Consomac: رویداد اپل: عصر امروز ساعت 7 بعد از ظهر ملاقات کنید!, اصلی Apple 2023: آیفون 15 ، اپل واچ. اعلامیه های عصرانه

اصلی Apple 2023: آیفون 15 ، اپل واچ. اعلامیه های عصرانه

با این حال ، اینها یک ویژگی جدید دارند: امکان شارژ مستقیم از طریق آیفون خود در کابل USB. اگر هدفون شما صاف است ، اما آیفون شما باتری کافی دارد ، فقط باید آنها را به یکدیگر وصل کنید تا AirPods Pro 2 خود را تأمین کند.

رویداد اپل: امروز عصر ساعت 7 بعد از ظهر ملاقات کنید !

این D -Day برای بازگشت اپل به اعلامیه های مدرسه است: رویداد اپل امروز سه شنبه ساعت 7 بعد از ظهر برگزار می شود (زمان پاریس) ، و ما باید دامنه آیفون 15 و آیفون 15 Pro ، Apple Watch Series 9 را کشف کنیم و به روزرسانی Apple Watch Ultra و همچنین به روزرسانی های لوازم جانبی خاص برای همراهی با عبور آیفون به USB-C ، از جمله یک مورد جدید برای AirPods Pro. چند شگفتی نباید از این امر مستثنی شود ، اما نباید اعلامیه ای از طرف MAC یا iPad وجود داشته باشد.

بازپرداخت رویداد اپل

شما می توانید این رویداد را به صورت زنده و به زبان فرانسوی در Consomac دنبال کنید ، و آن را به صورت زنده در سایت Apple ، برنامه Apple TV و همچنین در YouTube تماشا کنید. طبق معمول به مدت سه سال ، با وجود حضور عمومی ، باید یک نمایش از پیش ضبط شده باشد ، عمدتاً از مطبوعات دعوت شده به تئاتر استیو جابز اپل پارک برای تماشای این رویداد به صورت زنده و سپس دستکاری محصولات در پیش نمایش در پایان کنفرانس.

پیوندها ظاهر نمی شوند ? تصاویر از دست رفته اند ? مسدود کننده تبلیغات شما ترفندهایی را روی شما بازی می کند. برای مشاهده تمام مطالب ما ، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید !

اصلی Apple 2023: آیفون 15 ، اپل واچ. اعلامیه های عصرانه

Keynote Apple 2023: آیفون 15 ، اپل واچ. اعلامیه های عصرانه

سیب اصلی. اصلی ترین اپل سپتامبر امکان کشف تمام ویژگی های جدید آیفون 15 و اپل واچ را فراهم کرد. تمام اطلاعیه های کنفرانس را پیدا کنید.

  • کلید پخش مجدد اپل
  • تبلیغات اصلی Apple 2023
  • آیفون 15
  • ساعت مچی
  • عکسبرداری
  • کتاب

در پایان بیش از یک ساعت کنفرانس بود که آخرین اصلی اپل به پایان رسید. اگر چندین اطلاعیه عالی در طول عصر انجام شد ، این شرکت عمدتا ارائه خود را در اطراف دو محصول متمرکز کرده است: آیفون و اپل واچ.

اصلی اپل به ویژه آیفون 15 و آیفون 15 Pro را معرفی کرد. این تلفن های هوشمند جدید دارای چندین نوآوری و بازده نوآوری هایی هستند که قبلاً دیده می شود مانند Notch “Island Dynamic” ، تراشه A17 Bionic و یک پوشش تیتانیوم برای نسخه های حرفه ای.

از طرف دیگر Apple Watch با دو نسخه جدید وقف شده است: سری 9 و Ultra 2 که هر یک دارای یک تراشه جدید برای قدرت بیشتر هستند.

تمام اطلاعیه های اصلی ماه سپتامبر را در این مقاله با تمرکز چند مورد بر روی محصولات عصرانه پیدا کنید.

از کجا می توان کنفرانس اصلی اپل را در پخش ویدیو مشاهده کرد ?

اصلی اپل در سپتامبر 2023 قرار بود به صورت زنده در شبکه های اجتماعی این شرکت دنبال شود. بهترین پیوند برای بررسی کنفرانس در کانال رسمی YouTube اپل است که در آن فیلم اصلی در حال حاضر آماده تجدید نظر است.

چه تبلیغاتی باید از آخرین اصلی Apple 2023 ?

سیب اصلی سپتامبر کمی بیشتر از یک ساعت به طول انجامید. آخرین کنفرانس این شرکت به اپل این امکان را داده است تا از آیفون 15 جدید و همچنین دو ساعت جدید متصل: Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2 رونمایی کند. تمام اطلاعیه های ارائه شده در شب را پیدا کنید.

