نحوه بارگیری پادکست ، بارگیری معتاد پادکست – Loisirs – Les Numériques

معتاد

Contents

شما هم می خواهید تمام جملات خود را با “دیروز من به یک پادکست فوق العاده گوش کردم” شروع کنید ، اما اکنون ، گوش دادن به پادکست های شما کمی مانع است. وحشت نکنید ، در اینجا راهنمای نهایی برای یافتن خود در آنجا و هرگز یک قسمت از نمایش مورد علاقه خود را از دست ندهید.

نحوه گوش دادن به پادکست ?

در این صفحه ، تمام پاسخ های سؤالات خود را در مورد پادکست ها پیدا خواهید کرد. چگونه به آنها گوش کنیم ? آنها را ضبط کنید ? آنها را بارگیری کنید ?

نحوه بارگیری پادکست ?

برای بارگیری پادکست در تلفن یا رایانه لوحی خود ، لازم است برنامه ای به نام “Podcatcher” نصب کنید. این نوع برنامه انتخاب گسترده ای از پادکست ها را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد آنها را در دستگاه تلفن همراه بارگیری کنید.

در دستگاه های اخیر iOS ، برنامه پادکست ها از قبل نصب شده است و به شما امکان می دهد پادکست ها را گوش دهید و بارگیری کنید. برای مدل های قدیمی تر ، امکان بارگیری پادکست ها در فروشگاه اپل یا بارگیری یک برنامه مشابه مانند Overcast امکان پذیر است.

در دستگاه های Android برنامه های رایگان یا برنامه های پرداخت شده وجود دارد. برای کسانی که مایل به انتخاب یک برنامه رایگان هستند ، می توانید در Google Play The Radio معتاد یا برنامه های پادکست بارگیری کنید. اگر با این وجود می خواهید یک برنامه پرداخت شده را انتخاب کنید ، بازیگران جیب جایگزین خوبی هستند.

پس از بارگیری Podcatcher ، باید مطمئن شوید که تلفن شما اجازه بارگیری را می دهد. اگر اینگونه نباشد ، برای اصلاح محدودیت های برنامه باید به تنظیمات تلفن بروید. هنگامی که در برنامه هستید ، این امکان را دارید که به دنبال نام دقیق پادکست مورد نظر برای بارگیری یا کشف مطالب جدید باشید. در واقع ، در صفحه اصلی اکثر پادکسترها ، شما مجموعه ای از آخرین محتوا و “تاپ ها” را دارید که می تواند انتخاب شما را راهنمایی کند.

بیشتر پادکسترها این امکان را به شما می دهند که به طور خودکار تمام پادکست هایی را که در آن مشترک شده اید بارگیری کنید و یا قسمت هایی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید. برای انجام این کار ، به سادگی دکمه “بارگیری” را در صفحه پادکست خود پیدا کنید. به عنوان مثال می تواند یک فلش در کنار نام پادکست باشد. پس از بارگیری پادکست ، می توانید آن را در برنامه پیدا کنید که موسیقی خود را در دستگاه تلفن همراه خود بیاورید. به هر حال ، از مشترک شدن در پادکست هایی که بارگیری می کنید دریغ نکنید تا از آخرین قسمت ها آگاه باشید و از پادکسترهای مورد علاقه خود پشتیبانی کنید !

خوب است بدانید: امروز ، بسیاری از میزبان پادکست مانند Ausha یا Acast به شما امکان می دهند قسمت ها را در رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی بارگیری کنید. این عملکرد توسط این علامت نشان داده شده است:

نحوه ذخیره پادکست ?

پادکست یک فایل صوتی از قبل ثبت شده است که از سایت های اینترنتی یا پادکست پخش می شود ، که اغلب برای انتشار اخبار و اطلاعات با یک فید RSS استفاده می شود. می توانید پادکست را به رایانه خود بارگیری کرده و آن را به دستگاه تلفن همراه منتقل کنید. اگر به اسکان سری یا برنامه های خود علاقه دارید ، روش های مختلفی برای ضبط پادکست وجود دارد. روش ارائه شده در این مقاله ساده است: شما فقط به یک میکروفون USB متصل به رایانه و نرم افزار نصب صوتی خود (مانند جسارت) نصب شده و باز می شوید. اطمینان حاصل کنید که میکروفون شما به هم وصل شده و روشن شده است و نرم افزار شما صدا را از میکروفون شما ذخیره می کند.

