Koda New Enyaq IV IV 60- قیمت را کشف کنید | Drivek ، Essay – Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

مقاله – Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

بر خلاف فولکس واگن ، Skoda همان کدهای زیبایی شناسی را در Enyaq برقی به عنوان سایر مدل های حرارتی یا ترکیبی در محدوده خود نگه می دارد.

Skoda Enyaq IV 60

تصاویر ممکن است با محصول نهایی مطابقت نداشته باشد.

** مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای مشخص شده مطابق با روش تست WLTP است که براساس آن وسایل نقلیه جدید از اول سپتامبر 2018 دریافت شده است. این روش WLTP جایگزین چرخه رانندگی اروپا (NEDC) است ، که این روش آزمایشی بود که قبلاً مورد استفاده قرار گرفت. شرایط آزمایش واقع بینانه تر ، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به روش WLTP ، در بسیاری موارد ، بالاتر از مواردی است که طبق روش NEDC اندازه گیری می شود. مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای بسته به شرایط واقعی استفاده و عوامل مختلفی از جمله: تجهیزات خاص ، گزینه ها و انواع لاستیک ها می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر حتماً به نقطه فروش خود نزدیک شوید.

* قیمت های مشخص شده در DriveK.علی رغم کنترل های دقیق و دقیق ما ، از خطاهای احتمالی عاری نیستند. نادرستی های احتمالی ممکن است مربوط به تاریخ و/یا مدت تبلیغات باشد. Drivek متعهد می شود هرگونه اطلاعات گزارش شده را در اسرع وقت به روز کند و نمی تواند مسئولیت هرگونه خطا را بر عهده بگیرد.

خودکار.پ.داشتن. متعهد است که تمام محتوای این وب سایت را به طور مرتب حفظ و به روز کند. با وجود همه چیز ، autoxy s.پ.داشتن. صحت اطلاعات موجود در سایت را تضمین نمی کند ، که می تواند به اشتباه یا با فراموشی منسوخ شود. خودکار.پ.داشتن. نمی توان مسئولیت هرگونه خطا یا شکاف ، یا آسیب مستقیم ، غیرمستقیم ، عواقب یا هر نوع آسیب دیگر مربوط به استفاده از این وب سایت یا توابع موجود در آن را بر عهده گرفت.

برای سفرهای کوتاه ، از پیاده روی یا دوچرخه سواری استفاده کنید #sédéplecemounspolluer

مقاله – Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

Skoda Enyaq ، نسخه چک Enyaq ، نسخه چک از شناسه فولکس واگن است.4 که با آن او سیستم عامل ، موتورها و تجهیزات را به اشتراک می گذارد ، اما با قیمت های قابل دسترسی تر و بدون امتیازات پیشرو ، صرف نظر از این زمینه. برعکس. ما چرخ نسخه میانی آن را با 180 اسب بخار و 58 کیلووات ساعت گرفتیم ، بدون شک جالب ترین در محدوده.

مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

نوشتن

به اختصار

از 41،270 یورو

نسخه میانی با 412 کیلومتر استقلال WLTP

Skoda هرگز تعجب نمی کند. زمان تماس با گروه فولکس واگن ، که نه تنها در دسترس ترین قیمت ها در سیستم عامل های مشترک ، بخش چک نیز سخاوتمندترین حجم تنه و حجم تنه را ارائه می دهد. با این حال ، لازم بود که یک صلیب بر شخصیت زیبایی شناسی ، در مورد پالایش محفظه مسافر ، قدرتمندترین موتورها و تجهیزات خاص ایجاد شود. اما این دوره به پایان رسیده است: همیشه دوست کیف پول شما است و ما جایی را در پشت زانو در پشت لیموزین و یک حجم از سینه ابرنواختر نگه می داریم اما بیشتر جز این نیست. امتیاز بیشتری ندارد. و بهترین مثال این Enyaq در نسخه میانی خود ، 60 است که باید بخش عمده فروش این SUV برقی را تشکیل دهد.

مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

بر خلاف فولکس واگن ، Skoda همان کدهای زیبایی شناسی را در Enyaq برقی به عنوان سایر مدل های حرارتی یا ترکیبی در محدوده خود نگه می دارد.

این بر روی سکوی MEB که او با پسر عموی خود ، شناسه فولکس واگن به اشتراک می گذارد ، ساخته شده است.4 ، اما کاریزمای خاصی را در مواجهه با هوشیاری تقریباً بیش از حد Wolfburgeois نشان می دهد. باید گفت که او با نگه داشتن کدهای اتومبیل های حرارتی به طور کلی و سایر مدل های برند ، همان خطرات را در پیش نگرفته است. همان ظاهری تیز ، همان مشبک گسترده ای که توسط ورودی هوا (حتی اگر کاملاً کاملاً هوایی باشد) ، همان دنده ها روی کاپوت و طرف ، با یک دوز کوچک پرخاشگری اضافی و یک خط سقف در حال غرق شدن تقریباً هوا از چهار ” – درب “نسخه Kodiaq که فقط 5 سانتی متر بیشتر است

مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

داشبورد پوشیده از پارچه ، طراحی براق و کیفیت حیرت انگیز از پایان را ارائه می دهد.

در داخل ، چک نیز لازم نیست که در مقابل آلمانی شرمنده شود ، برعکس ، از آنجا زانو یا سر ، و حجم صندوق عقب 42 لیتر بیشتر ، با 585 لیتر در کل. سرانجام ، گیلاس روی کیک ، با موتورهای یکسان ، نه تنها چند کیلومتر اضافی استقلال را ارائه می دهد بلکه تعرفه هایی را که تقریباً 4000 یورو پایین تر از آن شروع می کنند.

مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

بسیاری از مکان ها برای مسافران عقب و یک سینه که قادر به به راحتی همه چمدان های خود است ، این یک اسکودا است.

اما حداقل شناسه.4 نیازی به وجود این نسخه 60 Skoda نخواهد داشت زیرا در این پیکربندی پیشنهاد نشده است. امروز نسخه میانی Enyaq است که بین 50 از 150 اسب بخار و 52 کیلووات ساعت و 80 با 204 اسب بخار و 77 کیلووات ساعت بازجویی می شود. موتور الکتریکی آن 180 اسب بخار و 310 نانومتر را به چرخ های عقب می فرستد و با یک باتری لیتیوم 58 کیلووات ساعت مفید در کف بین دو محور تغذیه می کند. به اندازه کافی برای 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 8.6 ثانیه ، فقط کمی دهم بیشتر از 80 ، و به طور رسمی در یک حرکت به طور رسمی تا 412 کیلومتر مرور کنید. اختیارات شارژ از 11 کیلو وات ، آنچه که عمدتا در محدوده عمومی یا دیوارهای بزرگ که در سه فاز و 16A کار می کنند ، تا 50 کیلو وات در جریان مستقیم در پایانه های بار سریع که بیشتر در بزرگراه واقع شده است ، یافت می شود. حتی گزینه ای برای پوشیدن آن تا 120 کیلو وات در برابر 525 یورو وجود دارد. لازم است که در ساعت 9:30 در 7.2 کیلو وات یا 6:15 دقیقه بعد از ظهر در 11 کیلو وات صبر کنید تا یک بار کامل ، 55 دقیقه در 50 کیلو وات و 35 دقیقه در 100 کیلو وات بدست آورید تا از 5 تا 80 ٪ برود. ارقام به طور متوسط ​​، بدون بیشتر.

مقاله - Skoda Enyaq IV 60 (2021): بدون پیچیده

قدرت شارژ جریان مداوم 50 کیلووات ساعت است اما می تواند به 120 کیلووات ساعت اختیاری افزایش یابد ، که Enyaq را به طور متوسط ​​و بدون بیشتر در این زمینه قرار می دهد.

در واقع ، هنگامی که ما در Enyaq مستقر می شویم ، زمان مورد علاقه و فلیشیا بسیار دور به نظر می رسد. ما با یک ابزار دیجیتالی کوچک 5.3 اینچ در پشت فرمان و با یک صفحه نمایش 13 اینچی بسیار بزرگ با یک سیستم چندرسانه ای با رنگ های درخشان و انیمیشن های دلپذیر مورد استقبال قرار می گیریم ، اما این یک نقص همه اتومبیل های گروهی است. ارگونومی متوسط. داشبورد یک طراحی براق را ارائه می دهد ، با پارچه سبک پوشیده شده است و احساس قرار گرفتن در پیله را تقویت می کند و دارای ذخیره سازی زیادی است. صندلی ها راحت هستند اما با پشتیبانی جانبی مؤثر.