Ionity Fast Load: بهره برداری ، قیمت ، نقشه ایستگاه ها ، قدرت ، ما در آن هستیم – خانه

امکان سفر برقی برای همه. ما روی آن هستیم

Ionity که توسط تولید کنندگان ایجاد و تأمین می شود ، به شکل یک سرمایه گذاری مشترک می شود. BMW ، مرسدس ، فورد و گروه فولکس واگن اعضای موسس هستند. در سال 2019 توسط هیوندای پیوست ، این کنسرسیوم تا به امروز در بین اعضای خود تولید کننده فرانسوی ندارد.

Ionity Network Fast Charge: آنچه شما باید بدانید

کنسرسیومی که چندین تولید کننده را با هم جمع می کند ، Ionity شبکه ای از ایستگاه های شارژ با انرژی بسیار بالا را ارائه می دهد. توزیع شده در سراسر اروپا ، این شبکه برای بخش بزرگی از وسایل نقلیه برقی سازگار با بار سریع قابل دسترسی است.

داستان یونیتی

در اواخر سال 2016 راه اندازی شد ، Ionity به گونه ای است که پاسخ تولید کنندگان بزرگ آلمانی به سوپر شارژرهای تسلا است. ایده: اروپا را با شبکه ای از 400 ایستگاه وابسته به فوق العاده سریع تا پایان سال 2020 پوشش دهید.

Ionity که توسط تولید کنندگان ایجاد و تأمین می شود ، به شکل یک سرمایه گذاری مشترک می شود. BMW ، مرسدس ، فورد و گروه فولکس واگن اعضای موسس هستند. در سال 2019 توسط هیوندای پیوست ، این کنسرسیوم تا به امروز در بین اعضای خود تولید کننده فرانسوی ندارد.

شبکه یونیتی در فرانسه

Ionity اولین استقرار خود را در اروپا در سال 2018 آغاز کرد. در فرانسه ، اولین ایستگاه ها در تابستان همان سال افتتاح شد.

در پایان سال 2019 ، شبکه یونیتی شامل 40 ایستگاه عملیاتی در فرانسه بود. کارت زیر مروری بر شبکه ارائه می دهد. برای مشورت با آخرین به روزرسانی ها ، Ionity یک کارت به روزرسانی منظم را در وب سایت خود ارائه می دهد.

پیکربندی فنی شبکه یونیتی

به طور کلی توسط ایستگاه های خدمات موجود برای بهره‌مندی از زیرساخت های موجود در محل (قهوه ، توالت ، فروشگاه) پشتیبانی می شود ، ایستگاه های یونیتی همه مجهز به شارژر به استاندارد دسته کوچک موسیقی جاز هستند. در فرانسه ، برخی از آنها همچنین یک کانکتور Chademo را ارائه می دهند.

به منظور محدود کردن انتظار ، هر ایستگاه مجهز به چندین شارژر است. بسته به پیکربندی ایستگاه ، قدرت تحویل شده می تواند تا 350 کیلو وات برسد.

هر ایستگاه یونیتی از چندین ایستگاه شارژ تشکیل شده است

زمان شارژ در یک ایستگاه یونیتی

مناسب برای نسل جدید وسایل نقلیه برقی ، شبکه Ionity قادر به شارژ بیشتر اتومبیل های برقی در بازار به قدرت های حداکثر 350 کیلو وات است.

در پایان ، حد اصلی قدرت لنزهای تحمل شده توسط ماشین خواهد بود. در یک شارژر با قدرت بالا مانند مواردی که توسط Ionity ارائه می شود ، به طور متوسط ​​حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشد تا 80 ٪ انرژی بازیابی شود.

نحوه پرداخت هزینه خود با یونیت ?

پرداخت شارژ در پایانه های Ionity سریع می تواند به روش های مختلفی انجام شود:

  • بدون کارت یا اشتراک, برای دسترسی به یک راه حل پرداخت به طور مستقیم در مرورگر اینترنت موبایل یا از طریق برنامه Ionity ، موجود در iOS و Android ، می توان یک کد QR را در ترمینال اسکن کرد. ایجاد یک حساب اجباری نیست و فاکتور و به طور سیستماتیک در انتهای بار از طریق ایمیل ارسال می شود.
  • از طریق نشان یک اپراتور تحرک, که به طور کلی شامل هزینه های اضافی خدمات است
  • از طریق نشان تولید کننده. با توجه به این برند ، می توان از نرخ های سودمندتر بهره مند شد (به زیر مراجعه کنید)

قیمت شارژ در یونیت

در حالی که در آغاز آن بسته ای با 8 یورو در جلسه وجود داشت ، Ionity سیاست قیمت گذاری خود را در ابتدای سال 2020 با قیمتی که اکنون بر اساس میزان انرژی صادر شده است ، تغییر داد.

