تست واجد شرایط بودن فیبر Bouygues: چگونه انجام دهیم?, تست واجد شرایط بودن فیبر: آدرس شما واجد شرایط است? | از راه دور Bouygues

ما واجد شرایط بودن فیبر شما را آزمایش می کنیم

Contents

اگر واجد شرایط فیبر هستید ، می توانید از بین پیشنهادات مختلف انتخاب کنید. اگر به دنبال جعبه اینترنت بدون رمزگشایی تلویزیون هستید ، به عنوان مثال می توانید در Bbox Fit مشترک شوید. برعکس ، اگر علاوه بر جعبه خود ، یک رمزگذار تلویزیونی می خواهید ، بین Bbox باید و Bbox Ultym انتخابی داشته باشید. دومی به ویژه بهترین وای فای و بهترین سرعت ممکن را به شما تضمین می کند ، همراه با بهترین سرگرمی های تلویزیونی !

تست واجد شرایط بودن فیبر Bouygues: پیشنهاد BBOX خود را پیدا کنید

شما می خواهید یک پیشنهاد فیبر Bouygues را بیرون بیاورید ? در این حالت ، انجام یک تست واجد شرایط بودن فیبر Bouygues ضروری است. این آزمایش سریع به شما امکان می دهد بدانید که آیا محل اقامت شما واجد شرایط فیبر است و پیشنهادات موجود در خانه چیست؟. تست واجد شرایط بودن Bouygues با چند کلیک می تواند در اینترنت انجام شود ، اما همچنین می توانید با تماس با یک مشاور Bouygues با تماس با 09 87 67 18 00 در رویکرد خود همراه شوید.

  • ضروری
  • واجد شرایط بودن خط مخابرات Bouygues می تواند انجام شود تلفنی, برخط وت در فروشگاه از راه دور Bouygues.
  • Bouygues Telecom ارائه پیشنهادات را در فیبر نوری, که در ADSL/VDSL و در 4 گرم.
  • آدرس خانه یا شماره تلفن ثابت لازم است واجد شرایط بودن.

آزمون واجد شرایط بودن Bouygues: چگونه واجد شرایط بودن من را بشناسم ?

به عنوان بخشی از اشتراک در یک پیشنهاد از راه دور Bouygues ، دومی باید مهمتر از همه به یک تست واجد شرایط بودن Bouygues خط شما به منظور تعریف پیشنهادی که می تواند به شما ارائه دهد (ADSL ، VDSL ، فیبر نوری).

تست واجد شرایط بودن Bouygues به شما این امکان را می دهد تا از این سرویس مطلع شوید که Bouygues Telecom می تواند به شما ارائه دهد. سه روش برای انجام یک تست واجد شرایط بودن با Bouygues Telecom وجود دارد: در اینترنت از طریق سایت Telecom Bouygues, در فروشگاه یا با تماس با یک مشاور Selectra به 09 87 67 18 00 .

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ?

در طول تست واجد شرایط بودن Bouygues همراه باشید

برای انجام تست واجد شرایط بودن Bouygues ، می توانید با یک مشاور Bouygues تماس بگیرید در 09 87 67 18 00 (قیمت ارتباطات محلی).

او سپس از شما می پرسدآدرس خانه که می خواهید آزمایش کرده باشید ، و همچنین نام سرنشین سابق اگر خانه آزمایش شده واجد شرایط ADSL یا VDSL باشد. نتیجه بلافاصله به شما داده می شود ، و همچنین پیشنهادهایی که می توانید مشترک شوید.

شما راهنمایی خواهید شد.e در واجد شرایط بودن ، خاتمه و رویکرد اشتراک. اشتراک مناسب ترین پیشنهاد شما در میان تمام پیشنهادات شریک زندگی.

تست واجد شرایط بودن Bouygues خود را از طریق تلفن انجام دهید

تست واجد شرایط بودن Bouygues در اینترنت

برای تست واجد شرایط بودن آنلاین Bouygues ، می توانید از تست واجد شرایط بودن فیبر Bouygues استفاده کنید که به شما امکان می دهد پس از ورود آدرس خود ، در صورت ورود به شما ، در صورت ورود به شما ، در صورت ورود به شما ، در صورت ورود به شما امکان پذیر است محل اقامت واجد شرایط فیبر Bouygues است.

احتمال دیگر ، می توانید به سایت Telecom Bouygues بروید. سپس باید وارد خود شوید شماره تلفن خانگی. اگر آن را نمی دانید ، آزمایش واجد شرایط باآدرس خانه با کلیک بر روی پیوند “تست آدرس خود”. Bouygues Telecom مستقیماً پیشنهادهایی را که واجد شرایط شما هستند ارائه می دهد.

