تست واجد شرایط بودن قرمز: واجد شرایط بودن من چیست?, واجد شرایط بودن فیبر قرمز: چگونه با صلاحیت SFR قرمز خود را آزمایش کنیم?

واجد شرایط بودن فیبر قرمز: چگونه با صلاحیت SFR قرمز خود را آزمایش کنیم

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی با SFR RED را بیرون بیاورید ?

چه قرمز توسط SFR شما واجد شرایط هستید ?

تست واجد شرایط بودن قرمز: تعریف و عملکرد

همانطور که از نام آن پیداست ، الف تست صلاحیت به شما امکان می دهد صلاحیت خود را برای یک پیشنهاد اینترنتی شناسایی کنید. واجد شرایط بودن به این معنی است که خط تلفن شما می تواند فناوری اینترنت ارائه شده را دریافت کند. مسکن واجد شرایط است یا با توجه به ویژگی های جسمی آن ، مسافتی که آن را از تلفن مرکزی جدا می کند بلکه از تجهیزات نصب شده داخل. در واقع این امکان وجود دارد که محل اقامت شما واجد شرایط برای فیبر FTTH باشد اما گره اتصال نزدیک به شما مجهز نیست. خانه شما همچنین ممکن است در منطقه ای باشد که توسط یک یا چند ارائه دهنده دسترسی به اینترنت پوشانده نشده است. سپس از منطقه سفید صحبت می کنیم یا منطقه جریان کم. تنها راه حلی برای بهره مندی از اینترنت در WiFi در این حالت ، تهیه یک پیشنهاد 4G است که از شبکه موبایل یک اپراتور استفاده می کند. شما باید یک پوشش 4G کیفیت بسیار خوب. ساختن یک آزمون صلاحیت قرمز بنابراین خط تلفن خود را ارزیابی می کند تا شما را بدست آورید حداکثر جریان نظری و همچنین جریان واقعی شما و کشف اینکه چیست پیشنهادات سازگار با محل اقامت خود. واجد شرایط بودن به عبارت دیگر با توانایی خط شما در پشتیبانی از فناوری اینترنت مطابقت دارد ، یعنی فیبر ADSL ، VDSL2 یا FTTLA/FTTH. بسته به این نتایج ، می دانید که آیا می توانید در این پیشنهاد مشترک شوید فیبر جعبه قرمز سرعت بسیار بالا یا جعبه قرمز ADSL. برای کشف همه بسته های اینترنتی فعلی, بسته به صلاحیت خود با سرعت بالا یا با فیبر موجود است ، می توانید با مقایسه پیشنهاد دهنده اینترنت آنلاین ما مشورت کنید. استفاده بسیار آسان ، این مقایسه کننده اینترنت به شما امکان می دهد نیازهای خود را هدف قرار داده و بسته به نوع اشتراک های موجود را مرتب کنید.

چرا تست صلاحیت قرمز مفید است ?

انجام آزمایش واجد شرایط بودن ADSL یا فیبر مفید است ، یا حتی ضروری است زیرا به شما امکان می دهد بدانید که فناوری اینترنت پشتیبانی شده توسط محل اقامت شما چیست. به ویژه قبل از عضویت در پیشنهاد فیبر قرمز از آنجا که این کسی است که تعیین می کند که آیا می توانید به اشتراک فیبر مراجعه کنید یا اینکه مجبور به عضویت در یک پیشنهاد باند پهن هستید. در واقع ، الف تست واجد شرایط بودن فیبر قرمز خط تلفن خانه خود را ارزیابی می کند ، به شما امکان می دهد بدانید که آیا می توانید در یک پیشنهاد با فیبر مشترک شوید یا در نتیجه از نرخ جریان بسیار سریعتر و کیفی بهره مند شوید.

خوب است بدانید

اگر ADSL اجازه می دهد جریان متوسط ​​بین 1 تا 20mbits/s باشد ، فیبر قرمز اجازه اتصال را می دهد تا 4 برابر سریعتر, از آنجا که اجازه می دهد تا حداکثر 200mbits/s جریان داشته باشد. یک آزمایش بدهی قرمز به شما امکان می دهد جریان های دقیق اینترنت خود را بدانید و سعی کنید اتصال اینترنت و همچنین ممکن را بهینه کنید.

روشهای مختلف آزمایش صلاحیت قرمز آن

تست صلاحیت قرمز از طریق تلفن

 1. به وب سایت Red by SFR مراجعه کنید.
 2. در صفحه اصلی خود ، یک جعبه در چندین مکان پیدا خواهید کرد “واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید“”.
 3. روی آن کلیک کنید تا در صفحه هدایت شود تست واجد شرایط بودن SFR قرمز.
 4. گزینه “خط ثابت من“به طور پیش فرض انتخاب می شود ، به سادگی شماره تلفن ثابت خود را در کادر ارائه شده برای این منظور وارد کنید.
 5. روی “کلیک کنید”اعتبار سنجی“برای به دست آوردن نتایج خود.

