Defender Land Rover Defender شایعه شده در سال 2025 – راهنمای ماشین ، 2022 Land Rover Defender: آیا V8 واقعاً ضروری است? راهنمای ماشین

2022 Land Rover Defender: آیا V8 واقعاً ضروری است

Contents

اگر این شایعه درست باشد و ما مدتی در سال 2025 مدافع الکتریکی می گیریم (احتمالاً به عنوان یک مدل 2026) ، لندرور با Rivian R1s و GMC Hummer EV SUV سر به سر خواهد رفت ، به ذکر نیست که مرسدس بنز آینده آینده EQG و SUV برقی از برند جدید پیشاهنگی فولکس واگن.

مدافع برقی لندرور شایعه راه اندازی در سال 2025

طبق برنامه های EV Land Rover که در فوریه 2021 اعلام شد ، اولین مدل تمام الکتریکی در سال 2024 (نوع جدید Range Rover) وارد می شود و پنج مورد دیگر تا سال 2026 دنبال می شوند. از نژاد ، همه آنها در همه بازارها فروخته نمی شوند.

آیا مدافع ناهموار در بین آنها خواهد بود? به احتمال زیاد.

 • همچنین: 2022 Land Rover Defender: آیا V8 واقعاً ضروری است?
 • همچنین: Land Rover Defender 75th Edition Limited Edition Iconic Series I را جشن می گیرد

در واقع ، طبق وب سایت انگلیس اکسپرس (که هیچ منبع را مشخص نکرد ، فقط برای روشن بودن) ، افزودن یک مدل EV بخشی از به روزرسانی چرخه میانی مدافع ، به دلیل حدود سال 2025 خواهد بود.

لندرور ظاهراً از معماری انعطاف پذیر طولی ماژولار (MLA) استفاده می کند که زیر مجموعه جدیدترین Range Rover و Range Rover Sport است و با برنامه های ترکیبی و کامل EV سازگار است. ما همچنین می دانیم که یک معماری ماژولار برقی خالص (EMA) در بعضی از نقاط برای ساخت EV های اختصاصی کاملاً جدید استفاده می شود.

به دنبال باتری ، خودروساز پیش از این با ظرفیت 100 کیلووات ساعت و دامنه حداکثر 480 کیلومتر هینتانا هینتانا را نشان داده است ، اما هنوز دیده می شود که در آن اعداد مربوط به Future Defender EV اعمال می شود و تنظیمات احتمالی آن (90 ، 110 و 130).

در مورد یک ظاهر طراحی شده و طرح داخلی ، ما نباید انتظار داشته باشیم که تغییرات اساسی از طرف مدافعان متعارف متعارف باشد.

اگر این شایعه درست باشد و ما مدتی در سال 2025 مدافع الکتریکی می گیریم (احتمالاً به عنوان یک مدل 2026) ، لندرور با Rivian R1s و GMC Hummer EV SUV سر به سر خواهد رفت ، به ذکر نیست که مرسدس بنز آینده آینده EQG و SUV برقی از برند جدید پیشاهنگی فولکس واگن.

پیش بینی می شود که تا پایان این دهه 60 Piernt of Land Rovers Sale در سطح جهان مجهز به پیشرانه های انتشار صفر باشد.

2022 Land Rover Defender: آیا V8 واقعاً ضروری است?

بیشتر SUV ها آنچه را برای پیروزی در برابر پاکوها لازم ندارند ، ندارند ، اما استثنائاتی وجود دارد. مدل های اسپرت مانند پورشه کاین به نظر می رسد مانند یک ماشین کار می کنند ، در حالی که خارج از جاده ها مانند تویوتا 4Runner و فورد برانکو دارای شخصیت هستند.

در جایی در وسط مدافع Land Rover Defender 2022 قرار دارد که ما باید در اواخر تابستان با آنها بگذرانیم -از خیابان های مونترال به جاده ها و مسیرهای زیبای حومه شهر تا شمال.

 • همچنین: Land Rover Defender 75th Edition Limited Edition Iconic Series I را جشن می گیرد
 • همچنین: Land Rover Defender Three-Land Land Rowly Finully وارد شده است

ظاهر خارق العاده

پس از اولین نمایش جهانی خود در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2019 ، آخرین نسل Land Rover Defender به عنوان مدل مدل 2020 به بازار کانادا رسید. این SUV لوکس بسیار مدرن و پیشرفته تر از سلف خود ، با این حال با افتخار با شکوه و شکوه خود را تعبیه می کند.

سه پیکربندی مدافع برای انتخاب وجود دارد: 90 ، 110 و 130. هرچه تعداد بیشتر باشد ، وسیله نقلیه طولانی تر است. در حالی که دو درب 90 مانند یک اسباب بازی دوست دارد ، چهار درب ، سه ردیف 130 بیشتر در مینی بوس است. این فرم به لطف طراحی منحصر به فرد خود جذاب است. گفته می شود ، به راحتی می توان فهمید که چرا اکثر مردم از مدافع عملی 110 استفاده می کنند.

انتخاب هنگام صحبت از موتورها و گزینه ها بسیار سخاوتمندانه است. در صورت تمایل تقریباً می توانید مدافع سفارشی خود را بسازید. شخصاً طرف پرماجرا را بیش از جنبه لوکس ترجیح می دهیم. همانطور که تصاویر را می بینید ، آزمایش ما خوب و سیاه شده بود. برخی از افراد آن را دوست دارند ، اما به نظر ما روش های بهتری برای لباس پوشیدن و گرفتن روح افسانه ای آن وجود دارد.

Mighty V8

در حالی که ما فرصتی برای آزمایش توربوشارژ 2 پیدا نکردیم.موتور چهار سیلندر 0 لیتری که به عنوان استاندارد در مدافع لندرور 2022 مجهز شده است ، گمان می کنیم که به سختی کار را با یک مادر 296 اسب بخار انجام می دهد. 3 موجود.از طرف دیگر ، شش سیلندر درون خطی 6 لیتری ، از یک توربوشارژر و فناوری ترکیبی خفیف برای مسئولیت دریچه گاز عالی و شتاب سریع بهره می برد. با 395 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت گشتاور روی شیر ، این واحد به دنبال مدافع بسیار بهتر است.

آخرین درایو تست ما شامل V8-Power-Defender 110 است. با یک سوپر شارژر ، 5.میل لنگ 0 لیتری 518 اسب بخار قدرت و 461 پوند فوت برای شتاب شدید و موسیقی متن فیلم دوست داشتنی. با این حال ، V8 وزن زیادی را به جلو اضافه می کند و در نتیجه تعادل به خطر می افتد. این مدافع را به یک اسپرت 4×4 تبدیل نمی کند ، که صریحاً. با توجه به حق بیمه قابل توجه ، آن را بیش از شش مستقیم ، ما معتقدیم که بعدی ارزش بهتری را ارائه می دهد.

بی ماند از انتخاب موتور ، یک انتقال هشت سرعته مناسب در حال تغییر است. پس از بیش از 900 کیلومتر در پشت چرخ ، که بیشتر آنها در بزرگراه ها و جاده ها هزینه شده بود ، آزمایش ما به 12 ترکیب می رسد.7 لیتر در 100 کیلومتر. رتبه بندی رسمی توسط منابع طبیعی کانادا 14 است.7 لیتر در 100 کیلومتر.

در صورت تعجب ، هیچ Defender Hybrid در حال حاضر بخشی از برنامه های لندرور نیست. فن آوری خفیف هیبریدی خوب است ، اما در بعضی مواقع شرکت باید گامی دیگر به سمت برق برداشت.

دلارهای بزرگ

Land Rover Defender یک SUV Luxury SUV است که ما از مشتریان ثروتمند ما. برای سال 2022 ، یک مدل چهار سیلندر پایه با حداقل تجهیزات برای شما 69000 دلار در پیکربندی Defender 90 یا 69.950 دلار برای Defender 110 هزینه خواهد کرد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، به وضوح کسی نیست که بدست آورید.

هنگام انتخاب موتور شش سیلندر بسیار قانع کننده تر ، قیمت گذاری بسته به پیکربندی به 82،750- 83،200 دلار می رسد. V8 را می خواهید? برای پرداخت حداقل 130،300 دلار- 133،200 دلار یا تقریباً 50 سوراخ اضافی آماده شوید. این یک حرکت حریص توسط لندرور است. و اگر گزینه هایی مانند Pack Country (2.373 دلار) ، بسته بیرونی سیاه و سفید (1،350 دلار) ، چرخ های 22 اینچی سیاه (500 دلار) ، زیرپوش جلوی (650 دلار) و مراحل جانبی قابل استقرار (4.289 دلار) را اضافه می کنید. با یک لایحه شمال 150،000 دلار باد می شود.

این پول بسیار بیشتر از چیزی است که شما باید برای بدست آوردن یک فورد برانکو ، هرچند که می تواند آماده شود. از طرف تلنگر ، مدافع مانند یک معامله در کنار مرسدس بنز G-Class به نظر می رسد ، که از 174.900 دلار خرده فروشی می شود و به راحتی با تمام گزینه ها و بسته های قابل حمل به 300 Grand شلیک می کند.

در مورد مدافع سه ردیف 130 ، که نمی تواند با سه موتور کوچکتر خاص باشد ، از 93،000 دلار شروع می شود.

بیایید کاملاً واضح باشیم: خرید لندرور یک رول تاس است. با توجه به سابقه قابل اعتماد بودن نام تجاری ، احتمال دارد که در این راه تعدادی از مشکلات را تجربه کنید – و رفع آنها ارزان نخواهد بود. این یک تویوتا کرولا نیست. در واقع ، مدافع خیلی خوب برعکس است.

حکم

ما واقعاً از وقت خود با مدافع Land Rover Land Rover لذت بردیم. این یک ظاهر منحصر به فرد 4×4 دارای حضور و اعتبار غیرقابل انکار است و تنها چیزی که راحت تر Thans تجربه می کند ، تجربه لذت بردن از یکی از آخرین موتورهای جابجایی بزرگ است که بخش SUV ارائه شده است. با این حال ، حرکت عاقلانه برای انجام اینجا انتخاب این است که یک intead شش سیلندر را انتخاب کنید.

تماشای: 2021 Land Rover Defender 90 Review

 • ظاهری متوسط ​​و در عین حال جذاب (90 و 110)
 • شخصیت قوی
 • بسیار صالح مستقیم شش
 • سواری آرام
 • نکته چهار گلدان چیست?
 • هزینه های نگهداری بالا
 • قابلیت انسجام سنگی

محتوای مرتبط

Land Rover Defender 75th Edition Edition را جشن می گیرد که سری I نمادین را جشن می گیرد

سه ردیف Land Rover Defender 130 Finully وارد شده است

2023 Land Rover Defender: هیچ مدل 30 سالگی برای کانادا

10 وسیله نقلیه که طبق گفته هاگرتی در سال 2022 افزایش می یابد

2021 Land Rover Defender 90 P400: هرچند که Shey اما کمی ، Shey Be Fierce

Land Rover Defender Bond Edition با الهام از “NO TIME TO DIN”

Land Rover LR2 ، LR3 یا LR4: تفاوت چیست?

2023 Land Rover Range Rover: SUV لوکس اصلی هنوز در 50 سال قوی است

مدافع برقی لندرور شایعه راه اندازی در سال 2025

2024 Land Rover Range Rover Velar تازه می شود ، فقط دیجیتال می رود

نارنجک جدید Ineos که به کانادا می آید ، در اینجا چقدر هزینه دارد

10 بهترین SUV برتر برای علاقه مندان به خارج از جاده

10 وسیله نقلیه ساخته شده در مکان های غیر تفسیر

منطقه لندرور

فورد انتقام خود را از Cybertruck تسلا دوست دارد

همچنین بخوانید

و حتی بیشتر

با همکاری شرکای ما

کپی رایت © 2018-2023 کبکور ، کلیه حقوق محفوظ است

ℹ با ادامه استفاده از این سایت ، شما با استفاده از کوکی ها همانطور که در پلیس خصوصی ما توضیح داده شده است موافقت می کنید. ×

شجاع غیرممکن

Defender مفتخر است که در بین شرکای اصلی جام جهانی راگبی فرانسه 2023 حساب کند.

نمای جانبی ماشین پارک شده

نمای جانبی مدافع

نمای عقب مدافع

نمای نزدیک از طراحی داخلی درب

نمای جانبی مدافع

آن را به صورت خالص ترین شکل خود دفاع کنید. بی نهایت امکانات در انتظار شما است.

وسیله نقلیه خود را پیکربندی کنید

Range Rover Defender وصل شد

صفحه نمایش تنظیمات ایمنی هنگام رانندگی

Land Rover Defender 110 Base

چمدان خود را درست کنید و بدون محدودیت سفر کنید. صندلی های ردیف سوم اختیاری و ظرفیت های استثنایی.

وسیله نقلیه خود را پیکربندی کنید

مدافع در جاده بزرگراه با کوه در پس زمینه حرکت می کند

نزدیکی طراحی سمت ماشین

آزادی برای همه. هشت مکان برای به اشتراک گذاشتن تمام ماجراهای خود.

وسیله نقلیه خود را پیکربندی کنید

منظره سمت پارک شده از مدافع 90 و 110

نمای نزدیک از صندلی ها

کارآمد و حرفه ای. قوی ترین مدافع تا کنون طراحی شده است.

وسیله نقلیه خود را پیکربندی کنید

ماشین جایزه RWC

جام جهانی راگبی فرانسه 2023

Defender مفتخر است که در بین شرکای جهانی جام جهانی راگبی فرانسه 2023 حساب کند.

لحظه های کشف ، ورزش ، معده و اشتیاق در اطراف DNA DA.

افق های جدید را کاوش کنید

ماجراجویی را با Defender ادامه دهید.

 • Range Rover
 • کشف
 • دفاع
 • داده های اروپایی در مورد انتشار وسایل نقلیه
 • عملیات ویژه وسایل نقلیه
 • ناوگان و تجارت
 • خدمات لندرور
 • خدمات غیرقابل کنترل شما
 • بروز رسانی نرم افزار
 • یک بازار را انتخاب کنید
 • شرایط و ضوابط
 • با ما تماس بگیرید
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • مدیریت داده های شخصی شما
 • بیسکویت ها
 • یک بازار را انتخاب کنید
 • شرایط و ضوابط
 • با ما تماس بگیرید
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • مدیریت داده های شخصی شما
 • بیسکویت ها

قانون اروپا نیاز به جگوار لندرور دارد تا داده های خاصی راجع به وسایل نقلیه ثبت شده در اول ژانویه 2021 یا بعد از آن ، جمع آوری و افشا کند. شراب (شماره شناسایی وسیله نقلیه) و همچنین مصرف داده ها و مصرف انرژی باید در چارچوب آیین نامه اتحادیه اروپا 2021/392 به کمیسیون اروپا ابلاغ شود. داده های مشترک برای مصرف سوخت ، برای داده های PHEV مربوط به انرژی الکتریکی و مسافت طی شده مرتبط است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با مقررات منتشر شده در وب سایت اتحادیه اروپا مشورت کنید. شما می توانید از به اشتراک گذاری داده های خاص برای وسیله نقلیه خود با کمیسیون خودداری کنید. اعلان امتناع قبل از پایان ماه مارس برای تضمین محرومیت لازم است. اگر می خواهید با تهیه شماره شراب و ثبت نام خود را امتناع کنید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.
© Jaguar Land Rover Limited 2023

Jaguar Land Rover France – Tour Defense Plaza ، 23 Rue Delarivière Lefoullon ، 92800 Puteaux

برای سفرهای کوتاه ، از پیاده روی یا دوچرخه سواری استفاده کنید #sédéplecemounspolluer.

نکته مهم در مورد تصاویر و مشخصات. کمبود نیمه هادی جهانی در حال حاضر بر مشخصات ساخت وسایل نقلیه ، در دسترس بودن گزینه ها و زمان ساخت و ساز تأثیر می گذارد. این وضعیت بسیار نوسان است ، بنابراین ، تصاویری که در حال حاضر در وب سایت استفاده می شود ممکن است مشخصات فعلی را با توجه به ویژگی ها ، گزینه ها ، اتمام ها و ترکیب های رنگی منعکس نکند. لطفاً برای تأیید محدودیت های فعلی و انتخاب آگاهانه با فروشنده خود مشورت کنید.

Jaguar Land Rover Limited یک سیاست بهبود مستمر برای مشخصات ، طراحی و تولید وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی خود اعمال می کند و دائماً به اصلاحات می پردازد. ما این حق را داریم که بدون اطلاع قبلی تغییراتی ایجاد کنیم. اطلاعات ، مشخصات ، موتورها و رنگهای ارائه شده در این وب سایت براساس مشخصات اروپایی است. آنها ممکن است بسته به بازار متفاوت باشند و بدون اطلاع قبلی اصلاح شوند. برخی از وسایل نقلیه موجود دارای تجهیزات یا لوازم جانبی اختیاری هستند که توسط فروشنده نصب شده اند که ممکن است در همه بازارها در دسترس نباشند. لطفاً برای در دسترس بودن و قیمت ها با فروشنده محلی خود تماس بگیرید.

ارقام ارائه شده از آزمایشات رسمی انجام شده توسط سازنده مطابق قانون اروپا در حال لازم با باتری کاملاً شلوغ است. از اول سپتامبر 2018 ، وسایل نقلیه سبک جدید بر اساس روش تست هماهنگ برای وسایل نقلیه سبک (WLTP) ، روش آزمایش برای اندازه گیری مصرف سوخت و انتشار CO2 ، واقع بینانه که قبلاً از روش NEDC استفاده شده بود ، در اروپا دریافت شده است. مقادیر انتشار CO2 ، مصرف سوخت و استقلال بسته به عواملی مانند سبک رانندگی ، شرایط محیطی ، بار ، نصب چرخ ها ، لوازم جانبی نصب شده ، مسیر وام گرفته شده و وضعیت باتری می تواند متفاوت باشد. داده های استقلال مبتنی بر استقلال وسایل نقلیه تولیدی در یک مسیر استاندارد است.

هزینه های مربوط به ایجاد کارت خاکستری در قیمت های مشخص شده گنجانده نشده است.

کارت های این وب سایت فقط توسط تأمین کنندگان خارجی فقط برای اطلاعات عمومی ارائه می شود.