FlowKey – پیانو را در فروشگاه App یاد بگیرید ، بهترین برنامه ها برای یادگیری پیانو – جاز آنلاین

بهترین برنامه ها برای یادگیری پیانو

بعد از داشتن یک اشتراک یک ساله ، من 2 روز پیش به اشتراک زندگی رفتم. من این اشتراک را برای کودک تقریبا 11 ساله ام که هرگز ساز بازی نکرده بود ، گرفتم . این برنامه همراه با درس های تئوری موسیقی (32H/سال و پیانو 16H/سال) این امکان را فراهم می آورد تا مستقل تر باشد ، و بدانید که چگونه انگشتان خود را به منظور بازی کردن با سرعت سریع تر قرار دهید تا سریعتر پیشرفت کنند. معلمش هر بار به او تبریک می گوید . او آهنگ ها را در سطح قرمز انتخاب می کند

FlowKey – پیانو 4 را بیاموزید+

بیش از 50 سال است که من یک پیانو را لمس کرده ام. (1 سال پیانو در سن 10 سالگی). بنابراین چند پایه. امروز در 60 سالگی ، برای کار کردن نورون ها و حافظه من ، 3 ماه پیش من یک پیانو دیجیتالی ، یاماها خریداری می کنم ، از آزمایش 3 ماهه در برنامه حق بیمه FlowKey استفاده می کند . به موازات من برنامه های دیگر را امتحان می کنم ، اما مناسب من نیست. با امکان جریان کلید برای بازگرداندن دروس ، در.بی نهایت ، انتخاب آهنگهای بسیار متنوع با مبتدی ، واسطه ، متخصص ، سطح حرفه ای. به طور مرتب ویژگی های جدید. به موازات FlowKey من تئوری موسیقی را با برنامه ای کار می کنم که به من آموزش می دهد تا کلید طبقه و کلید FA را بخوانم. من به تازگی یک اشتراک حق بیمه برای زندگی را بیرون آورده ام ، تمام این موارد که می گویم من طرفدار این برنامه و خدمات مشتری هستم که هنگام پرسیدن سؤال بسیار پاسخگو است. به آنها تبریک می گویم.

سواد آمان ، 01/12/2020

با تشکر از طراحان

بعد از داشتن یک اشتراک یک ساله ، من 2 روز پیش به اشتراک زندگی رفتم. من این اشتراک را برای کودک تقریبا 11 ساله ام که هرگز ساز بازی نکرده بود ، گرفتم . این برنامه همراه با درس های تئوری موسیقی (32H/سال و پیانو 16H/سال) این امکان را فراهم می آورد تا مستقل تر باشد ، و بدانید که چگونه انگشتان خود را به منظور بازی کردن با سرعت سریع تر قرار دهید تا سریعتر پیشرفت کنند. معلمش هر بار به او تبریک می گوید . او آهنگ ها را در سطح قرمز انتخاب می کند

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام سواد ، ما واقعاً خوشحالیم که یاد گرفتیم که FlowKey علاوه بر درس های خصوصی و تئوری موسیقی ، کودک شما را سریعتر در پیانو پیشرفت می کند. ما برای او در پیانو و یک ادامه عالی برای او آرزو می کنیم !

Stephane728 ، 06/04/2023

فقط برای مبتدیان

من از پیشنهاد تست ارائه شده با پیانو جدید هیبریدی Yamaha خود استفاده کردم (پیانو را بعد از 35 سال وقفه و 10 سال تمرین در جوانی می گیرم) و من بسیار ناامید شده ام. نمرات نشان دهنده انگشت (انگشت) نیست و وقتی پیمایش به سمت چپ می رود ، دیگر زره (امضای کلید) را نمی بینیم. این هنوز برای نامه به الیس می رود ، اما برای پارتیشن های شوپن با 5 یا 6 نزولی ما به سرعت کاملاً از دست می رویم و نمرات غیرقابل استفاده است. روش کار FlowKey عمدتاً بر مشاهده انگشتان روی فیلم و بسیار کم در مورد توانایی خواندن موسیقی است که برای من فقط بسیار ناقص و ناتوان کننده است زیرا این امر مانع از این می شود که پیانیست شاگرد از پیشرفت به سمت سطح دشواری بالاتر برود. اما از نظر فنی ، هنوز هم نفس گیر است که هنگام بازی به طور خودکار پیمایش می شود (من iPad خود را در جلوی کابل USB وصل کردم). به طور خلاصه ، فقط برای مبتدیان. من امیدوار بودم که از یک کتابخانه زیبا از نمرات استفاده کنم ، اما من ترجیح می دهم به پارتیشن های PDF بازیابی شده در شبکه که خودم خودم در فورسکوور هستم ، بازگشتم. برای شما خوانندگان موفق باشید ، با خود رفتار کنید و موسیقی بسازید !

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده FlowKey GmbH اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه برای محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

  • خریدها
  • جزئیات تماس
  • شناسه ها

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

  • خریدها
  • محل
  • جزئیات تماس
  • محتوای کاربر
  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، پرتغالی ، روسی

بهترین برنامه ها برای یادگیری پیانو

لیست برنامه ها پیانو را یاد بگیرید

اگر به دنبال یادگیری نواختن پیانو در اینترنت هستید ، این مقاله برای شما ایده آل است ! من شما را با پنج برنامه برتر یادگیری پیانو تعاملی آشنا می کنم. البته برنامه های مشابه بسیاری وجود دارد ، اما به نظر من آنها مناسب ترین آنها هستند. این برنامه ها به خوبی طراحی شده اند و دارای یک رابط کاربری آسان و آسان هستند ، با درس های مرحله ای که به شما در یادگیری تئوری موسیقی و تکنیک های پیانو به روشی دلپذیر کمک می کنند ، و مجموعه بزرگی از آهنگ ها از سبک های مختلف موسیقی را در اختیار شما قرار می دهند.

آنها تعاملی هستند ، به این معنی که وقتی پیانو را می نوازید ، می توانید در صورت صحیح بودن عملکرد شما ، پیانو دیجیتال یا پارتیشن ها را بررسی کنید. این روش یادگیری مزایای بسیاری از جمله امکان ورزش در هر کجا که می خواهید ، در صورت تمایل ، ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید به نسخه پرداخت شده این برنامه ها بروید ، بسیار ارزان تر از گرفتن درس های خصوصی است.

با این حال ، باید در نظر داشته باشید که این لزوما بهترین روش برای یادگیری نواختن پیانو نیست ، به خصوص برای کسانی که شروع می کنند. در واقع ، هیچ کس در صورت عملکرد ضعیف (به ویژه با توجه به موقعیت دست ، قرار دادن انگشتان و مفصل) در آنجا نخواهد بود تا پیشرفت شما را متوقف کند ، خود را متوقف کند یا تصحیح کند.

اگر کسی را در اطراف خود می شناسید که می داند چگونه پیانو را پخش کند ، از درخواست آنها در مورد این جنبه ها نترسید ، زیرا آنها برای سایر مراحل یادگیری شما ضروری هستند. اگر متأسفانه کسی را برای مدتی صحبت نکرده اید ، چند ساعت با یک معلم خصوصی می تواند وضعیت مناسب و اصول مناسب را به شما آموزش دهد تا به شما در پیشرفت در بالاترین سطح کمک کند.

اگر به دنبال کشف چیزهای جدید هستید ، یا اگر وقت ندارید درس های خصوصی را بگیرید ، یا اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه هستید ، یادگیری برنامه های پیانو می تواند گزینه خوبی باشد. در این مقاله ، ما یک نمای کلی از این پنج برنامه به شما ارائه می دهیم تا به شما امکان دهد عملکرد آنها را درک کنید و بدانید کدام یک از بهترین ها با نیازهای شما مطابقت دارد.