Ionity قیمت شارژ فوق العاده سریع آن را کاهش می دهد ، یونیت: چقدر با قیمت های جدید شارژ می کنید?

یونیت: با قیمت های جدید چقدر هزینه شارژ خواهید کرد

از نظر تاریخی ، یونیتی در سومین تغییر قیمت گذاری خود است. در طول مقدمه ، بار مسطح بود ، با 8 یورو ، صرف نظر از زمان صرف شده و انرژی تحویل داده شده. بدیهی است که این قیمت دوام نخواهد داشت. و حدود یک سال بعد ، در فرانسه ، یونیتی قیمت در هر دقیقه را معرفی کرد: 0.79 یورو برای پایانه 350 کیلووات و 0.39 یورو برای 50 پایانه کیلووات. بنابراین ، بسته به حداکثر توان پذیرفته شده توسط وسیله نقلیه خود ، می توانید در مقایسه با یک وسیله نقلیه حرارتی پس انداز بزرگی کنید ، اما متأسفانه دیگر این امکان پذیر نیست.

یونیت قیمت شارژ فوق العاده سریع آن را کاهش می دهد

اگر قیمت برق تنظیم شده به طور متوسط ​​در تاریخ 1 اوت 10 ٪ افزایش یابد ، Ionity تصمیم گرفت قیمت های خود را در فرانسه کاهش دهد. قیمت های جدید برای کیلووات ساعت در روز چهارشنبه 16 اوت به مرحله اجرا درآمد.

با فرمول “مستقیم” ، یعنی بدون اشتراک برای پر کردن مجدد گاه به گاه ، KWH اکنون 0.59 € در پایانه های فوق العاده سریع (حداکثر 350 کیلو وات) صورتحساب می شود. قبل از آن ، 0.69 € بود. بدین ترتیب یونیت بر قیمت Fastned متوقف می شود.

یک خبر خوب دیگر ، این کاهش همچنین مربوط به فرمول “گذرنامه” است ، با اشتراک. کیلووات ساعت از 0.49 به 0.39 € پایین آمد ، مزیت 20 سنت در مقایسه با فرمول مستقیم که در آن نگهداری می شود.

به عنوان یک یادآوری ، اشتراک در ماه ژوئن تکامل یافته است ، و در اینجا افت قیمت نیز وجود دارد. هر ماه ، 11.99 یورو ، در برابر 17.99 یورو قبل از آن هزینه دارد. نکته خوب دیگر این است که می توان در هر زمان خاتمه یافت ، دیگر نیازی به درگیر شدن در حداقل مدت نیست.

درباره نویسنده

فرییر

او عاشق اتومبیل ها است ، او رسانه ها را دوست دارد ، بنابراین او این دو را با یک روزنامه نگار خودرو ، با اشتهای خاصی برای قاشق و ویژگی های جدید مخلوط کرد. همچنین خاصیت مخلوط کردن کفش ورزشی خود را دارد.

او عاشق اتومبیل ها است ، او رسانه ها را دوست دارد ، بنابراین او این دو را با یک روزنامه نگار خودرو ، با اشتهای خاصی برای قاشق و ویژگی های جدید مخلوط کرد. همچنین خاصیت مخلوط کردن کفش ورزشی خود را دارد.

شما می خواهید مطمئن باشید که در مورد اخبار اتومبیل های برقی چیزی را از دست نخواهید داد ?

یونیت: با قیمت های جدید چقدر هزینه شارژ خواهید کرد ?

با توجه به میزان انرژی تحویل شده ، از قیمت گذاری در هر دقیقه به یک قیمت پرداخت می شود ، یونیت به دور از خدمت به بسیاری از الکتروهای اتو-بولی است. در واقع ، اکثر کاربران یونیتی سرانجام خود را در این تغییر بازنده می یابند. توضیح.

دوری

از نظر تاریخی ، یونیتی در سومین تغییر قیمت گذاری خود است. در طول مقدمه ، بار مسطح بود ، با 8 یورو ، صرف نظر از زمان صرف شده و انرژی تحویل داده شده. بدیهی است که این قیمت دوام نخواهد داشت. و حدود یک سال بعد ، در فرانسه ، یونیتی قیمت در هر دقیقه را معرفی کرد: 0.79 یورو برای پایانه 350 کیلووات و 0.39 یورو برای 50 پایانه کیلووات. بنابراین ، بسته به حداکثر توان پذیرفته شده توسط وسیله نقلیه خود ، می توانید در مقایسه با یک وسیله نقلیه حرارتی پس انداز بزرگی کنید ، اما متأسفانه دیگر این امکان پذیر نیست.

5 تا 15 یورو برای 100 کیلومتر بزرگراه

تاکنون ، وسایل نقلیه با قدرت شارژ سریع نسبتاً بالا (Tesla Model 3 و Model Y ، Hyundai Ioniq 5 ، Kia EV6 یا Porsche Taycan) حتی با پرداخت گلدان کامل علاقه به استفاده از یونیت داشتند. با قیمت گذاری با 0.79 یورو در دقیقه ، 15 دقیقه بار به کمتر از 12 یورو بازگشت. این به آنها اجازه می دهد تا به راحتی 200 کیلومتر بزرگراه را طی کنند ، که این به نظر می رسد هزینه هر 100 کیلومتر زیر 6 یورو.

یک وسیله نقلیه حرارتی باید کمتر از 3 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر مصرف کند تا به قیمت قابل مقایسه ای برسد ، که کاملاً غیر واقعی است و بار دیگر نشان می دهد که وسایل نقلیه برقی حتی در سفرهای طولانی اقتصادی تر هستند. اما متأسفانه این دیگر واقعاً موضعی نیست.

در واقع ، با توجه به مصرف متوسط ​​در بزرگراه 20 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر ، با قیمت جدید با 0.69 یورو در هر کیلووات ساعت, 100 کیلومتر شارژ شده در شبکه یونیتی می تواند 13.80 یورو هزینه داشته باشد, یا معادل 7 لیتر بنزین در حدود.

این قیمت در هر کیلووات ساعت و نه در زمان صرف شده فقط برای شارژ وسایل نقلیه با قدرت متوسط ​​کمتر از 69 کیلو وات ، که در پایان با اقلیت کوچکی از اتومبیل های برقی که در سفرهای بزرگ یافت می شود ، سود می برد. Tesla ، Hyundai Ioniq 5 و سایر Kia EV6 می توانند از اتهامات سریع کوچک در شبکه یونیتی استفاده و سوء استفاده کنند ، حتی با پرداخت قیمت کامل 0.79 یورو در دقیقه و خارج شدن از آن با 100 کیلومتر نسبتاً کم. امروزه ، این دیگر امکان پذیر نیست.

پایانه 50 کیلو وات که ارزان تر می شوند ، اما ..

قیمت جدید Ionity 50 پایانه کنسرسیوم را به 0.39 یورو در هر کیلووات ساعت منتقل می کند ، که به برخی از وسایل نقلیه اجازه می دهد تا هزینه شارژ خود را به حداقل برسانند ، به خصوص اگر ظرفیت بارگیری خیلی سریعتر از میانگین 50 کیلو وات را نداشته باشند. این مورد ، به عنوان مثال ، از MG ZS EV یا Renault Zoé است که علاقه مند به استفاده از این پایانه 50 کیلووات برای محدود کردن فاکتور است.

گرفتن این است کهدر هر ایستگاه یونیتی فقط یک ترمینال واحد از این نوع وجود دارد (در برابر 4 تا 8 پایانه 350 کیلو وات) ، و این که بسیار جذاب تر از گذشته است ، حتی برای وسایل نقلیه که می توانند خیلی سریع بارگیری کنند. در واقع ، کسانی که مایل به استراحت طولانی در یک منطقه خدماتی هستند که یک ایستگاه یونیتی در آن قرار دارد ، می توانند به راحتی با اتصال ترمینال 50 کیلو وات ، صورتحساب خود را به راحتی تقسیم کنند.

به طور خاص برای وسایل نقلیه تسلا ، علاقه مالی برای رفتن به یونیت با قیمت در هر دقیقه در مقایسه با ابرقدرت های مارک که تقریباً 0.50 یورو در هر کیلووات ساعت هزینه دارند ، وجود دارد ، اما این دیگر اینگونه نیست. این اصلاح قیمت به طلوع دوره های فراتر از تابستان می رسد و شکی نیست که ایستگاه های یونیتی مانند ابرقهرمانان تسلا در طول تابستان به صورت قابل توجهی استفاده می شوند. از فاکتور مراقب باشید ، که در یک مورد مانند مورد دیگر ، هرگز برای بسیاری از آنها اینقدر زیاد نخواهد بود.

در زیر ، نمونه هایی از قیمت ها را قبل و بعد از تغییر روش صورتحساب در Ionity پیدا خواهید کرد. ما خودمان را بر اساس زمان شارژ که توسط سازنده داده شده بود برای 10 تا 80 ٪ قرار داده ایم ، بنابراین قابلیت باتری قابل استفاده توسط مالک است. به عنوان مثال برای BMW I4 با باتری 82 کیلووات ساعت و مدت زمان شارژ 30 دقیقه از 10 تا 80 ٪ باتری ، این 23.70 یورو قیمت گذاری در هر دقیقه و 39.61 یورو در قیمت گذاری در هر کیلووات می دهد.

وسیله نقلیه 10 ٪ – 80 ٪ با نرخ دقیقه 10 ٪ – 80 ٪ با قیمت هر کیلووات ساعت تفاوت هزینه
Tesla Model 3 یا Model Y 23.70 یورو 36.23 یورو + 53 ٪
Audi E-Tron 23.70 یورو 44.92 یورو + 90 ٪
Hyundai Ioniq 5 یا Kia EV6 14.22 یورو 36.23 یورو + 155 ٪
کیا الکترونیکی 42.66 یورو 30.91 یورو – 27 ٪
Peugeot E2008 23.70 یورو 24.15 یورو + 2 ٪
مرسدس معادلات 23.70 یورو 52.16 یورو + 120 ٪
فناوری الکترونیکی رنو مگان 27.65 یورو 28.98 یورو + 4.81 ٪
BMW i4 23.70 یورو 39.61 یورو + 67 ٪

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، بازنده های بزرگ این تغییر قیمت ، فاکتور آنها را تقریباً دو برابر می کنند ، به جز هیوندای یونیق 5 و کیا EV6 ، در حالی که برندگان مانند کیا الکترونیکی یا رنو مگان E-Tech فقط می بیند افت کم فاکتور آنها. برای این وسایل نقلیه به طور خاص ، بارگیری در یک ترمینال 50 کیلو وات علاقه زیادی خواهد داشت: از آنجا که در همه موارد خیلی سریع بارگیری نمی شوند ، آنها زمان زیادی را با استفاده از ترمینال 50 کیلو وات هدر نمی دهند ، اما فاکتور آنها خواهد بود تقریباً توسط دو تقسیم شده است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.