ماشین برقی | City Car ، سدان ، SUV … محدوده Citroën ، The Future Citroën C3 Electric? 20،000 یورو و 300 کیلومتر استقلال!

آینده Citroën C3 Electric? 20،000 یورو و 300 کیلومتر استقلال

Citroën ë-Spacetourer Electric در شهر راحت است و در جاده ها برای حمل و نقل قبیله یا مشتریان خود. با همان مدولار ، فضای داخلی ، ظرفیت های بارگیری و ظرفیت های کمک رانندگی به عنوان نسخه حرارتی ارائه می شود. Citroën ë-Spacetourer در 3 طول موجود است و به شما امکان می دهد بدون محدودیت در مناطق انتشار پایین تر و مکرر گردش کنید.

اتومبیل های برقی Citroën

Citroën ë-C4 Electric با موتور الکتریکی در ترازو

با یک وسیله نقلیه الکتریکی سیتروئن ، تحرک مسئول را انتخاب کنید.

اتومبیل های کوچک شهر ، سدان ، مینی بوس یا حتی آب و برق ، سیتروئن طیف گسترده ای از وسایل نقلیه را در نسخه 100 ٪ برقی ارائه می دهد.

مزایای بسیاری از ماشین برقی را کشف کنید:

 • رانندگی نرم و ساکت ، زوج در دسترس فوراً ، بدون انتشار CO2 ، ترافیک بی حد و حصر در قله های آلودگی ، شارژ سریع.
 • تمرکز واقعی فناوری سازگار با بیشتر کاربردها برای پاسخگویی امروز به چالش های فردا.

برچسب دوست

جدید ë-C4 و C4

جدید ë-C4 X Electric & C4 x

Citroën ë-Berlingo Electric

Electric جدید ë-Spacetourer

ë Spacetour Electric

زن رانندگی Citroën ë-C4 Electric

Citroën ë-C4 شارژ دریچه

برنامه نویسی زن Citroën ë-C4 شارژ برقی از طریق تلفن هوشمند خود

مزایای

یک حرکتی الکتریکی

 • به لطف حرکتی الکتریکی از راحتی رانندگی منحصر به فرد بهره مند شوید.
 • وسیله نقلیه شما ساکت و آسان برای مانور است ، برای تمام سفرهای شما در شهر و جاده.
 • وسیله نقلیه الکتریکی شما به لطف استقلال آن تا 350 کیلومتر در چرخه WLTP بسته به مدل ، کاملاً در ترافیک شهری قرار دارد.

راه حل های شارژ متنوع

 • ماشین الکتریکی Citroën شما به راحتی در همه جا شارژ می شود.
 • در خانه یا محل کار ، در یک خروجی داخلی یا یک جعبه دیوار ، در یک ترمینال اختصاصی در بزرگراه عمومی ، در پارکینگ ها و بزرگراه.
 • زمان شارژ با توجه به وسایل نقلیه و محلول شارژ انتخاب شده متفاوت است.

خدمات الکتریکی اختصاصی

 • برای ساده کردن زندگی روزمره ، از عرضه خدمات برقی ما استفاده کنید (بسته به مدل موجود است).
 • با برنامه Citroën من ، در هر زمان ، با استقلال ، بار برنامه و پیش شرط حرارتی مشورت کنید.
 • با بار اتومبیل من از برنامه Free2Move ، سفر با آرامش خاطر: سفرهای خود را برنامه ریزی کنید ، پایانه های موجود را در این نزدیکی پیدا کنید.

زن و مرد در سیتروئن ë-C4 برقی ، درب باز

پس انداز روزانه

استفاده از وسیله نقلیه الکتریکی به شما امکان می دهد روزانه پس انداز کنید:

 • هزینه استفاده از یک وسیله نقلیه الکتریکی (به استثنای انرژی) حدود 30 ٪ ارزان تر از یک وسیله نقلیه حرارتی است (شامل نگهدارنده دوره ای ضمانت نامه و قطعات سایش). تعمیر و نگهداری ساده شده و معابر کارگاه کمتر مکرر است.
 • برای افراد:
  • جایزه بوم شناسی
  • امکان دسترسی به پاداش تبدیل
  • کمک های منطقه ای اضافی,
  • برای نصب ایستگاه شارژ کمک می کند,
  • مجازات,
  • کارت خاکستری رایگان یا بسته به منطقه کاهش می یابد.
  • بیمه یک وسیله نقلیه الکتریکی می تواند تا 10 ٪ ارزان تر از یک وسیله نقلیه حرارتی معادل باشد.
  • پارکینگ یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ در برخی از شهرها و در کرایه ترجیحی در دیگران رایگان است.
  • شرکت تلویزیونی T از طریق اشتراک برقی Libert-T نرخ کمتری را ارائه می دهد.

