Canva ، PowerPoint: نحوه استفاده از این ابزارها برای ایجاد خلاقیت های خود?, PowerPoint و Canva ، ابزاری برای ارائه موفق

کاسه پاورپوینت

دوست دارید بتوانید شبکه های اجتماعی خود را با تصاویر جذاب ارتقا دهید اما مهارت های گرافیکی کمی یا کمی دارید ? مهم نیست: با Canva ، شما قادر خواهید بود به همان اندازه که می خواهید ایجاد کنید ، و این فقط با چند کلیک.

Canva ، PowerPoint: نحوه استفاده از این ابزارها برای ایجاد خلاقیت های خود ?

Canva و PowerPoint ، ابزاری برای ایجاد تصاویر و ارائه ها فقط در چند کلیک.

Canva و PowerPoint ، ابزاری برای ایجاد تصاویر و ارائه ها فقط در چند کلیک.

ویراستار نارنجی

Canva ، PowerPoint: چگونه می توان از این ابزارها برای ایجاد خلاقیت های خود استفاده کرد؟

در دنیایی که یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد ، هر دو ضروری است که بتوانید به سرعت تصویری برای برقراری ارتباط در کانال های دیجیتال (وب سایت ، شبکه های اجتماعی) ایجاد کنید ، بلکه برای ارائه پروژه های و یا فعالیت خود به طور مؤثر ارائه دهید. Canva و Powerpoint برای آن وجود دارد.

Canva ، به راحتی ایجاد (و رایگان) تصاویر با کیفیت

دوست دارید بتوانید شبکه های اجتماعی خود را با تصاویر جذاب ارتقا دهید اما مهارت های گرافیکی کمی یا کمی دارید ? مهم نیست: با Canva ، شما قادر خواهید بود به همان اندازه که می خواهید ایجاد کنید ، و این فقط با چند کلیک.

به طور مشخص ، پس از ایجاد یک حساب کاربری (برای انجام این کار ، روی “کلیک کنید” ثبت نام “در سمت راست به سمت راست روی صفحه نمایش خود) ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای موجود را قبل از تغییر آنها در خواست خود کشف کنید.

اول از همه ، روی دکمه کلیک کنید ” یک طرح ایجاد کنید »». در منوی Drop -down که ظاهر می شود ، مقوله ای را که مورد علاقه شما است (آرم ، پوستر ، انتشار اینستاگرام ، پرواز ، مونتاژ عکس و غیره انتخاب کنید.) سپس ، پس از مشاهده مدل مناسب برای شما ، آن را در فضای کاری بکشید. سپس متون یا تصاویر را همانطور که مناسب می بینید اصلاح یا اضافه کنید.

پس از اتمام تصویری ، می توانید آن را به اشتراک بگذارید یا با کلیک روی دکمه های بالای صفحه آن را بارگیری کنید. پرونده شما به طور پیش فرض در قالب PDF خواهد بود ، برای به اشتراک گذاری آنلاین ایده آل است.

پاورپوینت ، به راحتی ارائه های پویا را ایجاد کنید

شما می خواهید محصولات جدید خود را به یک توزیع کننده ارائه دهید ? شما می خواهید پروژه جدید خود را در مورد شرکای مالی خود توضیح دهید یا یک برنامه اقدام نوآورانه بازاریابی را به کارمندان خود شرح دهید ? پاورپوینت ، که بخشی از مجموعه Office Microsoft Office است ، می تواند به شما کمک کند.

این نرم افزار امکان ارائه ارائه به صورت اسلایدها را فراهم می آورد. ادغام متون ، تصاویر ، انیمیشن ها ، جداول یا حتی گرافیک امکان پذیر است. اصل: پیمایش اسلایدها در طول زمین.

و دوباره در آنجا ، نیازی به متخصص فناوری اطلاعات برای ارائه ارائه های مؤثر نیست. اگر جزئیات همه امکانات ارائه شده توسط نرم افزار در چند خط غیرممکن است ، بدانید که برای اضافه کردن یک اسلاید جدید ، فقط روی برگه کلیک کنید ” اسلاید جدید »سپس از مدل های پیشنهادی انتخاب خود را انتخاب کنید.

سپس ، این وظیفه شماست که ببینید چه چیزی می خواهید ادغام کنید: یک متن ساده ، یک جدول ، یک گرافیک ، یک تصویر ، یک فیلم و غیره. برای انجام این کار ، دو گزینه: یا روی کلیک کنید ” درج “و چه نوع درج مورد را انتخاب کنید ، کافی است یک تصویر یا فیلم را از رایانه خود به پاورپوینت بکشید تا آن را در ارائه خود درج کنید.

پس از آن ، می توانید اندازه عناصر را کاهش داده یا بزرگ کنید ، ترتیب اسلایدها را تغییر دهید یا یک موضوع گرافیکی را برای بهبود رندر اسلاید خود انتخاب کنید (روی برگه کلیک کنید ” ایجاد »سپس یک موضوع را از لیست انتخاب کنید).

با توجه به تغییر اسلاید ، روی “کلیک کنید” انتقال و یک انتقال را انتخاب کنید (آشکار ، ظاهر ذوب شده ، اثر صفحه تبدیل شده و غیره.) در لیست.

پس از اتمام ارائه ، آن را ذخیره کنید. برای راه اندازی آن ، روی برگه کلیک کنید ” نمایش اسلاید ” سپس ” از ابتدا »». از فلش های بلند و پایین برای پیمایش اسلایدها استفاده کنید و “فرار” را فشار دهید تا ترک کنید.

خواهید دید: با کمی تمرین ، شما به سرعت موفق به ارائه ارائه های با کیفیت خواهید شد.

انیمیشن

banner_2023.png

PowerPoint و Canva ، ابزاری برای ارائه موفق

02.05.2023 | روشهای کار | گیل دوبات

unine_blog-canva.png

ارائه ، همه ما در طول تحصیلات برای آنها آماده می شویم. بنابراین نحوه استفاده از ابزارهای ارائه مانند Canva و PowerPoint به اندازه کافی ? ما برخی از نکات عملی را برای کنترل بهتر این ابزارها پیشنهاد می کنیم.

پاورپوینت

شما مطمئناً از PowerPoint برای ارائه ارائه استفاده کرده اید. بیایید نگاهی به امکانات مختلفی که این ابزار ارائه می دهد نگاهی بیندازیم.

برای شروع ، اگر مدلی را برای ارائه خود انتخاب می کنید ، تحقیقات خود را با کلمات کلیدی اصلاح کنید تا مدل های اصلی پیدا کنید.

1-ds.png

اگر تصمیم دارید از یک ارائه جدید شروع کنید ، در اینجا راهنمای ویژگی های اصلی برای دانستن وجود دارد:

2-ds.png

3-ds.png

4-ds.png

5-ds.png

6-ds.png

7-ds.png

8-ds.png

می تواند برود

Canva جایگزینی برای ارائه سنتی پاورپوینت است. این ابزار امکان ارائه ارائه بلکه یک C را امکان پذیر می کند.حرفهای. یا به عنوان مثال طرح اسناد.

  1. برای شروع ، یک حساب کاربری در Canva ایجاد کنید. در تنظیمات (چرخ در بالا سمت راست) امکان تغییر زبان Canva به فرانسوی وجود دارد.
  2. سپس ، می توانید با انتخاب “ایجاد یک طرح” و وارد کردن یک کلمه کلیدی (به عنوان مثال “ارائه شفاهی” ، تهیه ارائه را شروع کنید.
  3. در سمت چپ صفحه یک نوار کاربردی به نظر می رسد که به شما امکان می دهد ارائه خود را ایجاد کنید. در اینجا توضیحی آورده شده است:

9-ds.png

  1. پس از اتمام ارائه ، می توانید با کلیک بر روی “حال” یا “بارگیری” را مستقیماً روی صفحه نمایش دهید و فرمت صادرات را انتخاب کنید (استاندارد PDF توصیه شده). با استفاده از این گزینه آخر ، می توانید صفحاتی را که می خواهید بارگیری کنید یا نه انتخاب کنید.

مشاوره عملی در مورد استفاده از این ابزار

  • این ارائه را می توان با سایر کاربران و کاربران به اشتراک گذاشت. برای انجام این کار ، برای ارسال پیوند دعوت باید “اشتراک” را انتخاب کنید. همچنین می توان به لطف ابزار سمت راست صفحه ، نظرات خود را برای سایر کاربران و کاربران قرار داد.
  • ابزار “انیمیشن” در نوار بالا امکان انتخاب انتقال بین اسلایدهای ارائه را فراهم می کند. همچنین می توانید مدت زمان این انتقال را انتخاب کنید.
  • بخش بزرگی از عناصر ، عکس ها و طرح ها بوم رایگان است اما برخی به یک حساب حق بیمه نیاز دارند. بنابراین مراقب باشید اگر نمی خواهید هنگام صادر کردن ارائه پرداخت کنید ، مواردی را که پر کرده اند یا تاج انتخاب نکرده اید انتخاب نکنید !

منابع

آیا این مقاله را مفید دانستید؟ ? با تشکر از شما برای ارسال نظرات خود !
ما همچنین به دنبال دانشجویان برای مشارکت در وبلاگ هستیم.
ایالات متحده را بنویسید ! مخاطب.sep@unine.چاک