آیفون 15 بسیار پیش بینی شده

برانگیختن سیب اصلی سپتامبر 2023 بدون صحبت کردن دشوار است آیفون 15. آخرین تلفن هوشمند از شرکت Cupertino برای دقایقی طولانی با چندین ویژگی جدید برای نسخه کلاسیک رونمایی می شود (Dynamic Island ، Puce A16 Bionic ، سنسور عکس 48 MP جدید. ) و نسخه Pro (Chip A17 Bionic ، پوشش تیتانیوم ، سنسور عکس با Zoom X5. ).

مثل هر سال آیفون 15 در چهار نسخه مختلف در دسترس است : iPhone 15 ، iPhone 15 Plus ، iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max. تمام اطلاعات مربوط به این موارد را در مقاله ما اختصاص داده شده به جدیدترین تلفن هوشمند اپل پیدا کنید:

Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2

نسل قبلی اپل واچ عمدتاً بر استقلال و ویژگی های مربوط به زنان تأکید کرده بود (به ویژه با نظارت بر چرخه تخمک گذاری). Apple Watch Series 9 خبرهای بسیار کمی دارد. ما در مورد یک پردازنده جدید ، تراشه S9 و همچنین روشنایی حداکثر 2000 حداکثر صحبت می کنیم (که به شما امکان می دهد روزانه خوانایی خوبی داشته باشید).

یک ژست جدید ، “Double Tap” همچنین به شما امکان می دهد تا با ایجاد یک ضربه دوتایی از انگشتان ، اعلان ها ، موسیقی و تماس های خود را کنترل کنید. دومی با این حال از طریق گزینه های دسترسی در ساعت قبلی قابل دسترسی بود.

اعلامیه بزرگ دیگر در مورد مهمترین ساعت های متصل شده ورود آینده یک اپل واچ جدید Ultra 2. پیشرفته ترین (و گرانترین) ساعتهای متصل شرکت اپل با نسل دوم باز می گردد که دارای یک پردازنده جدید و یک تصویر زمینه منحصر به فرد با قطب نما یکپارچه است.

Airpods جدید با درگاه USB-C

اپل در مورد AirPod های جدید زیاد صحبت نکرد ، اما دومی در آخرین اصلی در ماه سپتامبر حضور داشتند. بدین ترتیب این شرکت از هدفون جدید Airpods Pro 2 با درگاه USB-C رونمایی کرده است تا بتواند دامنه محصول خود را هماهنگ کند.

با این حال ، اینها یک ویژگی جدید دارند: امکان شارژ مستقیم از طریق آیفون خود در کابل USB. اگر هدفون شما صاف است ، اما آیفون شما باتری کافی دارد ، فقط باید آنها را به یکدیگر وصل کنید تا AirPods Pro 2 خود را تأمین کند.

MacBook جدید با تراشه M3 ? بلافاصله

مدتی است که از طریق جمع کردن رایانه های MacBook خود با تراشه M2 (و مشتقات بسیاری آن) می گذرد. آخرین شایعات درست بود: این شرکت قصد ندارد تا روزهای آینده مک بوک جدید را فاش کند.

با این حال اپل می تواند ورود MacBook جدید را که توسط یک تراشه M3 ساخته شده است ، در ماه اکتبر 2023 اعلام کند. این شرکت چند سال پیش با جدا کردن اصلی (عمدتاً روی آیفون جدید) چنین اعلامیه هایی را سازماندهی کرده بود از ورود رایانه های جدید MAC.

کلید اصلی اپل را از آیفون 15 به مدرسه با ما دنبال کنید

در این برنامه: آیفون 15 ، اپل واچ سری 9 و امیدواریم سورپرایزهای دیگر Cupertino را امضا کنند.

12 سپتامبر 2023 ساعت 6:54 بعد از ظهر 2 هفته,

12 سپتامبر 2023 ->

LiveBlog Apple Event Keyonte iPhone 15 مانیتورینگ

فردا سه شنبه 12 سپتامبر, ساعت 7:00 بعد از ظهر, اپل یک کلید اصلی جدید با نام مستعار “Dreated” را پخش می کند. و مثل همیشه ، تیم iphon.FR و I-NFO برای حمله به شما را به زندگی در متن زنده تبدیل کنید.

بدانید که فردا صبح ، در حالی که منتظر شروع ارائه هستید ، ما نظرسنجی های مختلفی را به شما ارائه خواهیم داد تا انتظارات/خواسته ها/نظرات خود را در مورد نوآوری های احتمالی فاش شده در این کنفرانس پیدا کنید.

از تبادل نظر خود در نظرات دریغ نکنید تا مباحث را تا عصر و حتی در طول کنفرانس تحریک کنید.

رویداد اپل خوب برای شما !

رویداد زنده اپل “خواب”

لطفاً صبر کنید تا در زیر بار زنده بارگذاری شود. و اگر در دیدن زنده از برنامه I-NFO مشکل دارید.FR ، از طریق Safari ، در نسخه وب مقاله به اینجا بروید.

برای تغییر سفارش تبلیغات و روی زنگ کوچک می توانید بر روی فلش کوچک در بالا سمت راست کلیک کنید تا هشدارهای صوتی را فعال یا غیرفعال کنید.