  زن جوانی که از دوست سیتروئن بیرون می آید ، درب باز

  Citroën Friend Electric

  دوست نیازهای تحرک جدید شما را برای سفرهای کوتاه و نگرانی های زیست محیطی شما برآورده می کند.

  این 2 مکان را ارائه می دهد ، 100 ٪ برقی ، فوق العاده کمپاش و قابل تنظیم است. این در دسترس همه ، بدون گواهینامه رانندگی ، با پیشنهادات فوق العاده رقابتی ، به مدت 1 ساعت ، 1 روز ، 1 هفته ، 1 ماه 1 سال است. می توانید آن را بصورت آنلاین خریداری کرده و به خانه خود تحویل دهید.

  Citroën ë-C4 Electric

  Citroën ë-C4 Electric به شما امکان می دهد روزانه در حالت تمام الکتریکی بچرخید ، کاملاً از جاده و جهان خارج ، در آرامش ، مانند یک پیله ، جدا شده است: تمام درخواست های خارجی فیلتر می شوند.

  سکوت عمل ، سیالیت تنظیم وسیله نقلیه ، لذت رانندگی ، نرمی سیستم تعلیق ، نرمی صندلی های راحتی پیشرفته ، عدم وجود ارتعاشات در هیئت مدیره ، ارگونومی و سهولت استفاده از رابط ها و خدمات اختصاصی ، همه چیز به تقویت راحتی در هیئت مدیره کمک می کند ، برای همه سرنشینان.

  زن و مرد در نزدیکی Citroën ë-Berlino در نزدیکی یک ساحل پارک شده اند

  Citroën ë-Berlingo Electric

  Citroën ë-Berlingo Electric یک وسیله نقلیه خانوادگی با فضای زندگی مدولار و ظرفیت ذخیره سازی و ذخیره سازی استاندارد اضافی است.

  با این لود فضا ، همه پیروان یک زندگی فعال که مربوط به محیط زیست است ، هر سن و سال آنها ، شریک ایده آل را هم عملی و هم برای همه جانبه برای زندگی همه فعالیت های اوقات فراغت خود با آرامش بیشتر پیدا می کند.

  Citroën ë-Spacetourer در شهر مسئول

  Citroën ë-Spacetourer Electric

  Citroën ë-Spacetourer Electric در شهر راحت است و در جاده ها برای حمل و نقل قبیله یا مشتریان خود. با همان مدولار ، فضای داخلی ، ظرفیت های بارگیری و ظرفیت های کمک رانندگی به عنوان نسخه حرارتی ارائه می شود. Citroën ë-Spacetourer در 3 طول موجود است و به شما امکان می دهد بدون محدودیت در مناطق انتشار پایین تر و مکرر گردش کنید.

  آینده Citroën C3 Electric ? 20،000 یورو و 300 کیلومتر استقلال !

  • 1/7تصویر آینده Citroën E-C3
  • 2/7نسل چهارم Citroën C3 سرانجام از پایگاه فنی مدرن پسر عموی 208 پژو و اوپل کورسا بهره مند می شود. این کنجد آن برای برق سازی خواهد بود
  • 3/7Aircross Citroën C3 اختصاص داده شده به بازارهای نوظهور دارای ظاهری کوچک C5 Aircross است
  • 4/7از این زاویه ، تصور اینکه هواپیمای C3 هند تنها 4.32 متر طول دارد ، دشوار است
  • 5/7داشبورد هندی Fu Citroën C3 Aircross دارای صفحه نمایش 7 اینچی در مقابل درایور و یک صفحه لمسی 10 اینچی در بالای کنسول مرکزی است
  • 6/7
  • 7/7آینده Citroën ë-C3 ، نسخه برقی ماشین شهر با شورون مضاعف به طور مستقیم با بهار داسیا روبرو نخواهد شد
  • 7/7تصویر آینده Citroën E-C3

  این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?

  آینده Citroën C3 Electric ? 20،000 یورو و 300 کیلومتر استقلال !

  در اواسط اکتبر 2023 بود که Citroën C3 کوچک جدید خود را رسمی می کند. و برای تیز کردن کنجکاوی ها ، این مارک اجازه می دهد تا برخی از اطلاعات مربوط به نسخه الکتریکی 100 ٪ خود را که بیش از 300 کیلومتر استقلال را در کمتر از 25،000 € اعلام می کند ، به استثنای پاداش ها فیلتر کند.

  C3 که در آغاز سال تحصیلی 2016 راه اندازی شده است ، هنوز هم بیشترین فروخته شده از سیتروئن است. برای تشویق قایق ها برای تسریع در جایگزینی کافی نیست. به خصوص از آنجایی که این برند مشغول راه اندازی خانواده C5X و C4X یا رد SUV C5 AirCross آن بود. اما این بار ، زمان تجدید C3 که در نسخه حرارتی و 100 ٪ برقی وجود خواهد داشت ، رسیده است. علاوه بر این ، تا امروز ، این نوع باتری است که توسط تیری کوسکاس ، مدیر جدید سیتروئن در چهره به چهره با چند رسانه از جمله مجله اتومبیل ذکر شده است. بنابراین ، “E-C3 که به راحتی متمرکز خواهد شد ، در اروپا تولید می شود و بیش از 300 کیلومتر استقلال را با قیمت ارائه می دهد ، به استثنای پاداش ، کمتر از 25،000 €” ، رسمیت یافت.

  یک Citroën ë-C3 در برابر R5 و VW شناسه.2

  چه چیزی در حال حاضر این تازگی از قایق ها را در برابر Electric R5 یا VW ID2 آینده قرار می دهد که ادعاهای مشابهی دارند. راهی برای سیتروئن که “وضعیت خود را به عنوان یک برند محبوب” برای نشان دادن تمایل خود “برای تحرک برقی در دسترس بیشترین تعداد” ادعا می کند “ بدون ترک این زمین به تنها بهار داسیا یا پرتاب برخی از برچسب های چینی. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این E-C3 جدید ، لازم است منتظر ارائه رسمی آن در اواسط اکتبر باشید حتی اگر تأیید شود که “طول و عرض مشابه C3 فعلی است” یا 4 متر در هر 1.75 متر, یا اینکه سکوی آن از الکترودهای کوچک در گروه Stellantis گرفته شده است.

  نسل چهارم Citroën C3 سرانجام از پایگاه فنی مدرن پسر عموی 208 پژو و اوپل کورسا بهره مند می شود. این کنجد او برای

  واضح است که این E-C3 پسر عموی E-208 فعلی خواهد بود که دقیقاً از یک استراحت و تازه کننده زنجیره کشش برقی آن (باتری ، موتور و غیره) سود می برد. بنابراین سیتروئن کوچک تکامل پایه فعلی E-CMP را خواهد داشت و در Trnava در اسلواکی تولید می شود, که باعث می شود که درب جایزه جدید 2024 ، در حال حاضر در پروژه ، و ترویج تولیدات اروپایی به ضرر برخی واردات (چین ، کره و غیره) باز شود. و اگر این سؤال “ارائه یک درخت کریسمس الکترونیکی” نیست ، همانطور که توسط رئیس جدید سیتروئن فرض شده است ، C3 قول می دهد “تمام فناوری هایی را که راننده واقعاً به آن احتیاج دارد” داشته باشد.

  فقط برق وجود نخواهد داشت !

  سرانجام ، آنچه که AM نیز می تواند برای شما نشان دهد این است که این C3 آینده برای ارتقاء موقعیت رانندگی متنوع-مینی-سوو و بنابراین ، سهولت دسترسی به هیئت مدیره را هنگامی که مجبور به بالا رفتن/پایین می شوید ، بالاتر خواهد بود. در هواپیما. به عنوان یک مودوس خاص رنو آن را در بخش کوچک 2004 افتتاح کرده بود. و همانطور که فاش شد ، این سیتروئن آینده به تنها نوع E-C3 محدود نمی شود. در واقع ، پایگاه چند انرژی آن به آن اجازه می دهد تا نسخه های به روز از موتورهای بنزینی Puretech با 83 اسب بخار و 110 اسب بخار را ارائه دهد ، اما روی دیزل HDI 100 حساب نکنید. علاوه بر این ، این بنزین و برقی C3 ، در اواسط سال 2014 ، با یک نسخه کاملاً جدید از C3-Aarcross ، دو برابر می شوند ، و می دانند که پسر عموی دوردست این SUV کوچک تا آنجا پیش می رود که 7 صفحه را در 4.32 متر ارائه می دهد طولانی. با این حال ، حتی اگر Aircross C3 اروپا مختص قاره قدیمی باشد ، تیری کوسکاس ، رئیس قایق ها ، تأیید می کند که “سیتروئن کاملاً از اهمیت رقابت در بخش SUV شهری آگاه است”.

  با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !