Google Translate for Android – بارگیری APK از Uptodown ، فرانسوی | از

سایت صفحه تصویر قهرمان

شما حق دریافت خدمات خاص را به زبان مورد علاقه خود دارید. خدمات تفسیر به صورت رایگان ارائه می شود. این شامل مراکز تقسیم راه حل های نیروی کار است. یک پوستر باید در این دفتر به نام حق شما به یک مترجم نمایش داده شود و چه کسی می گوید ، به بیش از سی زبان ، “لطفاً زبان خود را نشان دهید. مترجم فراخوانی می شود. مترجم به صورت رایگان ارائه می شود. “”

مترجم گوگل

اگر می خواهید کاربرد رسمی ترجمه محبوب Google را در دستگاه Android خود داشته باشید ، در اینجا.

مانند برنامه وب ، برنامه Android به شما امکان می دهد بیش از 50 زبان مختلف را ترجمه کنید ، البته انگلیسی و اسپانیایی وجود دارد. علاوه بر این ، مطمئناً شما قادر خواهید بود به تلفظ هر موضوع گوش دهید ، که به ویژه برای سفر به سراسر جهان مفید است.

Google Translate یکی از این برنامه های ضروری تلفن همراه است. هیچ کلمه یا بیان در برابر شما مقاومت نخواهد کرد. انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی ، چینی ، روسی. صرف نظر از این ، می توانید آن را ترجمه کنید!

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 8 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

نحوه استفاده از Google Translate در Android ?

برای استفاده از Google Translate در Android ، می توانید متن را وارد کنید ، عکس بگیرید یا جملات را با صدای بلند دیکته کنید. زبان ورودی و خروجی را انتخاب کنید ، سپس روش ترجمه را برای به دست آوردن ترجمه فوری انتخاب کنید.

نحوه ترجمه با دوربین من در Google Translate ?

برای ترجمه با دوربین خود در Google Translate ، ابتدا زبان ورودی و زبانی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب می کند. سپس ، نماد دوربین دوربین را لمس می کند و دوربین را به متن می رساند تا یک ترجمه فوری بدست آورد.

چند زبان Google ترجمه شده است ?

Google Translateut صداها ، متون و تصاویر را به بیش از 100 زبان مختلف ترجمه می کند. این امکان ترکیبی کامل از زبانها را فراهم می کند ، به طوری که می توانید هر زبان ورودی و خروجی را آزادانه انتخاب کنید.

نحوه ترجمه با گفتار در ترجمه ?

برای ترجمه با گفتار در ترجمه ، این گزینه را انتخاب کرده و زبانهایی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب کنید. شما همچنین می توانید ابزاری را که این یک مکالمه است ، به آن اطلاع دهید ، به طوری که دو زبان مختلف را در زمان واقعی ترجمه می کند.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.گوگل.اندروید.برنامه.ترجمه کردن
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی عمومی
زبان فرانسوی

فرانسوی

برای کمک به ترجمه رایگان ، شماره 888 تماس بگیرید.737.0259. برای به دست آوردن کمک به اسپانیایی 2 را فشار دهید. 3 را فشار دهید تا به همه زبانهای دیگر کمک بگیرید.

خدمات زبانی

لطفاً این جزوه را ببینید ، چاپ و به اشتراک بگذارید خدمات زبانی.
برگه اطلاعات مربوط به خدمات زبانی نیز به زبان های زیر غیر از انگلیسی در دسترس است.

تفسیر در مقابل ترجمه:

تفسیر گفته می شود و ترجمه نوشته شده است. آژانس ما مترجم را برای همه زبانها فراهم می کند. این سرویس عمدتا از طریق تلفن ارائه می شود. آژانس همچنین اسناد اساسی خاصی را به زبانهای خاص ترجمه می کند. اسناد و زبانهایی که در آنها ترجمه می شوند در برنامه دسترسی زبانی مشخص می شوند.

یک سند اساسی چیست ?

