آزمون بدهی اینترنت | سرعت اتصال خود را بررسی کنید ، سرعت اینترنت خود را تست و بهینه کنید | پروکسیموس

سرعت اینترنت خود را تست و بهینه کنید

میانگین اتصال به طور متوسط ​​8.64 مگابایت در ثانیه برای بارگیری ، 1.2 مگابایت در ثانیه در ارسال با زمان پاسخ 73 میلی ثانیه است. میانگین درجه سرعت فیبر نوری در فرانسه بسته به اپراتورها نسبتاً مشابه است:

بازدید از اتصال به اینترنت خود را با آزمون بدهی بررسی کنید

تست بدهی ابزاری آنلاین است که نشان دهنده کیفیت خط شما و با سرعتی است که می توانید صفحات را در مرورگر خود بارگیری کنید ، پرونده های بارگیری و غیره را بارگیری کنید. به منظور دانستن دقیق تر پیشنهاد واقعی شما ارائه دهنده سرویس اینترنت (در ADSL ، فیبر یا 4G) می توانید یک تست آنلاین انجام دهید. مزایای آزمایش سرعت اتصال آن چیست؟ ? چگونه کار می کند ? ارتباط خوبی چیست ? چگونه می توان آن را بهبود بخشید ? ما در این مقاله به این سوال می پردازیم.

آیا محل اقامت شما برای فیبر واجد شرایط است ?

SpeedTest ما به شما امکان می دهد بدانید که آیا محل اقامت شما برای فیبر نوری واجد شرایط است و به خصوص با کدام اپراتور با چه چیزی ارائه می دهد. فیبر نوری همیشه سرعت بهتری نسبت به ADSL به شما ارائه می دهد. بسته به جریانی که در سرعت بالا در بالا به دست می آورید ، در اینجا پیشنهادات فیبر را که واجد شرایط دریافت آن هستید در اینجا مقایسه کنید:

چرا جریان اتصال به اینترنت را آزمایش کنید ?

آنجا سرعت واقعی شبکه غالباً با آنچه توسط اپراتور شما اعلام شده است متفاوت است. تست بدهی به شما امکان می دهد در مورد زمان بارگیری خط اینترنت خود بیاموزید.

در واقع ، ارزش ابلاغ شده توسط تأمین کننده شما بر اساس یک برآورد کلی است. مورد دوم اساساً براساس معیارهای فنی مربوط به وضعیت شبکه است. در نتیجه ، هنوز نماینده وضعیت شما است.

در عمل ، بعید است که ارتباط شما در شرایط واقعی به جریان های اعلام شده توسط تأمین کننده شما برسد.

پس می توانید به سرعت دلایل کندی را پیدا کنید به احتمال زیاد خط شما را مختل می کند. نتایج تقریباً فوراً به آنها ابلاغ می شود و آنها با پیشنهادات مختلف اینترنتی سازگار با شرایط اتصال شما همراه هستند.

نحوه ترجمه نتایج آزمون جریان ?

تست جریان (یا SpeedTest) تجزیه و تحلیل جریان در شبکه شما با اندازه گیری جریان در ارسال و پذیرش. سرعت اتصال اینترنت شما به پارامترهای زیادی بستگی دارد:

 • سرعت نزولی (بارگیری): این مدت زمانی است که داده ها از سرور اینترنت به رایانه شما می رسند. این امکان را به شما می دهد تا فیلم های پخش ، تلویزیون ، بارگیری یک فایل یا یک فیلم را تماشا کنید
 • سرعت صعودی (بارگذاری): این نشان دهنده ارسال داده ها است. این مدت زمانی است که از رایانه شما به سرور اینترنت ارسال می شود. با تشکر از او ، شما ایمیل ، عکس ، پرونده و غیره ارسال می کنید. ؛
 • زمان پاسخ (پینگ): این زمان پاسخ (تأخیر) برای یک سفر دور بین رایانه و سرور شما است. آنها میزبان پرونده هایی هستند که زمان (میکرو ثانیه) را برای دریافت داده ها اندازه گیری می کنند
 • فناوری یا پروتکل که برای اتصال خود استفاده می کنید: WiFi ، VDSL ، ADSL ، اترنت ، USB و غیره.) ؛
 • تجهیزات IT شما: رایانه ، نرم افزار شما به منابع زیادی ، بدافزارها یا ویروس های احتمالی نیاز دارد
 • ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما و پیشنهادی که از آن سود می برید.