در صورتی که خانه آزمایش شده واجد شرایط دریافت یک Bouygues در پیشنهاد ADSL یا VDSL باشد ، باید نام اشغالگر قبلی را بدانیدمحل زندگی را شناسایی کنید (به خصوص به عنوان بخشی از ساختمان متشکل از چندین آپارتمان جداگانه).

Bouygues در تست واجد شرایط بودن

فروشگاه Bouygues

برای انجام تست واجد شرایط بودن Bouygues در فروشگاه ، فقط باید آدرس خانه مورد نظر خود را برای داشتن مشاور مخابرات Bouygues و همچنین نام اشغالگر قبلی در صورتی که خانه واجد شرایط ADSL یا VDSL باشد ، ارائه دهید.

چه چیزی برای عضویت در پس از تست واجد شرایط بودن Bouygues ارائه می دهد ?

با آزمایش خط ثابت خود در Bouygues Telecom ، شما قادر خواهید بود پیشنهادات BBOX را که واجد شرایط آن هستید ، مشاهده کنید:

  • واجد شرایط ADSL یا VDSL2 : شما بین پیشنهادات ADSL Bouygues Telecom ، یعنی Bbox Fit ، Bbox باید و Bbox Ultym انتخاب کنید.
  • واجد شرایط فیبر نوری ftth در شبکه Telecom Bouygues: Bbox Fit ، Bbox باید و Bbox Ultym.

اگر واجد شرایط فیبر نباشم چه کاری باید انجام دهم ?

اگر فیبر نوری و ADSL در منطقه مسکونی شما در دسترس نباشند ، فن آوری های جایگزین مانند وجود دارداینترنت توسط ماهواره, یا جعبه 4G و جعبه 5G. Bouygues تنها اپراتوری است که یک جعبه 4G و یک جعبه 5G را با یک به بازار عرضه می کند پاکت داده نامحدود. این پیشنهادات نیز هست بدون درگیری.

شما زیر 26 ساله هستید ? ازپیشنهاد -26 سال که به شما امکان می دهد از جعبه 4G با 22.99 یورو در ماه یا جعبه 5G با 27.99 یورو در ماه, تمام بدون درگیری ! علاوه بر این نرخ سودمند ، می توانید از آن نیز استفاده کنید 12 ماه ارائه شده در فیلم Prime Prime, و شما می توانید اشتراک خود را در حین تعلیق به حالت تعلیق درآورید 2 ماه یک بار در سال.

سوالات مکرر در مورد Bouygues Telecom

چگونه واجد شرایط بودن خود را برای یک خط مخابرات Bouygues آزمایش کنیم ?

واجد شرایط بودن خط مخابرات Bouygues را می توان از طریق تلفن ، بصورت آنلاین یا فروشگاهی انجام داد.

آنچه فناوری های اینترنتی Bouygues Telecom را ارائه می دهند ?

Bouygues Telecom 4G ، 5G ، ADSL ، VDSL و فیبر نوری را ارائه می دهد.

چگونه می توان تست واجد شرایط بودن خود را در فروشگاه Bouygues انجام داد ?

برای انجام تست واجد شرایط بودن در فروشگاه ها ، فقط باید آدرس خانه مورد نظر خود را برای داشتن یک مشاور مخابرات Bouygues و همچنین نام اشغالگر قبلی در صورتی که خانه واجد شرایط فیبر ، L ‘ADSL یا VDSL باشد ، ارائه دهید.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

مدیر تحریریه سابق ، ماریان در سال 2014 به Selectra پیوست. فارغ التحصیل یک رسانه بین المللی کارشناسی ارشد 2 ، او مدیر مسئول تمام محتویات قطب Télecom است.

ما واجد شرایط بودن فیبر شما را آزمایش می کنیم ?

حداکثر سرعت با فیبر ، از اتصال تا 60 برابر سریعتر از یک خط ADSL لذت ببرید. روی کمربند خود آویزان شوید ، نفس گیر است !

کلیدی کلیدی خداحافظی هنگامی که در همان زمان چندین نفر گشت و گذار می کنید.

کیفیت بهینه تلویزیون به لطف فیبر ، کیفیت تصویر تلویزیون بهترین ممکن است. بنشینید ، پاپ کورن را بیرون بیاورید ، لذت ببرید.

برای شما سریعترین وای فای ، به سادگی !

در سال 2023 ، ما یک بار دیگر “عملگر شماره 1 در WiFi” مطابق NPERF* هستیم. پاک کردن ? ما سریعترین وای فای موجود در بازار را به شما پیشنهاد می دهیم. کاملاً ساده !

*متوسط ​​فرزندان 240.56 مگابایت در ثانیه و میانگین نرخ 189.67 مگابایت در ثانیه. منبع NPERF در 03/02/2023: فشار سنج WiFi از اتصالات اینترنتی مسکونی در سرزمین اصلی فرانسه در سال 2022

فیبر ? سریعتر وجود ندارد !

فیبر جعبه 5 گرم VDSL
جریان به* 2 گیگابایت در ثانیه جریان به* 1.1 گیگابایت در ثانیه جریان به* 100 مگابایت در ثانیه
تا ** 900 مگابایت در ثانیه شروع کنید تا ** 58 مگابایت در ثانیه شروع کنید تا ** 33 مگابایت در ثانیه شروع کنید

*سرعت نزولی: هرچه بالاتر باشد ، سریعتر صفحه می گیرید ، یک فیلم را شروع کنید ، یک پرونده ذخیره کنید.
** بدهی قائم: هرچه قدرتمندتر باشد ، سریعتر عکسها را منتشر می کنید ، فیلم ارسال می کنید ، یک پرونده را ذخیره می کنید.

و اگر ما در مورد صلاحیت شما صحبت می کردیم ” ?

از طریق تلفن در فروشگاه

ما به صورت رایگان با شما تماس می گیریم

تیم ما بلافاصله به شما یادآوری می کند که بازدید خود را از فیبر با شما تأیید کنید ! توسط یک مشاور فراخوانده شود

ما در فروشگاه منتظر شما هستیم

برای رفتن به فیبر ، شما همچنین می توانید در مغازه نزدیک به شما قرار ملاقات بگذارید ! فروشگاه من را پیدا کنید

مقالات ما در مورد واجد شرایط بودن

نحوه تغییر اپراتور اینترنت

خبر خوب: تغییر اپراتور بسیار ساده است. ما نحوه انجام کار را توضیح می دهیم.

نحوه نصب فیبر در خانه

ما به شما اطمینان می دهیم: برای نصب ، ما از همه چیز مراقبت می کنیم و به صورت رایگان ! ما به شما نشان می دهیم ?

فیبر چگونه کار می کند

می خواهید درک کنید که چگونه فیبر به شما امکان می دهد با سرعت رعد و برق گشت و گذار کنید ? اینگونه است !

سوالات مکرر شما در مورد واجد شرایط بودن فیبر

چگونه صلاحیت خود را آزمایش کنم ?

برای اطلاع از این که آیا می توانید از فیبر در خانه استفاده کنید ، کافی است آدرس خود را در تست واجد شرایط موجود در بالای این صفحه وارد کنید. در چند ثانیه ، شما می دانید که اینترنت ما در خانه چه چیزی ارائه می دهد !

کدام جعبه اینترنت را انتخاب کنم که آیا من واجد شرایط فیبر هستم ?

اگر واجد شرایط فیبر هستید ، می توانید از بین پیشنهادات مختلف انتخاب کنید. اگر به دنبال جعبه اینترنت بدون رمزگشایی تلویزیون هستید ، به عنوان مثال می توانید در Bbox Fit مشترک شوید. برعکس ، اگر علاوه بر جعبه خود ، یک رمزگذار تلویزیونی می خواهید ، بین Bbox باید و Bbox Ultym انتخابی داشته باشید. دومی به ویژه بهترین وای فای و بهترین سرعت ممکن را به شما تضمین می کند ، همراه با بهترین سرگرمی های تلویزیونی !

هزینه نصب فیبر چقدر است ?

نصب فیبر 100 ٪ کلید در دست است.

اگر واجد شرایط فیبر نباشم چه کاری باید انجام دهم ?

اگر متأسفانه محل اقامت شما هنوز واجد شرایط نیست ، نتایج آزمایش واجد شرایط بودن به شما امکان می دهد پیشنهادهایی را که در حال حاضر در خانه موجود است کشف کنید. در حالی که منتظر ورود فیبر هستید ، ممکن است بتوانید از یک جعبه 4G یا یک جعبه 5G برای یک جریان قدرتمندتر از ADSL لذت ببرید.

چه زمانی واجد شرایط فیبر خواهم بود ?

اگر هنوز واجد شرایط نیستید ، می توانید اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم به محض اینکه فیبر در خانه در دسترس باشد ، به شما هشدار دهیم !