ولوو و پولستار: “ما ما هستیم و آنها هستیم” Dixit Yves Pasquier-Desvignes ، Polestar 2 Restyled وارد می شود: آیا ما در نهایت حق فرانسه خواهیم داشت?

Restyled Polestar 2 وارد می شود: آیا سرانجام ما به فرانسه حق خواهیم داشت

پولستر و فرانسه ، این یک داستان است ، بیایید بگوییم پیچیده است. از سال 2019 ، درگیری با او با سیتروئن مخالفت کرد ، تولید کننده سه گانه که برند سوئدی را متهم کرد که آرم خود را با یادآوری بیش از حد مطابق شورون هایش به یاد می آورد. اما ، این ، هر دو موفق به یافتن توافق در پایان سال گذشته شدند. بنابراین ، البته ، زیرا بخش سابق ورزش ولوو به تازگی نسخه بررسی شده و اصلاح شده سدان 2 خود را ارائه داده است ، ما می گوییم که دومی می تواند به خوبی (سرانجام) !) زمین بر سر قلمرو ما. چندین سرنخ ، از جمله یکی پنهان در مطبوعاتی از Polestar 2 Restyled که به تازگی فاش کرده است ، نشان می دهد که این امر به خوبی می تواند اتفاق بیفتد.

ولوو و پولستار: “ما ما هستیم و آنها هستیم” Dixit Yves Pasquier-Desvignes

ولوو و پولستار:

در حالی که مارک Polestar به زودی باید در فرانسه راه اندازی شود ، ایو پاسکویر-دسویگس ، رئیس جمهور ولوو اتومبیل فرانسه ، تشخیص می دهد که این امر وضعیت بی سابقه ای از رقابت را ایجاد می کند. ضمن درک انگیزه های استراتژیک گروه Geely.

مشکل حقوقی بین پولستار تا سیتروئن که راهی پیدا کرده است ، اکنون راه برای معرفی برند Sino-Suédeise در فرانسه رایگان است. هیچ تاریخ مشخصی تعیین نشده است ، زیرا مدیریت گروه باید با مشکلات کمبودی که مانع تولید می شود مقابله کند. اما این فقط یک سوال ماه است.

پولستر می تواند ولوو را رنج ببرد

Yves Pasquier-Desvignes, رئیس جمهور Volvo Cars France ، انتظار این وضعیت بی سابقه جدید برای برند خود را دارد و تشخیص می دهد که رقابت مستقیم وجود خواهد داشت: “” بسته به مدل ها و سطح دامنه, Polestar وارد دور رقبای ما خواهد شد که قبلاً Audi ، BMW ، Mercedes-Benz یا Porsche هستند با کاین. رقابت که به طور کلی تقویت می شود ، زیرا لازم است با نیلوفر آبی حساب شود »». در چشمان او است “” رقیبی که می تواند ولوو را رنج ببرد ، بله »». این در حال حاضر در اسپانیا اتفاق می افتد ، به عنوان مثال ، جایی که Polestar ، به کارگردانی استفان لو گواول, موفق شد و راه اندازی آن و به تازگی یک نمایشگاه جدید در مادرید را پس از بارسلونا افتتاح کرده است. امتیازاتی که به عنوان گالری های هنری متصل طراحی شده اند, و “فضاهای پولستر” نامیده می شود.

فروشندگان ولوو اولویت توزیع پولستار در فرانسه را دارند

3 ، 2 ، 1 … راه اندازی موفقیت آمیز برای پولستار

در سال 2022 ، به لطف یک چهارم آخر با کیفیت بسیار خوب, Polestar از هدف اولیه 50 خود فراتر رفته است 000 حراجی, با موفقیت مدل Polestar 2 انجام شده است. در سال 2023 ، این برند با رشد 60 ٪ برای رسیدن به دوره 80،000 فروش با بهره گیری از ساحلی 3 ، به خصوص به خوبی متولد شده است, به عنوان پسر عموی… Volvo ex90 ! برنامه محصول کوتاه مدت متراکم و منسجم است ، با یک SUV کوپه Polestar 4 در هماهنگی با زمان و پرچمدار آینده ستاره قطبی 5 در “حالت موشکی” با یک موتور دوتایی برای کل 884 اسب بخار و 900 نانومتر. به اندازه کافی برای شکار در سرزمین های بسیار بالا. در اروپا ، پولستر در بسیاری از کشورها فعالیت می کند : در آلمان ، انگلستان ، ایرلند ، اتریش ، لوکزامبورگ ، سوئیس ، هلند ، اسپانیا ، ایتالیا ، پرتغال و در کشورهای اسکاندیناوی (دانمارک ، نروژ و سوئد).

Restyled Polestar 2 وارد می شود: آیا سرانجام ما به فرانسه حق خواهیم داشت ?

از آنجا که پایان داستانها با سیتروئن است ، ممکن است این باشد که Polestar 2 اصلاح شده و اصلاح شده ورود خود را به قلمرو ما تبدیل کند.

Zapping Auto Moto Moto Essay Alpine A110 MP-RC: یک ماشین مسابقه واقعی با قیمت های خوب ?