نشانگر از سرعت نزولی مهمترین است برای در نظر گرفتن ، زیرا این یکی از مواردی است که شما در استفاده روزانه خود از اینترنت به آن نیاز دارید. با این وجود ، عامل صعودی (Upoad) بسیار مفید است. در همه موارد, هرچه شاخص ها بالاتر باشد ، اتصال خوب تر است.

هنگامی که زمان بازگشت آن کمتر از 30 میلی ثانیه باشد ، بین 30 تا 60 میلی ثانیه بسیار خوب است. اگر بازی های ویدیویی آنلاین را انجام می دهید ، یک پینگ بین 0 تا 60 میلی ثانیه برای یک تجربه بهینه توصیه می شود.

جریان متوسط ​​توسط فناوری: فیبر نوری ، 4G و ADSL

میانگین اتصال به طور متوسط ​​8.64 مگابایت در ثانیه برای بارگیری ، 1.2 مگابایت در ثانیه در ارسال با زمان پاسخ 73 میلی ثانیه است. میانگین درجه سرعت فیبر نوری در فرانسه بسته به اپراتورها نسبتاً مشابه است:

ما در مورد یک صحبت می کنیم خط ADSL خوب بین 40 یا 50 مگابایت در ثانیه. بهترین اتصالات 95 مگابایت در ثانیه را ارائه می دهند و کمترین آنها زیر 20 مگابایت در ثانیه است. با این حال ، حتی اگر در چنگال پایین قرار دارید ، هنوز هم می توانید از اینترنت به طور عادی استفاده کنید. از طرف دیگر ، بارگیری داده ها کندتر خواهد بود.

در حداکثر جریان نظری 4G برای 4G 150 مگابایت و 300 مگابایت در ثانیه است +.

ارقام مربوط به همه فناوری ها به طور مداوم در حال تحول است. به سرعت متوسط ​​اعتماد نکنید ، به ندرت به آن خواهید رسید. نکته مهم این است که اتصال شما برای استفاده ای که می خواهید از آن استفاده کنید کافی است

چگونه سرعت اتصال به اینترنت خود را بهبود بخشید ?

اتصال شما خیلی کند است ? هیچ چیز از دست نمی رود ، می توانید تنظیمات خاصی را برای بهبود آن بازی کنید ! در حال حاضر ، یک Speedtest رایگان انجام دهید. پس شما می توانید:

 • یک کابل اترنت را ترجیح دهید: اتصال سیمی نتایج بهتری نسبت به اتصال WiFi می دهد ، اتصال شما سریعتر خواهد بود
 • یک تقویت کننده وای فای اضافه کنید: اگر جعبه یا روتر شما در فاصله بسیار دور از رایانه شما باشد ، اینترنت می تواند کند شود. با این حال ، همچنین اتفاق می افتد که تغییر این پیکربندی امکان پذیر نیست. این دستگاه سیگنال شبکه WiFi شما را بیشتر تحمل می کند و می توانید راحت تر آن را در طول محل اقامت خود آویزان کنید
 • یک تست واجد شرایط بودن انجام دهید: سرعت کم اتصال شما ممکن است به پیشنهاد فعلی شما بستگی داشته باشد (ADSL ، VDSL ، فیبر نوری و غیره). با انجام یک تست واجد شرایط بودن ، می دانید که آیا واجد شرایط فناوری جدیدی هستید که خط سریع تری را ارائه می دهد
 • تغییر اپراتور: همچنین می توانید اپراتور را تغییر دهید. قبل از عضویت از استفاده از یک ابزار Type Type دریغ نکنید ، و ایده ای از کیفیت اتصال به آن دسترسی پیدا کنید.

آزمایش بدهی با آزمون واجد شرایط بودن متفاوت است: دومی به سادگی به شما اطلاع می دهد اگر محل اقامت شما واجد شرایط فیبر نوری باشد.

تست های جریان قابل اعتماد چیست ?

تست بدهی ارائه شده توسط لیمون تا به امروز یکی از قابل اعتماد ترین بازار است. سرعت نزولی ، سرعت صعودی ، زمان پاسخ ، اپراتور اینترنت ، مکان. تمام اطلاعات لازم برای قضاوت در مورد عملکرد مناسب اتصال شما با یک کلیک در دسترس است.

چقدر جریان ADSL خوب ثابت است ?

دولت معتقد است که بدهی ADSL خوب حدود 8 مگابایت در ثانیه است. این ارقام به احتمال زیاد با پیشرفت تکنولوژیکی برای اتصال به اینترنت تکامل می یابد.

اتصال فیبر خوب چقدر است ?