در مورد یونیت ، دو نوع اصلی قیمت وجود دارد:

  • قیمت اصلی: در 0 ثابت شد.69 یورو/کیلووات ساعت اگر کاربر از طریق کارت یک اپراتور تحرک عبور کند ، ممکن است با چند سنت افزایش یابد ، صورتحساب دوم به طور کلی چند سنت از “هزینه های خدمات” اضافی.
  • نرخ “کاهش یافته” که به طور کلی برای کلیه تولیدکنندگانی که در تأمین اعتبار شبکه شرکت کرده اند صدق می کند. نیاز به اشتراک در اشتراک ، امکان دسترسی به پایانه های شبکه در حدود 0 را فراهم می کند.30 €/کیلووات ساعت. توجه داشته باشید که Ionity فرمول اشتراک خود را نیز ارائه می دهد. به نام گذرنامه یونیتی و 17 صورتحساب.99 € در ماه ، امکان دسترسی به پایانه های شبکه را در 0.35 €/کیلووات ساعت. برای همه کاربران باز است.

صورتحساب در هر دقیقه برای فرانسه

اگر این قیمت ها در هر کیلووات ساعت در اکثر کشورهای اروپایی استاندارد باشد ، آنها در تمام ایستگاه های مستقر در فرانسه از ژوئیه سال 2020 به قیمت در هر دقیقه تکامل یافته اند. برای جلوگیری از هرگونه شگفتی ناخوشایند ، مطمئن باشید که خیلی طولانی به ترمینال ها وصل نخواهید شد.

شما می خواهید مطمئن باشید که در مورد اخبار اتومبیل های برقی چیزی را از دست نخواهید داد ?

امکان سفر برقی برای همه. ما روی آن هستیم.

تغییرات آب و هوا همه ما را نگران می کند. برای اینکه او را برای حفظ محیط زیست در جلو قرار دهد ، یک کار عظیم است که ما فقط می توانیم با هم انجام دهیم. شروع راه حل می تواند سرعت بخشیدن به انتقال به الکتروموبیت برای کاهش یا از بین بردن انتشار مضر از بخش حمل و نقل باشد. برای این منظور ، نه تنها وسایل نقلیه الکتریکی مورد نیاز است که مشتریان را اغوا می کند ، بلکه یک زیرساخت شارژ که کل قلمرو را پوشش می دهد ، به گونه ای که تحرک الکترونیکی به صورت روزانه قابل استفاده باشد ، حتی در خارج از شهرهای بزرگ نیز قابل استفاده است.

این جایی است که Ionity وارد می شود: از آنجا که بنیاد ما ، حدود 1000 روز پیش ، ما بزرگترین ، سریعترین و ماندگار شبکه شارژ بزرگراه در اروپا را تنظیم کرده ایم ، برای وسایل نقلیه برقی وسایل نقلیه برقی همه مارک ها. بنابراین ، ما شکاکهای دوردست و گیج کننده های آنها در تحرک برقی و سفرهای طولانی. شک در مورد استقلال ، زمان شارژ و پایداری در آینه نمای عقب ناپدید می شود.

با یونیت ، در سراسر اروپا سفر کنید

رانندگان وسایل نقلیه برقی باید بتوانند از آزادی سفر خود لذت ببرند. به همین دلیل است که ما شبکه شارژ خود را در امتداد بزرگراه ها و جاده های اصلی در 24 کشور اروپایی می سازیم ، بهره برداری می کنیم و به طور دائم گسترش می دهیم. هدف ما این است که هر 150 یا 200 کیلومتری ایستگاه شارژ یونیت را در اختیار مسافران قرار دهیم. بنابراین ، پوشیدن سفرهای طولانی در سراسر اروپا به راحتی با یک ماشین بنزین یا دیزل آسان می شود.

علاوه بر این ، تا سال 2025 ، ما نزدیک به 7000 ایستگاه شارژ در سراسر اروپا نصب و خدمت خواهیم کرد. برای دیدن امروز کجا هستیم, اینجا کلیک کنید (به انگلیسی).

یونیت: از آن در شبکه شارژ سریع لذت ببرید

ایستگاه های شارژ Ionity با تولید کنندگان بسیار محبوب هستند // منبع: یونیت

پایانه های یونیتی یک پیشرفت عمده در زیرساخت های شارژ سریع در قلمرو اروپا است. این شبکه از شارژرهای فوق العاده حتی به عنوان رهبر در شارژ اتومبیل های برقی در اروپا تأسیس شده است. ایستگاه های آن صرف نظر از نام تجاری وسیله نقلیه برای همه باز است.

