Citadine Car – راهنمای خرید – UFC -que Choisir ، بالای اتومبیل های شهر | CNEWS

بالای اتومبیل های شهری

Contents

i3 ، BMW ، از 27.990 یورو (استنباط پاداش اکولوژیکی). چرخ های بزرگ ، خطوط مربع آن و کلیدهای آبی آن به BMW i3 هوای کوچک 4×4 آینده می دهد. در داخل ، باتری که در زیر کف قرار دارد ، احساس فضا می دهد. این کابین با مواد طبیعی یا بازیافت شده طراحی شده است و تمام لوکس هایی را که برند آلمانی به آنها عادت کرده است ، دارد. i3 صندلی راحت و بلند را برای مسافران فراهم می کند ، ایده آل برای رانندگی شهری. علاوه بر این ، ماشین از یک سیستم پسوند استقلال سود می برد. [© BMW]

ماشین ساکنان شهر

بخش شهر تقریباً بیشترین نمایندگی در فرانسه است. باید گفت که برای تأمین نیازهای مختلف در بسیاری از مدل ها موجود است: ساکنان شهر در 3 یا 5 درب ، از 2 تا 5 مکان ، کم هزینه یا بالا و غیره. همه یک نکته مشترک دارند: فشردگی خوب و مانور قابل توجهی که در نظر گرفته شده است تا آنها را تا حد امکان در شهر ، مکان مورد علاقه خود عملی کند.

 • 1. ماشین شهری چیست ?
 • 2. بهترین ساکنان شهر در فرانسه چیست ?
 • 3. دسته های مختلف اتومبیل های شهری چیست؟ ?
 • 4. اتومبیل های سازگار با شهر
 • 5. ارگ در 2 ، 4 یا 5 مکان ?
 • 6. آیا شما باید یک ساکن شهر را در 3 یا 5 درب انتخاب کنید ?
 • 7. چرا یک استراحت شهری نیست ?
 • 8. و نگاه در همه اینها ?
 • 9. ساکنان شهر بالا ، وجود دارد
 • 10. بنزین ، دیزل ، ترکیبی یا برقی ?
 • 11. ساکنان شهر کم هزینه برای سوار شدن ارزان
 • 12. اختلاف قیمت قابل توجه
 • 13. بهتر و بهتر مجهز
 • 14. کارگران شهر “ساخته شده در فرانسه” وجود دارد ?

خلاصه

 • یک ماشین شهری کوچک است و به طور کلی حداکثر 4 متر را اندازه گیری می کند.
 • 3 دسته از ساکنان شهر وجود دارد: میکرو-طارادین (بخش B0) ، مینی شهر-شهر (بخش A یا B1) و اتومبیل های شهری همه کاره (بخش B یا B2).
 • اتومبیل های شهری در نسخه های 3 یا 5 درهای موجود در دسترس هستند ، آنها همچنین در چندین بدنه (سدان ، واگن ایستگاه یا قابل تبدیل) وجود دارند و بسته به مدل 2 ، 4 یا 5 سرنشین می توانند در آن جای بگیرند.
 • قیمت شهر به شدت متفاوت است ، خواه یک مدل کم هزینه باشد یا یک نسخه بالا با تجهیزات فن آوری دولتی -ART. قیمت ها از 8000 یورو تا بیش از 34،000 یورو متغیر است.
 • اتومبیل های شهری می توانند انواع مختلفی از موتور را دریافت کنند: بنزین ، دیزل ، هیبریدی یا برقی. آنها همچنین می توانند مجهز به یک سیستم دوقلو باشند که یک موتور بنزینی را با LPG ، GNV یا E85 ترکیب می کند.
 • اتومبیل های شهری می توانند سطح بسیار مهمی از تجهیزات را دریافت کنند که چیزی برای حسادت به دسته های بالاتر ندارد. اما مراقب باشید ، باید دست خود را در جیب خود بگیرید زیرا قیمت ها از بین می روند. بنابراین عاقلانه است که نیازهای خود را تأمین کنید.

ماشین شهری چیست ?

ماشین شهر ، همانطور که از نام آن پیداست ، یک ماشین کوچک است که برای شهر در نظر گرفته شده است. ابعاد موجود در آن به مانور خوبی می دهد و به آن اجازه می دهد تا در همه جا دزدکی حرکت کند و در کوچکترین فضاهای پارکینگ پارک کند. اتومبیل های شهر در بازار فرانسه بسیار محبوب هستند و چندین سال است که بیش از نیمی از کل فروش خودروها. و این بخش براساس داده های CCFA (کمیته اتومبیل های فرانسوی) به طور مرتب در حال رشد است. از 20 مدل بهترین فروش در سال 2019 ، 10 متعلق به گروه ارگ ​​است.