آزمون صلاحیت قرمز از طریق اینترنت

 1. روی یکی از جعبه ها کلیک کنید “واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید“، در صفحه اصلی وب سایت اپراتور.
 2. گزینه را انتخاب کنید “نشانی من“”.
 3. کد پستی خود را وارد کنید و سپس بر روی “کلیک کنید”اعتبار سنجی“”.

چه انتخابی بعد از تست واجد شرایط بودن من ?

پیشنهادات فیبر قرمز

 • برای 2 €/ماه, شما می توانید به 35 کانال تلویزیونی دسترسی پیدا کنید ، موجود در رمزگذار Red Fourni.
 • برای 4 €/ماه, شما از 100 کانال تلویزیونی ، همچنین در رمزگذار قرمز چهار نفره بهره مند می شوید.
 • آ بسته الجزایر 2 ساعت با قیمت 7.50 یورو در ماه برای اتصال ثابت و موبایل در الجزایر.
 • در SFR Safety Pass + Password Multi در ماه 5 یورو شامل ماه اول در ماه 1 یورو. این امکان را به شما می دهد تا از 5 تجهیزات با امنیت SFR و حداکثر 10 تجهیزات با SFR Pasword محافظت کنید.
 • ابر SFR در 3 € در ماه برای بهره مندی از 100 گیگابایت ذخیره اضافی. می توانید تمام اسناد شخصی خود را ذخیره کرده و از هر یک از دستگاه های خود به آن دسترسی پیدا کنید.
 • خانواده SFR در ماه 5 یورو شامل ماه اول در ماه 1 یورو. این کنترل والدین به شما امکان می دهد از فرزندان خود محافظت کرده و استفاده از آنها از اینترنت را کنترل کنید.

پیشنهادات قرمز ADSL

 • اینترنت با سرعت بالا (جریان اینترنت شما به فاصله بین محل اقامت شما و گره اتصال که به طور کلی در خیابان شما است بستگی دارد),
 • تماس های نامحدود به رفع کلانشهر فرانسه ، DOM و بیش از 100 مقصد از جمله اروپا از جعبه شما,
 • از یک پیشنهاد تلویزیونی, اختیاری موجود است بسته به بسته انتخاب شده در 2 یا 4 € در ماه.

خوب است بدانید

با پیشنهاد سرعت بالا جعبه قرمز مانند پیشنهاد فیبر جعبه قرمز ، شما نیز از آن بهره مند می شویدگزینه “لیست قرمز” به صورت رایگان, برای حفظ اطلاعات تماس خود.

همه چیز در مورد قرمز توسط SFR

 • از یک بسته SFR به قرمز بروید
 • بررسی در مورد بسته های موبایل قرمز
 • بررسی جعبه اینترنت قرمز
 • بسته های ارزان قیمت به رنگ قرمز
 • یک پیشنهاد قرمز را خاتمه دهید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

واجد شرایط بودن فیبر قرمز: چگونه با صلاحیت SFR قرمز خود را آزمایش کنیم ?

Red یک اپراتور اینترنتی است که پیشنهادات جعبه ای را برای قیمت بسیار در دسترس و غیر اتصال ارائه می دهد. با این حال ، قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، تست واجد شرایط بودن برای این پیشنهادات جعبه اجباری است. راهنمای ما را برای آزمایش فیبر قرمز و واجد شرایط بودن ADSL کشف کنید !

 • ضروری:
 • لازم است آزمایش خود را انجام دهید فیبر قرمز یا صلاحیت ADSL قرمز قبل از اینکه فرصتی برای تهیه یک پیشنهاد اینترنت قرمز داشته باشید.
 • استفاده قرمز شبکه های اینترنتی فیبر و ADSL SFR, شرکت مادر او.
 • تو می توانی صلاحیت قرمز خود را آزمایش کنید از طریق تلفن ، بصورت آنلاین ، با تماس با یک مشاور یا تشکر از ابزارهای ما.
 • قرمز یک پیشنهاد منحصر به فرد برای هر فناوری ارائه می دهد ، اما قابل تنظیم با چندین گزینه.

از فن آوری های اینترنتی توسط قرمز استفاده می شود ?

قرمز دو نوع جعبه اینترنت را ارائه می دهد: فیبر جعبه قرمز و فیبر جعبه قرمز ADSL. هرکدام از فناوری اینترنت مختلف استفاده می کنند ، واجد شرایط بودن.

جعبه قرمز

اگر فیبر نوری به شما اجازه می دهد از a بهره مند شوید جریان بالاتر که با ADSL ، پیشنهادات اغلب گرانتر هستند و خانه های کمتری می توانند در آن مشترک شوند.

