بهترین برنامه های ورزشی برای مربیگری خیاطی – IT ، 10 بهترین برنامه برتر برای بازی ورزش

10 بهترین برنامه برتر برای بازی در ورزش

fizzup استفاده از ورزشکارانی است که می خواهند ورزش کنند ، فرم را پیدا کنند ، بدون زنجیرهای حرکات یا تمرینات بیش از حد پیچیده که به تجهیزات نیاز دارند. می توانید شکل را با سرعت خود و از خانه پیدا کنید.

بهترین برنامه های ورزشی برای خودیش

بهترین برنامه های ورزشی برای خودیش

13

عرفان

سالن ورزش

سویی شرت

تاب خوردن

تناسب اندام و بدن سازی

© اینستاگرام.کام کارلی کلوس

می خواهید مربی خود باشید ? در اینجا بهترین برنامه ها برای آموزش از راحتی اتاق نشیمن شما وجود دارد !

به اتاق بروید ، یک اشتراک یا مربی ورزشی بپردازید: به همه داده نمی شود. و از زمان شروع بیماری همه گیر در مارس 2020 ، باید اعتراف کنیم که ما به تنهایی در خانه طعم و مزه ای را گرفته ایم: نیازی به جنگیدن برای مکانی در اتاق قفل نیست یا منتظر استفاده از یک دستگاه است. برای اینکه خطی روی عضلات تنیده نگیریم ، یک جلسه یوگا برای استراحت یا قلبی پیدا کنید تا بخار را خاموش کنیم ، ما در جستجوی بهترین برنامه ها برای بارگیری برای تمرین قرار گرفتیم … بین برنامه های ورزشی رایگان و برنامه هایی که با هزینه کمتری برنامه ها را ارائه می دهند ، چیزی برای همه وجود دارد ! کمی اضافی ? برخی همچنین برنامه های تغذیه ای را برای کسانی که می خواهند (دوباره) یک رژیم متعادل پیدا کنند ارائه می دهند. چه چیزی تلفن شما را به یک مربی واقعی تبدیل می کند و شاید چند دقیقه برای یک فعالیت بدنی در یک کار که اغلب در حال حاضر مشغول است پیدا کنید.

10 بهترین برنامه برتر برای بازی در ورزش

شخص ورزشی

برای افراد با انگیزه ، Welcom 10 بهترین برنامه کاربردی را برای شما انتخاب کرده است که تلفن هوشمند شما را به یک مربی ورزشی شخصی واقعی تبدیل می کند.

1. آدیداس که توسط Runtastic اجرا می شود – Run & Sport

برنامه آدیداس که توسط Runtastic اجرا می شود – Run & Sport شناخته شده است که یکی از کامل ترین بازار است. در واقع ، این یک مبنای جالب برای پیروی از تلاش های جسمی ، چه با دوچرخه ، شنا و چه آهسته دویدن. اطلاعات مربوط به سرعت ، کالری یا فاصله را ثبت می کند.

شما شروع به دویدن می کنید ? شما اولین ماراتن خود را آماده می کنید ? یا شما فقط می خواهید وزن کم کنید و شکل را حفظ کنید ? بنابراین adidas رایگان را که توسط Runtastic Application اجرا می شود بارگیری کنید و تمام جزئیات فعالیت های ورزشی خود را ثبت کنید تا پیشرفت خود را دنبال کنید و نتایج آموزش خود را تجزیه و تحلیل کنید.

دویدن ، پیاده روی ، پیاده روی ، دوچرخه سواری و سایر فعالیت های تناسب اندام خود را با نسخه رایگان ضبط کنید و از بسیاری از کارکردهای مفیدتر از دیگری لذت ببرید:

* از آن استفاده کنید اطلاعات صوتی مربی ورزشی در طول آموزش شما.
* با آمار در حال اجرا خود مشورت کنید جلسات خود را تجزیه و تحلیل کنید.
* تنظیم a هدف شخصی برای ایجاد انگیزه در دویدن.
* در ما شرکت کنید چالش های جدید و سایر شرکت کنندگان را اندازه گیری کنید.
* سایش و مسافت پیموده شده کفش های در حال اجرا را بررسی کنید.
* به یک گروه بپیوندید و با دوستان دوید.
* شرکت در رتبه بندی و کشف کنید که کدام یک از دوستان شما بیشترین کیلومتر را طی کرده است.
* با تبدیل آنها به فیلم های سه بعدی ، تمام فعالیت های ورزشی خود را دوباره زنده کنید برنامه remive.
* فعالیت Adidas را مستقیماً از مچ دست خود راه اندازی کنید. آدیداس در حال اجرا کاملاً است بهینه شده برای Android Wear 2.0, یکپارچه با Garmin Connect (Garmin Forerunner ، Fenix ​​، پیشخوان دوچرخه Vivo یا Edge با قابلیت GPS), جریان قطبی, Google Fit وت اتصال پوشیدنی Runtastic.

