Intersport nakamura e -crossover v (2022): قیمت ، برگه فنی ، اخبار و تست – دوچرخه های برقی – Numerama ، Nakamura E -Crossover V (2022): یک VAE همه کاره ، اما بسیار گران قیمت – numerama

Nakamura E-Crossover V Test (2022): VAE همه کاره ، اما بسیار گران است

E-Crossover V Nakamura به عنوان یک دوچرخه برقی به اصطلاح همه کاره ادعا می کند ، یعنی دوچرخه ای که قادر به جهش در شهر مانند مسیرهای کوچک و سایر مسیرهای مورد ضرب و شتم است. ما این فرصت را نداریم که به این نوع جاده ها برویم و بیش از همه از سفرهای شهری حمایت کنیم.

Intersport Nakamura E-Crossover V (2022)

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

Intersport Nakamura E-Crossover V (2022) با بهترین قیمت

1،599 یورو در Intersport

E-Crossover V Intersport’s Nakamura V یک دوچرخه در سطح شهر است که به خوبی مجهز است. موتور در میل لنگ ، روی نوار فرمان ، ترمزهای دیسک هیدرولیک ، لوازم جانبی بی شماری (قفسه های چمدان ، گلدان ، روشنایی متصل به باتری و غیره نمایش داده می شود.) و سیستم تعلیق جلو آن را به ابزاری مناسب برای مواجهه با قیر در سفرهای روزانه تبدیل می کند. روی کاغذ ، این دوچرخه Intersport که می تواند در بالاترین حالت کمک خود در حدود پنجاه کیلومتری حرکت کند ، تمام جعبه های مشخصات شهری را بررسی می کند. می توانیم پشیمان شویم که با 1600 یورو ، اتمام و قدرت موتور کمی بیشتر نیست. برای تماشای در دوره های تبلیغاتی !

Intersport Nakamura E-Crossover V (2022) با بهترین قیمت

1،599 یورو در Intersport

حکم ما در مورد Intersport Nakamura E-Crossover V (2022)

خوشمان آمد

 • مجهز
 • رانندگی طبیعی دلپذیر
 • دلپذیر در زمین های آسیب دیده شهری

ما آن را کمتر دوست داشتیم

 • موتور
 • پایان برای بررسی
 • پیش نویس

Intersport Nakamura E-Crossover V (2022): ویژگی ها

زن و شوهر 60 نانومتر
موتور آناندا (برچسب سفید)
حسگر استحکام – قدرت
سرعت 8
مواد الومینیوم
سبک شهری
کامپیوتر آناندا (برچسب سفید)
حالت های کمک 4
اندازه S ، M ، L
باتری قابل جابجایی آره
قدرت 250 وات
باتری 460 WH
خودمانی 50 کیلومتر
وزن 20.3 کیلوگرم
تاریخ انتشار 03/01/2022

Nakamura E-Crossover V Test (2022): VAE همه کاره ، اما بسیار گران است

Nakamura E-Crossover V Test: آیا دوچرخه Intersport خیلی گران است؟

غول Sport Intersport با Nakamura E-Crossover V (2022) دید خود را از دوچرخه شهر ارائه می دهد. یک دوچرخه مجهز اما قیمت آن در مقایسه با خدمات خود در جاده بسیار بالا است.

این که آیا ما Team Décathlon یا Team Intersport هستیم ، در فرانسه ، باید بدانیم که با کاهش قیمت ها ، تجهیزات ورزشی را انتخاب می کنیم. این دو غول مدتهاست که دامنه دوچرخه های برقی را ارائه می دهند که از سال به سال دیگر تکامل یافته اند و استفاده های زیادی را پوشش می دهند. در محدوده Nakamura که توسط Intersport ارائه شده است ، E-Crossover V کمی انجام همه چیز است: محصولی که برای شهر طراحی شده است ، در لوازم جانبی سخاوتمندانه و دارای تمام تجهیزات مورد نیاز برای چرخه صادقانه است.

اما شاید Inteersport باید آن را با بخش خود مقایسه می کرد: با 1600 یورو ، دوچرخه موهای ناامید کننده ای است. برای چی ? آزمون ما را بخوانید !

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

1،599 یورو در Intersport

نقاط قوت

 • مجهز
 • رانندگی طبیعی دلپذیر
 • دلپذیر در زمین های آسیب دیده شهری

نقاط ضعف

 • موتور
 • پایان برای بررسی
 • پیش نویس

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

به این برگه فنی نسبتاً صادقانه ، Intersport برخی از ظرافت های کوچک را اضافه می کند. به عنوان مثال ، سیستم تعلیق در جلو وجود دارد ، که باعث می شود شوک های موجود در یک زمین شهری (لانه های مرغ ، پیاده روها و غیره استهلاک شود.). رایانه روی صفحه می تواند در بلوتوث به یک تلفن هوشمند ، به برنامه اختصاصی E-Power Naka و برای غیرفعال کردن موتور وصل شود. عملی برای اضافه کردن یک قفل نرم افزار به U یا یک زنجیره ، اما در استفاده دردناک: شما باید تلفن هوشمند خود را بیرون بیاورید و یک کد را تایپ کنید تا قفل دستگاه را باز کنید. اصطکاک که لزوماً نمی خواهیم دوچرخه داشته باشیم.

برای … بیشتر

باتری E-Crossover V Nakamura قابل جابجایی است و با یک کلید بسیار ساده برداشته می شود. آن را مستقیماً در قاب قرار می دهد و آشکار نیست ، که کمی از خطوط دوچرخه است. گفته می شود ، اتصالات انكلاو کاملاً تراز نشده اند و این تصور ، نادرست است كه باتری به خوبی درگیر نیست: پایان ها ممكن است كمتر توجه بیشتری از طرف سازنده داشته باشد.

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

مشکل ساز تر ، ما احساس می کنیم که Inteersport به طور کامل به زنجیره ساخت و ساز خود تسلط ندارد و از اجزای خریداری شده در مارک سفید استفاده می کند: چرخه برای شروع دوچرخه کاملاً نگران کننده است. ابتدا باید باتری را شروع کنید ، سپس نمایشگر را شروع کنید. دو دکمه که دقیقاً همان کار را انجام می دهند ، بیش از حد یک دکمه است. خاموش کردن دوچرخه از همان رقص عبور می کند. و هنگامی که دوباره آن را روشن کردید ، تنظیمات خود را از دست می دهید: اگر فانوس دریایی خود را روشن کرده اید ، در راه اندازی مجدد خاموش می شود. کمی شرم آور است ، زیرا اصطکاک را اضافه می کند که ما با دوچرخه های ارزان تر تحمل می کنیم ، اما لزوماً وقتی وارد میدان اشیاء می شوید بیش از 1500 یورو فروخته می شود. به عنوان یادآوری ، یک سبیل شنبه 28.1 (تست ما) این گسل ها را ندارد و با قیمت 2،099 یورو فروخته می شود.

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

موتور ارائه شده توسط Nakamura در این مدل V یک موتور مرکزی است که در چین ساخته شده است ، که Inteersport گاهی اوقات به 80 نانومتر گشتاور (برگه محصول در سایت) و 60 نانومتر گشتاور (انتشار مطبوعاتی راه اندازی) اعلام می کند. اشتباه نکنید: این اطلاعات دوم است که صحیح است. در این احساس ، به ویژه ، ما بسیار دور از کاری هستیم که یک موتور انجام داده است که باید 80 نانومتر گشتاور داشته باشد ، اما بسیار نزدیک به سطح ورود این نوع پیکربندی است. همین مورد در سنسور: ناکامورا این اطلاعات را نمی دهد. اگر دوچرخه های موتور در توپی مجهز به سنسور چرخش باشند ، در این احساس ، گفته می شود که این E-Crossover V مجهز به سنسور قدرت است. در هر صورت ، احساس رانندگی سنسور چرخش را به یاد نمی آورد (که با شکاف بین پدال زدن و فعال شدن موتور مشخص می شود).

به طور خلاصه ، ما در نهایت با محصولی که قضاوت آن دشوار است به پایان می رسیم: تجهیزات آن بسیار خوب است ، اما قلب عملیاتی آن (موتور ، رایانه روی صفحه) متعلق به سطح ورود است … که هزینه آن قیمت معمولی نیست.

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

در جاده با Intersport Nakamura E-Cross

اجزای کشف شده در دوچرخه ، کمترین استفاده ما را شگفت زده نمی کنند. E-Cross Intersport دقیقاً دوچرخه برقی است که تصور می کردیم این امر باشد: راحت رانندگی ، اما بیش از حد زیاد نیست. برج های پدال روی ظرف و ظروف دروغین روشن می کند که موتور یک رعد و برق رعد و برق نخواهد بود ، اما می تواند شما را با سرعت 25 کیلومتر در ساعت همراهی کند (تأیید می کند که برگه محصول در وب سایت سازنده اشتباه است وقتی او 80 را بیرون می آورد NM زن و شوهر). جابجایی خوب است ، ارتعاشات فقط به لطف لاستیک های همه کاره و سیستم تعلیق جلو به راننده منتقل می شوند.

ما به وضوح می توانیم با چنین پیکربندی دوچرخه سوار شویم ، که به درخواست مخاطبی که به دنبال سفرهای کوتاه (5-10 کیلومتر) برای رفتن به دفتر است ، پاسخ می دهد و دوست دارد از خرید آن استفاده کند در مسیرهایی که در آخر هفته ها خیلی آسیب دیده اند. از طرف دیگر ، نشانه ای از این که Inteersport به طور کامل بر الکترونیک خود تسلط ندارد ، تمایز بین حالت توربو (3 بالاتر) و حالت تقویت (حداکثر قدرت) در این دوچرخه کاملاً غیرممکن است. نمایشگر تفاوت را نشان می دهد ، اما در تمام موتور ، که ما را بی حرف می گذارد. ما فکر می کردیم که قدرت به تدریج ، از خاموش تا تقویت ، اما این به هر حال نیست. اقتصادی ترین حالت ها مانند آنچه در رقابت انجام می شود: حالت های جبران وزن دوچرخه (کمی بیش از 20 کیلوگرم) و سازگار با جاده های مسطح است. در عمل ، آنها از این نوع چرخه استفاده کمی هستند.

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

این صفحه نمایش اطلاعات زیادی از انگشت شست دارد: استقلال ، سرعت ، حداکثر سرعت ، قدرت موتور در زمان واقعی ، قدرت پدال زدن زمان واقعی و غیره. داشتن اطلاعات خاص در مورد آنچه در زیر پاهای ما اتفاق می افتد عملی است. از طرف دیگر ، محاسبه استقلال خیلی پیشرفته نیست: اگر به 0 سقوط کنید و 100 ٪ شارژ کنید ، دوچرخه نمی فهمد که باتری بلافاصله شارژ می شود و حداکثر استقلال مسخره را به شما نشان می دهد … کدام یک با چرخش چرخ ها رشد می کنند.

در چند دقیقه پدال زدن می توانید از کمتر از 10 کیلومتر استقلال به بیش از 50 بروید. بسیار نگران کننده نیست زیرا مقدار مطلق شارژ در نظر گرفته می شود (باتری کامل نمایش داده می شود و بنابراین موتور را استراحت نمی کند زیرا وقتی وارد حالت صرفه جویی در مصرف انرژی می شود) ، اما مجدداً قسمت ورودی ورودی را نشان می دهد تجربه ارائه شده توسط ناکامورا ، که جزئیات آنها روی چنین مدلی زیاد حساب نشده است.

Nakamura E-Crossover V // منبع: Louise Adudry for Numerama

آیا ما ناامید شده ایم ? نه واقعا. دوچرخه برای این محدوده بسیار مجهز است ، به خوبی می چرخد ​​، استفاده از بیشتر اوقات خوشایند است به خصوص اگر صعود در راه شما خیلی دشوار باشد. ما به سادگی از موقعیت قیمت که برای تجربه کمی زیاد است پشیمان هستیم. توجه داشته باشید که از آنجا که ما این دوچرخه را در دستان خود داشتیم ، قبلاً آن را در ارتقاء دیده ایم. اگر ما در مورد VAE فروخته شده بین 1300 یا 1400 یورو صحبت کنیم ، این وضعیت را به وضوح تغییر می دهد: اگر مدل مورد نظر شما باشد ، ممکن است منتظر یک دوره ارتقاء برای ترک باشد.

Nakamura E-Crossover V آزمون: همه کاره ، مجهز و ماندگار

E-Crossover V Nakamura یک دوچرخه برقی از مارک Intersport است که به عنوان یک چرخه همه کاره طبقه بندی می شود: با این درک که می تواند هم در شهر و هم در مسیرهای کوچک سوار شود. ما آن را بیش از صد کیلومتر آزمایش کردیم ، در اینجا حکم ماست.

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

از کجا بخریم
Nakamura E-Crossover V با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

این آزمایش در تاریخ 03 ژوئیه 2022 انجام شده است و ممکن است بازار از آن زمان تکامل یافته باشد. با مقایسه ما مشورت کنید تا محصولات جدیدتر را که به طور بالقوه با شما مرتبط است کشف کنید.

نظر کامل ما
Nakamura E-Crossover v

03 ژوئیه ، 2022 03/07/2022 • 20:00

مقاله به روز شده در تاریخ 12/21/2020 : پس از تجدید نظر در بازار و با توجه به ویژگی ها و نقص دوچرخه E-Crossover v برقی ، تصمیم گرفتیم یادداشت این مدل از 1 نقطه را افزایش دهیم: از 7/10 تا 8/10. تجربه پیشنهادی ، تجهیزات ارائه شده (موتور مرکزی ، سنسور گشتاور ، ترمزهای دیسک هیدرولیک ، چنگال معلق) و خدمات چرخه (استقلال بسیار خوب) آن را به یک جایگزین بیشتر برای “فقط” 1600 یورو تبدیل می کند.

مقاله اصلی از 1 ژوئیه 2022:

در حال حاضر حدود 30 سال است که برند دوچرخه Nakamura در کنار سایر نهادهای ورزشی در Intersport (Tecnopro ، McKinley ، Firefly ، همزیستی دارد). با گذشت زمان ، این محدوده با کاتالوگ چرخه های برقی با استفاده های مختلف و متنوع (دوچرخه کوهستانی ، جاده ، شهر ، تاشو) متنوع شده است.

امروز ، پیشنهاد آن بین محدوده قیمت 800 تا 2000 یورو با تبلیغات کم و بیش منظم نوسان می کند. برای اولین آزمایش ما از یک ناکامورا ، ما دیدگاه های خود را بر روی E-Crossover V (1،599.99 یورو) ، یک دوچرخه برقی همه کاره که استقلال آن بخشی از نقاط قوت آن است ، قرار دادیم.

برگه فنی

مدل Nakamura E-Crossover v
نیروی موتور 250 وات
تعداد کمک 4
استقلال اعلام شد 100 کیلومتر
باتری قابل جابجایی آره
بلوتوث هیچ
GPS هیچ
صفحه نمایش آره
وزن 24.3 کیلوگرم
رنگ خاکستری
حداکثر وزن پشتیبانی شده 120 کیلوگرم
چراغهای جلو آره
نورپردازی آره
قیمت 1599.99
برگه محصول

این آزمایش از مدل وام توسط برند انجام شده است.

طرح

یک سبک بی اهمیت

از نظر بصری ، E-Crossover V Nakamura نیز استثنایی یا فاجعه بار نیست. بیایید بگوییم که او خود را نشان می دهد ، بدون جلب توجه ، اما بدون اینکه بی مزه باشد. چین های بی شماری از جوش های قابل مشاهده در همه جا روی دوچرخه از نظر اتمام به نفع خود چندان ادعا نمی کنند.

همان آهنگ برای کابل های ترمز صریح و قابل مشاهده ، که سپس به آغوش چنگال و لوله مورب تحمیل شده که در آن باتری واقع شده است. به طور اتفاقی ، این E-Crossover V Nakamura حداقل با ابعاد سخاوتمندانه و وزن بالا 24.3 کیلوگرم تحمیل می کند.

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

این داده ها را در نظر بگیرید ، زیرا پوشیدن کوه خود در یک ساختمان بدون آسانسور بسیار دشوار خواهد بود. از یک اتاق دوچرخه ، یک حیاط داخلی یا آسانسور طرفداری کنید. اگر هیچکدام از اینها را ندارید ، اتصال آن به خیابان یکی از آخرین گزینه هایی است که باید در نظر بگیرید: شما باید تا حد امکان وسیله نقلیه خود را ایمن کنید.

در یک آسانسور با اندازه متوسط ​​، لازم است چرخه را به عقب تغییر دهید تا آن را در داخل وارد کنید: مانور به قدرت قدرت نیاز دارد ، اما در دسترس همه است. در آسانسورهای باریک و سابق پاریسی ، به نظر می رسد که این پرونده به دلیل کمبود فضا ، هدایت آن بسیار دشوارتر است.

یک راحتی قابل احترام

از نظر راحتی ، E-Crossover V Nakamura یک سرویس کاملاً مناسب و معقول ارائه می دهد. لاستیک های 28 اینچی Hutchinson Haussman موفق به پاک کردن زبری جاده است. اما مهمتر از همه چنگال معلق (سفر 65 میلی متر) واقع در جبهه است که این احساس دلپذیر را تقویت می کند.

رفتن به یک پیاده رو کمی بلند یا رانندگی در لانه مرغ باعث نمی شود که به لطف این ترکیب تجهیزات ، با تمام بدن خود لرزید. اگر جلوی دوچرخه به طور کلی به خوبی استهلاک شده باشد ، عقب ، جایی که قسمت زیبایی از وزن متمرکز است ، عدم پالایش: برخی از شوک های موجود در باسن شما اغلب احساس می شوند.

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

زین راحتی ورزشی در واقع دانش آموز بد روز است ، زیرا به وضوح در سفرهای نسبتاً کوتاه رضایت نمی بخشد – حتی در سفرهای طولانی تر نیز کمتر. اگر راحتی یک معیار مهم خرید در چشمان شما باشد ، آن را با یک زین راحت تر تغییر دهید.

تجهیزات: دقیقاً همان چیزی که طول می کشد

intersport در تجهیزات سخت نیست. E-Crossover E Nakamura یک صفحه لوازم جانبی را ارائه می دهد که همه چیز کلاسیک است:.

این دوچرخه از دو چراغ جلو LED تشکیل شده است: در قسمت جلوی آن ، آتش مطابق ترجیح شما در حال کج شدن است ، اما از نظر قدرت به ارتفاع یک فانوس دریایی ابرنواختر نمی رسد. این بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد تا شما را توسط سایر کاربران جاده نشان دهد ، و راه خود را که بیشتر در وسط چراغ های مصنوعی است ، روشن نمی کند.

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

مقدار کمی از E-Crossover V Nakamura در درج های شبانه خود است که به طور خاص دید شما را با رانندگان تقویت می کند. یک ایده هوشمندانه و همیشه خوب برای گرفتن ، که شایستگی ایستادن از دوچرخه های دیگر را دارد.

برنامه تلفن همراه و رایانه

یک کاربرد ساده گرا

برنامه E-Power Naka به همان اندازه خلاصه است که ساده است ، اما مهمتر از همه قابل پخش است اگر نمی خواهید با یک برنامه متصل به هم بزنید. مشترک شدن در دوچرخه برقی شما فقط در چند مرحله انجام می شود:

 • برنامه را باز کنید و مدل Nakamura خود را انتخاب کنید
 • اعتبارسنجی کنید ، دوچرخه خود را روشن کنید و وقتی نام آن روی صفحه ظاهر می شود ، آن را وصل کنید
 • در اینجا شما به کوه خود وصل شده اید.

برنامه ناکامورا

برنامه ناکامورا

برنامه ناکامورا

ویژگی های موجود اندک است: می توان دوچرخه را پیدا کرد (به جز در هنگام خاموش بودن) ، می توانید کمک های الکتریکی را از طریق کد پین اصلاح شده قفل کرده و با استقلال باقیمانده (درصد) ، مسافت پیموده شده و میزان CO2 ذخیره شده مشورت کنید.

برنامه ناکامورا

برنامه ناکامورا

برنامه ناکامورا

برنامه ناکامورا

دسترسی به تاریخچه سفرهای شما نیز امکان پذیر است ، با این وجود ، برای انجام دستی سفر به برنامه ، به صورت دستی امکان پذیر است. مطمئن نیستید که این یک رفلکس است هر زمان که در حال دفن خود هستید.

در رایانه در صفحه: می توانست باهوش تر باشد

رایانه روی تخته قرار داده شده در سمت چپ دسته ها نیز کارت سادگی را بازی می کند و به محض بیدار شدن دوچرخه به طور خودکار روشن می شود (از طریق یک دکمه روی باتری). این فقط از دو دکمه تشکیل شده است: قسمت فوقانی برای تغییر کمک های الکتریکی به قدرتمندترین حالت ها کمک می کند و همچنین امکان فعال سازی چراغهای جلو با پشتیبانی طولانی را فراهم می کند.

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Nakamura E-Crossover v

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

متقابلا, قسمت پایین باعث می شود شما به کمترین حالت های قدرتمند تغییر دهید و هنگام کار در کنار دوچرخه خود ، با پای پیاده ، حالت پیاده روی را فعال کنید. روی صفحه ، سرعت ، مسافت پیموده شده و حالت کمک شما نمایش داده می شود. یک نوار کوچک سرانجام سطح استقلال شما را نشان می دهد.

از طرف دیگر شرم آور است ، ناتوانی در رایانه روی تخته برای یادآوری نحوه کمک انتخاب شده در مسیر قبلی شما است. هر شروع جدید ، لازم است که سطح کمک خود را دوباره تنظیم کنید. در دراز مدت کمی آزار دهنده است. یک سیستم هوشمند تر امتناع نمی کرد.

