راه حل های صریح برای یک مدل رابط رایگان برای انتقال استاتیک/جریان در جریان فکر گرانلار – بایگانی باز HAL ، همه در OQEE به صورت رایگان ، رابط تلویزیونی همه Freebox می دانند

همه چیز در مورد OQEE به صورت رایگان ، رابط تلویزیونی همه Freebox

با این همه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جعبه اینترنت خود را انتخاب کنید ! Freebox Revolution جعبه با بهترین خدمات/قیمت است اما اگر طرفدار تلویزیون ، ورزش ، فیلم و سریال باشید ، از اشتراک Delta Freebox ، کامل ترین جعبه اپراتور پشیمان نخواهید شد ، که باز خواهد شد تمام درهای SVOD به شما.

رابط رایگان

این کار به توصیف تحلیلی از پویایی رابط استاتیک/جریان در جریان های دانه ای خشک نازک اختصاص داده شده است. نقطه شروع ما مدل بدون علامت است که توسط Bouchut و همکاران به دست آمده است. (2016) از یک مدل سطح محلی رایگان با رئولوژی ویسکوپلاستیک از جمله استرس عملکرد دراکر. این مدل بدون علامت مبتنی بر تقریب لایه نازک است (جریان در جهت طبیعی به توپوگرافی در مقایسه با پسوند پایین شیب آن نازک است) ، اما معادلات عمق نیستند. علاوه بر سرعت ، این مدل شامل یک سطح آزاد در بالای جریان و یک رابط استاتیک/جریان وابسته به زمان آزاد در پایین است. در کار حاضر ، ما این مدل بدون علامت را با جداشدن مختصات فضا ساده می کنیم و فقط به زمان و در هماهنگی فضای عادی $ Z $ نگه می داریم. ما یک منبع منبع وابسته به زمان و $ Z $ را معرفی می کنیم ، که فرض می شود در اینجا داده می شود ، که نشان دهنده برعکس نیروی خالص است که بر روی مواد جاری عمل می کند ، شامل گرانش ، گرادیان مطبوعات و اصطکاک داخلی است. ما چندین ویژگی از مدل ساده شده حاصل را اثبات می کنیم که دارای سرعت وابسته به زمان و $ Z $ و یک رابط استاتیک/جریان وابسته به زمان به عنوان ناشناخته است. مزیت مهم این مدل ساده این است که می تواند راه حل های صریح در مورد نامرئی باشد ، برای اشکال مختلف اصطلاح SOURM. این راه حل های ناعادلانه صریح یک رفتار غنی و به طور کلی بازتولید ویژگی های فیزیکی پسران مشاهده شده در جریان گرانولالار.

کلید واژه ها

مناطق

لیست ابرداده کامل
تحلیلی.PDF (390.81 KB) پرونده را بارگیری کنید
Origin: پرونده های تولید شده توسط نویسنده (ها)

ارسال شده در دوشنبه 22 ژوئن 2020-17: 41: 55

آخرین اصلاح: جمعه 24 مارس 2023-14: 53: 18

بارگیری برای مشاهده

تاریخ و نسخه ها

HAL-01180686 ، نسخه 1 (27-07-2015)
HAL-01180686 ، نسخه 2 (15-08-2016)
HAL-01180686 ، نسخه 3 (13-04-2018)
HAL-01180686 ، نسخه 4 (22-06-2020)

شناسه ها

  • شناسه HAL: HAL-01180686 ، نسخه 4
  • doi: 10.1051/M2AN/2020042

به نقل قول

کریستل لوسو ، فرانسوا بوچوت ، اسکندر ارن ، آن منگنی. راه حل های صریح برای یک مدل رابط آزاد برای انتقال استاتیک/جریان در جریان های دانه ای نازک. ESAIM: مدل سازی ریاضی و تجزیه و تحلیل عددی, 2021 ، 55 ، ص.S369-S395. ⟨10.1051/M2AN/2020042⟩. ⟨HAL-01180686V4⟩

همه چیز در مورد OQEE به صورت رایگان ، رابط تلویزیونی همه Freebox

به خودتان اجازه دهید توسط یک جعبه آزاد ، یکی از رقابتی ترین جعبه های اینترنتی در بازار وسوسه شوید و به لطف OQEE توسط رابط های رایگان و اخیراً OQEE CINE ، سرویس ویدیویی به درخواست رایگان ، به بهترین تلویزیون و SVOD دسترسی پیدا کنید !

