توماس ادیسون و اولین ماشین برقی در تاریخ!, وقتی اولین ماشین برقی اختراع شد? fhe فرانسه

وقتی اولین ماشین برقی اختراع شد

پس از این اولین شکست ، حدود سه سال بعد ، مخترع آمریکایی با تجربه جدیدی باز می گردد. در این مورد دوم ، تجربه او به او آموخت که تلاش برای تبدیل مستقیم انرژی به حرکت بی پروا است. بنابراین او آنچه را که او نامید اختراع کرد “ژنراتور پیرومغناطیسی“، نوعی اجداد از آلترناتور مدرن که در همه اتومبیل ها یافت می شود ، اما در جهت مخالف کار می کند.

توماس ادیسون و اولین ماشین برقی در تاریخ !

داستان پشت اتومبیل های برقی که امروز می شناسیم به بیش از یک قرن باز می گردد. اگر قبلاً تعجب کرده اید که نام شرکتهای برقی معروف و مدلهایی که تولید می کنند چیست ، احتمالاً قبلاً کشف کرده اید که این منابع تصادفی نیستند.

ما می توانیم برند را ذکر کنیم شما اینجا هستید, کامیون ها نیکولا یا مدل های فردی ماننداوپل آمپرا. همه این نام ها به دانشمندان و مخترعین اشاره دارد که تاریخچه برق را نوشته اند و به همین دلیل آن خودرو ، حال و آینده است.

اولین اتومبیل برقی در تاریخ به سال 1884 باز می گردد ، اختراع شده توسط توماس ادیسون از یک ورق سفید در کارگاه خود در نیوجرسی. او مانند یک ماشین چهار چرخ بود که می توانست بدون کمک اسب حرکت کند.

پیدایش

درست مثل امروز ، در اواخر قرن نوزدهم ، ما هنوز با اطمینان نمی دانستیم که سوخت آینده چه خواهد بود. از یک طرف ، موارد جدید وجود داشت موتورهای احتراق, چه کسی قبلاً چند سال در بازار بوده اما هنوز در مقیاس وسیعی مورد آزمایش قرار نگرفته است و از طرف دیگر موتورهای نوآورانه ای وجود داشتند که به دنبال آن بودند انرژی زغال سنگ را به برق تبدیل کنید, در شبیه سازی عملکرد سلولهای سوخت مدرن با هیدروژن.

از یک طرف ، وجود داشت هنری فورد, که قرار بود مدل T انقلابی خود را راه اندازی کند ، خودرویی که بعداً به موفقیت جهانی موتور احتراق داخلی تبدیل می شود ، و از طرف دیگر ، تعدادی از مخترعین کوچک وجود داشتند که در حال آزمایش کاربرد برق تحرک به صورت خصوصی بودند آزمایشگاه. که در میان توماس ادیسون.

وی در سال 1847 در اوهایو متولد شد ، وی در بیست سال به شهرت بین المللی رسیده بود. نام او با تجربیات مهم مانند موارد مرتبط بودلامپ رشته ای, که قبلاً جهان را متحول کرده بود ، و در طول زندگی خود ، او قبلاً سهم عمده ای در مطالعات مربوط به مدیریت برق داشته است.

در این سالها بود که او این ایده مبتکرانه را داشتبرای تولید انرژی پاک از اکسیداسیون کاتالیزوری کربن استفاده کنید, یک وسیله انقلابی برای به دست آوردن برق که باعث کاهش چشمگیر انتشار گوگرد در جو می شود و همانطور که گفتیم ، مفهوم پیشرو فناوری مدرن سلولهای سوخت هیدروژن.

در آن زمان ، توجه به آلاینده های آلاینده به وضوح در برنامه سالانه یک شرکت و حتی کمتر از یک ملت ظاهر نمی شد. چه کسی می توانست تصور کند, 138 سال بعد, او به یک هدف جهانی تعالی تبدیل می شود.

تجربیات کم و بیش قطعی

اولین تجربه توماس ادیسون در مورد سلولهای سوخت به سال 1884 باز می گردد. در آزمایشگاه خود سعی کرد انرژی تولید شده توسط اکسیداسیون کربن را به انرژی الکتریکی تبدیل کنید برای پیشبرد ماشین. با این حال ، این تجربه به دلیل عدم وجود واحد ذخیره انرژی در زیر ماشین ، نوعی باتری مدرن ، تمام پنجره های آزمایشگاه خود را منفجر می کند.

پس از این اولین شکست ، حدود سه سال بعد ، مخترع آمریکایی با تجربه جدیدی باز می گردد. در این مورد دوم ، تجربه او به او آموخت که تلاش برای تبدیل مستقیم انرژی به حرکت بی پروا است. بنابراین او آنچه را که او نامید اختراع کرد “ژنراتور پیرومغناطیسی“، نوعی اجداد از آلترناتور مدرن که در همه اتومبیل ها یافت می شود ، اما در جهت مخالف کار می کند.