هدایت

VAE که می خواهد همه کاره باشد

E-Crossover V Nakamura به عنوان یک دوچرخه برقی به اصطلاح همه کاره ادعا می کند ، یعنی دوچرخه ای که قادر به جهش در شهر مانند مسیرهای کوچک و سایر مسیرهای مورد ضرب و شتم است. ما این فرصت را نداریم که به این نوع جاده ها برویم و بیش از همه از سفرهای شهری حمایت کنیم.

این Vae باعث می شود شما یک وضعیت بسیار مستقیم و غیر پورتر در جایی که بدن شما تمایل به تکیه به جلو دارد ، اتخاذ کنید. همه ترجیحات خود را در این معیار دارند. برای شهر ، این ناکامورا با اندازه و طول آن که دو انتهای دسته های آن را از هم جدا می کند ، بیشترین گذرگاه در تاریخ نیست.

Nakamura E-Crossover v

ما طول 65 سانتی متر را محاسبه کرده ایم ، یک اندازه گیری یکسان با روش های سبیل 27.3 و یک جریان خالص. بیایید بگوییم که اگر می خواهید بین دو ماشین دزدکی حرکت کنید ، باید هوشیار و چابک باشید. به هر حال یک سوال از سازگاری و معمول است: هر دوچرخه ویژگی های رانندگی خاص خود را دارد ، این وظیفه ماست که آنها را لکه دار کنیم.

این مدل به لطف توزیع وزن خوب در کل چرخه از ثبات کنترل شده برخوردار است. با این حال مراقب باشید از بادهای بادی که تمایل به کمی چرخ جلو دارند. از نظر قابلیت مانور ، به یاد داشته باشید که با یکی از گزارش های کوچک شروع کنید تا حرکت و سرعت خوبی به شما بدهد.

موتور ، سنسور و گیربکس

E-Crossover V به موتور مرکزی مهر ناکامورا متکی است ، که گشتاور آن 80 نانومتر است. همانطور که همکاران ما از Numerama خاطرنشان کردند ، برگه محصول و مطبوعات در آن زمان ارسال شده ، مقدار گشتاور مشابه را نشان نمی دهند: 80 نانومتر از یک طرف ، 60 نانومتر از طرف دیگر.

این برند به ما تأیید کرده است که خطایی – از زمان تصحیح – در کیت مطبوعات غوطه ور شده است: بنابراین یک زن و شوهر 80 نانومتر است ، یک ارزش نسبتاً بالا برای کمک به ما در هنگام شروع ، تکرار و دنده ها. دقیقاً روی دنده های میانی ، ما با هیچ مشکلی برای صعود بدون سقوط زیر 20 کیلومتر در ساعت روبرو نشده ایم. شما معمولاً سرعت 24 یا 25 کیلومتر در ساعت را حفظ می کنید.

به طور کلی ، به نظر نمی رسد که احساسات به دست آمده با دوچرخه با گشتاور 80 نانومتر مطابقت داشته باشد. در اینجا ما به نظر Numerama می پیوندیم. به خصوص از آنجا که یک دره قبلی: با یک زن و شوهر 85 نانومتر احساس اوج بیشتری به ما داده شد.

Nakamura E-Crossover v

این ناکامورا از یک سنسور قدرت (یا زوج) استفاده می کند ، همیشه بیشتر از یک سنسور چرخش مرتبط است. با تشکر از این سیستم ، کمک های برقی متناسب با نیرویی که در پدال ها قرار داده اید ارسال می شود. رفتار دوچرخه الکتریکی به همان اندازه طبیعی است که طبیعی است.

فقط به کاهش گزارش ها فکر کنید – انتقال دارای هشت سرعت است – برای شروع مجدد به یک چراغ قرمز. با تجهیزات دنده ای بالا ، مینی با تأخیر قبل از چشیدن کمک ها می توان احساس کرد. با دنده کم ، این تصور را داریم که موتور موهای واکنش پذیر تری است. اما بسیار سبک و به سختی قابل توجه است.

انتقال هشت -اسپید – از طریق زنجیره ای ، نه کمربند موجود در VAE بالاتر – به شما امکان می دهد با سارق بازی کنید. هنگامی که به سرعت سفر خود رسیدید ، گزارش های بالاتر برای کاهش کادوی پدال زدن مرتبط هستند. همه کفش خود را در پای خود پیدا می کنند.