موتور سیکلت های برقی: لیست موتور سیکلت های برقی موجود در فرانسه – Cleanrider ، موتور سیکلت های برقی: بهترین مدل برای خرید در سال 2023 چیست?

موتور سیکلت برقی: بهترین مدل برای خرید در سال 2023 چیست

Contents

– باتری: موتور سیکلت الکتریکی از باتری قابل شارژ برای ذخیره انرژی الکتریکی استفاده می کند. اندازه و ظرفیت باتری بسته به موتور سیکلت الکتریکی متفاوت است و می تواند بر استقلال آن تأثیر بگذارد.

موتور سیکلت های برقی: همه مدل ها ، قیمت ها و عملکرد

شما قصد خرید یک موتور سیکلت برقی را دارید ? از موتور سیکلت الکتریکی گرفته تا موتور سیکلت شهری ، از جمله موتور سیکلت موتور سیکلت یا موتور سیکلت برقی ، در زیر لیستی از مارک ها و مدل های مختلف به بازار عرضه شده و آمده است.

کیک ، هارلی دیویدسون ، KTM ، LiveWire ، NIU ، Super Soco … کاتالوگ ما مدل های موتور سیکلت های برقی را از مارک های اصلی موجود در بازار لیست می کند و فیلترهای مختلفی را برای کمک به شما در انتخاب یکی از نیازهای شما ادغام می کند.

این که آیا شما به دنبال یک موتور سیکلت برقی برای سفرهای روزانه خود هستید ، برای ساختن جاده و نکات با سرعت زیبا ، برای پیاده روی با خانواده خود … همه نوع موتورسیکلت های برقی در کاتالوگ Cleanrider وجود دارند. برای انتخاب ، معیارهای مختلف اعمال می شود: قیمت ، طراحی ، استقلال ، نوع استفاده ای که می خواهید از آن استفاده کنید ..

پرسش ? نیاز به مشاوره ? برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتور سیکلت های برقی ، از مشورت با راهنماهای خرید ما دریغ نکنید.

موتور سیکلت الکتریکی: قیمت شارژ چقدر است ?

موتور سیکلت الکتریکی: قیمت شارژ چقدر است؟

2023 جایزه موتور سیکلت الکتریکی: جایزه در جزئیات

2023 جایزه موتور سیکلت الکتریکی: جایزه در جزئیات

موتورسیکلت های برقی

جستجو و فیلتر

Alrendo ts Bravo

Alrendo ts Bravo

حداکثر سرعت: 135 کیلومتر در ساعت
قیمت 11،200 یورو را راه اندازی کنید

قوس بردار

قوس بردار

حداکثر سرعت: 241 کیلومتر در ساعت
قیمت 99،000 یورو را راه اندازی کنید

BMW CE 02

BMW CE 02

راه اندازی قیمت 7750 €

مدل Brekr B

مدل Brekr B

قیمت راه اندازی 5299 یورو

کیک بوک

کیک بوک

قیمت پرتاب 10،270 یورو

کیک کالک جوهر SL

کیک کالک جوهر SL

قیمت 10،500 یورو را راه اندازی کنید

کیک کالک و

کیک کالک و

قیمت 14000 یورو را راه اندازی کنید

کیک ترول

کیک ترول

قیمت 3500 € را راه اندازی کنید

منشأ CAN-AM

منشأ CAN-AM

منشأ CAN-AM

منشأ CAN-AM

پالس

پالس

پالس

پالس

Caofen F80

Caofen F80

قیمت 7590 € را راه اندازی کنید

Easy-Watts E-Roadster

Easy-Watts E-Roadster

قیمت پرتاب 2489 یورو

Easy-Watts E-Roadster Max

Easy-Watts E-Roadster Max

قیمت پرتاب 4،249 یورو

حرکت الکتریکی em lite

حرکت الکتریکی em lite

راه اندازی قیمت 7512 €

حرکت الکتریکی EM Sport

حرکت الکتریکی EM Sport

قیمت پرتاب 8،784 یورو

قسمت حرکت الکتریکی

قسمت حرکت الکتریکی

قیمت 8586 یورو را پرتاب کنید

مسابقه Electric Motion Epure

مسابقه Electric Motion Epure

قیمت 10،386 یورو را پرتاب کنید

فرار حرکت الکتریکی

فرار حرکت الکتریکی

قیمت 9586 یورو را راه اندازی کنید

فرار الکتریکی فرار r

فرار الکتریکی فرار r

قیمت 10546 یورو را پرتاب کنید

سوالات مکرر در مورد موتور سیکلت های برقی

چگونه یک موتور سیکلت الکتریکی کار می کند ?