پیشنهاد قرمز هر دو پیشنهاد فیبر ftth (فیبر به خانه) و پیشنهادات فیبر fttla (فیبر به آخرین آمپلی فایر) نیز گفته می شود جعبه قرمز بسیار پر سرعت.

برخلاف پیشنهادات فیبر FTTH ، FTTLA ارائه می دهد فیبر را به خانه مشترکین بلکه به نزدیکترین گره نوری نمی آورد: خانه سپس با استفاده از کابل کواکسیال متصل می شود. جعبه های قرمز بسیار پر سرعت جریان کمتری را ارائه می دهند که جعبه های قرمز فیبر اما همیشه بسیار بالاتر از جریان ADSL.

با توجه به خود به یک جعبه قرمز فیبر یا یک جعبه قرمز با سرعت بسیار بالا هدایت می شوید واجد شرایط بودن فیبر قرمز.

فیبر تمایل دارد به گسترده ترین فناوری اینترنت در فرانسه تبدیل شود: با برنامه بسیار پر سرعت فرانسه ، تقریباً کل قلمرو کلانشهر فرانسه می تواند تا سال 2025 از فیبر بهره مند شوید.

صلاحیت به شما امکان می دهد بدانید که آیا خانه شما قادر به اتصال به فناوری انتخاب شده است. واجد شرایط بودن SFR قرمز خود را آزمایش کنید بنابراین یک مرحله اجباری قبل از اینکه بتوانید با پیشنهاد SFR انتخاب خود ، چه در ADSL و چه در فیبر ، در RED مشترک شوید.

اگر خانه شما برای فیبر و ADSL واجد شرایط است, اپراتور طرفدار فیبر خواهد بود, این شبکه اینترنتی مدرن ترین است.

قرمز از زیرساخت های اینترنتی SFR استفاده می کند, متعلق به دومی: واجد شرایط بودن برای قرمز بودن به معنای بودن است واجد شرایط برای پیشنهادات SFR. بنابراین شما همچنین می توانید به بسته های اینترنتی این اپراتور علاقه مند باشید ، که با این حال مشمول یک است تعهد 12 ماهه, برخلاف قرمز.

تست قرمز آن توسط واجد شرایط بودن فیبر SFR

فیبر نوری یک فناوری اینترنت است که از یک موضوع بسیار خوب برای گردش داده ها استفاده می کند با سرعت تمام, از طریق نور.

فیبر جعبه قرمز می تواند به شما امکان دهد از حداکثر جریان نزولی بین بهره مند شوید 500Mbit/s وت 500Mbit/s.

فیبر هنوز در قلمرو فرانسه مستقر شده است: بیش از 75 ٪ از خانوارهای فرانسوی در حال حاضر می توانند از آن بهره مند شوند.

شما می خواهید واجد شرایط بودن فیبر SFR قرمز خود را آزمایش کنید ?

روشهای زیادی وجود دارد واجد شرایط بودن فیبر SFR قرمز آن. به طور خاص می توانید:

 • شما می توانید به وب سایت اپراتور برای انجام تست واجد شرایط بودن فیبر قرمز بصورت آنلاین.
 • اگر قرمز فروشگاه فیزیکی نداشته باشد ، هنوز هم می توانید از طریق یک مشاور برند در تماس باشید شبکه های اجتماعی (مخصوصاً توییتر و فیس بوک). دومی به شما در گذراندن یک تست فیبر قرمز کمک می کند.

در هر صورت ، برای آزمایش واجد شرایط بودن فیبر ، فقط باید نشان دهید آدرس دقیق از خانه شما.

ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی ، پست ها و توزیع مطبوعات) نیز در دسترس کاربران اینترنت قرار گرفت کارت تعاملی, که به شما امکان می دهد اپراتورهای فیبر موجود در آدرس خود را بررسی کنید:

برای اطلاع از این کارت آیا فیبر SFR (استفاده شده توسط RED) در خانه موجود است ، در اینجا روشی برای دنبال کردن است:

 1. روی 4 میله افقی ، در سمت راست بالای کارت کلیک کنید.
 2. انتخاب کنید “جریان برای آدرس دهی“”.
 3. نام شهر خود را در زمینه ای که ظاهر می شود وارد کنید.
 4. آدرس دقیق خود را در قسمت زیر وارد کنید.
 5. لیست اپراتورها و جریان های ارائه شده در آدرس شما ظاهر می شود: بررسی کنید که آیا SFR نشان داده شده است.