بازار شهر در فرانسه

قطعات سال منحنی مارچ

منبع: CCFA

بهترین ساکنان شهر در فرانسه چیست ?

در سال 2019 ، در میان 100 اتومبیل برتر در فرانسه همه بخش های ترکیبی ، 28 ماشین شهری وجود دارد. و اگر از نظر مارک ها و مدل ها بیشترین نمایندگی را نداشته باشد ، در تعداد ثبت نام ها است. مارک های فرانسوی ، مشروط بر اینکه داچیا به دلیل عضویت در گروه رنو ، یک برند شش ضلعی را در نظر بگیرد ، تا حد زیادی در اتومبیل های شهری نمایان شده است و به تنهایی ده صندلی اول فروش خودرو را اشغال می کند و همه بخش های همراه با همه بخش های همراه است. اولین مارک های خارجی برای ادغام لیست 100 فروشنده پرفروش ، ساکنان شهر خود را ریختند: تویوتا با یاریس (چهاردهم) و سپس فولکس واگن و پیراهن چوگان آن (15 ام). Opel Corsa و Ford Fiesta را دنبال کنید که به ترتیب در مکان های 19 و 20 به دست می آیند. سرانجام ، اجازه دهید نتیجه عالی ساکنان شهر رنو Zoé City را تأکید کنیم ، تنها 100 ٪ اتومبیل برقی برای ادغام 100 بهترین فروش در فرانسه و این 30th است ، همه دسته ها با هم ترکیب می شوند.

Palmarks از 30 اتومبیل برتر در فرانسه در سال 2019 (در نارنجی ، اتومبیل های شهری)

(1) Renault Clio V در اواسط سال 2019 در بازار فرانسه ظاهر شد.
منبع: CCFA

دسته های مختلف اتومبیل های شهری چیست؟ ?

از طریق اتومبیل های شهری ، زیر شاخه های دیگری نیز با توجه به طول مدل ها طبقه بندی می شوند:

 • میکرو-تایماین ؛
 • اتومبیل های مینی شهر ؛
 • ساکنان شهری همه کاره.

خرد شهر

ما در اینجا در مورد بخش B0 صحبت می کنیم که مربوط به اتومبیل های بسیار کوچک است ، تعداد کمی از آنها ، که طول کل آنها نزدیک به 3 متر است. به طور کلی ، آنها فقط می توانند 2 مسافر را در خود جای دهند و این نمونه هایی از جمع و جور بودن است.

میکروفون های بصری 1 ارگ Smart Fortwo Toyota IQ

مینی ارگ

این گروه میانی در بخش مرکز شهر است. اندازه مینی طارادین کمتر از 3.7 متر است. به طور کلی در این گروه (بخش A یا B1) است که ارزانترین اتومبیل های این بخش را می یابیم.

Visual 2 Minis Citadines Citroen C1 Fiat 500

Visual 3 Minis Citadines Renault Twingo Volkswagen UP

نمونه های مینی شهر

ساکنان شهری همه کاره

این قطعه مرکز شهر است: بخش B یا B2 ، که طول آن حدود 4 متر است. او بزرگترین فروش خودروها را متمرکز می کند. ستاره هایی مانند Peugeot 208 یا Renault Clio وجود دارد. تولید کنندگان بالا حتی به آن علاقه مند بوده اند و اتومبیل های مجهز و مجهز و اتمامی را ارائه می دهند که چیزی برای حسادت به بخش های بالایی ندارد. این به عنوان مثال مورد Audi A1 ، DS Automobiles DS3 یا Volkswagen Polo است.

Vision 4 Peugeot 208 Clio همه کاره ارگ

Visual 5 Dwellers همه کاره شهر Audia A1 Volkswagen Polo

نمونه هایی از ساکنان شهری همه کاره

اتومبیل های سازگار با شهر

وقتی به دنبال یک ماشین شهری هستیم ، به خصوص به یک ماشین مفید احتیاج داریم. از این رو قطر سرقت در هنگام انتخاب یک معیار تعیین کننده خواهد بود. مراقب باشید خوب بررسی کنید که آیا این مقداری به عنوان “بین دیوارها” شناخته شده است (به عنوان مثال در یک پارکینگ زیرزمینی) یا “بین پیاده روها” (در خیابان). در حالت اول ، این احتمال وجود خودرو برای ایجاد یک چرخش U بین دو دیوار را نشان می دهد که کل طول ماشین را در نظر می گیرد. در دوم ، برای مقدار “بین پیاده روها” ، سپر جلو می تواند بدون این امر باعث آسیب به بدن شود.

اما اگر ثابت کنند که بسیار مفید هستند ، اتومبیل های شهر حجم زیادی از صندوق عقب ندارند. اگر این یک مرکز میکرو شهری باشد که تنه به قسمت هماهنگ آن کاهش می یابد ، این واقعیت از همه واقعیت دارد. از نظر منطقی یک ماشین شهری همه کاره می تواند چمدان های تحمیل شده را در خود جای دهد.

خصوصیات اتومبیل های خاص شهری

(1) حجم مینی تنه با صندلی های عقب در محل و تا پنجره ها اندازه گیری می شود. حداکثر حجم تنه با صندلی های عقب تاشو و تا پشت بام اندازه گیری می شود.

ارگ در 2 ، 4 یا 5 مکان ?

دسته اتومبیل های شهری این استثنایی را دارد که در تعداد مکان ها گزینه های مختلفی را ارائه می دهد. در واقع مدل هایی در 2 ، 4 یا 5 مکان وجود دارد. با این حال مراقب باشید ، برای دومی ، 3 مکان در پشت اغلب باریک است و به سرنشینان اجازه نمی دهد تا مدت طولانی در شرایط خوب سفر کنند. حتی برای یک ساکن شهری همه کاره ، از این رو مکان 5 باید به عنوان یک مکان اضافی در نظر گرفته شود ، برای استفاده های گاه به گاه.

مدل های 2-Seater فقط در گروه خرد شهر هستند: Smart Fortwo یا Toyota IQ.

مدل های ارائه شده 4 مکان متعلق به بخش مینی ارگ است. این مورد Citroën C1 ، Fiat 500 ، Renault Twingo ، Smart Forfour یا Volkswagen UP است!.

برای داشتن 5 مکان ، لازم است برای یک ماشین شهری همه کاره انتخاب کنید.

آیا شما باید یک ساکن شهر را در 3 یا 5 درب انتخاب کنید ?

چند سال پیش کاملاً موجود ، ساکنان 3 درهای شهر به طور فزاینده ای نادر می شوند. مگر اینکه یک میکرو شهر 2 نفره باشد ، بنابراین انتخاب 3 درب بسیار دشوار می شود. این ممکن است بدتر نباشد زیرا به دلیل بالهای درها ، وقتی فضای فضای باز محدود شود ، دسترسی می تواند بسیار پیچیده شود ، زیرا به عنوان مثال در یک پارکینگ در زیرزمین ، و دسترسی در صندلی های عقب هرگز آسان نیست. ناگفته نماند که خطر شکل دادن به درها در مقابل مانع است.

اگر نیاز به نصب صندلی ماشین در پشت دارید ، بهتر است یک ماشین 5 درهای شهری را انتخاب کنید.

چرا یک استراحت شهری نیست ?

با انتخاب استراحت ، می توان ماشین کوچک و بارگذاری را آشتی داد. این نوع بدنه ، که میزبان یک تنه از ابعاد نسبتاً سخاوتمندانه است ، عمدتاً برای ساکنان شهری همه کاره مستقر شده است. ما به عنوان مثال Mini Clubman ، The Renault Clio Estate ، Seat Ibiza ST یا Skoda Fabia Combi را می یابیم.

قبل از انتخاب ، مقایسه ارتفاع آستانه بارگذاری عاقلانه است. این با ارتفاع نوار آستانه به سطح جاده مطابقت دارد. هرچه پایین تر باشد ، بهتر است ، زیرا مانع از بلند کردن بارگیری بیش از حد برای ذخیره آن در صندوق عقب می شود.

Break Volume City City

املاک رنو کلیو

Skoda Fabia Combi

(1) حجم مینی تنه با صندلی های عقب در محل و تا پنجره ها اندازه گیری می شود. حداکثر حجم تنه با صندلی های عقب تاشو و تا پشت بام اندازه گیری می شود.

و نگاه در همه اینها ?

اتومبیل های شهری غالباً با تأکید بر منحصر به فرد از طرف عملی ، برای استفاده از وسایل نقلیه شهری توسعه یافته اند. در سالهای اخیر ، جنبه بصری به یک معیار واقعی انتخاب تبدیل شده است و مدل هایی با طراحی مخصوصاً کار شده ظاهر شده اند. این مورد Alfa Mito ، DS DS3 ، Fiat 500 ، Mini… پایان پایان از نظر شیک است ، برخی از اتومبیل های شهری حتی در یک نسخه قابل تبدیل یا قابل کشف مانند Fiat 500C ، DS3 Cabrio ، Mini Cabrio … اما این نسخه ها به طور کلی بسیار گران هستند: به طور متوسط ​​15 تا 20 ٪ بیشتر از یک بدن سنتی بشمارید.

ساکنان شهر بالا ، وجود دارد

برخی از اتومبیل های شهری تجهیزات دولتی را دریافت می کنند. اینکه آنها مربوط به امنیت هستند (کیسه های هوا ، ESP ، هشدار عبور از خط ، ردیاب نقطه کور ، ترمز اضطراری اتوماتیک و غیره.) یا راحتی (تهویه مطبوع Bizone ، پیشخوان دیجیتال ، باز کردن بدون تماس ، اتصال بلوتوث و غیره) ، تجهیزات مدرن اکنون بر روی برخی از اتومبیل های شهر بالا نصب شده است. در میان این مدل ها ، گرانترین در این گروه ، می توانیم Audi A1 ، DS3 ، Mini یا Opel Adam را استناد کنیم.

برخی از تولید کنندگان حتی برای مدلهای سنتی خود پایان های بالایی ارائه می دهند. مواد و سطح تجهیزات سپس به سمت بالا تجدید نظر می شوند. این به عنوان مثال موردی برای رنو است که CLIO را در پایان اولیه پاریس کاهش می دهد. لطفاً توجه داشته باشید ، قیمت آن بر این اساس است و برای این نسخه حداقل 24000 یورو طول می کشد. برای مقایسه با 14100 یورو نسخه زندگی زندگی.

بنزین ، دیزل ، ترکیبی یا برقی ?

اتومبیل های دیزل

توزیع موتورها در گروه ارگ ​​اخیراً تکامل یافته است. پس از ارائه آواز آژیرهای دیزل ، تولید کنندگان سرانجام این موتور را به طور قابل توجهی کاهش دادند. باید گفت که مالیات کمتر و کمتر سودمند آن و تبعید برنامه ریزی شده آن از مراکز شهر ، به طور گسترده ای از این کار پیچیده است. علاوه بر این ، این موتور برای استفاده منحصر به فرد شهری بسیار مناسب نیست و ممکن است با نگرانی های رسوب (توربوشارژر ، فیلتر ذرات ، شیر EGR و غیره) با فاکتور چند هزار یورو در کلید روبرو شود. خوشبختانه ، برای چند سال ، مدل های کمتری و کمتری در دیزل ارائه شده است و فقط چند اتومبیل شهری همه کاره ، که قصد دارند از شهرها خارج شوند و سفر طولانی تری داشته باشند ، هنوز هم می توانند این موتور را دریافت کنند.

ساکنان شهر ترکیبی

ساکنان شهر ترکیبی متداول نیستند ، وسیع ترین در فرانسه تویوتا یاریس است. اما این یک هیبرید قابل شارژ نیست که به شما امکان می دهد چندین ده کیلومتر در حالت تمام الکتریکی رانندگی کنید. برای انجام این کار ، لازم است که حجم زیادی از باتری را مصرف کنید ، که گاهی اوقات با مکان موجود در یک ماشین شهری سازگار نیست. در پایان سال 2020 ، رنو باید نسخه ترکیبی از Clio خود ، Clio E-Tech را ارائه دهد. این هیبرید با داشتن حرکتی هیبریدی قابل ملاحظه ای و 140 اسب بخار قدرت خود ، باید به گفته سازنده اجازه دهد تا حداکثر 80 ٪ از زمان در شهر (فقط در زمان شروع) در برق حرکت کند و آن را کاهش دهد. مصرف سوخت تا 40 ٪ در مقایسه با موتور بنزینی معادل. هوندا همزمان جاز را به بازار عرضه خواهد کرد ، مدل جدیدی که فقط در هیبرید موجود است.

شهرستان اصلی ترکیبی موجود در فرانسه در سال 2020

یاریس 1.5 VVT-I هیبرید

(1) داده های سازنده با توجه به چرخه تأیید WLTP.

اتومبیل های برقی شهر

به طرز عجیبی ، مدل های الکتریکی 100 ٪ هنوز در بخش مرکز شهر بسیار گسترده نیستند وقتی در شهر قرار دارد که این حرکتی معنای کامل خود را به خود اختصاص می دهد. بهترین فروش در فرانسه ، رنو زو ، فقط در سال 2012 وارد بازار شد. قدیمی ترین ها مطمئناً درایو Smart Electric (یا Smart Ed) هستند که در سال 2009 ظاهر شد (با تغییر نام EQ در سال 2020 در نسل 3 SMART) و همچنین Citroën C-Zéro Triptych ، Mitsubishi I-Miev و یون Peugeot 2010 سپس BMW i3 از سال 2013 به بازار عرضه شد. اما این انتخاب در سال 2020 در حال رشد است و چندین اتومبیل برقی سیتی ظاهر می شود: فیات بازاریابی نسخه برقی Fiat 500 خود را اعلام کرده است ، هوندا به هوندا E ، مینی لا کوپر SE ، Opel ارائه می دهد ، اوپل Corsa- e ، peugeot an را ارائه می دهد E-208 ، Renault A Twingo Ze و گروه Volkswagen یک صندلی جدید MII Electric ، Skoda Citigoe و Volkswagen E-UP Trio!

اتومبیل های اصلی برقی در سال 2020 در فرانسه موجود است

(1) داده های سازنده با توجه به چرخه تأیید WLTP.

ساکنان شهر بنزین

برای موتورهای بنزینی ، می توان مدلهای “دوقطبی” را انتخاب کرد. آنها بر روی گاز طبیعی (GNV ، راه حلی به ویژه برای اتومبیل های شرکتی وجود دارند زیرا GNV هنوز در ایستگاه های خدماتی ارائه نشده است) ، LPG (گاز مایع) یا E85. اگر دو مورد اول نیاز به تبدیل وسیله نقلیه با مونتاژ دومین مدار تأمین سوخت کامل (مخزن ، لوله ها ، انژکتورها و غیره) داشته باشد ، آخرین مورد می تواند پس از مونتاژ ساده یک آداپتور به سطح مدیریت الکترونیکی استفاده شود. این اصلاحات بسته به پیچیدگی وسایل نقلیه 1000 تا 2000 یورو هزینه خواهد داشت. سپس چندین سال طول خواهد کشید تا سرمایه گذاری هایی که توجیه می شود به خصوص برای کسانی که بیشترین سوار را انجام می دهند.

توقف و شروع

اگر این امکان را دارید ، مدلی مجهز به سیستم Stop & Start را انتخاب کنید ، واقعاً همه چیز در اتومبیل های شهری اخیر است. این دستگاه هنگام متوقف شدن موتور را قطع می کند و به محض کیت راننده ، راه اندازی مجدد آن را تضمین می کند ، فرمان را لمس می کند یا پای پدال ترمز را از دست می دهد. بنابراین این امکان را برای صرفه جویی در مصرف جالب فراهم می کند: تا حدود 15 ٪. با این حال مراقب باشید ، در شرایط خاص ، این سیستم بی اثر است ، هنگامی که باتری سطح کافی از بار ندارد یا به عنوان مثال موتور سرد است. در واقع ، مدیریت الکترونیکی برای حفظ مکانیک طراحی شده است و با همه ضربات ، راه اندازی مجدد موتور را تضمین می کند.

ساکنان شهر کم هزینه برای سوار شدن ارزان

داسیا خود را در ذهن به عنوان یک مترادف ماشین ارزان تحمیل کرده است. موفقیت آن در بخش ارگ نشان دهنده این است و Sandero پنجمین اتومبیل برتر در فرانسه در سال 2019 است و همه دسته ها و حتی در بین ساکنان شهر چهارم است. اما اگر ماشین از 8،290 یورو عرضه شود ، باید تجهیزات فن آوری ، چرم یا حتی تهویه مطبوع را نادیده بگیرید و از پلاستیک های سخت راضی باشید ، نه بسیار دلپذیر برای لمس. و این همان مدل های کم هزینه دیگر است که با قیمت کمتر از 12000 یورو فروخته می شود. به عنوان مثال ، در Ford Ka+ (بازاریابی که در پایان سال 2019 متوقف شده است) ، ما از ارگونومی عقب نشینی در مقایسه با رقابت مدرن تر به دلیل بسیاری از دکمه های موجود در کنسول مرکزی و فرمان ، پشیمان شدیم (ماشین صفحه لمسی ندارد). Kia Picanto ، که قیمت آن از 11000 یورو فراتر رفته است ، واقعاً بهتر نیست و ما در سال 2017 پشیمان شدیم ، در هنگام انتشار نسل 3 ، مواد سخت ، که به نظر می رسد توخالی و به نظر می رسد نسبت به خراش ها حساس است ، و همچنین نگران کننده های ارگونومی است: کنترل کم ، کنترل های کم ، فرمان بیش از حد ..

بالای اتومبیل های شهری

پژو 108 ، از 10،250 یورو. ماشین شیک سیتی ، الگویی از سبکی ، برای سفرهای کوچک روزانه ایده آل است. در شهر ، نسبتاً کمی (4.5 لیتر در 100 کیلومتر) مصرف می کند ، اما همچنین می تواند سفرهای بزرگتر را برطرف کند. دامنه در پالایش با عرضه نسخه ها ، که شامل جدیدترین لوازم جانبی فناوری مانند بالا است ! و سقف توده ای آن. “بیشتر” مدل از این مدل انواع ترکیبات ممکن برای شخصی سازی نمای بیرونی و داخلی ، رنگ های مختلف و جو است. بنابراین با خواسته های صاحب خود سازگار می شود.[© Peugeot]

کلیو اولیه پاریس ، رنو ، از 21،700 یورو. این یک Clio Higher جدید است. خط اولیه پاریس ظاهری زیبا و شیک به ماشین معروف شهر می بخشد: به لطف سپر با اتمام کروم از آن ایستاده است. در داخل هر فانوس دریایی ، امضای اولیه پاریس را پیدا می کنیم. با استفاده از گزینه سقف شیشه ای ثابت ، روشنایی بهینه می شود و به راحتی می افزاید.[© Renault]

i3 ، BMW ، از 27.990 یورو (استنباط پاداش اکولوژیکی). چرخ های بزرگ ، خطوط مربع آن و کلیدهای آبی آن به BMW i3 هوای کوچک 4×4 آینده می دهد. در داخل ، باتری که در زیر کف قرار دارد ، احساس فضا می دهد. این کابین با مواد طبیعی یا بازیافت شده طراحی شده است و تمام لوکس هایی را که برند آلمانی به آنها عادت کرده است ، دارد. i3 صندلی راحت و بلند را برای مسافران فراهم می کند ، ایده آل برای رانندگی شهری. علاوه بر این ، ماشین از یک سیستم پسوند استقلال سود می برد. [© BMW]

مینی کوپر ، از 17،250 یورو. او توسط چهره پرنعمت خود قابل تشخیص است. مدل سه منظوره آن در محدوده اتومبیل های شهری استثنائی ایجاد کرده است که همه آنها دارای پنج دنهای خود هستند. اما این در حال حاضر با مینی ، که کوپر نیز در یک نسخه گسترده وجود دارد ، یک مدل خاص است که این احساس را تغییر نمی دهد که احساس رانندگی یک مینیکارت برای شهر را تغییر می دهد. برجسته و اسپرت ، تصویر برند تاریخی خود را حفظ می کند ، در حالی که یک کار محکم در محورهای اصلی را تضمین می کند.[© mini]

تویوتا یاریس 2 ، از 13،600 یورو. Toyota Yaris به لطف الگوی بسیار جمع و جور و قابلیت مانور بزرگ آن ، به راحتی دزدکی می کند و برنده می شود. او در نسخه جدید منحنی های مشخص تر خود می پوشد. صفحه جلوی بسیار اصلی آن یک دهان تهویه بزرگ را نشان می دهد. از طرف رانندگی ، از کمک فرمان بسیار دلپذیر بهره می برد. ماشین شهر کوچک برای شهر طراحی شده است اما به لطف موتورهای عالی نیز با جاده سازگار است. تویوتا یاریس بسیار پویا ، ورزشی و راحتی را برای لذت چهار مسافر خود ترکیب می کند. [© تویوتا]

Dacia Sandero ، از 7،990 یورو. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد. در ورودی ، Sandero بسیار کوچک است – در نسخه پنج دره ، یک ماشین بزرگ شهر باقی مانده و کاربردی است. هوشیار ، راحت و کلاسیک. در طول مدل ها ، با ظاهر 4×4 ، به سمت وسیله نقلیه خانوادگی ، تا راه راه بزرگ ، گسترده می شود ، اما هنوز هم برای شهر برش خورده است. گسترده تر از خواهرانش ، روی یک کابین جادار تر و یک رانندگی به عنوان دلپذیر در خارج از شهر بازی می کند ، و این باعث می شود فراموش کنید که این بالاتر از همه یک ماشین شهری است.[© Dancia]

فیات پاندا ، از 9،990 یورو. این یک ماشین کوچک شهری با اشکال مکعب است ، مناسب برای ترافیک شهری. اما فیات پاندا نیز یک ماشین بدخیم است که در آن بسیاری از ذخیره ها پنهان است. فضای داخلی به طرز حیرت انگیزی جادار است ، چهار تا پنج مسافر می توانند به راحتی سفر کنند. این فضای داخلی بزرگ نیز کاملاً مدولار است. صندلی های عقب و جلو مسافر را می توان پایین آورد و فضای ذخیره سازی بسیار بزرگی را ارائه می دهد. خصوصیاتی که آن را به یک مینی رشته ای تبدیل می کند. [© فیات]

MII ، صندلی ، از 9،640 یورو. در نسخه سه دره ، MII آن را با فرمت بسیار کوچک بازی می کند. جمع و جور ، انعطاف پذیر و راحت ، مخصوصاً برای دزدیدن و اطمینان از مانورهای پیچیده در مرکز شهر ایده آل است. فضای داخلی هوشیار ، استحکام صندلی ها ، فضای داخلی یک Twingo را که قابل تنظیم برای حسادت است ، برانگیخته می کند تا خرید. از طرف دکوراسیون ، یک سریال ویژه که توسط انبه کدگذاری شده است به یاد می آورد که MII به ویژه برای مخاطبان زن انجام می شود و به دنبال یک ماشین جیب ، آسان برای ذخیره در شهر است.[© صندلی]

فورد فیستا ، از 8،990 یورو. فورد بیش از چهل سال است که فیستا را دوباره اختراع می کند. امروز ، در حاشیه فناوری است که مجهز به چندین لوازم جانبی در آخرین مدل ها است. سیستم KeyFree وجود دارد ، که درها را باز و قفل می کند بدون اینکه کلید را از کیف خود خارج کند ، شروع تماس بدون تماس ، یک دوربین معکوس یا سیستم Stop & Go ، که موتور را در توقف های کوتاه (چراغ قرمز به عنوان مثال) کاهش می دهد تا صرفه جویی در سوخت باشد. نسخه EcoBoost از مدلهای خاص این روند سبز را با مصرف بسیار کم ، برای یک رانندگی تقویت می کند ، که تقریباً اسپرت است.[© فورد]

یون ، پژو ، از 14990 یورو (استنباط پاداش اکولوژیکی). با کاهش اندازه آن ، یون پژو در همه جا درج می شود: برای شهر ساخته شده است. ماشین کوچک شهر ساده و با احتیاط با خطوط بسیار تصفیه شده است ، اما شیشه جلو اتومبیل بسیار بزرگ آن نیز ظاهری اصلی به آن می بخشد. یک رایانه روی تخته ، قفل متمرکز متمرکز از راه دور ، پنجره های برقی جلو و عقب ، چراغ های روزانه ، دو نگهدارنده فنجان قابل جمع شدن و یک سوکت 12 ولت: راحتی کامل است. یون پژو می تواند چهار نفر را در خود جای دهد و یک سینه کوچک دارد. اما همچنین مدولار است. در چند دستکاری ، صندلی های عقب می توانند برداشته شوند تا جایی برای یک حجم بارگذاری زیاد ایجاد شود. [© Peugeot]

Bluecar ، Bolloré ، از 12،000 یورو (استنباط پاداش اکولوژیکی). Autolib در پاریس ، بلوز در لیون ، Bluecub در بوردو ، Bluecar از خیابان های شهرهای بزرگ فرانسه عبور می کند. برای نسخه خود که برای عموم مردم در نظر گرفته شده است ، آن را به رنگ آبی دریایی پوشیده است. این ماشین کوچک با استقلال 250 کیلومتر به گونه ای طراحی شده است که بیش از همه عملی باشد. چهار نفر می توانند به آنجا سفر کنند ، دارای یک قفسه سینه با اندازه استاندارد و صفحه لمسی با GPS یکپارچه و همچنین یک نشانگر باتری است. BlueCar این مزیت مضاعف را دارد که بتواند در پایانه های Autolib شارژ شود و ارزانترین ماشین برقی باشد.[© Le Meur – Lenormand – DPPI/BluEcar]

همه اتومبیل های جمع و جور جدید

ماشین جدید

بخش بزرگی از جستجوی ماشین جدید در هر نیاز به اندازه و بسیاری از خریداران که یک اتومبیل کوچک را هدف قرار می دهند. این ماشین جمع و جور که قیمت خرید مقرون به صرفه دارد ، البته ، اما مهمتر از همه طول کاهش یافته در مقایسه با سایر مدل ها و معمولاً به آن شهر یا مینی شهر گفته می شود.

به لطف ابعاد کم آن ، نیازهای اصلی تحرک یک راننده در شهر را برآورده می کند: سوار شدن بدون مشکل در یک ترافیک متراکم و تنگ و همچنین پارک کردن به سرعت در یک چرخ فلک ، خیابان یا پارکینگ زیرزمینی. این مورد شما است ? شما می خواهید روزانه یک ماشین جدید ، کارآمد و کارآمد در مرکز شهر بخرید ? شما انتخاب گسترده ای خواهید داشت.

در واقع ، بازار خودروهای فرانسوی مملو از وسایل نقلیه شهری است ، که بخش عمده ای از ثبت نام های جدید خودرو را نیز متمرکز می کند. تولید کنندگان فرانسوی و تولید کنندگان خارجی اندازه های مختلفی ، 2 متر 70 تا 4 متر ، با 3 یا 5 درب ، 2 یا 4 مکان و یک تنه 200 تا 300 لیتر ارائه می دهند. به عنوان مثال Renault Twingo و Clio ، Peugeot 108 و 208 ، Citroën C1 و C3. اگر می خواهید لیستی از اتومبیل های کوچک جدید را که از فروشندگان مجاورت و نمایندگان موجود در دسترس است ، در سطح تخفیف تا 44 ٪ ببینید ، این اتفاق در این صفحه از مقایسه Kidioui رخ می دهد !

ماشین جدید برای پارک به راحتی

ماشین جدید برای پارک به راحتی

در مناطق شهری ، فضای پارکینگ اغلب محدود و گرفتار است. به همین دلیل بسیاری از خریداران که در شهر زندگی می کنند یا به طور مرتب در آنجا گردش می کنند ، به دنبال یک ماشین جدید برای پارک کردن به راحتی هستند. اصل ساده است: هرچه اندازه یک مدل خودرو پایین تر باشد ، شعاع آن بیشتر و سرقت آن کاهش می یابد. بنابراین ، برای سرقت وسیله نقلیه فضای کمتری یا پرواز پرواز طول می کشد. علاوه بر این ، مکان های قابل بهره برداری با اتومبیل های جمع و جور نسبت به وسایل نقلیه طولانی تر وجود خواهد داشت ، بدون اینکه از مالیدن یا آسیب رساندن به جلو یا پشت بدن بترسید.

به عبارت دیگر ، یک ماشین کوچک جدید که به راحتی پارک می شود ، نیاز به زمان و تلاش کمی از هر طاقچه ، کلاسیک ، در قسمت یا نبرد دارد. از این رو اگر مجبور شوید روزانه چندین مانور درست کنید ، به خصوص در مکان های باریک مانند گاراژهای موجود در زیرزمین ، سودمندی آن است. ملکه Domaine Fortwo Smart (2M70) است اما همچنین طیف گسترده ای از ساکنان کوچک 4 ساکنان شهر آسان برای پارک کردن وجود دارد: Fiat 500 ، Ford Ka+، Kia Picanto ، Volkswagen UP و غیره. نیازی به استرس نیست در حالی که می توانید با انتخاب مدل مناسب زندگی خود را ساده کنید: از این بخش ، فقط پیشنهادات ماشین جدید را برای پارک کردن به راحتی مقایسه کنید ..

ماشین جدید به راحتی می چرخد

ماشین جدید به راحتی می چرخد

جدا از اینکه سریع پارک می شوید ، ممکن است به دنبال یک ماشین جدید برای رانندگی به راحتی ، به ویژه در شهر باشید. درست است که یک وسیله نقلیه جمع و جور به شما امکان می دهد هرگونه باریک و بدون عرق سرد را وام بگیرید و بدون ترس در یک ترافیک بارگذاری شده دزدکی کنید. اگر بیشتر اوقات را در مناطق شهری گردش می کنید ، این یک مزیت واقعی است تا بتوانید در پشت چرخ آرام باشید. به خصوص از آنجا که یک ماشین کوچک جدید برای سوار شدن در شهر غالباً آسانتر و آسان از آن از یک ماشین و موتور سازی بالاتر خواهد بود. در حالی که به دلیل وزن کم آن به همان اندازه قابل اعتماد و واکنش پذیر است.

هر مدل اتومبیل ذکر شده در بالا و همچنین Dacia Sandero ، Toyota Yaris ، Volkswagen Polo یا Opel Corsa (4m) از این طبیعت است. این شما را به عنوان بخشی از پروژه خرید خود مورد علاقه خود قرار می دهد ? جستجوی خود را برای اتومبیل های جدید شروع کنید تا به راحتی سوار شوید: ما در اینجا تمام پیشنهادات ماشین مینی شهر و شهر را در نمایندگی های اتومبیل و نماینده در نزدیکی خود لیست می کنیم.

ماشین آینده شما باید نیاز دیگری را برآورده کند ?

 • ماشین خانوادگی جدید
 • ماشین جدید زیست محیطی
 • در حال حاضر ماشین همه فرسوده
 • ماشین حرفه ای جدید
 • ماشین جدید با تجهیزات
 • ماشین جدید بر اساس رنگ