یک موتور سیکلت الکتریکی با استفاده از یک موتور الکتریکی که از باتری قابل شارژ استفاده می شود کار می کند.

هنگامی که باتری بارگیری می شود ، انرژی الکتریکی را به موتور فراهم می کند ، که این انرژی را به حرکت تبدیل می کند.

در اینجا مراحل اصلی عملکرد یک موتور سیکلت الکتریکی آورده شده است:

– باتری: موتور سیکلت الکتریکی از باتری قابل شارژ برای ذخیره انرژی الکتریکی استفاده می کند. اندازه و ظرفیت باتری بسته به موتور سیکلت الکتریکی متفاوت است و می تواند بر استقلال آن تأثیر بگذارد.

– موتور الکتریکی: از باتری تغذیه می شود و انرژی الکتریکی را به حرکت تبدیل می کند.

– شتاب دهنده: شتاب دهنده یک مؤلفه الکترونیکی است که قدرت تأمین شده به موتور الکتریکی را کنترل می کند. هنگامی که دسته شتاب دهنده را می چرخانید ، انرژی تأمین شده به موتور را افزایش می دهید و موتور سیکلت الکتریکی را تسریع می کنید.

– کنترلر: کنترلر یک مؤلفه الکترونیکی است که انرژی تأمین شده به موتور الکتریکی را تنظیم می کند. این می تواند قدرت را به عنوان تابعی از تقاضا برای شتاب دهنده و سرعت موتور سیکلت تنظیم کند.

– چرخ ها: حرکت تولید شده توسط موتور الکتریکی از طریق زنجیره ای ، کمربند یا یک شافت انتقال به چرخ های موتور سیکلت الکتریکی منتقل می شود.

– ترمز: بیشتر موتور سیکلت های الکتریکی از یک سیستم ترمز شبیه به موتور سیکلت های احتراق داخلی استفاده می کنند. ترمزهای دیسک ، ترمزهای طبل یا ترمزهای ترکیبی برای کند کردن موتور سیکلت الکتریکی استفاده می شود.

تنظیم دوچرخه های برقی چیست ?

در اینجا قوانین اصلی قابل اجرا برای موتور سیکلت های برقی در فرانسه وجود دارد:

 • گواهینامه رانندگی : شما باید یک گواهینامه رانندگی متناسب با جابجایی و قدرت موتور سیکلت داشته باشید. مجوز A1 اجازه می دهد تا موتور سیکلت های الکتریکی سبک را هدایت کنید ، مجوز A2 برای موتور سیکلت های برقی میانی است. این مجوز به انجام انواع موتور سیکلت اجازه داده است. برای موتور سیکلت های الکتریکی L1E (معادل 50 سی سی) ، شما باید با مجوز AM (قبلاً BSR) مجهز باشید.
 • ثبت : موتور سیکلت های برقی باید مانند موتور سیکلت بنزین ثبت شوند و دارای پلاک باشند.
 • محدودیت قدرت : در فرانسه ، موتور سیکلت های برقی برای دارندگان مجوز A2 و 35 کیلو وات برای دارندگان مجوز ، محدودیت قدرت 15 کیلو وات را در معرض محدودیت قدرت 15 کیلو وات قرار می دهند.
 • توقفگاه خودرو : موتور سیکلت های برقی مجاز به پارک کردن در پیاده روها و پارکینگ های اختصاص داده شده به دو چرخ موتور موتوری هستند ، با توجه به احترام به قوانین محلی از نظر پارکینگ.

نحوه شارژ موتور سیکلت الکتریکی ?

مانند دوچرخه یا اسکوتر برقی ، شارژ موتور سیکلت شما بسیار ساده است. برخی از مدل ها دارای باتری قابل جابجایی هستند ، مانند Super SoCo ، بسیار ساده برای شارژ مجدد در خانه در یک پریز برق ساده.

موتور سیکلت های باتری ثابت باید دسترسی ساده ای به ایستگاه شارژ یا سوکت تقویت شده در خانه داشته باشند.

در اینجا مراحل اصلی برای شارژ مجدد موتور سیکلت الکتریکی وجود دارد:

– پلاگین را بررسی کنید: قبل از اتصال موتور سیکلت الکتریکی خود ، اطمینان حاصل کنید که سوکت با شارژر شما سازگار است. به طور کلی ، موتور سیکلت های الکتریکی مجهز به بار استاندارد هستند ، اما بسته به مدل ممکن است تغییرات وجود داشته باشد.

– شارژر را وصل کنید: شارژر را به سوکت وصل کنید و انتهای دیگر شارژر را به موتور سیکلت الکتریکی خود وصل کنید (یا در صورت جابجایی به باتری). اطمینان حاصل کنید که اتصال در محل است و چراغ بار روی شارژر روشن می شود.

– حالت بار را انتخاب کنید: برخی از شارژرها امکان انتخاب حالت های بار مختلف مانند حالت سریع یا حالت عادی را فراهم می کنند

موتور سیکلت را کاملاً بارگیری کنید. زمان شارژ به ظرفیت باتری و قدرت شارژر بستگی دارد

– اتی کردن موتور سیکلت الکتریکی و شارژر پس از پر شدن باتری.

شارژ موتور سیکلت الکتریکی چقدر است ?

شارژ خانه

گزینه پایه ، متوسط ​​هزینه کیلووات ساعت در مارس 2023 0.20 یورو است. برای اطلاع از قیمت شارژ موتور سیکلت الکتریکی خود ، ظرفیت آن را در کیلووات ساعت با قیمت برق ضرب کنید.

به عنوان مثال ، هارلی دیویدسون Livewire ، با 225 کیلومتر استقلال ، باتری 15.5 کیلووات ساعت دارد. شارژ کامل در خانه به 15.5 0.20 = 3.1 € باز خواهد گشت.

Super Soco TC با باتری 1.8 کیلووات ساعت آن ، با 0.36 یورو کاملاً شارژ می شود.

بسته کامل ساعت / خاموش دارید ? از این فرصت استفاده کنید تا موتور سیکلت الکتریکی خود را در ساعات خارج از اوج بارگیری کنید و در هزینه صرفه جویی کنید !

شارژ مجدد ترمینال عمومی

برخی از پایانه های عمومی رایگان هستند (پارکینگ سوپر مارکت و مراکز خرید) ، اما آنها گسترده نیستند و اغلب توسط طوفان گرفته می شوند.

ایستگاه های شارژ پرداخت شده وقتی در جاده هستید گزینه خوبی است و نیاز به سوخت گیری دارید. قیمت متوسط ​​به چندین عامل بستگی دارد:

– قیمت برق

– نوع ترمینال (پایانه های سریع گران تر هستند)

– نوع اشتراک که از آن بهره مند می شوید

– شکاف زمان

مراقب باشید قبل از شارژ در ترمینال عمومی ، روش های صورتحساب را بررسی کنید تا از شگفتی های ناخوشایند خودداری کنید.

استقلال یک موتور سیکلت الکتریکی چیست؟ ?

استقلال موتور سیکلت الکتریکی به چندین عامل بستگی دارد: ظرفیت باتری ، مصرف انرژی ، وزن موتور سیکلت ، مسافر ، سرعت و شرایط آب و هوایی.

به طور کلی ، موتور سیکلت های الکتریکی دارای یک استقلال متوسط ​​100 تا 200 کیلومتر با بار باتری هستند. با این حال ، برخی از مدل های بالا می توانند بیش از 300 کیلومتر رانندگی کنند !

توجه به این نکته حائز اهمیت است که استقلال واقعی بسته به عوامل ذکر شده در بالا می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد ، اما همچنین نحوه استفاده از موتور سیکلت. به عنوان مثال ، شتاب های بزرگ یا شرایط نامطلوب آب و هوایی می تواند استقلال موتور سیکلت الکتریکی را کاهش دهد.

سفرهای خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید و برنامه ریزی برای بازگشت را فراموش نکنید !

چه کمکی برای خرید موتور سیکلت الکتریکی ?

بسته به قدرت و سطح درآمد خود ، می توانید چندین ایدز را برای خرید موتور سیکلت الکتریکی ترکیب کنید.

جایزه زیست محیطی: این کمک مالی است که توسط دولت برای خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید پرداخت می شود. برای موتور سیکلت های الکتریکی که قدرت آنها کمتر از 2 کیلو وات است ، مبلغ پاداش 100 یورو است و نمی تواند از 20 ٪ قیمت وسیله نقلیه تجاوز کند. برای موتور سیکلت های الکتریکی که قدرت آن برابر یا بیشتر از 2 کیلووات است ، پاداش زیست محیطی 250 یورو در هر کیلووات ساعت انرژی باتری است که 900 یورو یا 27 ٪ از قیمت از جمله مالیات را در بر می گیرد. این مبلغ برای ساکنان خارج از کشور 1000 یورو افزایش می یابد. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای خرید ما مراجعه کنید.

جایزه تبدیل: این حق بیمه برای صاحبان وسایل نقلیه حرارتی قدیمی که مایل به جایگزینی آنها با یک وسیله نقلیه برقی یا هیبریدی هستند ، در نظر گرفته شده است. مبلغ حق بیمه بسته به درآمد مالیاتی مرجع مالیاتی و نوع وسیله نقلیه خریداری شده متفاوت است. در سال 2023 ، خانوارهای بسیار متوسط ​​می توانند 1100 یورو دریافت کنند. Frozes که درآمد مالیاتی مرجع آنها بین 14،089 تا 22.983 یورو واقع شده است فقط 100 یورو دریافت می کنند.

کمک های محلی: برخی از مقامات محلی همچنین برای خرید یک وسیله نقلیه برقی ، به ویژه موتور سیکلت کمک می کنند. این کمک ها می توانند به شکل یارانه یا وام صفر باشند.

توجه: جایزه تبدیل می تواند با پاداش زیست محیطی ترکیب شود ، بنابراین به کمک های مالی منجر می شود که می تواند بسته به قدرت خالص موتور ، برای خرید موتور سیکلت برقی جدید به 900 یورو برسد. حداکثر کمکی که می توان اعطا کرد (پاداش تبدیل + پاداش) 2000 یورو است.

نحوه حفظ موتور سیکلت الکتریکی ?

حفظ موتور سیکلت الکتریکی ممکن است با نگهداری موتور سیکلت بنزین متفاوت باشد.

به طور مرتب سطح مایع را بررسی کنید: اگرچه بیشتر موتورسیکلت های الکتریکی مایع خنک کننده ندارند ، در صورت مجهز بودن موتور سیکلت شما به طور مرتب سطح ترمز و مایع فرمان را بررسی کنید.

موتور سیکلت خود را مرتباً تمیز کنید: یک موتور سیکلت تمیز نه تنها خوشایند تر است بلکه بهتر عمل می کند. و بیشتر طول می کشد. موتورسیکلت الکتریکی خود را اغلب تمیز کنید تا گرد و غبار و خاک که می تواند در اجزای الکتریکی جمع شود ، از بین برود.

وضعیت باتری را کنترل کنید: باتری یکی از مهمترین اجزای موتور سیکلت الکتریکی شماست. مهم است که آن را در شرایط خوبی نگه دارید تا طول عمر خود را افزایش دهد. به طور مرتب وضعیت باتری (خراش ، کابل های آسیب دیده ، شاخص های معیوب و غیره) را بررسی کنید و آن را به درستی بارگیری کنید تا از تخلیه عمیق که می تواند به آن آسیب برساند ، جلوگیری کنید.

به لاستیک های خود توجه کنید: فشار تایر را بررسی کنید و مطمئن شوید که از آنها استفاده نشده است.

در صورت لزوم با یک حرفه ای تماس بگیرید: شما از خود مطمئن نیستید ? از درخواست کمک یک حرفه ای ، به ویژه برای انجام مصاحبه های پیشرفته تر مانند تأیید وضعیت موتور الکتریکی و جایگزینی قطعات در صورت لزوم دریغ نکنید.

موتور سیکلت الکتریکی چقدر است ?

برای انواع بودجه موتور سیکلت الکتریکی وجود دارد. ارزان ترین حدود 2500 یورو مانند Super Soco TS (2،290 یورو) یا Easy-Watts E-Roadster (2،489 یورو) شروع می شود.

گرانترین موتور سیکلت های الکتریکی بسته به تجهیزات و برند انتخاب شده می توانند به 20،000 یورو یا حتی خیلی بیشتر برسند. این به ویژه در مورد هارلی دیویدسون LiveWire (33.900 یورو) اتفاق می افتد !

قیمت متوسط ​​یک موتور سیکلت الکتریکی بسته به مارک ، مدل ، ظرفیت باتری ، قدرت موتور ، ویژگی ها و ویژگی های اضافی ممکن است به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. با این حال می توانیم در نظر بگیریم که یک موتور سیکلت برقی اساسی بین 3000 تا 6000 یورو هزینه دارد.

آیا می توانیم از یک موتور سیکلت الکتریکی در باران استفاده کنیم ?

بله ، موتورسیکلت های الکتریکی می توانند در باران ، دقیقاً مانند موتور سیکلت های بنزینی ، خوشبختانه استفاده شوند ! در اینجا چند نکته برای اطمینان از ایمنی و ماندگاری موتور سیکلت الکتریکی خود در باران آورده شده است:

– از باتری محافظت کنید از موتور سیکلت الکتریکی خود در برابر آب. باتری های موتور سیکلت الکتریکی به طور کلی مهر و موم شده اند ، اما مهم نیست که موتور سیکلت را در سطح آب بیش از حد زیاد قرار ندهید که می تواند به اجزای الکتریکی آسیب برساند.

– مطمئن شوید که … را دارید لاستیک های سازگار رانندگی در باران ، با گرفتن خوب روی سطوح مرطوب.

– سرعت خود را کاهش دهید و فاصله ترمز را از شرایط خشک افزایش دهید. سطوح مرطوب می تواند رانندگی را دشوارتر کند ، بنابراین مراقب باشید !

– لباس باران بپوشید برای محافظت از خود در برابر آب و هوای بد ، و اطمینان حاصل کنید که تجهیزات ایمنی شما مانند هدفون نیز برای رانندگی در باران مناسب است.

با دنبال کردن این اقدامات احتیاطی ، می توانید با خیال راحت از موتور سیکلت الکتریکی خود در باران استفاده کنید !

موتور سیکلت برقی: بهترین مدل برای خرید در سال 2023 چیست ?

اگر اسکوتر برقی از قبل به خوبی تثبیت شده باشد ، موتور سیکلت های برقی کمی بیشتر تلاش می کنند. تولید کنندگان در تلاشند مدلهای جدیدی را با ترکیب عملکرد و راحتی به شما ارائه دهند. در اینجا انتخاب ما از بهترین موتور سیکلت های الکتریکی است.

Harmey Davidson LiveWire

با بیش از صد مدل در بازار ، اسکوتر برقی در مقایسه با موتورسیکلت های برقی. و واقعاً تعجب آور نیست. این اسکوتر بیش از همه وسیله نقلیه برای استفاده شهری است که برای سفرهای طولانی در نظر گرفته نشده است. موتور سیکلت بیشتر اوقات فراغت است و بیشتر در سفرهای طولانی استفاده می شود.

اما این مهمتر از همه طرف “شور و شوق” است که دوچرخه سواران را هدایت می کند ، و همه چیزهایی که با آن پیش می روند. از سر و صدای اگزوز گرفته تا احساسات رانندگی ، جذابیت مکانیک ، از جمله لذت عبور از روابط با پای ، بدون فراموش کردن پویایی غیرقابل انکار آنها ، همه دوچرخهسواران تقریباً موافق خواهند بود که ادعا کنند داشتن موتور سیکلت مهمتر از همه است تا از رفتار شما قدردانی کند.

این احتمالاً به همین دلیل است که جهان موتور سیکلت الکتریکی در مقایسه با اسکوتر یا حتی ماشین هنوز کمی محرمانه است. اما زمان تغییر می کند ، و ما آن را از طریق این پرونده خواهیم دید ، حتی تولید کنندگان برجسته موتور سیکلت ها برقی هستند. و حتی اگر لذت رانندگی با یک موتور سیکلت حرارتی متفاوت باشد ، مانند خودرو هنوز هم وجود دارد.

اگر می خواهید تجربه خود را با این وسیله نقلیه بهبود بخشید ، توصیه می کنیم با راهنمای ما برای بهترین ردیاب های GPS برای اسکوتر و موتور سیکلت مشورت کنید. و اگر بین موتور سیکلت و اسکوتر بزرگ دریغ کردید ، به انتخاب ما از اسکوتر برقی 125 سی سی نگاهی بیندازید.

موتور سیکلت های الکتریکی معادل 50 سانتی متر 3

بیشتر موتور سیکلت های الکتریکی ارائه شده در این گروه بسیاری از عناصر فنی را با اسکوتر برقی که توسط همان مارک ها فروخته می شوند به اشتراک می گذارند. تنها علاقه ، در مقایسه با اسکوتر برقی ، داشتن یک دو چرخ زیبایی کمی بیشتر است ، اما لزوماً خیلی کاربردی نیست. مانند اسکوتر برقی با همان هم ارزی ، حداکثر سرعت موتور سیکلت 50 سی سی از 45 کیلومتر در ساعت تجاوز نمی کند و بنابراین فقط برای استفاده شهری در نظر گرفته شده است.

Super Soco TC: بهترین ارزش برای پول

در دسته 50 موتور سیکلت الکتریکی معادل CC ، مارک Super SoCo دارای یک کاتالوگ قابل توجهی است. Super Soco TC در نگاه اول ظاهری بسیار دلپذیر جاده ای. او محدود به وضعیت خود است ، یعنی غیرممکن بیش از 45 کیلومتر در ساعت.

باتری قابل جابجایی را می توان در خانه شارژ کرد. علاوه بر این ، خرید دو مکان برای رسیدن به 80 کیلومتر استقلال امکان پذیر است. موتور سیکلت الکتریکی با یک کلید بلوتوث شروع می شود. در رانندگی ، احساسات خوب است و به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی در هر جایی دزدکی کنید.

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 45 کیلومتر در ساعت
 • خودمانی : حداکثر 80 کیلومتر
 • مسافر در پشت : آره
 • قیمت : 3190 یورو

Easy-Watts E-Roadster: بهترین قیمت

این موتور سیکلت اسباب بازی کوچک تصویب شده و از سال 2019 در فرانسه در دسترس است. معادل 50 سی سی ، این مدل از 14 سال با مجوز AM در دسترس است. با تشکر از باتری لیتیوم 1.8 کیلووات ساعت ، می توانید تا 70 کیلومتر سفر کنید. تنها نقص آن باتری آن است که قابل جابجایی نیست. بنابراین لازم خواهد بود که دوچرخه را مستقیماً با پارکینگ آن در نزدیکی یک پریز برق شارژ کنید.

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 45 کیلومتر در ساعت
 • خودمانی : حداکثر 70 کیلومتر
 • مسافر در پشت : آره
 • قیمت : 2489 یورو

Hunter Super Soco TS Hunter: موتور سیکلت الکتریکی بالا

تولید کننده Sino-Stralian در فرانسه به ویژه به لطف مدل های قابل استفاده برای همه کاربردها بسیار محبوب است. شکارچی Super Soco TS Street بیشتر در بالای سبد قرار می گیرد زیرا این یک معادل 50 سی سی است که در 3790 یورو به استثنای پاداش زیست محیطی موجود است.

در حال حاضر ، زیرا از نظر بصری موتور سیکلت آن را با سبکی پرتاب می کند که خودش است و بر روی پسر عموهای حرارتی آن مدل نشده است. سپس زیرا رانندگی پیشنهادی بی عیب و نقص است. شکارچی خیابانی از نظر شتاب عصبی ترین نیست ، اما به نظر می رسد در دراز مدت خوشایند است.

در استقلال ، بار در ساعت 3:30 بامداد انجام می شود ، اما مهمتر از همه موتور سیکلت فقط با یک باتری واحد از استقامت 55 کیلومتری تحویل داده می شود. اگر می خواهید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید ، یک باتری دوم می تواند از شما پشتیبانی کند. تست موتور سیکلت ما برای خواندن در دسترس است.

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 45 کیلومتر در ساعت
 • خودمانی : تا 55 کیلومتر
 • مسافر در پشت : آره
 • قیمت : 3،790 یورو

از کجا بخریم
شکارچی خیابان Super Soco TS با بهترین قیمت ?
4،190 € پیشنهاد را کشف کنید

موتور سیکلت های الکتریکی معادل 125 سانتی متر 3

در اینجا مقوله ای وجود دارد که در حال حاضر کمی تطبیق پذیری بیشتری ارائه می دهد ، حتی اگر استقلال همیشه محدود به استفاده واقعاً فوق العاده شهری باشد. از طرف دیگر ، این موتور سیکلت ها کمی لذت بیشتری ارائه می دهند و در بیشتر موارد ، اجازه می دهند تا با یک بار واحد در مقایسه با دسته زیر بیشتر پیش بروند. بار دیگر ، انتخاب یک اسکوتر برقی با همان هم ارزی می تواند اضافی را با قیمت کمی پایین تر کند.

Super Soco TC Max: سرمایه گذاری مناسب در 125 سی سی

در بخش تحرک شهری ، مارک Super SoCo چندین مدل از جمله TC Max ارائه می دهد. این یک موتور سیکلت الکتریکی ، معادل 125 سی سی است که بدون ایجاد امتیاز در مورد عملکرد ، در یک جنبه پرنعمت ظاهر می شود.

ظاهر جذاب این Super Soco TC Max نیز قیمت آن است. این یک موتور سیکلت الکتریکی است که زیر 5000 یورو خارج از پاداش زیست محیطی فروخته می شود. در حال استفاده ، رانندگی موتور سیکلت به همان اندازه در شهر کارآمد است. این شعاع چرخش خوبی را ارائه می دهد و با وزن 120 کیلوگرم بسیار مفید است.

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 100 کیلومتر در ساعت
 • خودمانی : حداکثر 100 کیلومتر
 • مسافر در پشت : آره
 • قیمت : 5590 یورو

Easy-Watts E-Roadster Max: موتور سیکلت الکتریکی با قیمت پایین

همانطور که در رده 50 سانتی متر 3 ، هنوز هم وات آسان است که کمترین موتور سیکلت را ارائه می دهد. این کم و بیش تکامل Easy-Watt E-Roadster کمی بالاتر ارائه شده است ، از این رو اضافه کردن پسوند “Max” درست پس از نام. این موتور سیکلت کوچک معادل 125 سانتی متر است و با مجوز A یا B به علاوه 7 ساعت آموزش در دسترس است.

به لطف باتری لیتیوم 2.8 کیلووات ساعت آن ، می توانید تا 70 کیلومتر سفر کنید. تنها نقص آن ، مانند مدل ذکر شده در بالا ، باتری آن است که قابل جابجایی نیست. موتور سیکلت مجهز به موتور الکتریکی است بدون برس در چرخ عقب و قدرت 4000 وات دارد.

 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 80 کیلومتر در ساعت
 • خودمانی : حداکثر 70 کیلومتر
 • مسافر در پشت : آره
 • قیمت : 4،249 یورو