مرسدس EQC: SUV برقی توسط مرسدس -eq ، مرسدس -بنز مرسدس EQC 400: قیمت ، برگه فنی ، اخبار و آزمایش – اتومبیل های برقی – Numerama

مرسدس بنز مرسدس EQC 400

مرسدس EQC از استاندارد سوکت دسته کوچک موسیقی جاز CCCS (نوع 2) استفاده می کند. این امکان شارژ آهسته و شارژ سریع را فراهم می کند. در یک پریز داخلی استاندارد ، زمان شارژ بیش از 20 ساعت خواهد بود. با این وجود می توانید یک سوکت سبز را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد شارژ را با امنیت بیشتر بهینه کنید. همچنین می توانید یک Wallbox را در خانه نصب کنید و اگر Wallbox شما قدرت 7.5 کیلو وات را تحویل دهد ، زمان شارژ کامل بین 10 تا 12 ساعت خواهد بود.

مرسدس EQC: SUV برقی یک دوره جدید

مرسدس بنز وارد دوره جدیدی می شود ، یعنی ماشین برقی. 100 ٪ SUV برقی جدید را کشف کنید: مرسدس EQC. مرسدس بنز بار دیگر با EQC ، خودرو را متحول می کند.

برای نشان دادن تفاوت آن ، مرسدس EQC از طراحی جسورانه انتخاب می کند. قسمت جلوی آن دارای یک گلدان پرچمدار ، مشبک و آتش سوزی بی نظیر در روز است. اپتیک ها توسط یک پرچم سیاه که در زیر مشبک عبور می کند به یکدیگر وصل می شوند و دومی یک نوار LED را در بالای خود قرار می دهد که آن را به چراغ های روزانه LED دو چراغ جلو متصل می کند. این نقاشی آینده نگرانه نمی تواند سر را بچرخاند.

قسمت عقب EQC همه در منحنی است. برای اینکه آن را پویاتر و در ارتباط با جلو ، طراحان مرسدس در یک امضای نور قوی که کل تنه تنه تنه را پوشانده است ، مانند آنچه در جلو می یابیم یکپارچه شده اند. چراغ های کامل LED بسیار خوب و پرچم نور به تصور استحکام کمک می کند.

چراغهای بسیار قابل تشخیص مرسدس EQC عناصر آبی را برای برجسته کردن هویت الکتریکی SUV ادغام می کنند. علاوه بر این ، این چراغهای جلو کامل LED نیز در حاشیه فناوری هستند. EQC دارای فناوری Multibeam مرسدس بنز است. این فناوری روشنایی ماتریس باعث می شود که به طور مداوم در بزرگراه ها بدون هیچ گونه خیره کننده ای از کاربران دیگر ، به بزرگراه بپردازید. با استفاده از فن آوری های Multibeam و Matrix ، هر یک از 84 LED از هر فانوس دریایی به صورت جداگانه تا 100 بار در ثانیه کنترل می شود تا کم و بیش نور ساطع شود.

فضای داخلی مرسدس EQC فناوری و بسیار کیفی است. برای انجام این کار ، SUV برقی صفحه صفحه گسترده ای را که در زیر همان صفحه شیشه ای قرار دارد ، یک صفحه نمایش 12.3 اینچی اول برای جایگزینی کنتورهای سنتی و صفحه دوم با همان سرگرمی گروه بندی و مدیریت وسیله نقلیه قرار می دهد.

فضای داخلی همچنین به روشنایی اتاق بسیار پیشرفته و 100 ٪ قابل تنظیم با 64 رنگ از پیش تعریف شده مجهز شده است.

رنگ و مواد محفظه مسافر انتخاب شده و تحت درمان قرار می گیرند تا ظاهری تکنولوژیکی و مدرن به مرسدس EQC ارائه دهند.

مرسدس EQC: در برق رول می کند

مرسدس EQC دارای باتری هایی با ظرفیت 80 کیلووات ساعت است که به آن اجازه می دهد 374 کیلومتر حرکت کند (چرخه WLTP). این باتری ها به 2 موتور الکتریکی منجر می شوند که هر یک از آنها استفاده خاصی دارند: موتور اول در جلو وسیله نقلیه را به راحتی رانندگی می کند و موتور در عقب به محض ظهور نیاز به تقویت می رسد. این موتورها تا 408 اسب بخار قدرت (300 کیلو وات) و 760 نیوتن متر گشتاور برای مرسدس EQC 400 توسعه می یابند و به شما امکان می دهند فقط در 5.1 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت به دست آورید.

مرسدس EQC از استاندارد سوکت دسته کوچک موسیقی جاز CCCS (نوع 2) استفاده می کند. این امکان شارژ آهسته و شارژ سریع را فراهم می کند. در یک پریز داخلی استاندارد ، زمان شارژ بیش از 20 ساعت خواهد بود. با این وجود می توانید یک سوکت سبز را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد شارژ را با امنیت بیشتر بهینه کنید. همچنین می توانید یک Wallbox را در خانه نصب کنید و اگر Wallbox شما قدرت 7.5 کیلو وات را تحویل دهد ، زمان شارژ کامل بین 10 تا 12 ساعت خواهد بود.

در یک ایستگاه شارژ سریع که می تواند حداکثر 110 کیلو وات را تحویل دهد ، زمان شارژ برای رفتن از 10 ٪ به 80 ٪ 40 دقیقه به لطف شارژر سه فاز EQC است.

مرسدس بنز مرسدس EQC 400

مرسدس EQC // منبع: دیوید نوگیرا برای numerama

اولین SUV برقی اول مرسدس که هدف آن به دنیا آوردن دامنه الکتریکی جدید است. این SUV بزرگ خانوادگی دارای دو موتور الکتریکی است: یکی در جلو و دیگری در عقب برای کل قدرت اعلام شده توسط مرسدس در 300 کیلو وات ، معادل 408 اسب بخار. شتاب ها به عنوان بسیار پویا اعلام می شوند ، با 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 5.1 ثانیه حمل می شوند و یک زن و شوهر در 760 نانومتر اعلام می شوند ! مسافران عقب خیلی بد نیستند: مکان در پاها مناسب است ، دقیقاً مانند ارتفاع سقف. با وجود 2500 کیلو خود ، وسیله نقلیه بسیار دلپذیر است ، به ویژه به لطف فن آوری های روی تخته: محدود کننده و تنظیم کننده تطبیقی ​​، ردیاب نقطه کور ، دوربین 360 درجه ، کمک به پارکینگ ، ترمز اضطراری ، نمایش سر از کیفیت عالی ، Apple Car Play و Android Auto… استقلال بین 374 تا 414 K است که برای وسیله نقلیه این الگوی صحیح است.

مرسدس بنز مرسدس EQC 400 با بهترین قیمت

86،149 € در مرسدس

حکم ما در مورد مرسدس بنز مرسدس EQC 400

خوشمان آمد

  • چه لذت در چرخ !
  • کمک خوب فکر شده
  • جزئیات و تجهیزات کامل

ما آن را کمتر دوست داشتیم

  • اشتراک مرسدس به من با مدت زمان محدود
  • دکمه های روی فرمان
  • 110 کیلو وات حداکثر در شارژ در یونیت

مرسدس بنز مرسدس EQC 400: ویژگی ها

تاریخ انتشار 06/15/2019
0-100 کیلومتر در ساعت 5.1 ثانیه
حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت
سبک ماشین شاسی بلند
قدرت 300 کیلو وات
باتری 80 کیلووات ساعت
کمک رانندگی استقلال کامل
بازی آره
اتومبیل اندرویدی آره
نوع سوکت نوع 2