این ژنراتور نوآورانه به سرعت به اختراع ثبت شده ادیسون تبدیل شد ، اما این برای اولین بار اتومبیل برقی در تاریخ کافی نبود. در سالهای بعد ، تا سال 1899 ، مخترع آمریکایی با پایان یافت راهی پیدا کنید که یک باتری قادر به ذخیره انرژی کافی باشد برای پیشبرد ماشین و تضمین استقلال قابل قبول ، فکر کنید که این نوع باتری ارزان تر از بنزین است.

توماس ادیسون در کنار مدل فورد T

مشکل باتری

در زمان توماس ادیسون ، تنها نوع باتری که قبلاً ثبت شده و به بازار عرضه شده بود باتری بود رهبری. باتری سرب ، که ابعاد آن به صراحت کاهش نیافته و وزن آن تقریباً غیرقابل کنترل است ، نمی تواند راه حلی معتبر برای این مشکل به همراه آورد ، به ویژه زیرا یک قرن بعد کشف شد که برای مرد سمی است.

پس از مطالعات فراوان ، مخترع ایجاد کرده است باتری نیکل آلخالین که جمع و جور تر و سبک تر ، بسیار قابل اعتماد تر ، خطرناک تر و سنگین تر از باتری های سرب بود ، اما بسیار گرانتر. و این آخرین جنبه است که سرانجام چوب را در چرخ های اولین ماشین برقی در تاریخ قرار داد.

تولید کنندگان خودرو ، از جمله به رهبری هنری فورد ، حاضر به افزایش قیمت خودروهای خود برای رفتن از موتور به احتراق داخلی تا انرژی پاک نبودند ، اما مشکل دیگری وجود داشت: مشتریان. مشتریان تمایلی به پرداخت هزینه بیشتر برای خرید ماشین برای a نداشتند عمل ارزان بعداً ، ترجیح می دهید کمتر برای یک ماشین سوخت معمولی هزینه کنید.

ماشین نهایی

با وجود مشکلات ، توماس ادیسون به همراه شریک زندگی خود باب بورل ، موفق شد اولین نمونه اولیه ماشین خود را در جاده قرار دهد. به لطف یک باتری قلیایی با نیکل از ظرفیت ناشناخته ، آن می تواند در حدود 170 کیلومتر با سرعت 40 کیلومتر در ساعت حرکت کند و شبیه یک ماشین چهار چرخ بود. یکی از اهداف ادیسون ایجاد باتری بود که تا زمانی که می تواند دوام داشته باشد 30 سال, اما او هرگز نتوانست حق ثبت اختراع خود را انجام دهد.

مشکلات ادیسون دقیقاً مشابه مواردی است که مهندسان گذشته و حال با آن روبرو هستند. هزینه و کارآیی باتری ها تاکنون ماشین های برقی را بسیار گران کرده است و فقط این است چهار یا پنج سال که آنها به قیمت خرید نزدیک به همتایان احتراق خود رسیده اند. این به دلیل تکامل طبیعی مواد است که باعث می شود آنها از جمله موارد دیگر ارزان تر تولید و پیدا شوند.

اگر اکنون می توانیم یک ماشین برقی رانندگی کنیم یا به لطف فناوری سلول سوخت ، یک ماشین هیدروژن را تحسین کنیم ، آن را مدیون توماس ادیسون و شهودهای درخشان آن هستیم.

وقتی اولین ماشین برقی اختراع شد ?

اتومبیل های برقی چند سال است که در بازار خودرو منفجر می شوند. با هزینه نفت و تمایل به کاهش ردپای کربن وسایل نقلیهحرف, اتومبیل های برقی اکنون یک مکان اساسی در ناوگان را اشغال می کنند. اما آیا می دانید اولین ماشین برقی چه زمانی است ? شما هنوز هم باید بالا بروید (کمی)..

اولین نمونه های اولیه

در سال 1834 بود که اولین نمونه های اولیه اتومبیل های برقی ظاهر می شوند. تاریخی که اولین وسیله نقلیه الکتریکی ، قطار مینیاتوری ، توسط آمریکایی ها ساخته شده است توماس داونپورت.

که در 1835, در گرونینگ ، هلند, sibrandus stingh در مقیاس کاهش یافته یک ماشین الکتریکی آزمایشی ایجاد کنید. چند سال طول خواهد کشید تا ماشین برقی موفق شود.

چند سال بعد ، در سال 1865 ، فیزیکدان و مخترع فرانسوی گاستون کاشته شد اختراع باتری قابل شارژ اسید قابل شارژ ، نوآوری توسط شیمیدان فرانسوی بهبود یافته است کامیل فور چند سال بعد در سال 1881.

در همان سال ، مهندس برق گوستاو پیدا شد اولین ماشین برقی را که قادر به سوار شدن است نشان می دهد.

گوستاو پیدا شد

در عکس زیر مهندس را می بینیم توماس پارکر در سال 1884 در یک کار برقی در انگلستان نشسته است. ما آن را به عنوان کسی که اولین ماشین برقی را طراحی کرده است تعریف می کنیم.

ماشین برقی توماس پارکر

آمریکایی ویلیام موریسون ساخته شده در سال 1891 اولین ماشین برقی “واقعی” و چند سال بعد تاکسی های برقی در نیویورک شروع به چرخیدن کردند.