Jeep Avenger Electric: تعجب ناخوشایند ، قیمت ها در حال افزایش است (و به شدت) ، Jeep Avenger Avenger: شرط موفقیت آمیز ، به جز قیمت – numerama

تست جیپ Avenger Electric: شرط موفقیت آمیز ، به جز قیمت

وقتی زمان رسیدن به جاده فرا رسید ، این انتقام جویان کوچک بسیار خوب عمل می کند. SUV مانند به تدریج تمام عموزاده های آن ، مجهز به حرکتی الکتریکی جدید این گروه است. این موتور 115 کیلو وات (156 اسب بخار) است که حداکثر 260 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. این وسیله نقلیه ای نیست که به طور خاص پویا باشد. اجراهای او کاملاً به اندازه او می چسبد: نه خیلی زیاد و نه خیلی کم.

Jeep Avenger Electric: شگفتی های ناخوشایند ، قیمت ها در حال افزایش است (و به شدت)

Avenger ، اولین مدل برقی ، در حال دستیابی به امتیازات است. و قبل از رسیدن حتی به جاده ها ، این SUV کوچک شهری موفقیت آمیز است. جیپ قبلاً بیش از 20 ثبت کرده است.000 سفارش در اروپا. اما اگر منتظر بودید قبل از تصمیم گیری او را در یک نمایشگاه ببینید ، ممکن است تعجب بدی داشته باشید.

با مراجعه به تنظیم کنندگان به عنوان بخشی از موجودی تبلیغات ما در مدل های الکتریکی ، ما دیدیم که قیمت های Avenger قبلاً در مقایسه با قیمت های پرتاب اصلاح شده است ، که هنوز هم در اوایل آوریل ارتباط برقرار شده اند. و جیپ دست سنگین داشت.

نسخه اصلی “Avenger” دیگر 36 نیست.500 یورو ، اما اکنون در 39 اعلام شده است.000 یورو ! هاپ ، 2.500 یورو علاوه بر ناگهان ، به سختی وسیله نقلیه راه اندازی شد ! با این افزایش ، Avenger تا حد زیادی مزیت قیمت پایه خود را از دست می دهد ، حتی اگر کمی ارزان تر از سایر SUV های برقی شهری در Stellantis باشد ، به خصوص که مستقیماً با استقلال جدید 400 کیلومتر راه اندازی می شود.

برای نسخه های طول و ارتفاع ، 2 است.000 € بیشتر. که قیمت 40 را می دهد.000 و 42.000 یورو. اجلاس بالا 1 طول کشیده است.000 € ، که اکنون 43 است.500 € !

بدیهی است که شما باید سریع تصمیم می گرفتید. علاوه بر این ، سری ویژه شروع ، با تجهیزات مشابه Summit ، 39 بود.500 € !

قیمت های قدیمی و جدید

قیمت شروع قیمت جدید در ماه مه 2023
انتقام 36.500 € 39.000 یورو
طول جغرافیایی 38.000 یورو 40.000 یورو
ارتفاع 40.000 یورو 42.000 یورو
اجلاس – همایش 42.500 € 43.500 €

تجهیزات و تجهیزات استاندارد اصلی

  • انتقام : چراغهای جلو LED ، هشدار خط با خط با تصحیح ، تشخیص خواب آلودگی ، تشخیص پانل ، سنسور باران و روشنایی ، تهویه خودکار هوا ، صفحه لمسی 10.25 اینچی ، ابزار دقیق دیجیتال 7 اینچی ، پمپ حرارتی ، سه فاز روی شارژر 11 کیلو وات.
  • طول جغرافیایی : Avenger + Rims 16 -inch ، رادارهای معکوس ، یکپارچهسازی با سیستمعامل منزجر کننده.
  • ارتفاع : طول جغرافیایی + رینگ های 17 اینچی ، ابزار دقیق دیجیتال 10.25 اینچی ، عملکرد بدون دست درب برقی ، کنترل کروز تطبیقی ​​، شروع/راه اندازی بدون دست
  • اجلاس – همایش : ارتفاع + رینگ های 18 اینچی ، شبح دو رنگ ، رادارهای پارکینگ 360 درجه ، دوربین معکوس 180 درجه ، رانندگی نیمه خودمختار ، شارژر القایی ، روشنایی اتاق چند رنگ ، صندلی گرمایش جلو.