در صورتی که آزمون واجد شرایط بودن فیبر قرمز توسط SFR منفی باشد ، شما دو گزینه دارید:

 • تو می توانی واجد شرایط بودن فیبر خود را در سایر اپراتورها آزمایش کنید, برای تعیین بهترین تأمین کننده اینترنت توسط فیبر در آدرس خود.
 • تو می توانی به پیشنهادات قرمز ADSL روی آورید, اگر می خواهید از مزایای ارائه شده توسط این اپراتور بهره مند شوید ، حتی اگر این به معنای بهره مندی از سرعت کمتری باشد.

واجد شرایط بودن ADSL در قرمز

در حال حاضر, بیش از 95 ٪ از خانوارهای فرانسوی در حال حاضر واجد شرایط ADSL در SFR هستند. بنابراین بسیار محتمل است که شما بیش از حد باشید و می توانید در یک بسته ADSL با جعبه قرمز در خانه خود مشترک شوید.

در ADSL ، حداکثر جریان قرمز که می توانید ادعا کنید این است 20 مگابایت در ثانیه. با این وجود ، جریان واقعی بسته به فاصله بین خانه شما و نزدیکترین گره اتصال ، اغلب کمتر خواهد بود.

واجد شرایط بودن Red ADSL خود را با یک مشاور آزمایش کنید

شما می توانید خود را آزمایش کنید صلاحیت SFR RED SFR ADSL به همان روشی که برای فیبر نوری: بنابراین می توانید در وب سایت بپوشید از اپراتور ، با یک مشاور قرمز تماس بگیرید شبکه های اجتماعی, یا مستقیماً یک مشاور را به 01 86 65 26 84 این به شما در تلاش های شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر آدرس خود ، شما همچنین باید نام یا شماره تلفن مستاجر سابق را نشان دهید تا بتوانید واجد شرایط بودن Red ADSL خود را آزمایش کنید.

اگر واجد شرایط دریافت فیبر یا ADSL نیستید ، هنوز فناوری هایی برای دسترسی به اینترنت مانند 4G ، ماهواره یا WiMax وجود دارد. با این حال ، این راه حل ها به رنگ قرمز در دسترس نیستند: سایر اپراتورها ، مانند Nordnet ، در این فناوری های اینترنتی کمتر گسترده تخصص دارند.

Red by SFR Internet ارائه می دهد

وجود دارد دو بسته جعبه قرمز, یک پیشنهاد فیبر و یک پیشنهاد ADSL ، که می توانید مطابق با خود مشترک شوید قرمز توسط SFR واجد شرایط بودن. این دو اشتراک بدون تعهد ارائه می شود:

اشتراک ماه اول به قرمز است رایگان, این به شما امکان می دهد پیشنهاد و جریان ارائه شده در خانه خود را آزمایش کنید.

گزینه های بسیاری توسط RED برای تکمیل پیشنهاد اینترنت شما ارائه می شود:

 • برای تلویزیون می توانید لذت ببرید 100 کانال به جای 35 در ابتدا شامل 3 یورو/ماه اضافی. برای دسترسی به تلویزیون در صفحه تلویزیون ، یک رمزگذار تلویزیون برای خرید 29 یورو در دسترس است.
 • برای تلفن, تماس با موبایل در فرانسه و دام شما به 5 یورو/ماه اضافی باز خواهید گشت. این گزینه در حال حاضر توسط اپراتور برای هر اشتراک جدید ارائه شده است.
 • در سطح جریان ، می توانید با فیبر ، بلکه در ADSL نیز از آن استفاده کنید Wifi 6 برای 7 € در ماه. این استاندارد WiFi جدید برای ارائه بهترین اتصال اینترنتی ممکن در خانه شما بهتر بهینه شده است. با سرعت بسیار بالا ، حداکثر جریان افت شما تا زمانی افزایش می یابد 2 گیگابایت در ثانیه.

سوالات مکرر در مورد واجد شرایط بودن فیبر قرمز

چگونه واجد شرایط بودن فیبر قرمز خود را آزمایش کنیم ?

می توان واجد شرایط بودن خود را از طریق تلفن ، در وب سایت اپراتور یا از طریق شبکه های اجتماعی آزمایش کرد.

اگر واجد شرایط فیبر قرمز نباشید چه می کنید ?

می توان واجد شرایط بودن فیبر خود را در سایر اپراتورها آزمایش کرد یا پیشنهاد ADSL قرمز را انتخاب کرد.

پوشش شبکه SFR چیست ?

در حال حاضر ، بیش از 95 ٪ از خانوارهای فرانسوی واجد شرایط ADSL در SFR هستند.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی با SFR RED را بیرون بیاورید ?

به روز شده در تاریخ 03/30/2023

آرماند عمدتا از نوشتن مقاله و راهنما در مورد اپراتورهای SFR و Bouygues مراقبت می کند. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها ، وی در دسامبر سال 2020 به Selectra پیوست.

افتتاح خط ، تست واجد شرایط بودن ، تغییر اینترنت و اپراتور تلفن همراه

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر