Cargo Gaya ، جایگزین متصل به Decathlon R500E – Gaya Electric Bike ، Test Compact Gaya: یک محموله طولانی با قیمت خوب – Numerama

تست جمع و جور Gaya: یک محموله طولانی با قیمت های خوب

اما اگر یک نکته وجود داشته باشد که همه را موافقت کند ، این قیمت فروش این جمع و جور است.

گایا محموله ، جایگزین متصل به دوچرخه برقی دکاتلون R500E

Velo-Electric-Gaya-Cargo-Longtail-Decathlon-R500e

در گایا ، ما زندگی را با دوچرخه دوست داریم و آن را با صدای بلند می گوییم. بله ، ما متقاعد شده ایم که دوچرخه سواری کلید تحرک شهری نرمتر و آزادتر است. بله به تحرکی که با سبک زندگی جدید ما سازگار است ، چه کار کنید ، خرید خود را انجام دهید یا فرار کنید. و چه چیزی می تواند بهتر از یک دوچرخه بار باشد تا همه این کارها را همزمان انجام دهد ?

این با فکر کردن به شما است که ما بار گایا خود را طراحی کردیم !
چالش ما ? یک دوچرخه برقی قدرتمند را به شما ارائه دهید که بتواند ضمن تسهیل در شهر ، با زندگی خود سازگار باشد.

در چشم انداز دوچرخه های بار ، یک مدل به عنوان یک ستاره عمل می کند. بنابراین ما می خواستیم یک پرتره را بین نقاشی کنیم محموله گایا ما و Decathlon R500 Electric ما. بیایید کاملاً شفاف باشیم: شما می توانید تصور کنید که ما کمی تعصب داریم. کودک نو پا. بنابراین تا حد امکان هدفمند باشیم ، ما این مقاله را از شهادت کاربر دوچرخه R500E انجام دادیم. پس از خواندن آن ، ما مطمئناً مقایسه مشخصی از این دو مدل خواهید داشت.

اتصال و جغرافیایی ، امنیت تقویت شده ، راحتی بهینه شده ، سازگاری با نیازهای خود: نیروها را کشف کنید چه کسی دوچرخه بار گایا ما را بیش از حد جدی برای Decathlon Vélocargo Decathlon Vélocargo قرار می دهد.

شروع برتر 5 مورد برتر ما کمی گایا.

1. قدرت و استقلال برای رفتن (هنوز هم) !

دهاتلون :: موتور قرار داده شده در چرخ عقب دکاتلون R500E و به نظر می رسد 3 سطح کمک ارائه شده برای کاربران خود مناسب است. با باتری با قدرت 675 WH , مشتریان این Longtail معتقدند که کل کاملاً متعادل است و باعث می شود صعود از دامنه های بزرگ بدون مشکل ، حتی بارگذاری شود. این ترکیب حداکثر 90 کیلومتر حداکثر را ارائه می دهد.

گودال : با همان طراحی (موتور عقب و 3 سطح کمک) ، گایا چندین باتری را به دوچرخه سواران علاقه مند به مدل بار خود ارائه می دهد. به عنوان استاندارد ، دوچرخه برقی ما دارای باتری 450 W است که حداکثر 70 کیلومتر را ارائه می دهد. برای کسانی که باید حتی بیشتر (حداکثر 100 کیلومتر) بروند ، یک باتری 600 WH موجود است اختیاری.

چه در دکاتلون و چه در گایا ، پس از طی چند ده کیلومتر ، باید باتری های قابل جابجایی را شارژ کنید. 4 ساعت شارژ را با شارژر 4A برای Decathlon R500 Electric Longtail حساب کنید. در حالی که برای گایا بار ، شارژر استاندارد 2A باتری 450WH را در 4:45 شارژ می کند ، و 600 WH در 6.15 صبح. برای اکثر دوچرخه سواران که باتری خود را در شب یا در طول روز ، به عنوان مثال در محل کار خود بارگیری می کنند ، کافی است.

2. راحتی بهینه برای (حتی) لذت بیشتر

دهاتلون : تعلیق جلوی دوچرخه دکاتلون ، هنگام عبور از پیاده روها ، برآمدگی ها ، سنگ فرش ها ، از سوی کاربران خود استقبال می کند.

گودال : برای محدود کردن وزن ، ما این انتخاب را کرده ایم که این سیستم تعلیق را بر روی دوچرخه خود ادغام نکنیم ، بلکه برای جبران آن از نظر راحتی توسط لاستیک های گسترده ای که باعث می شود عبور از مسیرها و سنگفرش ها در تمام آرامش ها امکان پذیر شود. راحتی نیز موقعیت رانندگی و کیفیت صندلی است. او زین فوق العاده حرکتی شما را به یک سفر کلاس اول و با کلاس تضمین می کند. و با گزینه صندلی های عقب ، این یک تلاطم بدون تلاطم است که برای همه مسافران شما اعلام شده است. تنظیم ارتفاع زین (خیلی سریع روی گایا ، کمی کمتر در دکاتلون) باعث می شود موقعیت مناسب در هر دو دوچرخه, که ما 1M60 را اندازه می گیریم (یا حتی 1M55 در دکاتلون) یا 1M95.

نزولی کوچک در دوچرخه دکاتلون. اندازه گیری کاربر کمتر از 1M70 به نظر می رسد قدم زدن بر روی نوار بالای چارچوب دشوار باشد. که وقتی بچه ها در پشت دارید می تواند خطرناک تر باشد. Cargo Gaya یک مزیت ارائه می دهد سهولت دسترسی بسیار ، به لطف قاب V- شکل آن در کمرنگ پایین.

سرانجام ، در تمام کسانی که تست کرده اند یا دوچرخه دکاتلون دارند ، تجهیزات متفق القول است: کمک را شروع کنید. “j او بدون آن نمی تواند انجام دهد “ , “” ” یک هدیه واقعی از بهشت “،” سعادت “” ! تجهیزات مخصوصاً گرانبها روی یک دوچرخه بلند که عملکرد اصلی آن بارگذاری شده است. و این “ماشه جادویی” کوچک ، شما آن را در محموله گایا نیز می یابید. کمی کمک در راه اندازی و حداکثر 6 کیلومتر در ساعت برای شما اطمینان حاصل کنید که یک مایعات بدون از دست دادن تعادل شروع کنید !

3. عملی و مدولار برای (هنوز) آزادی بیشتر

دهاتلون :: وقتی به دنبال یک دوچرخه باری هستیم ، می خواهیم آن را به راحتی با همه شرایط شهری فوری سازگار کند. یک قفسه چمدان طولانی ، ظرفیت بارگذاری 170 کیلوگرم ، از جمله 80 کیلوگرم در عقب (و 10 در جلو) و میله های پشتیبانی استاندارد. به طور خلاصه ، Décathlon برای پیکربندی که برای والدین جذاب است ، تصمیم گرفت ، که می تواند به 3 کودک (از طرف دیگر فوق العاده با استفاده از آنها) برسد ، به طول کل 2.20 متر و وزن 38 کیلوگرم.

گودال محموله ارائه می دهد بار 160 کیلوگرم بار ، از جمله 75 کیلوگرم در عقب (و 10 در جلو) و همچنین اجازه می دهد حمل و نقل تا 3 کودک (بیش از حد تحریک شده یا تامل کننده) در فقط 1.95 متر و تقریباً 10 کیلوگرم کمتر !
برای حمل و نقل در همان روز ، کودکان ، کامپیوتر ، کیف ورزشی ، کیف و مسابقه همه کوتاه ، دوچرخه شما باید عملی و با شما سازگار باشد ، نه برعکس. این فلسفه گایا است که ما با آن محموله خود را طراحی کردیم. ما ترجیح دادیم این فرصت را به شما بدهیم تجهیزات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. این که آیا شما یک دوچرخه یا دوچرخه شهری چند نفری هستید ، با صندلی های کودکان ، بارگیری لوازم جانبی یا کیت مسافر ، لوازم جانبی مناسب برای شما ! به طور خلاصه ، آیا شما شهر را تسهیل می کنید.

مخابرات Velo-Cargo-enfants

4. مانور و ایمنی برای (هنوز) آرامش بیشتر

بیشتر و بیشتر ما خلاء برای تحرک نرم ، پایدارتر و آزادتر. حرکت و حتی رول ذهن نور امکان پذیر است. چه در Longtail دکاتلون R500e که در آن بار , پایداری و مانور پذیری توسط یک مرکز گرانش کم و چرخ های 20 اینچی برای یک رانندگی دلپذیر (NB. در Décathlon ، فقط چرخ عقب 20 “). بدون فراموش کردن ترمزهای دیسک ، که ترمز مؤثر را تضمین می کند.

خوب ببینید و دیده شود برای ما یک جنبه ابتدایی امنیت است. خواه بلند باشد دکاتلون R500e که در آن بار , هر دو چراغهای جلو و عقب دارند. اما فانوس دریایی جلوی ما ، علاوه بر زیبا بودن ، از جهت دنده های دسته ای پیروی می کند ، که بسیار عملی و اطمینان بخش است.

اضافی کوچک: برای اینکه مجبور نباشید در حالی که چشم خود را در جاده نگه دارید ، دسته های نگهدارنده را ترک کنید ، دوچرخه بار گایا ما مجهز است چشمک زن… و شاخ برای سوار شدن (واقعاً) روحیه ای سبک ، و علاوه بر دیده شدن شنیده می شود. و این فقط در گایا است.

اکنون که همه به خوبی ایمن هستند ، لازم است به آن فکر کنید دوچرخه خود را ایمن کنید وقتی در هیئت مدیره نیستید. دکاتلون برقی R500 مجهز است ، مانند محموله گایا ، چارچوب سریال, اما دوچرخه برقی ما هنوز بسیاری از دور دیگر در کیف آن است. متصل و ژئولوژیک, شما همیشه به او توجه می کنید ، حتی از دور ، حتی خیلی دور و این به لطف کاربرد گایا ما . و اگر او بدون مجوز شما منتقل می شد ، او زنگ خطر. هشدار آتش سوزی.

تمام نشده است ! چون با پیشنهاد بیمه و کمک ما , اگر دوچرخه شما به سرقت رفته باشد ، بلافاصله جایگزین می شود و شما ، بازگشت مجدد می کنید.
او دروغ نمی گوید کسی که دوچرخه شما را لک می کند. وقتی دوچرخه گای شما بیرون می خوابد چه چیزی بخوابد.

5. (واقعاً) قیمت های جذاب

دهاتلون : به نظر مشتریان خود ، در 2.799 یورو ، R500E Decathlon یک تجهیزات ارزش بی نظیر را ارائه می دهد. ما می خواهیم به آنها بگوییم که دلیلش این است که آنها هنوز دوچرخه های گایا را نمی دانند – واضح است که ، بین ظرفیت های آن ، تجهیزات استاندارد و طراحی آن ، این Longtail یک پیشنهاد عالی ارائه می دهد.

گودال : همانطور که در بالا گفتیم ، ما این انتخاب را برای ارائه دوچرخه ای که با شما سازگار باشد ، انتخاب کرده ایم ، نه برعکس. بنابراین بار گایا در 2 نمایش داده می شود.300 یورو ، جایگزین 500 یورو کمتر از دوچرخه برقی دکاتلون. سپس انتخاب تجهیزات اضافی مورد نیاز خود را انتخاب می کنید.

به طوری که می توانید به وضوح و نه پدال را در سمولینا ببینید ، در اینجا یک مقایسه سریع وجود دارد:

 • دهاتلون Longtail R500 Electric Vélocargo + 2 بالشتک برای مسافران عقب + تحویل خانه = 2.873 €
 • گودال محموله + باتری 600 WH (خودمختاری تا 100 کیلومتر) + کیت کودکان (صندلی کوسن دوتایی ، میله های جانبی ، پاورقی و محافظت از چرخ) + سبد برای قفسه جلو = 2.920 € (تحویل رایگان)

شما خواهید فهمید ، دوچرخه بار گایا یک جایگزین جدی برای Longtail Decathlon R500 Electric است. بدون فراموش کردن موارد اضافی که باعث ایجاد تفاوت می شود: محموله گایا به هم وصل شده و ژئولوژیک شده است حتی برای تحرک نرم و آرام. سرانجام ، طراحی یک امر شخصی ، ما شما را به تنهایی قاضی می کنیم ، حتی اگر در کنار ما نباشیم ، هرگز از دیدن دوچرخه های خود در کارگاه گایا خسته نمی شویم.

اگر از نظر ما همان عقیده ای دارید یا هنوز از خود سؤال می کنید, به سرعت در اینجا قرار ملاقات بگذارید برای یک آزمون ، ما از ملاقات شما خوشحال خواهیم شد.

تست جمع و جور Gaya: یک محموله طولانی با قیمت های خوب

Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama

دوچرخه های باری قوی ، مجهز و مقرون به صرفه: این شرط گایا است ، یک مارک فرانسوی که قصد دارد در منظره در منظره مستقر شود.

برند گایا در دوچرخه های ابزار با دو مدل در کاتالوگ تخصص دارد: محموله ای که 20 سانتی متر و 5 کیلوگرم به جمع و جور اضافه می کند. علیرغم نام بار ، گایا مدلی با مخزن بارگیری در جلو ارائه نمی دهد. جمع و جور و محموله های طولانی است ، یا دوچرخه هایی با بخش عقب طولانی تر که می توانند مسافر (ها) یا بارهای حجیم را دریافت کنند.

برای این تست ، گایا جمع و جور ، کوچکترین دوچرخه خود را برای ما فراهم کرد اگر بتوانیم از این اصطلاح برای دوچرخه 1.75 متر و وزن 23 کیلوگرم بدون باتری استفاده کنیم.

Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama

در نگاه اول ، با جمع آوری شبح خود ، اما Costaude ، چنگال دوتایی و چرخ های کوچک آن (نسبتاً) مجهز به لاستیک های بزرگ ، فهمیدم که این جمع و جور یک طرف کوچک و کم نظیر است ، این سیکلو 50 سانتی متر 3 که روزهای زیبایی را از یاماها ساخته است پایان قرن گذشته.

و این خویشاوندی کاملاً پوچ نیست زیرا جمع و جور ، دقیقاً مانند محموله ، برخی از ویژگی ها را با دو چرخ موتوری که ما برای عبور از شهر استفاده می کنیم به اشتراک می گذارد.

تجهیزات 2RM (دو چرخ موتوری)

زیرا علاوه بر چنگال مضاعف آنها ، آنچه که دوچرخه های گایا را از این رقابت متمایز می کند ، چراغ جلو از نوع اسکوتر است که همراه با شاخص های LED آن واقع در زیر حامل جلوی آن قرار دارد. به آن در موقوفه استاندارد نگهبانان گل فلزی ، آتش متوقف شده در عقب و امکان اضافه کردن آینه ذکر شده در بالا یا یک جعبه بالای 25 لیتر (+60 €) اضافه کنید ، و ما قصد اولیه گایا را می فهمیم: دوچرخه را پیشنهاد دهید این عناصر دیداری اسکوتر را برای اطمینان و تشویق مشتریان شهری لزوماً به زندگی یک دوچرخه سوار شهری برای گرفتن شیرجه نمی برد.

Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama

به تجهیزات موجود در آن که قبلاً ذکر شد ، بیایید پوشش زنجیره ای و دو زنگ ، یک مکانیک کلاسیک واقع در دسته سمت چپ و یک برقی (یک شاخ) را که در واقع در بلوک کنترل نیز در سمت چپ قرار دارد ، درست زیر فرمان اضافه کنیم. چشمک زن. این جمع و جور همچنین چارچوبی دارد که در آن می توان یک زنجیره را لعنتی کرد (+60 €).

از طرف گروه برقی ، دو مدل جمع و جور و بار به طور یکسان مجهز شده اند. هر دو توسط یک موتور 250 W و 50 نانومتر گشتاور در چرخ عقب منتقل می شوند ، همراه با باتری 450 WH یا 600 WH به عنوان گزینه (+150 €). توجه داشته باشید که برای دو ظرفیت ، گایا همچنین نسخه “Gouach” را که در فرانسه ساخته شده است و با قیمت 150 یورو (450 WH) یا 300 یورو (600 WH) قابل تعمیر است. این گروه توسط یک سنسور پدال و گشتاور تکمیل می شود تا کمک های نزدیک به نیازهای واقعی دوچرخه سوار و کمک شروع به کار در دسته سمت راست تنظیم شود و این امکان را فراهم می کند که دوچرخه را از یک توقف کامل راه اندازی کند و همچنین از تقویت (تقویت کننده) استفاده کند ( در VanMoof) ، هنگامی که ما در حال پدال هستیم.

Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama

در جاده با جمع و جور گایا

در استفاده ، جمع و جور همانطور که انتظار دارید یک دوچرخه 23 کیلوگرم مجهز به موتور در عقب باشد. وزن نسبتاً به خوبی توزیع شده است ، شتاب ها کاملاً صریح و فوری هستند ، اثر تأخیر بین لحظه ای که پدال فشار می یابد و شروع -شروع باقیمانده نسبتاً با احتیاط است.

پس از راه اندازی ، این دوچرخه دارای یک رفتار ایمن و دلپذیر است ، لاستیک های سخاوتمندانه به خوبی زبری زمین را فیلتر می کنند و سطح راحتی نسبتاً غافلگیرکننده ای را برای دوچرخه عاری از یک اتاق معلق معلق ارائه می دهند. حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت نسبتاً سریع به دست می آید و موتور در کمین باقی می ماند تا در صورت کادوجنسی کمک کند. همانطور که اغلب در مورد موتور VAE در چرخ عقب وجود دارد ، یک بار در 25 کیلومتر در ساعت تثبیت می شود ، شما تصور پدال را در خلاء دارید. گسل نوع کمک ، بنابراین ، اما همچنین و بالاتر از همه به تنها سرعت موجود در جمع و جور (محموله ، گیربکس 7 -speed را ارائه می دهد).

چراغ بزرگ Gaya Compact // منبع: توماس آنچل برای Numerama

انتخاب تنظیم چرخ های 20 اینچی در هر دو مدل سوال برانگیز است و بدون شک فقط با طراحی هدایت می شود. قطر بزرگتر در شرایط پیش بینی نشده (عبور از پیاده رو بالا ، و غیره) کمی کنترل بیشتری می بخشد. همانطور که ایستاده است ، از سطوح لغزنده در باران مراقب باشید ، چرخ جلو می تواند به سرعت به سرعت تکان بخورد ، وزن دوچرخه سپس شما را به سمت سقوط سوق می دهد که آرایش آن دشوار است (این تجربه است).

ترمزهای دیسک کار خود را به خوبی انجام می دهند ، ما یک سیستم ترمز هیدرولیک را ترجیح می دادیم ، اما بدون شک تأثیر آن بر کل قیمت خواهد بود. در شب ، فانوس دریایی جلو یک مخروط بزرگ را در جلوی نوارهای دسته ای روشن می کند و چراغ عقب مجهز به عملکرد Fire Stop به شما امکان می دهد تا از سایر دوچرخه سواران و (بالاتر از همه) اتومبیل ها به وضوح قابل مشاهده باشید ، که به سمت امن می افزاید با هم. در پایان ، ما در حضور یک دوچرخه واقعی در شهر هستیم که روزانه از آن استفاده می کنیم ، راحت و ایمن که به وضوح از رانندگی آرام به سمت رانندگی پویا حمایت می کند.

یک نکته در مورد استقلال

مثل همیشه ، استقلال به باتری انتخاب شده ، وزن دوچرخه سوار و شرایط رانندگی بستگی دارد. گایا برای باتری 450 WH و 100 کیلومتر برای 600 WH 70 کیلومتر اعلام کرد. بدون شک این ارقام در حالت Eco (1 در 3 حالت کمک در دسترس) مورد توجه قرار می گیرد.

صندلی عقب گای جمع و جور و باتری // منبع: توماس آنچل برای numerama

برای طرف من با دوچرخه مجهز به باتری 600 وات ، که عمدتا در حالت تور (واسطه) با برخی از معابر در ورزش (حالت 3) برای یادآوری در سواحل بی رحم کیلومتر. یک محاسبه سریع به من اجازه می دهد تا بگویم که یک باتری کامل باعث می شود که کمی کمتر از 60 کیلومتر سفر کند ، هنوز 40 کمتر از برآورد سازنده است. و با یک سرعت و یک دوچرخه 23 کیلوگرم ، انتظار ندارید که در حالت کاملاً عضلانی بازده را طولانی تر کند.

من همچنین این فرصت را داشتم که یک سفر 35 کیلومتری با کودک 40 کیلوگرم نصب شده در عقب انجام دهم: در هنگام ورود کمتر از 10 ٪ باتری وجود داشت. از این رو امکان سوار شدن به مسافر قابل توجه تر است ، اما با تأثیر آشکار بر استقلال ، منحصراً برای سفرهای کوچک محفوظ است.

به عنوان تعدادی از تولید کنندگان ، گایا برنامه ای را برای ثبت سفرهای شما با داده های معمول (میانگین سرعت ، حداکثر ، باتری مصرف شده و CO2 ذخیره شده) ارائه می دهد و یادآوری هایی برای نگهداری دارد. اما مهمتر از همه ، برنامه پیشنهاد می کند که دوچرخه خود را به زمین زد و آن را از راه دور قفل کند و امکان فعال کردن زنگ خطر و مسدود کردن موتور الکتریکی را فراهم می کند. این حالت برای توقف های کوتاه ایده آل است که برای آن وقت نداریم یا تمایل به بیرون کشیدن از ضدیت و به دنبال یک نقطه ثابت برای پیوند دادن دوچرخه. توجه داشته باشید که این ویژگی ها به مدت 2 سال رایگان است و از 3 سال به 60 € در سال بروید. با وجود این ویژگی ها ، برنامه برای استفاده از دوچرخه ضروری نیست. استفاده از آن بدون استفاده از برنامه کاملاً امکان پذیر است ، حتی اگر یک بار دوچرخه مسیر را به موبایل شما منتقل کند.

اما اگر یک نکته وجود داشته باشد که همه را موافقت کند ، این قیمت فروش این جمع و جور است.

چراغ عقب بزرگ از Gaya جمع و جور // منبع: توماس آنچل برای nummerama

بیایید کمی صحبت کنیم ، بیایید در مورد قیمت ها ، استدلال ماساژ گایا صحبت کنیم

با توجه به موقوفه استاندارد خود با 1800 یورو که در آن به نمایش گذاشته می شود ، ما در حضور دوچرخه مجهز به چاه که با قیمتی بسیار جذاب فروخته می شود ، 200 یورو ارزان تر از یک شرکت مخابراتی کوچک که کمتر مجهز است ، به عنوان مثال. نه

مدل OTRE با چند گزینه تحویل داده شد: کیت مسافر بزرگسالان (+150 €) که شامل یک نیمکت قابل جابجایی قفسه چمدان ، محافظت از چرخ در برابر پاشش و انگشت پا ، یک آینه (+40 €) ، یک سبد جلو (++است. 40 €) و یک کانال ضد رأی (+60 €) که ما باتری 600 W (+150 €) و شارژر سریع (50 €) را با قیمت کل 2،290 € یا نزدیک به 500 یورو اضافه می کنیم. اما حتی با وجود این گزینه ها ، ما ارزان تر از یک حمل و نقل سریع هستیم که تقریباً همان خدمات را برای 1200 یورو بیشتر ارائه می دهیم.

خوب ، برای این قیمت ما ترمزهای هیدرولیک یا مدیریت سیم کشی یکپارچه بهتر را نادیده می گیریم ، اما ضروری است: یک دوچرخه عملی ، راحت و مجهز به آرامش بخش آرام شهر بزرگ.

ما گایا ، یک دوچرخه برقی پاریسی ، مقرون به صرفه و پر از ایده های خوب را آزمایش کردیم

تحرک تازه وارد جنگل تحرک شیرین ، تولید کننده فرانسوی گایا با دو مدل پر از نوآوری وارد بازار دوچرخه برقی می شود ، ایده های خوبی با قیمت های تهاجمی. “20 دقیقه” در طی یک آزمایش طولانی مدت توانست یک مدل پیش سری را بر عهده بگیرد

ارسال شده در 02/09/22 ساعت 10:35 صبح

 • اشتراک در مسنجر
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاری در Flipboard
 • در Pinterest به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک در LinkedIn
 • چاپ
 • پست الکترونیک
 • ذخیره مقاله

دوچرخه برقی جمع و جور از برند فرانسوی گایا

 • گایا ، تولید کننده جوان پاریسی ، به تولید دوچرخه های کمک برقی می پردازد.
 • این دو مدل ، از جمله یک لانه بلند ، بسیار مجهز به عنوان استاندارد با قیمت های بسیار رقابتی در این بخش را ارائه می دهد.
 • “20 دقیقه” که توسط این برند درخواست شده بود ، توانست یک آزمایش طولانی مدت را بدون امتیاز مدل جمع و جور گایا انجام دهد.

استدلال هایی که باعث می شود در طول سفرهای روزانه شهری خود دوچرخه برقی را به ماشین ترجیح دهید دیگر شمارش نمی شود. اگر ارتباط چنین وسیله حمل و نقل دیگر نشان داده نشود ، با این وجود ، انتخاب یک سرنشین آینده آن می تواند پیچیده باشد زیرا این پیشنهاد پرکار است. گایا ، یک تولید کننده فرانسوی که در پاریس نصب شده است ، یکی از آخرین ورود های موجود در بازار است. و این واقعاً معلولیت نیست زیرا برند جوان می تواند با توجه به عقب ، دو مدل VAE هوشمند و نوآورانه (دوچرخه برقی) را با قیمت های بسیار رقابتی ارائه دهد. درخواست شده توسط برند, 20 دقیقه توانست “جمع و جور” را در یک سفر 400 کیلومتری جاده به روتردام ، در هلند آزمایش کند.

Gaya جمع و جور در جاده های هلند

نوآوری واقعی ، همیشه استاندارد ، سیستم هوشمند ضد سرقت است که در دوچرخه ادغام شده است. یک سنسور حرکتی زنگ صدا را ایجاد می کند ، موتور الکتریکی را مسدود می کند و از طریق برنامه موبایل گایا هشدار می دهد. دوچرخه همچنین دارای یک ردیاب GPS با یک باتری خودمختار است که به آنها امکان می دهد در صورت سرقت آنها را پیدا کنند. سیستمی که با وجود تأخیر چند دقیقه بین قفل دوچرخه و ماشه زنگ هشدار با موفقیت آزمایش کرده ایم. گایا با این وجود باید اشکالی را اصلاح کند که گاهی اوقات عملکرد GPS را مختل می کند.

برای تست ، ما نسخه جمع و جور را انتخاب کرده ایم که هنوز هم می تواند 80 کیلوگرم بار در پشت و 10 کیلوگرم در جلو را برای وزن کل 160 کیلوگرم مصرف کند. در سفر بین لیل و روتردام است که 20 دقیقه دستگاه را روی دستگاه قرار دهید. اگر کیسه 15 کیلوگرم فراموش شود ، چادر 5 کیلوگرم در جلو به محض رها کردن از دسته های دسته ، ثبات دوچرخه را به ثمر می رساند. با این وجود ، در حالت اکو ، روی ظرف ، موتور چرخ عقب مشکلی برای گرفتن همه چیز ندارد. در حالت عادی یا در حالت تقویت ، دامنه ها بی دردسر هستند. اما برای چه مدت ?

یک نگرانی واقعی برای استقلال یا باتری معیوب ?

باتری قابل جبران سازنده بوردو Gouach به ما قول 70 کیلومتری استقلال در حالت Eco را داد. رسیدن به آنها مستقیم یا غیرمستقیم هرگز امکان پذیر نبوده است. حداکثر ، ما توانستیم 52 کیلومتر بچرخیم ، از معده از افتادن در بندر و مجبور به قدرت ران ها 23 کیلوگرم دوچرخه و تمام بارگذاری خود را بگیریم. بدون شک نقصی در باتری که از آنجا که دومی سرانجام در پایان سفر روح را ایجاد کرده بود ، به ما داده شده است. در استفاده ، پیش از سریال های ما نیز برخی از گسل های دیگر را نشان داد: عصای مرکزی خیلی کم ، پشتیبانی چراغ جلو برای بررسی.

با این حال ، گایا بدون اینکه در حال چرخش باشد وارد روتردام شد: نه یک مهره در 400 کیلومتر ، نه یک سوراخ. موقعیت رانندگی و زین راحت پشت و باسن ما را حفظ کرد. با وجود وزن و بارگذاری آن ، دستگاه از رانندگی خوشایند است. حتی اگر تولید کننده به وضوح توضیح دهد که این دوچرخه مناسب برای چنین ماجراهایی نیست ، بلکه برای استفاده روزانه شهری است ، او این کار را انجام داد. نقص پیش از سریال برای خریداران آینده ، به ویژه عصا اصلاح می شود ، که طراحی آن به یک دفتر طراحی تخصصی واگذار شده است. بنابراین این تجربه کاملاً قطعی بود و وقتی گایا به خانه بازگشت ، ما کمی در قلب داشتیم.