Freebox: همه مقالات نظر Camarche ، نحوه دسترسی به کانال های رایگان در Freebox?

نحوه دسترسی به کانال های رایگان Freebox

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

FENEBOX: جعبه اینترنت رایگان

از زمان راه اندازی نسل اول در سال 2002 ، جعبه اینترنت رایگان در بسیاری از نسخه ها موجود است که هر یک سهم خود را از پیشرفت ها به ارمغان می آورد. اگر این موفقیت خود را در “بازی سه گانه” معروف (اینترنت + تلویزیون ثابت + تلویزیون) که در دهه 2000 در دموکراتیزاسیون ADSL در فرانسه شرکت کرده بود مدیون باشد ، Freebox اکنون در فیبر نوری و خدمات یکپارچه است که برخی از آنها اختیاری یا محفوظ است مدل های اخیر در دلتا یا پاپ.

همه موارد

خبرنامه

اطلاعات جمع آوری شده برای اطمینان از ارسال خبرنامه شما برای گروه معیار CCM در نظر گرفته شده است.

آنها همچنین توسط گروه معیار CCM برای هدف قرار دادن تبلیغات و جستجوی تجاری در گروه Le Figaro ، و همچنین با شرکای تجاری ما ، توسط گروه معیار CCM مورد استفاده قرار می گیرند. درمان ایمیل شما برای تبلیغات و محتوای شخصی هنگام ثبت نام در این فرم انجام می شود. با این حال ، شما می توانید در هر زمان با آن مخالفت کنید.

به طور کلی ، شما از حق دسترسی و تصحیح اطلاعات شخصی خود و همچنین درخواست پاک کردن در محدوده مقرر در قانون بهره مند می شوید.

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  • بسته موبایل ارزان
  • خطای نقشه های Google
  • پروفایل های فیس بوک
  • رادارهای جدید
  • چشم انداز ویندوز 11
  • سرنخ
  • آیفون 15
  • آمازون الکسا

نحوه دسترسی به کانال های رایگان Freebox ?

مشترکین صندوقچه می تواند از جعبه های رایگان روی جعبه ها استفاده کند دلتا وت انقلابی از تأمین کننده دسترسی به اینترنت.

با تشکر از برنامه M3U, آنها مستقیماً از تلویزیون خود به برنامه های زیادی دسترسی دارند. همه بدون پرداخت یک سکه اضافی.

با این حال مراقب باشید ، فقط جریان کانال های رایگان قانونی است. با این حال ، این پیشنهاد کاملاً قابل توجه است و مشترکان Freebox ، که جعبه های اینترنتی بدون تعهد در هنگام ارائه تبلیغات در خارج هستند ، بنابراین انتخاب قابل توجهی از برنامه ها دارند.

برای نصب برنامه M3U ، باید به بخش بروید “برنامه های من“از رابط تلویزیون Freebox. پس از آخرین راه اندازی ، می توان آدرس پرونده M3U را وارد کرد یا یک فایل M3U را که در هارد دیسک Freebox کپی شده بود ، بارگذاری کرد. این روش دوم توصیه می شود ، زیرا بازیابی یک فایل M3U بسیار ساده است که آدرس های IP از جریان های مختلف تلویزیون رایگان را گردآوری می کند. در واقع ، فقط یک جستجوی ساده در Google انجام دهید. سرانجام ، این پرونده را به هارد دیسک هارد برای خواندن و دسترسی به کانال های رایگان منتقل کنید.

برای مشترکین در Freebox Pop و Mini 4K ، دو برنامه برای کشف کانال های رایگان جدید وجود دارد. معروف ترین البته Molotov است. این سرویس به صورت رایگان در هر دو جعبه اینترنت رایگان ، دقیقاً مانند تلویزیون پلوتو در دسترس است. این بازیگر دیگر در این بخش با چند کلیک دسترسی به بیش از 50 کانال رایگان را فراهم می کند.

Pluto TV در حال راه اندازی یک کانال رایگان جدید در Freebox Pop ، Mini 4K و Apple TV 4K است

Pluto TV در حال راه اندازی یک کانال رایگان جدید در Freebox Pop ، Mini 4K و Apple TV 4K است

پلت فرم AVOD Paramount Global به طور مرتب جریان های موضوعی جدیدی را ارائه می دهد ، از جمله برخی از محوریت یک برنامه واحد و این یک بار دیگر با یک کانال رایگان جدید اختصاص داده شده به نمایش درو Barrymore است, “یک برنامه مثبت ، که اطلاعات ، الهام و سرگرمی را برای عموم مردم به ارمغان می آورد. درو بریمور که به خاطر طنز مسری و مثبت بودنش شناخته شده است ، دیدگاههای غیرقابل انکار دلسوز خود را به اشتراک می گذارد. “, تلویزیون پوتو حاضر.

به عنوان یک یادآوری ، این پلتفرم امروز بیش از 1000 فیلم و سریال را در مورد تقاضا در همه رسانه ها ، تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه ها ، پخش کننده های تلویزیون Android مانند Freebox Pop و Mini 4K یا Apple TV ، PlayStation 4 ، Xbox و PC ارائه می دهد (برنامه). نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای دسترسی به بیش از 100 کانال موجود در این پلتفرم نیست که موفقیت های خود را داشته است و در پایان سه ماهه اول 2022 نزدیک به 68 میلیون کاربر در سراسر جهان ترکیب می شود.