کارمندان تحریریه ARIASE – منتشر شده در تاریخ 03/25/2023 ساعت 12:20 بعد از ظهر

اگر به دنبال یک جعبه اینترنت با یک پیشنهاد کامل تلویزیون و خدمات ویدیویی در اختیار هستید ، اکنون رایگان آنچه را که لازم دارید دارد. با داشتن سیستم عامل های سینمای OQEE و OQEE ، شما به بسیاری از فیلم ها ، سریال ها و کانال های تلویزیونی برای کل خانواده دسترسی خواهید داشت ، هرچه که Freebox انتخاب کرده باشد !

OQEE ، رابط رایگان برای تماشای تلویزیون زنده

OQEE DE Free یک رابط برای همه مشترکین جعبه اپراتور است. این امکان دسترسی به بیش از 550 کانال زنده از جمله 220 شامل مواردی را شامل می شود ، اما همچنین به تکرارها ، ضبط های شما یا اجاره فیلم ها نیز می پردازد.

به تازگی ، رایگان اولین رابط VOD OQEE CINé خود را راه اندازی کرد ، یک سرویس رایگان و نامحدود و دسترسی به بیش از 300 فیلم و سریال برای کل خانواده: سریال های اخیر ، فیلم های جوانان ، کمدی های فرانسوی یا آمریکایی … عناوین به روز شده که دوباره در دسترس هستند برای همه مشترکین Freebox در تلویزیون خود از طریق پخش کننده خود.

برای تسهیل دسترسی به خدمات خود در هنگام مسافرت ، رایگان باعث می شود سینما از طریق برنامه OQEE در تلفن های هوشمند ، iPad و تبلت های Android یا تلویزیون متصل شما در دسترس باشد ، خواه یک Apple TV باشد یا یک تلویزیون Android.

دسترسی به سینمای OQEE و OQEE با یک جعبه آزاد

همراه با همه Freeboxes ، خواه Freebox Revolution ، The Freebox Pop یا Freebox Delta ، OQEE توسط رابط های سینمایی رایگان و OQEE به شما امکان می دهد تا به طور همزمان از بسیاری از کانال های تلویزیون و ویدیویی لذت ببرید:

  • حداکثر 270 کانال تلویزیونی رایگان شامل 50 تلویزیون توسط کانال کانال با Delta Freebox
  • Netflix اختیاری با 8.99 یورو (از جمله 6 ماه ارائه شده) یا با Delta Freebox گنجانده شده است
  • حق بیمه ویدیوی اختیاری با 6.99 یورو یا با Delta Freebox گنجانده شده است
  • سریال کانال+ با 9.99 یورو با 12 ماه دسترسی رایگان
  • دیزنی+ با 8.99 یورو ، از جمله 3 ماه رایگان برای Freebox Pop و Delta
  • Apple TV+ با 6.99 یورو شامل 3 ماه ارائه شده
  • برنامه رایگان Ligue 1 برای دنبال کردن تمام مسابقات زنده یا پخش مجدد و تماشای مصاحبه ها

با این همه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جعبه اینترنت خود را انتخاب کنید ! Freebox Revolution جعبه با بهترین خدمات/قیمت است اما اگر طرفدار تلویزیون ، ورزش ، فیلم و سریال باشید ، از اشتراک Delta Freebox ، کامل ترین جعبه اپراتور پشیمان نخواهید شد ، که باز خواهد شد تمام درهای SVOD به شما.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.