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

2. Fizzup – مربیگری ورزشی ، تغذیه و مراقبه

fizzup استفاده از ورزشکارانی است که می خواهند ورزش کنند ، فرم را پیدا کنند ، بدون زنجیرهای حرکات یا تمرینات بیش از حد پیچیده که به تجهیزات نیاز دارند. می توانید شکل را با سرعت خود و از خانه پیدا کنید.

این برنامه را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد. این برنامه همچنین برای تعمیق سایر سؤالات در مورد سلامت و آموزش و همچنین برنامه های تغذیه ای ، برنامه های حق بیمه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک آموزش یوگا را شروع کنید و به لطف مراقبه های هدایت شده ما دوباره با خود ارتباط برقرار کنید. ?

اگر نمی خواهید عضله بگیرید و یک ورزشکار هستید که برنامه شلوغی دارد ، Fizzup راه حل برای شماست. برنامه برنامه تمرینی Propoun که فقط 20 دقیقه در روز ، طی یک دوره 6 هفته طول می کشد ، به لطف آموزش در خانه ، شکل پیدا کنید. ?‘

و بعد از? شما به طور معمول یک عادت روزانه را تنظیم کرده اید و خوشحال خواهید شد که 20 دقیقه در روز پس از آموزش ما می گذرانید. به همین ترتیب ، شما دوست خواهید داشت که خود را در جلسات مراقبه هدایت شده ما غوطه ور کنید ، آرامش و آرامش درونی و همچنین تمرینات یوگا ما را پیدا کنید تا تعادل درونی خود را پیدا کنید و وضعیت خود را بهبود بخشید.

مربیگری برنامه خود را با fizzup پیدا کنید

– بیش از 1000 تمرین ویدیویی.
– بیش از 200 برنامه ورزشی اصلی.
– یک برنامه آموزشی در هفته.
– آموزش متنوع برای هدف قرار دادن مناطق مختلف بدن.
– منوهای روزانه با بیش از 250 دستور العمل ویدیویی.
– جلسات مراقبه و یوگا برای روحیه سالم و استراحت.

87 ٪ از کاربران در کمتر از 6 هفته با Fizzup نتایج قابل اندازه گیری کسب می کنند. بیش از 6 میلیون کاربر قبلاً توسط مربیگری Fizzup پیروز شده اند! ? ?

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

3. باشگاه آموزش نایک ، برنامه جدید ورزشی نایک

تأمین کننده نایک برنامه های خود را اختصاص داده است که به Sport اختصاص داده شده است. پس از اجرای نایک ، در نظر گرفته شده برای دوندگان ، شرکت آمریکایی با تهیه برنامه به هدف تناسب اندام برخورد کرد باشگاه آموزش نایک.

این برنامه برنامه های کاربران خود را با بیش از 100 جلسه آموزشی خاص و مشاوره شخصی ارائه می دهد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید فیلم های آموزشی را تماشا کنید. به طور خلاصه ، نایک شرط بندی کرده است که مخاطب پتانسیل بالایی برای ایجاد انگیزه در افرادی دارد که می خواهند ورزش کنند.

آموزش نایک-ورزش-کاربردی

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

4. سامسونگ-سلامت ، برنامه ورزشی سامسونگ

سلامتی سامسونگ مجموعه ای از ویژگی ها را برای کمک به کاربران خود در شکل و سالم بودن ارائه می دهد. در واقع ، برنامه ها فعالیت ها و عادات روزانه را برای یک رژیم غذایی متعادل و یک سبک زندگی سالم ثبت و تجزیه و تحلیل می کند.

خواه در حال پیاده روی ، مسابقه ، دوچرخه سواری یا ورزش های داخلی یا فضای باز باشد ، می توان تعداد زیادی تمرین را اضافه و دنبال کرد. بلکه فعالیت های بدنی در یک مرحله با استفاده از دستگاه های مختلف نظارت یکپارچه

برنامه های Play-Google

5. کاردیو: ریتم قلب

برنامه Cardiio به شما امکان می دهد به لطف فشار ساده روی دوربین خود یا با تجزیه و تحلیل تغییرات رنگ در صورت ، ضربان قلب خود را به راحتی اندازه گیری کنید. ابزاری عملی که به شما امکان می دهد تکامل وضعیت جسمی خود را نسبت به فعالیت های ورزشی خود دنبال کنید.

در به روزرسانی جدید خود ، برنامه همچنین یک سری تمرینات را به شما ارائه می دهد که در 7 دقیقه انجام می شود.

فروشگاه اپل

6. 30 روز چالش تناسب اندام ، برای نتایج سریع

30 روز چالش تناسب اندام, اینها تمریناتی است که در خانه انجام می شود ، برای همه و در هر زمان مناسب است. طراحی شده توسط یک مربی تناسب اندام حرفه ای ، چالش تناسب اندام 30 روزه به بهبود شکل جسمی و سلامت به روشی علمی کمک می کند

همانطور که می روید ، چالش تناسب اندام 30 روزه گام به گام شدت می یابد ، بنابراین باعث می شود که انگیزه و آموزش روزانه را حفظ کنید ، به طوری که تناسب اندام 30 روز امکان تناسب اندام و کاهش وزن را به روش مؤثر فراهم می کند.

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

7. 8fit – تناسب اندام و تغذیه

با 8, شما امکان داشتن مربی تناسب اندام شخصی و مشاوره تغذیه را مستقیماً از طریق تلفن خود خواهید داشت. بنابراین ، شما از برنامه های آموزش سریع و دستور العمل های سالم ساخته شده بهره مند می شوید.

میلیون ها کاربر برنامه 8FIT را بارگیری کرده و یک سبک زندگی سالم ، شاد و ماندگار اتخاذ کرده و نتایج را مشاهده می کنند. خواه بخواهید وزن خود را کاهش دهید ، دوباره شکل بگیرید یا توده عضلانی بدست آورید ، به آنها بپیوندید !

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

8. با یوگا Pokcet ، یوگا در خانه !

با یوگا جیب موقعیت نیلوفر آبی و همراهان آن در جیب شما هستند. فرش خود را نصب کرده و تلفن همراه خود را در مقابل خود قرار دهید ، برنامه یوگا جیبی شما را در تمام جلسات راهنمایی می کند.

شما بین 27 جلسه مختلف از مدت زمان و مشکلات مختلف انتخاب خواهید کرد. هر موقعیت شامل توضیحات مفصلی است. فقط نزولی ، برنامه به زبان انگلیسی است و از 3 یورو پرداخت می شود.

یوگا-تناسب

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

9. هفت دقیقه تمرین

اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، معده صاف داشته باشید یا حتی بدن رویایی را نیز بدست آورید 7 دقیقه تمرین برای شما ساخته شده است. این به شما در تقویت ABS کمک می کند ، همچنین با فیلم هایی در مورد نحوه انجام هر تمرین.

محبوب ترین آموزش 7 دقیقه ای در آنجاست ! آموزش مناسب ترین افراد عادی مثل شما و من می توانم آنها را در همه جا انجام دهم ، فقط 7 دقیقه طول می کشد.

7 دقیقه تمرین

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

10. سوئیچ مربی شخصی

کاردیو ، استحکام ، یوگا یا کشش ، برنامه تاب خوردن بسیار کامل است. بخشی از بدن خود را که می خواهید کار کنید ، نوع آموزش مورد نظر خود و خارج از خانه را انتخاب کنید ! این برنامه بیش از 300 جلسه تمرینی مختلف را به شما ارائه می دهد ، با یک مربی مجازی که تمرینات را به شما نشان می دهد تا خطر آسیب رساندن به خود را انجام ندهید و مهمتر از همه جلسات بهینه سازی. اما مزیت اصلی Sworkit این است که برای همه ، مبتدی ، متوسط ​​یا پیشرفته در دسترس است. همه حساب او را پیدا می کنند !

فروشگاه اپل برنامه های Play-Google

برای از دست دادن چیزی از نکات بعدی موبایل ما ، در ارتباط با اخبار Welcome باشید !

شبکه های اجتماعی ما را پیدا کنید !