شبکه یونیتی ، همه در مورد آن صحبت می کنند ، اما به طور مشخص چیست ? این سوالی است که بسیاری از دارندگان وسایل نقلیه برقی بوجود می آیند. در چند سال ، پایانه های یونیتی در شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی با خصوصیات نوآورانه متحول شده اند.

شبکه Ionity با ارائه ظرفیت شارژ تا 350 کیلو وات ، قدرت شارژ بسیار مؤثر را به صاحبان ارائه می دهد. با این شبکه از شارژرهای فوق العاده ، انتظارات طولانی به پایان رسید ، رانندگان می توانند جاده را در زمان ضبط از سر بگیرند.

نحوه دسترسی به پایانه های یونیتی ?

قدرت ایستگاه های یونیتی در سازگاری آنها با مارک های مختلف وسایل نقلیه برقی نهفته است. این شبکه به صاحبان وسایل نقلیه برقی اجازه می دهد تا به لطف استاندارد اروپایی شارژ کنند: سیستم شارژ ترکیبی (CCS). این ، هر چه مارک ماشین آنها باشد. پایانه ها امکان پاسخگویی به نیازهای همه رانندگان را فراهم می آورد. هر ایستگاه دارای یک بندر So -cally است ” سه بار »، و شامل یک توله CCCS ، یک چادادو و یک نوع 2 برای شارژ جریان متناوب (AC) (AC).

BMW i4 در Ionity شارژ // منبع: BMW

نیازی به استفاده از کابل خود برای شارژ مجدد نیست. کابل مستقیماً گنجانده شده است. به طور کلی ، ایستگاه های یونیتی حداقل 4 پایانه را ارائه می دهند.

چه کاربردی برای یونیتی ?

اتصال شبکه نیز یک آرگومان اصلی است. کاربران می توانند از طریق یک برنامه اختصاصی تلفن همراه ، که در Android و iOS موجود است ، شارژ خودرو خود را در زمان واقعی دنبال کنند.

آنها همچنین می توانند در دسترس بودن پایانه ها را بررسی کنند ، سفرهای خود را با توجه به نقاط شارژ Ionity برنامه ریزی کرده و مستقیماً از طریق تلفن خود پرداخت کنند. تجربه شارژ هم شفاف و هم عملی است. مراقبت از یونیتی کمی شبیه به انتخاب سیب هنگام جستجوی لپ تاپ است. تجربه کاربر برای بهینه طراحی شده است.

مانند دو ایستگاه غول پیکر (32 ایستگاه شارژ) در فوریه 2023 در A7 ، بین مونتلیمار و آوینیون افتتاح شد ، شبکه یونیتی از نظر جغرافیایی به خوبی قرار گرفته است: در امتداد بزرگراه و بیشترین جاده ها. همچنین ، پایانه ها به راحتی در دسترس هستند و همه چیز انجام می شود تا زمان انتظار تا حد امکان کوتاه باشد.

نکته آخر ، صفحه های لمسی به ویژه بصری هستند و دستورالعمل های صوتی به کاربران امکان هدایت در طول فرآیند شارژ می شود.

چرا یونیتی بسیار گران است ?

این درست است ، شارژ یونیتی اغلب گران است. برای دیدن واضح تر باید با جزئیات نگاه کنید. سطح قیمت ، گزینه های مختلفی وجود دارد. پرداخت شارژ در پایانه های سریع می تواند به روش های مختلفی انجام شود. اگر کارت یا اشتراک ندارید (این مورد حدود 15 ٪ از کاربران است) ، هنوز هم می توان یک کد QR را در ترمینال اسکن کرد تا به یک راه حل پرداخت دسترسی پیدا کند.

شارژ در مورد یونیت متولد // منبع: رافائل Baut برای numerama

با توجه به مارک خودرو ، می توان از نرخ های سودمند نیز بهره مند شد. از ژوئیه 2022 ، یونیت با قیمت هر کیلووات ساعت تغییر کرده است. بدون اشتراک ، 0.39 یورو/کیلووات ساعت با پایانه های عمومی در 50 کیلو وات و 0.69 یورو/کیلووات ساعت در ترمینال های 350 کیلو وات طول می کشد. در واقع داده نشده است. یونیت یکی از گرانترین تأمین کنندگان بازار است.

در تابستان 2023 ، این شبکه تلاش کرد و شرایط نرخ اشتراک خود را با “تنظیم می کند” گذرنامه یونیتی »». برای قراردادهای جدید امضا شده پس از 6 ژوئن 2023 ، نرخ ماهانه از 17.99 یورو به 11.99 یورو می رود. قیمت کیلووات ساعت صورتحساب 0.20 یورو با نرخ بدون اشتراک است. نکته مهم: برخلاف تسلا ، یونیت دقایقی را که در طی آن وسایل نقلیه پس از اتمام بار وصل می شوند ، شارژ نمی کند.

اگر با رقابت مقایسه کنیم ، LIDL با قیمت 0.40 یورو در کیلووات ساعت بسیار خوب قرار می گیرد ، الکترا 0.49 یورو در کیلووات ساعت است که با سرعت 0.59 یورو در کیلووات ساعت سریع سریع می شود. یونیت (بدون اشتراک) 0.69 یورو/کیلووات ساعت یا 0.49 یورو/کیلووات ساعت با اشتراک در 11.99 یورو در ماه). سرانجام ، تسلا دو قیمت نیز ارائه می دهد: 0.47 یورو/کیلووات ساعت بدون اشتراک یا 0.37 یورو/کیلووات ساعت با اشتراک در 12.99 یورو در ماه.

جایی که پایانه های یونی هستند ?

شبکه ترمینال یونیتی در همه جای اروپا ، به ابتکار چندین تولید کننده بزرگ آلمانی (BMW ، آئودی ، پورشه ، مرسدس ، فولکس واگن) مستقر می شود ، اما نه تنها (فورد ، کیا ، هیوندای). از آلمان تا فرانسه ، از جمله انگلستان و هلند ، پایانه های یونیتی به رانندگان وسایل نقلیه برقی اجازه می دهند تا زیرساخت های فزاینده ای پیچیده داشته باشند.

برای تقویت حضور خود ، Ionity همچنین مشارکتهای استراتژیک با برخی از تولید کنندگان خودرو مانند BMW ، Daimler ، Ford یا گروه Volkswagen بافته شده است. این همکاری باعث می شود منابع و تخصص تولید کنندگان با شبکه ایستگاه های شارژ یونیتی ترکیب شود. نتایج وجود دارد: گسترش سریع شبکه و افزایش دسترسی ایستگاه های شارژ سریع برای رانندگان وسایل نقلیه برقی.

یونیت محدود به اروپا نیست. این شرکت قصد خود را برای گسترش به مناطق دیگر ، به ویژه در آسیا و آمریکای شمالی اعلام کرده است. این گسترش با هدف برآورده کردن تقاضای فزاینده برای شارژ سریع در سراسر جهان و حمایت از انتقال به تحرک برقی در سراسر جهان است.

نقشه-یونیت -2023

فرانسه اکنون 128 ایستگاه شارژ یونیت دارد. در کل ، این کشور 672 امتیاز شارژ فعال دارد. ده ها ایستگاه دیگر نیز در دست ساخت هستند. به عنوان مثال ، بسیاری از پارک های شارژ ، با 18 نقطه شارژ ، در امتداد بزرگراه خورشید یا در امتداد ساحل مدیترانه ، از نیس تا مارسی وجود دارد.

کنسرسیوم تولید کنندگان خودرو در پشت یونیت می گوید ” به دنبال مشارکتهای جدید مکمل جدید با مالکان مختلف زمین ، به ویژه در مناطق تجاری ، هتل ها و شهرداری ها هستید »». بنابراین استقرار زیرساخت های شارژ سریع متوقف نمی شود.

تأثیر شبکه یونیتی بر الکتروموبیت چیست ?

پایانه های یونیتی نقش مهمی در انتقال به تحرک الکتریکی پایدار دارند. با تشکر از زیرساخت های شارژ سریع آنها ، آنها به از بین بردن یکی از ترمزهای اصلی در مورد پذیرش وسایل نقلیه برقی کمک می کنند: اضطراب مرتبط با استقلال. با چنین شبکه ای ، سفرهای مسافت طولانی دیگر مشکلی ندارند.

مطالعه انجام شده توسط عنصر نشان می دهد که تقریبا 70 ٪ از 14000 نفری که در هفت کشور اروپایی مصاحبه شده اند ، ترجیح می دهند یک ماشین برقی را به جای “حرارتی” رانندگی کنند اگر دسترسی به زیرساخت شارژ آسان بود »». یونیتی با 2400 امتیاز شارژ در 24 کشور اروپایی ، به این انقلاب بزرگ کمک می کند.

خبرنامه وات دیگر

شما مایل به دریافت خبرنامه هستید وات دیگر در صندوق پستی خود ?