تست جیپ Avenger Electric: شرط موفقیت آمیز ، به جز قیمت

Jeep Avenger // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

برای اولین بار خودرو برقی 100 ٪ خود ، جیپ بر روی یک مدل جدید در محدوده شرط بندی می کند. این ریسک گرفتن به طور کلی موفقیت آمیز است. اما حتی اگر به سبک مدل سقوط کنیم ، باید از چند ترمز ، از طرف قیمت و کارآیی فراتر برویم.

در ژانویه سال 2023 ، جیپ برای اولین بار در تاریخ خود قیمت اروپایی “ماشین سال” را برای اولین وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ خود دریافت کرد. این یک مقدمه خوب برای جیپ انتقامجو در وسط استراتژی برق سازی دامنه است. همچنین این یک کانون توجه خوشایند برای راه اندازی مدلی است که باید بخش خوبی از فروش این برند در اروپا را تضمین کند.

در پشت سبک بسیار جیپ او ، برند این برند واقعا حفظ شده است ? یا این بیش از سکوی است که توسط گروه Stellantis ایجاد شده است ? از طریق این مقاله ، ما به طور مشخص به شما می گوییم آنچه در مورد آن فکر کرده ایم.

این جیپ کودک سبک دارد !

شکی نیست که در نگاه اول ، مدل جدید در محدوده جیپ عالی است. او مانند یک قطب نما جیپ کوچک به نظر می رسد ، اما به خوبی در لحن با زمانها ریشه دارد. در هنگام پرواز اولین عکس های مدل ، و بدون داشتن نام نهایی آن در آن زمان ، این مدل به طور خودجوش “جیپ کودک” توسط کل مطبوعات نامگذاری شد. مشبک روح شبکه 7 -slit را از مارک تجاری می گیرد. محافظت از بدن: سپر ، چرخ و محافظت از درب ، همچنین این سمت 4 4 را برای سازنده تقویت کنید.

Jeep Avenger و 4.08 M // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

در اولین کشف مدل در جام جهانی پاریس ، تصور اینکه فقط 4.08 متر طول داشت دشوار بود. این کوچکتر از جیپ رنژاد (4.26 متر) است ، اما همچنین از پسر عموی DS3 (4.12 متر) آن ، Opel Mokka-E (4.15 M) و Peugeot E-2008 (4.30 M)) کوتاهتر است. Avenger به همان طول ، همان طول Peugeot E-208 ، اما با ظاهر یک SUV Adpector نسبتاً خوب. طراحان جیپ به یک تمرین خوب Trompe-l’oeil دست یافته اند.

این اولین مدل از برند است که به یک بستر مشترک (E-CMP) که توسط پژو ، سیتروئن و DS ساخته شده است ، تکیه می کند. به جز این که هیچ عنصری از طراحی خارجی امکان شناسایی آن به این صورت را فراهم نمی آورد. ما حتی امضای جیپ را می یابیم ، که شامل ادغام چندین چشمک در برند پنهان شده در جزئیات بدنه است. از طرف دیگر ، در داخل ، ادراک کمی متفاوت است.

Jeep Avenger // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

یک فضای داخلی اساسی اما عملی

اگر طرفدار پلاستیک های سخت نیستید ، Jeep Avenger احتمالاً برای شما نیست. ما در Avenger روح فضای داخلی ماجراجویانه ترین ماشین آلات جیپ ، Wrangler را می یابیم. فضای داخلی که از سلیقه بودن نمی ترسد و بنابراین تمیز کردن آن آسان است. بنابراین مواد در سمت قوی بازی می کنند ، بیش از روح پیله مدل های دیگر.

فضای داخلی Jeep Avenger // منبع: جیپ

در زیر داشبورد کوتاه ، یک ذخیره سازی شبیه به اوج ، که به خوبی کمک می کند. ذخیره سازی مرکزی ، با بسته شدن پوشش iPad ، کاملاً باهوش است ، شارژر القاء وسایل نقلیه مجهز به آن را پنهان می کند. علی رغم اندازه کوچک ، Avenger ذخیره سازی عملی کوچک را ضرب می کند ، اما واقعاً جنبه مثبتی از مدل است.

جیپ تصمیم گرفت اکثر دکمه های فیزیکی را برای سفارشات اصلی خود نگه دارد. یک رویکرد خوب که برای افرادی که از همه لمس کردن که در اتومبیل های بیشتر و بیشتر تحمیل شده اند ، جذاب نخواهد بود. در میان این عناصر فرمان ، قطعاتی را که از پژو گرفته شده است ، مانند انتخاب کننده حالت رانندگی ، بلکه در سایر مدل های گروه پیدا خواهیم کرد. در وسایل نقلیه گروههای بزرگ کلاسیک می شود.

بزرگنمایی داخلی جیپ انتقامجو // منبع: جیپ

این جیپ می تواند به طور رسمی تا 5 مسافر را در خود جای دهد ، اما برای راحتی همه ، فقط 4 بزرگسال است. صندلی های عقب فضای زیادی را ارائه نمی دهند ، اما این برای یک وسیله نقلیه به اندازه یک ماشین شهری تعجب آور نیست. Avenger دارای یک تنه 355 لیتری است و می تواند با صندلی عقب تاشو به 1250 لیتر برسد. نیازی به جستجوی صندوق عقب در زیر پوشش جلوی نیست ، هیچ کدام وجود ندارد ، موتور تمام فضا را می گیرد.

355 -لیتر قفسه سینه Avenger // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

Avenger بالاترین پایان صفحه نمایش 10.25 اینچی را با فرمت بسیار دراز ارائه می دهد. نسل جدیدی از سیستم UConnect را به خود اختصاص می دهد ، که احتمالاً به طور منظم مارک تجاری را از بین می برد. این سیستم Android Auto و Apple CarPlay را می پذیرد. فناوری تعبیه شده به طور کلی صحیح است ، اما در صنعت خودرو متحول نخواهد شد.

دو عنصر در داخل Avenger به ویژه توجه ما را به خود جلب کرده است: راحتی و نگهداری صندلی های جلو ، و صدای اصلی شاخص ها. این جزئیات دوم می تواند لبخند بزند ، اما Tick-Tac چشمک زن تست ما را روشن کرد (تصور کنید یک خط باتری ناشنوا یک قطعه از تکنو اذیت شده ، و شما آنجا هستید).

رفتار جاده ای: دانش آموز خوب

وقتی زمان رسیدن به جاده فرا رسید ، این انتقام جویان کوچک بسیار خوب عمل می کند. SUV مانند به تدریج تمام عموزاده های آن ، مجهز به حرکتی الکتریکی جدید این گروه است. این موتور 115 کیلو وات (156 اسب بخار) است که حداکثر 260 نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. این وسیله نقلیه ای نیست که به طور خاص پویا باشد. اجراهای او کاملاً به اندازه او می چسبد: نه خیلی زیاد و نه خیلی کم.

Jeep Avenger // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

فرمان کاملاً دلپذیر و به اندازه کافی دقیق است. وقتی رولیس را به انتقام جویانه در قسمتهای خود فشار می دهید ، رولیس احساس می شود. هنگامی که راننده ظاهری خنک تر را به تصویب می رساند ، ماشین بسیار خوب نگهداری و پایدار است. ما دانش پژو کمی در این موضوع پیدا می کنیم. یکی دیگر از عناصر مثبت ، قطر سرقت آن ، نسبتاً کوتاه با 10.5 متر ، برای تسهیل مانورها و نیم تور تور است.

راحتی نیز توسط Avenger بسیار متعادل است. در هر صورت نرم تر از تنظیمات پژو است ، در کل کمی محکم. کندتر ، خیلی شکننده نیست ، بدون اینکه بیش از حد مورد توجه قرار گیرد عبور می کند. حتی از مسیر ضرب و شتم ، این SUV جیپ کوچک در سمت راحتی تعجب آور است.

Jeep Avenger // منبع: Raphaelle Baut برای Numerama

راحتی صدا خیلی خوب نیست. هنوز هم از نظر صداهای نورد کاملاً پر سر و صدا است ، حتی اگر پوشش خیلی تخریب نشود. ما همچنین چند صدای هوا را می شنویم ، اما سبک و سر و صدای مبلمان. این برای این نوع وسیله نقلیه فاجعه بار نیست ، اما به وضوح در این مورد نیست که Avenger از آن استفاده کند.

برخی از آنها از ظرفیت های “خارج از جاده” قدردانی می کنند

حتی اگر ما باید منتظر نسخه 4 چرخ محرک ، برنامه ریزی شده برای پایان سال باشیم ، برای مقابله با این موضوع ، این نسخه کشش در حال حاضر با افتخار انجام می شود. برای گرفتن عکس ، و از آنجا که GPS ما را مسخره کرده است ، آزمایش Avenger باعث شد ما مسیرهای سنگی زیادی را طی کنیم. با وجود روکش های خوب شکل شده با دامنه های گاهی اوقات قابل توجه ، Avenger بی سر و صدا منتقل می شود.

عبور پونت در جیپ انتقامجو // منبع: رافائل Baut برای numerama

حالت های رانندگی برای ماسه ، گل و برف ممکن است حکایات به نظر برسد ، اما آنها مهارت های حرکتی کمی بیشتری در این شرایط به همراه دارند. Avenger حتی یک کمک نزول دارد. این یک جیپ کوچک واقعی است ، که با این حال بیشتر از کوه ها از پیاده روهای شهرها صعود می کند.

محافظت از پلاستیک در قسمت های پایین مدل ممکن است اضافی به نظر برسد ، اما به هر طریقی ، آنها تمام معنی خود را می گیرند.

استقلال و مصرف: BOF !

در نسل اول پسر عموها (Peugeot E-208 / E-2008 ، DS 3 ، …) ، استقلال و کارآیی در واقع مدل های قوی نبودند. نسل جدید موتور ، همراه با باتری جدید 51 کیلووات ساعت NMC (مفید) ، باید بهتر عمل کند. این در هر صورت وعده این گروه است که حداکثر 400 کیلومتر استقلال WLTP را برای Avenger اعلام می کند. به گفته آنها ، عناصر مختلف در این افزایش استقلال نقش دارند:

  • +5 ٪ برای موتور جدید (M3)
  • +12 ٪ برای باتری جدید (NMC811)
  • +8 ٪ در مورد کار آیرودینامیکی Avenger

در واقعیت ، Avenger و سایر مدل های گروه نه خوب و نه بد ، وقتی به موضوع کارآیی نزدیک می شویم. آنها می توانند مصرف خوبی را در زمینه مورد علاقه خود نشان دهند: شهر ، اما در شرایط دیگر کاملاً در کلم قرار دارند.

تعجب آور نخواهد بود که مصرف متوسط ​​19 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در سفرهای مختلط داشته باشد ، واقعاً برای اکوکوندوییت مطلوب نیست. که برای وسیله نقلیه این الگوی با این نوع موتور خیلی زیاد است. در بزرگراه ، مصرف حتی می تواند از 22 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر فراتر رود. از طرف دیگر ، این مدل همچنین می تواند در شهر بسیار معقول تر باشد و در سفرها برای بهبودی مطلوب تر باشد.

شرایط محاکمه ، دوره خیلی کوتاه ، و مدلهایی که هنوز پاره نشده اند ، واقعاً به شما اجازه نمی دهند نظر روشنی در مورد مصرف Avenger داشته باشید. با 15.7 کیلووات ساعت/100 کیلومتر در پایان دوره ما ، نتیجه نه خوب و نه بد است. اگر ما به رایانه روی تخته اعتماد کنیم ، این تخمین از 385 کیلومتر استقلال را می دهد. این تقریباً همان چیزی است که توسط سازنده اعلام شده است. ما هنوز بالاتر از آنچه در آزمایشات رنو مگان یا کیا نیرویا EV مشاهده کرده ایم ، هستیم ، در حالی که ما در اینجا یک مدل کوچکتر و کمتر قدرتمند داریم.

Jeep Avenger در شارژ // منبع: جیپ

برای شارژ مجدد ، Jeep Avenger به حداکثر توان بار 100 کیلو وات در جریان مستقیم می رسد. برای انجام بار 20 تا 80 ٪ در این شرایط ، تقریباً 24 دقیقه طول می کشد. شارژر روی تخته 11 کیلو وات با جریان متناوب ارائه می دهد.

قیمت و رقابت: در حاشیه خاموش -Topic

اگر اکوسیستم ماشین برقی فقط از مدل های گروه Stellantis ساخته شده باشد ، جیپ انتقام جنجالی با قیمت اول با 36.500 یورو (قبل از پاداش) سازش خوبی خواهد بود. این پایان سطح ورودی آن را ارزان تر از Peugeot E-2008 ، Opel Mokka-E یا DS3 قرار می دهد. علاوه بر این ، برای گوش دادن به رهبران جیپ ، در کنفرانس مطبوعاتی ، Avenger یکنواخت است ” بسیار مقرون به صرفه »». باید گفت که جیپ وعده اجاره طولانی مدت (LLD) را از 199 یورو در ماه بیش از 25 ماه به مدت 20،000 کیلومتر قول می دهد ، منسجم است.

سه رنگ Jeep Avenger // منبع: جیپ

به جز این که ظواهر گمراه کننده هستند ، زیرا نسخه سطح ورودی به خصوص سلب شده است. حتی با رینگ های فولادی 16 اینچی تحویل داده می شود. بنابراین باید فقط تعداد کمی از خریداران را جذب کند ، که ترجیح می دهند پایان های بالاتر بالاتر را تماشا کنند. یک مدل در پایان “اجلاس” بالا ، مانند مدل تست ما ، از 42.500 یورو شروع می شود. قیمتی که هنوز چند گزینه وجود دارد: خورشید + بام سیاه با قیمت 1،250 یورو ، بسته ناوبری با 500 یورو ، اثاثه یا لوازم داخلی چرمی با قیمت 1000 یورو. پس از آن بودجه 45،250 یورو است که باید برای معادل مدل ما انتظار داشته باشد.

به طور مشخص ، با همان قیمت ، مشتری بین یک جیپ انتقامجو و یک پیشرانه مدل تسلا انتخاب می کند. پیشنهاد جیپ ممکن است با فرمت شهری و کوله پشتی 4.08 متر ، یک همدلی سرمایه قوی و جنبه عملی به همراه آورد ، یافتن استدلال ها به نفع مدل جیپ دشوار است. هیچ آقایان ، رهبران جیپ ، Avenger چیزی نیست که یک مدل برقی باشد مقرون به صرفه, در هر صورت نه با این خصوصیات فنی و بیش از حد متوسط. 5000 یورو در این لایحه (قبل از پاداش) طول می کشد تا در بازار وسایل نقلیه الکتریکی جذاب تر شود.

در مواجهه با او ، مدل های کمی بزرگتر و متنوع تر نیز وجود دارد: هیوندای کونا ، کیا نیرو ، رنو مگان E-Tech یا MG4 که می توانند قبل از این مدل توصیه شوند.