از نظر سرعت اتصال ، فیبر برابر نیست. با سرعت 200 مگابایت در ثانیه می توانید در نظر بگیرید که قبلاً اتصال فیبر خوبی دارید. با این وجود ، توجه داشته باشید که سرعت اتصال شما می تواند تا 2 گیگابایت در ثانیه حرکت کند.

چگونه فیبر بگیریم ?

برای داشتن فیبر ، باید بدانید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر. برای انجام این کار ، شما فقط باید به وب سایت اپراتور بروید که یک پیشنهاد فیبر جالب ارائه می دهد و یک تست واجد شرایط بودن. اگر می توانید فیبر داشته باشید ، اپراتور شما تمام تجهیزات لازم را در اختیار شما قرار می دهد و اگر ساختمان شما هنوز به هم وصل نشده است ، یک تکنسین را جابجا می کند.

فیبر گران تر از ADSL است ?

بله ، فیبر به طور متوسط ​​بیشتر از اشتراک ADSL هزینه دارد. سال اول همان قیمت را با ADSL با برخی از اپراتور هزینه خواهد کرد اما این لایحه در سال دوم حدود 5 یورو متورم خواهد شد.

کدام اپراتور بهترین فیبر را دارد ?

تا به امروز ، اگر تمام شرایط جغرافیایی و مواد برآورده شود ، بهترین فیبر را روی کاغذ با سرعتی که می تواند در حدود 8 گیگ بر ثانیه باشد ارائه می دهد.

من در حومه شهر زندگی می کنم و هنوز فیبر ندارم. هنگام دانستن اینکه فیبر به جای من می رسد ?

برای اطلاع از زمان رسیدن فیبر ، ما به شما توصیه می کنیم که به خدمات مشتری اپراتور خود نزدیک شوید: 39 00 برای نارنجی ، 1023 برای SFR ، 3244 به صورت رایگان و 1064 برای Bouygues Telecom.

برای … بیشتر !

نحوه انجام یک سرعت ? دریابید که سرعت ها چیست ، آنها برای چه چیزی هستند و چگونه می توانید نتایج سریع خود را با لیمو تفسیر کنید !

فیبر نارنجی

شما مشتری نارنجی هستید و می خواهید سرعت اتصال خود را آزمایش کنید ? بلافاصله کشف کنید که چگونه تست جریان نارنجی و نحوه بهبود اتصال به اینترنت خود !

آزمون بدهی SFR

چگونه می توان سرعت جریان اینترنت را در خانه دانست و درک کرد که ارقام به دست آمده به چه معنی است ? ما به شما کمک می کنیم در آزمایش جریان جعبه SFR و برای تفسیر نتایج.

تست بدهی Bouygues

به منظور اندازه گیری دقیق قدرت اتصال آن ، توصیه می شود انجام شود تست تست جریان آزاد. برای انجام این کار ، به سادگی از ابزار آنلاین ما استفاده کنید و تعداد زیادی از گزینه ها ارائه می شود. رایگان دارای طیف گسترده ای از Freebox است که بسته به صلاحیت خط و نیازهای مشتری ، استفاده های مختلفی را امکان پذیر می کند.

سرعت اینترنت خود را تست و بهینه کنید

مراحل انجام درست تست اتصال اینترنت خود را با کابل یا Wi-Fi دنبال کنید. پس از اتمام سرعت کار ، نکات و ترفندهای ما را برای گشت و گذار یا بازی سریعتر از دست ندهید!

برای داشتن نتیجه قابل اعتماد:

 • وقتی کاربر دیگری گشت و گذار نمی کند ، تست خود را انجام دهید.
 • در طول آزمون بارگیری نکنید.
 • برنامه های دیگر ، ویندوز و زبانه های مرورگر خود را ببندید.
 • با استفاده از ضد ویروس خود اطمینان حاصل کنید که رایانه شما هدف ویروس یا بدافزار نیست.

رایانه شما باید از طریق کابل شبکه به مودم وصل شود و برای آزمایش باید WiFi غیرفعال داشته باشید.

 • اطمینان حاصل کنید که به شبکه Wi-Fi سمت راست وصل شده اید. شما باید به شبکه خود متصل شوید.
 • Wi-Fi خود را در چندین مکان آزمایش کنید: با آزمایش اتصال خود درست در کنار مودم خود شروع کنید تا یک اندازه گیری مرجع داشته باشید.

حداکثر Wi-Fi خود را بکشید

کیفیت Wi-Fi شما تحت تأثیر مسافتی است که شما را از مودم ، تعداد و نوع دستگاه های متصل ، تداخل ممکن با سایر سیگنال ها ، طرح خانه شما و غیره جدا می کند. عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود.