Bouygues Telecom: یک خرابی عمومی مانع از تماس با کاربران ، Bouygues Telecom Panne – همه خطاها ، حوادث و مشکلات

Bouygues Télécom Deign

سوسو زدن 4 ماه پیش
33160 Saint Médard en Jalles از شبکه مستقر ، Tchao Bouygues ، Raz le Bol

Bouygues Telecom: یک خرابی عمومی مانع از تماس تلفنی کاربران می شود

 • اشتراک گذاری
 • توییتر
 • واتساپ
 • وابسته به لینکدین
 • پست الکترونیک
 • پیام رسان

این شکست مربوط به استفاده از 4G در شبکه Bouygues است. در حال حاضر ، به نظر نمی رسد مشکل ترمیم شود.

چندین کاربر توییتر و همچنین سایت Downdetector متوجه تفکیک شده اند که به نظر می رسد تعمیم یافته است ، در شبکه اپراتور مخابراتی Bouygues ، این پنجشنبه 18 نوامبر.

نمی توان تماس گرفت

آنها غیرممکن برای برقراری تماس را گزارش می دهند. تیم های اپراتور در پاسخ به سؤالات بسیاری از کاربران ، عدم موفقیت در توییتر را تأیید کردند.

در DownDetector ، سایتی که در لیست خرابی ها قرار دارد ، بیش از 1200 گزارش حادثه در حدود ساعت 10 صبح در 18 نوامبر منتشر شد. به نظر می رسد این شکست ملی است: در توییتر ، کاربران مارسی ، مونتپلیه یا حتی پاریس خود را ابراز کردند.

راه حل موقت

یک کاربر توییتر یک راه حل ارائه داده است ، یعنی برای عبور شبکه تلفن همراه خود در 3G ، به طوری که دیگر از 4G در حال حاضر معیوب استفاده نمی کنید.

بین ساعت 8 صبح و 10:30 بامداد امروز صبح ، برخی از مشتریان توانستند در برقراری تماس 4G با مشکل روبرو شوند. تیم های شبکه و تأمین کننده ما به منظور راه اندازی یک راه حل فنی که مجدداً مدیریت تماس ها را فراهم می کند ، با بازگشت به Progressive Normal ، بسیج شده اند. خدمات مخابراتی Bouygues ، با BFMTV گفت: تماس های 3G تحت تأثیر قرار نگرفت.

Bouygues Télécom Deign?

در حال حاضر با مشکلات یا خطا روبرو می شوید?

 • مشکلات شما چیست?
 • ➔ اینترنت
 • ➔ تلفن
 • ➔ تلویزیون
 • ➔ پیامک
 • ➔ شبکه
 • ➔ جعبه

تمام گزارش های مخابراتی Bouygues از 24 ساعت گذشته

مشکلی پیدا نشده است!

مشکلات متداول عبارتند از:

شهرهای تحت تأثیر:

نظرات در مورد Bouygues télécom

دیگران را از مشکلات خود در مورد Bouygues Télécom مطلع کنید: یک نظر بنویسید

السا 3 روز پیش
اتصال بیشتر اینترنت و تلویزیون در استراسبورگ. در حالی که فیبر امروز صبح نصب شده است. در حال حاضر خوب است که ساعت qqs کار کرده است ؛-)

مور مور 2 هفته پیش
ما از Bouygues ناامید شده ایم و بیایید به صورت رایگان برگردیم ! با رایگان ما کانال های زیادی داشتیم. اگر در هفته مداخله ای نداشته باشد ، من Bouygues را خاتمه می دهم! با تشکر

شفر تیری 3 هفته پیش
شبکه Bouygues بیشتر در لپ تاپ من – شهر: Haguenau 67500.

دارایی 3 هفته پیش
سلام ، من امروز صبح دیگر خط تلفنی حرفه ای ندارم. چه خبره

فیلیپ 1 ماه پیش
مشکل بارگیری فقط با فیبر برای Bouygues (42460 Le Cergne) که در ساعت 1:20 بعد از ظهر حل شد.

فیلیپ 1 ماه پیش
مشکل بارگیری فقط با فیبر برای Bouygues (42460 Le Cergne) از آن زمان حدود ساعت 11:30 صبح پیدا شده است. هنوز هم اکنون ساعت 1 بعد از ظهر در حال انجام است

Grrrrrr 2 ماه پیش
از 30 ژوئن ، تلفن ثابت ، اینترنت یا تلویزیون ثابت تر. همیشه همان جواب “شما تنها کسی نیستید یک مشکل شبکه است” فوق العاده فیبر به خصوص برای تعمیرات.

هرو 2 ماه پیش
60300 Senlis Panne از 20 ژوئن بدون اطلاعاتی بدون راه حل شبکه در خانه به خوبی کار می کند تا فاکتور را برای شما ارسال کند

پاتریک 3 ماه پیش
69640 هنوز هم تجزیه شبکه Bouygues. شروع به انجام کارهای زیادی می کند !

لیس 3 ماه پیش
هیچ شبکه ای در منطقه Noyon بیش از 1 ساعت

پاسکال 3 ماه پیش
شبکه بوکس بیشتر 24110 Leguillac de l’Auche

اسکندرا 3 ماه پیش
92300 تلویزیون Levalloista هر 5 دقیقه تقریباً به دنبال برش شبکه بیرون می رود . 2 ساعت ادامه دارد. جدید نیست اما بهبود یافته است. آیا این مخصوص Bbox است ?

ماوراء 3 ماه پیش
57940 به علاوه Wifi با Bouygue 2 روز گذشته است تمام آبشویی اتوماتیک من در Wi-Fi است ?

بغطرت 3 ماه پیش
توسعه در حال پیشرفت ، 69100 (Villeurbanne) ، 69006 (Lyon) ، بدون تلفن همراه ، از ساعت 1 بعد از ظهر این سه شنبه 05/30/23.

سوسو زدن 4 ماه پیش
33160 Saint Médard en Jalles از شبکه مستقر ، Tchao Bouygues ، Raz le Bol

عیاشی 4 ماه پیش
13600 La Ciotat: بدون شبکه اینترنتی TEL .

ریچل سیلویان 4 ماه پیش
La Motte d Aigues 84240

دن 4 ماه پیش
جریان فاجعه بار پر سر و صدا

حیات 4 ماه پیش
بدون شبکه ، اینترنت ، هیچ تلویزیون کاسه Bouygues همیشه مشکلات pfffff را پرواز می کند

الکس 4 ماه پیش
در ماری دو بوویگس وجود دارد ، 1 بار در ماه ما حق داریم یک روز قطع اینترنت را داشته باشیم.

درباره Bouygues télécom

Bouygues Telecom یک اپراتور ارتباطات از راه دور فرانسوی و یک شرکت تابعه از گروه Bouygues است که در سال 1994 ایجاد شده است. از نظر تاریخی نمایانگر سومین چهار اپراتور ملی تلفن همراه فرانسه است. این گروه اولین بسته موبایل خود را در سال 1996 و 2008 راه اندازی کرد و شبکه ثابت خود را خریداری کرد و با ارائه BBox به اینترنت ثابت دسترسی به اینترنت ثابت را ارائه می دهد. در سال 2009 ، Bouygues Telecom اولین کسی بود که یک بازی چهار نفره (تلویزیون ، اینترنت ، تلفن ثابت و تلفن همراه) را ارائه داد و آن را IDEO نامگذاری کرد. او سپس با ادغام با برند B & You ، تلفن همراه کم هزینه را آغاز می کند. این گروه شبکه 4G خود را در سال 2013 ارائه می دهد و در سال 2017 در صدر اپراتورهای فرانسوی قرار می گیرد.

در دسترس بودن منطقه ای

از تاریخ 31 دسامبر 2018 ، این شرکت 16.4 میلیون مشترک تلفن همراه دارد (از جمله 5.1 میلیون کاربر شبکه 4G اپراتور در سال 2015). 3،800 میلیون مشتری در شبکه های اینترنتی XDSL ، کابل یا فیبر نوری فعال هستند. در حال حاضر ، برای تهیه خدمات کابل و فیبر ، Bouygues Telecom از بخشی از شبکه Altice France و شبکه FTTH خود استفاده می کند. این اپراتور همچنین برای همکاری با الیاف نوری در فرانسه با نارنجی همکاری می کند. Bouygues نرخ جریان موبایل LTE را در بعضی از مناطق حداکثر 300 مگابایت در ثانیه در برابر 220 مگابایت در ثانیه برای 4G ارائه می دهد+. تا اواسط سال 2015 ، او تنها اپراتور فرانسوی بود که حق استفاده از سه باند فرکانس 4G را داشت.

مشکلات شبکه/خرابی

اگر متوجه یک مشکل یا خرابی در شبکه Telecom Bouygues هستید ، ابتدا می توانید با دنبال کردن این لینک با صفحه سایت آنها اختصاص داده شده به حوادث شبکه مشورت کنید: حوادث مخابراتی Bouygues. شما به شهرداری یا کد پستی مربوطه در آنجا وارد می شوید و در زمان جستجوی خود وضعیت شبکه را بدست می آورید. پایین تر در همین صفحه ، شما می توانید با دریافت مشاوره فنی در انتقال ، تشخیص آنلاین را انجام دهید. به طور کلی مشکلات یا خرابی ها به لطف راه حل های ارائه شده در سایت به سادگی حل می شوند.

عیب یابی ، کمک

اگر نمی توانید مشکل خود را با نشانه های ارائه شده در سایت Telecom Bouygues حل کنید ، می توانید به روش های مختلف به خدمات مشتری آن برسید. به صفحه تماس با مشتری تماس با ما وصل شوید و دستورالعمل های ارائه شده به شما را به عنوان مورد دنبال کنید و می توانید با چت یا با درخواست اینکه یک تکنسین مستقیماً از طریق تلفن به شما یادآوری کند ، به خدمات مشتری زنده برسید.همچنین می توانید از طریق تلفن 614 از طریق Bouygues Telecom Mobile یا 1064 از یک موقعیت ثابت یا دیگر تلفن همراه به خدمات مشتری برسید. از خارج از کشور ، +33 660 614 614. شما می توانید نامه پستی را به خدمات مشتری به آدرس زیر ارسال کنید: Bouygue Telecom ، خدمات مشتری ، TSA 59013 ، 60643 Chentilly Cedex.