آزمایش آدرس خود واجد شرایط بودن فیبر مخابراتی Bouygues باشید.

با توجه به 2884 بررسی مشتری

از راه دور Bouygues

پیشنهاد فیبر Telecom Bouygues را با بهترین قیمت در آدرس خود پیدا کنید.

پیش بینی کننده

دریابید که خانه شما در چه زمانی به فیبر مخابراتی Bouygues متصل خواهد شد

��تست واجد شرایط بودن فیبر ما چگونه کار می کند ?

⚙ تست چند اپراتور
آزمون ماست در زمان واقعی به اپراتور BO وصل شده استUygues Telecom چه کسی واجد شرایط بودن و حداکثر بدهی را به آدرس آزمایش شده برای ما ارسال می کند.

یک آزمایش پیش بینی کننده
در صورت صلاحیت غیر فیبری ، آزمایش ما به شما امکان می دهد تعیین کنید که آیا استقرار فیبر در آدرس شما ارائه شده است و تحت چه مهلت های تقریبی.

La Fiber Bouygues در فرانسه

بیشتر بدانید

با Bbox Ultym

67 ٪ از الیگیبیل مسکن در فیبر Bouygues

آیا Bouygues پوشش فیبر رضایت بخش را در نزدیکی شما ارائه می دهد ? برای اینکه بدانید فیبر اپراتور در شهر شما حضور دارد ، به صفحه پوشش فیبر Bouygues ما بروید. با تایپ نام شهر خود ، به ما دسترسی پیدا می کنید کارت روکش چه کسی جواب را به شما ارائه می دهد. بیش از حضور یا عدم وجود فیبر ، شما می دانید به خصوص اگر Bouygues محل شما را به خوبی در فیبر پوشش دهد.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش فیبر Telecom Bouygues در شهر شما چیست ?

351 Mbs: میانگین جریان جریان فیبر Bouygues در فرانسه

اگر آزمایش واجد شرایط بودن امکان دسترسی به فیبر در خانه شما را تأیید کند ، نشان دهنده سرعت واقعی اتصال اینترنت شما نیست. در واقع محتاطانه است که خودتان خط را آزمایش کنید. اکنون با انجام آزمایش جریان فیبر Bouygues آسان است. ما همچنین نکاتی را برای تسریع در جریان شما آماده می کنیم.

71.95 MB/S دانلود تلفن همراه
351.27 MB/S دانلود فیبر
جریان مخابرات Bouygues در فرانسه در سال 2022
و شما ، جریان شما چیست ? آیا تست جریان از راه دور Bouygues را انجام دهید. بدهی

150K: تعداد گزارش های شکست فیبر Bouygues در سال 2022

Bouygues از نظر ثبات شبکه فیبر در طول سال 2022 دوم است.

8 گیگابایت در ثانیه: حداکثر جریان فیبر از اینترنت فیبر Bouygues ارائه می دهد

چه جریان فیبر واجد شرایط در Bouygues هستید ?

حتی اگر برخی از فیبر های خاص از Bouygues Telecom یک جریان نظری حداکثر را نشان می دهند ، باید با انجام تست صلاحیت فیبر Bouygues واجد شرایط باشید

جدول مقادیر و فرزندان فیبر Bboxes

فیبر Bbox جریان فیبر نزولی جریان فیبر را شروع کنید بیشتر بدانید
فیبر مناسب Bbox 400 مگابایت در ثانیه 400 مگابایت در ثانیه بیشتر بدانید
Bouygues Series Box Fiber + TV 180 کانال + تماس به موبایل 1 مگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه بیشتر بدانید
Bbox باید + Prime and Universal + Fiber + TV 180 کانال + تماس به موبایل ها 1 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه بیشتر بدانید
Bbox Ultym + Prime ، Disney + and Universal + Fiber + TV 180 کانال + تماس به موبایل 2 گیگابایت در ثانیه 900 مگابایت در ثانیه out/bouygues-teelecom/اینترنت/bouygues-telecom-bbox-nullym-fibre/timeone/widget/40

چگونه مطمئن شویم فیبر Bbox مناسب را انتخاب می کنید ?

ترکیب مزایای فیبر نوری با یک پیشنهاد اینترنتی متناسب با نیازهای شما ضروری است. برای انجام این کار ، شما باید تعداد مشخصی از معیارهای مختلف از قیمت ها ، تا دسته های کانال های تلویزیونی را از طریق نوع تعهد در نظر بگیرید. مقایسه کننده فیبر Bbox به مشاهده واضح تر کمک می کند و بهترین انتخاب را انجام می دهد.

ADSL: پیشنهادات ، واجد شرایط بودن. تمام آنچه نیاز است بدانید

ADSL تمام آنچه را که باید بدانید ارائه می دهد

چگونه ADSL کار می کند ? برای چه سرعت و چه چیزی استفاده می کند ? پیشنهادات اصلی ADSL چیست؟ ? تفاوت با فیبر نوری چیست ? در اینجا تمام چیزی است که شما باید بدانید.

ADSL چیست ?

به طور خلاصه ، ADSL اولین نسل اینترنت “باند پهن” است. از سال 1999 در فرانسه به بازار عرضه شد ، ADSL فناوری است که مبتنی بر شبکه تلفنی سنتی برای دسترسی سریع به اینترنت به کاربران است. علاوه بر کانال تلفنی ، ADSL دو کانال دیگر را که برای پذیرش و ارسال داده در نظر گرفته شده است ، جمع می کند. به لطف سهولت در نصب ، ADSL به سرعت از دهه 2000 مستقر شد. در اواسط دهه 2010 ، فرانسه بیش از 22 میلیون اشتراک ADSL داشت. از این پس ، این تعداد سال به سال به نفع فیبر نوری کاهش می یابد. در سه ماهه سوم سال 2021 ، ARCEP ، تنظیم کننده مخابرات ، کمی بیش از 13 میلیون اشتراک ADSL را شناسایی کرد.

چه سرعت اینترنت به لطف ADSL ?

در چند لحظه ، یک ارتباط ساده با یک تلفن مرکزی ساخته شده توسط یک تکنسین به سرعت اینترنت بسیار سریع ، به طور کلی بین 1 تا 15 مگابیت در ثانیه (MB/s) دسترسی می یابد. این سرعت اتصال به ویژه بسته به فاصله بین جعبه و تلفن مرکزی ، کیفیت خط تلفن ، نوع جعبه مورد استفاده و نوع اتصال انتخاب شده متغیر است. به طور متوسط ​​، یک کاربر اینترنتی با دسترسی به اینترنت به لطف خط تلفن آنها از نرخ جریان بیشتر از 11 مگابایت در ثانیه بهره مند می شود. سرعت اتصال غیرمعمول با آن ارائه شده توسط مودم 56K در اوایل دهه 2000. با یک جریان بیش از هزار بار قدرتمندتر ، ADSL بنابراین بیش از همه یک ناوبری پایدار و بسیار سریعتر به شما امکان می دهد. علاوه بر دسترسی سریع به اینترنت ، شما همچنین می توانید به عنوان مشتری ADSL ، تلفن نامحدود ، تلویزیون دیجیتال ، فیلم در صورت تقاضا داشته باشید. یک انقلاب دیگر به لطف ADSL: اینترنت بی سیم مجاز است. در واقع ، اگر آنها به لطف کابل اترنت ، اتصال سیمی داشته باشند و از جریان بهینه اطمینان حاصل کنند ، جعبه ها همچنین امکان اتصال به Wi-Fi را برای حداکثر آزادی ارائه می دهند.

کدام ADSL را انتخاب می کند ?

  • جعبه بازی دوگانه: اینترنت + تلفن ثابت

فرمول “بازی دوگانه” یک سرویس مضاعف ، از جمله دسترسی به اینترنت و تلفن ثابت را ارائه می دهد. این پیشنهاد یک راه حل اقتصادی ، به ویژه برای مشترکانی که تلویزیون را تماشا می کردند ، یا از کانال های دریافت شده به لطف TNT راضی هستند. در Bouygues Telecom ، این مربوط به پیشنهاد Bbox Fit از جمله اینترنت باند پهن ADSL ، و همچنین خط تلفن ثابت با تماس های نامحدود برای رفع در فرانسه و بیش از 110 کشور جهان است.

  • جعبه بازی سه گانه: اینترنت + تلفن ثابت + تلویزیون

امروز گسترده ، فرمول “بازی سه گانه” دیگر دو ، بلکه سه سرویس را ارائه نمی دهد: اتصال به اینترنت باند پهن. یک خط تلفن ثابت به طور کلی شامل تماس های نامحدود برای رفع فرانسه ، و گاهی اوقات به موبایل و خارج از کشور. و سرانجام یک رمزگذار تلویزیون برای دسترسی به همه کانال های TNT با کیفیت بالا و همچنین چندین زنجیره موضوعی یا خارجی. این دسته با دو پیشنهاد ADSL در Bouygues Telecom مطابقت دارد: BBox باید و Bbox Ultym. این دو فرمول شامل تماس با تماس های ثابت و موبایل در فرانسه و رفع بیش از 100 کشور جهان و همچنین رمزگذار تلویزیون است که امکان دسترسی به بیش از 180 کانال را فراهم می کند.

نحوه باز کردن خط اینترنت ADSL ?

اگر به محل اقامت بروید که هنوز واجد شرایط بودن فیبر نوری نیست ، یک فرصت خوب وجود دارد که بتوانید یک پیشنهاد ADSL را تهیه کنید. اگر محل اقامت شما جدید است ، یا خط تلفن آن غیرفعال شده است ، اتصال به یک مداخله ساده نیاز دارد که توسط تکنسین های ما انجام شده است. برای اطلاع از اینکه آیا می توانید یک پیشنهاد ADSL را انتخاب کنید ، می توانید بدون تأخیر بیشتر ، یک تست واجد شرایط بودن ADSL را در سایت ما انجام دهید.

ADSL ، ADSL 2+ ، VDSL … چه تفاوت هایی ?

ADSL اکنون در نسخه های مختلف موجود است ، که حتی سریعتر از ADSL کلاسیک جریان می یابد: ADSL 2+ و VDSL.

ADSL 2+ ، فناوری امروزه گسترده ترین در فرانسه مطابق ARCEP ، بنابراین سرعت حداکثر 25 مگابایت در ثانیه را فراهم می کند. برای استفاده از آن ، فاصله بین نزدیکترین جعبه مرکزی تلفن شما باید کمتر از 2.5 کیلومتر فاصله داشته باشد. فراتر از آن ، سرعت اتصال در ADSL 2+ به یک خط کلاسیک ADSL نزدیک می شود.

اما تفاوت بین ADSL و VDSL چیست ? فناوری VDSL از فرکانسهای بالاتر برای ارائه سرعت اتصال حتی سریعتر استفاده می کند: حداکثر 50 مگابایت در ثانیه در جریان رو به پایین یا حتی 100 مگابایت در ثانیه برای کوتاهترین خطوط. همانطور که با ADSL 2+ ، هنگامی که خط بین جعبه شما و تلفن مرکزی کمتر از یک کیلومتر است ، راندمان حداکثر است.

ADSL و فیبر نوری: چه تفاوت هایی ?

تفاوت بین ADSL و فیبر مهم است. فیبر از سیم های مس از شبکه تلفن سنتی استفاده نمی کند ، بلکه یک سیم شیشه ای یا پلاستیکی با عملکرد بسیار بالاتر است. جریان ها اکنون می توانند تا 2 گیگابایت بر ثانیه در دریافت داده ها و حداکثر 600 مگابایت در ثانیه داده های اشتراک گذاری به دست بیاورند. بارگیری یک فایل بزرگ ، راه اندازی یک فیلم یا ارسال ویدیو فقط چند ثانیه طول می کشد.

برای اینکه بتوانید از آن بهره مند شوید ، این فناوری جدید باید مستقر شود – کمون توسط کمون ، منطقه به منطقه – ، سپس هر محل اقامت باید به هم وصل شود. در سه ماهه سوم سال 2021 ، بیش از 28 میلیون محل می توانند به فیبر دسترسی داشته باشند و بیش از 13 میلیون خانوار قبلاً در آن مشترک شده اند.