پولستر و فرانسه ، این یک داستان است ، بیایید بگوییم پیچیده است. از سال 2019 ، درگیری با او با سیتروئن مخالفت کرد ، تولید کننده سه گانه که برند سوئدی را متهم کرد که آرم خود را با یادآوری بیش از حد مطابق شورون هایش به یاد می آورد. اما ، این ، هر دو موفق به یافتن توافق در پایان سال گذشته شدند. بنابراین ، البته ، زیرا بخش سابق ورزش ولوو به تازگی نسخه بررسی شده و اصلاح شده سدان 2 خود را ارائه داده است ، ما می گوییم که دومی می تواند به خوبی (سرانجام) !) زمین بر سر قلمرو ما. چندین سرنخ ، از جمله یکی پنهان در مطبوعاتی از Polestar 2 Restyled که به تازگی فاش کرده است ، نشان می دهد که این امر به خوبی می تواند اتفاق بیفتد.

دلایل باور کردن

خوب ، کاملاً منطقی ، این واقعیت وجود دارد که نزاع به پایان رسیده است ، ما فقط گفتیم ، اما این همه چیز نیست. از آنجا که منفجر شده بود ، سایت های Polestar به سادگی از فرانسه غیرقابل دسترسی بودند. ما خوب می گوییم “بود” زیرا اکنون می توانیم دوباره به سایت محصول دسترسی پیدا کنیم بلکه به مطبوعات نیز اختصاص داده شده است. لزوماً به این معنی است که اختلاف نظر گذشته است. سرانجام ، آخرین جزئیات ، در بیانیه مطبوعاتی که در بالا ذکر شد مشخص شده است که “مدل سال Poestar 2024 برای سفارش در حال حاضر در Polestar در دسترس است.com در بازارهای اروپا و بازارهای دیگر دنبال خواهند شد “. یک ستاره به شما امکان می دهد کشورهای مربوطه را بشناسید: ایتالیا و ایرلند. اما مستثنی نیست که فرانسه در آینده نگران خواهد شد. از این گذشته ، پولستار هنوز در حال گسترش است ، اثبات.

ظاهری تقریبا آنتراژ

اما بیایید به سدان “2” بیاییم که هنوز موضوع اصلی انتشار است. چه تغییر می کند ? طراحی ، نه واقعاً. همان امضاهای نوری ، همان سپرها در جلو و عقب ، هیچ چیز در خارج تغییر نمی کند ، اگر نه مشبک کامل که SUV “3” را به یاد می آورد. ما تصور می کنیم که می توانیم به همان اندازه در مورد کابین بگوییم زیرا سازنده حتی برای به اشتراک گذاشتن کوچکترین تصویر زحمت کشیده است.

تا 635 کیلومتر استقلال

در واقع ، تحولات اساساً فنی هستند. Polestar 2 می خواهد قدرتمندتر ، کارآمدتر و با استقلال بهتر باشد. یکی دیگر از پیشرفت های مهم ، مدل های دو چرخ اکنون حرکتی هستند. اینها مجهز به یک موتور 200 کیلو وات یا 220 کیلو وات (تقریباً 271 اسب بخار و 300 اسب بخار) و 490 نانومتر گشتاور (در مقابل 330 نانومتر قبلاً). کمترین مزایای باتری 69 کیلووات ساعت (بدون تکامل) ، دوم از 82 کیلووات ساعت (5 کیلووات ساعت بیشتر). در هر دو مورد ، استقلال در حال افزایش است: 518 کیلومتر برای نسخه 200 کیلووات و 635 کیلومتر برای 220 کیلو وات.
در مورد نوع کامل ، از دو موتور که در مجموع 310 کیلو وات (421 اسب بخار) و 740 نانومتر گشتاور (10 کیلووات و 80 نانومتر بیشتر) بهره مند می شوند ، سود می برد. عملکرد کاملاً عالی است. فقط 4.5 ثانیه را برای انجام تمرین از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت با درایو 4 چرخ در برابر 6.4 ثانیه و 6.2 ثانیه برای اولین بار بشمارید . یک بسته عملکردی به شما امکان می دهد تا در حالت دوم قدرت را به 350 کیلو وات (475 اسب بخار) برسانید. با او ، زمان به 4.2 ثانیه کاهش می یابد. در هر دو مورد از باتری بزرگ 82 کیلووات ساعت استفاده می شود. آنها هر دو می توانستند 592 کیلومتر با یک بار حرکت کنند. حداکثر سرعت بار 135 کیلو وات برای نسخه 2 چرخ نسخه 69 کیلووات ساعت و 205 کیلو وات برای دیگران. ویژگی های جذاب اما قیمت آن: بین 50،190 یورو تا 64،690 یورو در آلمان. اگر پولستار می خواهد مدل 3 تسلا مدل 3 را در بازار ما اشتباه کند (اگر البته این اتفاق می افتد !) ، ما باید قیمت ها را کمی به سمت پایین مرور کنیم.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
Polestar 3 (2023): رقیب Tesla Model X به زودی در فرانسه
Volvo EX90 (2023): هنگامی که XC90 به الکتریکی تبدیل می شود
Polestar 6: فنجان کابریولت رسمی