راهنمای کمک برای دسترسی به زبانهای وزارت دادگستری ایالات متحده تصریح می کند که “اسناد مکتوب ضروری شامل ، بدون اینکه خود را محدود کنند ، شامل می شوند: فرم های رضایت و شکایت. اطلاعات نوشتاری در مورد حقوق شما ؛ نظرات امتناع ، از دست دادن یا کاهش خدمات یا خدمات ؛ اعلامیه های عمل انضباطی ؛ علائم و نظرات آگاه کردن افراد LEP در مورد خدمات کمک زبانی رایگان.

فرم های جستجو

فرم های فرانسوی را در اینجا پیدا کنید

زبانهایی که آژانس ها اسناد اساسی را ترجمه می کنند چیست؟ ?

در آن زمان ، اسپانیایی ، چینی سنتی (ماندارین) ، ویتنامی و فرانسوی ، که چهار زبان غیر از متداول ترین زبان انگلیسی در ایالت هستند. این بر اساس داده های سرشماری آمریکایی است و می تواند با گذشت زمان تغییر کند. ما همچنین با توجه به تجربه و سایر الزامات فدرال ، اسناد را به زبان های دیگر ترجمه می کنیم.

و اگر کسی کمک زبانی کافی دریافت نکند ?

کسانی که معتقدند ما خدمات تفسیری کافی ارائه نداده ایم یا از دسترسی آنها به یک سند ترجمه شده در دسترس خودداری کرده ایم می توانند فرم شکایت را ارسال کنند تا نظرات خود را برای ما ارسال کنند.

پوستر چگونه به نظر می رسد ?

در اینجا یک نسخه از پوستر وجود دارد حق شما برای یک مترجم. باید در تمام دفاتر باز برای عموم برجسته شود. اگر یکی را نمی بینید ، لطفاً در مورد این موضوع سؤال کنید.

چه چیز دیگری ?

ما اسناد یکنواخت را برای کمک به افراد در شناسایی خدمات موجود تهیه کرده ایم. پوسترها ، اعلامیه ها و شکایات همه یکسان هستند ، به طوری که افراد می توانند به راحتی آنها را شناسایی کرده و آنها را بشناسند.

اگر به بخش تجارت ، بخش ایمنی اشتغال و بخش راه حل های شریک مراجعه کنم ، باید انتظار داشته باشم چه چیزی باید انتظار داشته باشم ?

شما حق دریافت خدمات خاص را به زبان مورد علاقه خود دارید. خدمات تفسیر به صورت رایگان ارائه می شود. این شامل مراکز تقسیم راه حل های نیروی کار است. یک پوستر باید در این دفتر به نام حق شما به یک مترجم نمایش داده شود و چه کسی می گوید ، به بیش از سی زبان ، “لطفاً زبان خود را نشان دهید. مترجم فراخوانی می شود. مترجم به صورت رایگان ارائه می شود. “”

درباره مترجم گوگل

وب سایت بخش بازرگانی ، بخش ایمنی اشتغال و بخش دستگاه برای نیروی کار گزینه “Google Translate” را برای کمک به شما در خواندن وب سایت وزارتخانه به زبان های دیگر به زبان انگلیسی ارائه می دهد. Google Translate نمی تواند انواع اسناد را ترجمه کند ، و ممکن است ترجمه دقیقی ارائه ندهد. هرکسی بر اساس اطلاعات به دست آمده از Google این واقعیت را در معرض خطر خود قرار می دهد. آژانس در مورد صحت ترجمه های ارائه شده قول ، بیمه یا ضمانت نمی دهد. آژانس ، مدیران آن ، کارمندان و یا نمایندگان آن مسئول خسارت یا ضرر و زیان از هر نوع یا در رابطه با استفاده یا نتایج این اطلاعات ، از جمله ، اما بدون محدودیت ، خسارت یا خسارات ناشی از دقت ، مسئولیت خسارت یا ضرر نخواهند داشت. از این اطلاعات یا خسارت ناشی از تجسم ، توزیع یا کپی کردن این اطلاعات.