اکنون فقط روی دکمه ذخیره در رابط نرم افزاری خود کلیک کنید و شروع به صحبت کنید ! حتی اگر برخی از خطاها را مرتکب یا مکث کنید ، لازم نیست ضبط یا مکث کنید ، زیرا می توانید بعداً با استفاده از همان نرم افزار آن را اصلاح کنید.برای ضبط اولین قسمت خود با استفاده از GarageBand ، در اینجا یک فیلم کوچک بسیار مفید وجود دارد که روند پیگیری شما را توضیح می دهد. پس از اتمام ضبط ، باید پرونده را صادر کنید. بهترین قالب برای پرونده های پادکست شما فرمت MP3 است. این فایلهای صوتی با کیفیت خوب و نه بزرگ را ارائه می دهد ، که در اکثر دستگاه ها قابل خواندن است. هنگام صادر کردن پرونده های خود ، باید کمی سرعت (Bitrate به زبان انگلیسی) را انتخاب کنید. با انتخاب سرعت بیت ثابت و نه سرعت بیت متغیر (VBR به زبان انگلیسی) ، پرونده های خود را ذخیره کنید. سرعت بیت 128 کیلوبایت در ثانیه کاملاً مناسب است ، زیرا به شما امکان می دهد کیفیت ضبط خوبی را بدست آورید و اندازه پرونده کاهش یافته را حفظ کنید. برای فرکانس نمونه گیری (نمونه طحال به زبان انگلیسی) ، من 44.1 مگاهرتز را توصیه می کنم ، که مطابق با کیفیت CD است.

ابزارهایی برای ذخیره پادکست های آنلاین

از چه ابزاری برای ضبط قسمت های خود از راه دور استفاده کنید ?
�� Zencaster
�� Ringr
�� Squadcast
�� بزرگنمایی

نحوه ایجاد پادکست ?

در اینجا 8 مرحله عملی برای ایجاد پادکست آورده شده است:

من/ موضوعی را برای پادکست خود انتخاب کنید

اولین قدم برای ایجاد پادکست باید انتخاب موضوعی است که در پادکست نزدیک می شوید. حتی اگر با چندین موضوع آشنا هستید ، توصیه می شود روی یکی از آنها تمرکز کنید. این موضوع سپس برای ارائه محتوایی که ارزش افزوده واقعی را برای عموم به ارمغان می آورد ، تقسیم می شود. انتخاب چندین موضوع که در یک پادکست منفرد مورد بررسی قرار می گیرند ممکن است گیج به نظر برسد و شنوندگان شما را ترساند. در این حالت ، بهتر است چندین پادکست ایجاد کرده و آنها را بر اساس دسته بندی جدا کنید.

II/ شرکت کنندگان پادکست را تعریف کنید

برای اینکه پادکست خود را پویاتر کنید ، می توانید افراد دیگر را برای مشارکت دعوت کنید. شما می توانید از مشاوران ، محققان یا سایر متخصصان در این موضوع دعوت کنید تا دانش خود را با شنوندگان به اشتراک بگذارند. در این حالت ، می توانید چندین نوع پادکست ایجاد کنید. آنها می توانند قالب یک مصاحبه ، یک بحث یا به سادگی didactic را بگیرند تا مهمان دوره ای را در مورد موضوع انتخاب کند.

iii/ برنامه ای را که باید تحت درمان قرار گیرد برنامه ریزی کنید

قبل از شروع صرفه جویی در پادکست ، توصیه می کنیم یک اسکریپت ساده را برای آنچه به آن نزدیک می شوید بنویسید. عصبی بودن ، احساسات یا فراموشی ساده می تواند کیفیت محتوای شما را به خطر بیاندازد ! متن شما باید حاوی موضوعات اصلی باشد. همچنین می تواند حاوی برخی از یادداشت ها با داده های آماری باشد که به خاطر سپردن یا اطلاعاتی که فراموش نمی شوند دشوار است. ما به عنوان مثال از نام کتاب ها ، نویسندگان یا نقل قول ها فکر می کنیم.

IV/ خود را به صورت صوتی آماده کنید

ما به شما یادآوری می کنیم که پادکست یک فایل صوتی دیجیتالی است و کاربران باید به وضوح آنچه گفته می شود را بشنوند و درک کنند.شما یا میهمان خود باید یک نقاشی خوب داشته باشید و لحن صدا را تسلط دهید تا نه خیلی زیاد باشد و نه خیلی کم. برای تضمین کیفیت تجهیزات ، حتی می توانید قبل از صرفه جویی در پادکست برخی از تمرینات صوتی را انجام دهید. چندین مثال و مشاوره در اینترنت در دسترس است.روش خوب دیگر آموزش قبل از ثبت پادکست است. با استفاده از اسکریپت خود ، خود را آموزش دهید تا هر آنچه را که می خواهید بگویید تا هنگام صرفه جویی ، با سهولت ، بیمه و اعتماد به نفس صحبت کنید. شما حتی می توانید یک صدای کوتاه را برای گوش دادن و تصحیح آنچه فکر می کنید لازم است ذخیره کنید.

V/ سفارش تجهیزات را برای ضبط سفارش دهید

ایجاد پادکست به تجهیزات کمی و بنابراین سرمایه گذاری های مالی کمی نیاز دارد. یکی از تنها ابزارهای لازم میکروفون خوب است. این اجازه می دهد تا صوتی به درستی ضبط شود و در نتیجه پیام با کیفیت خوبی را به شنوندگان منتقل می کند. در بازار ، انواع مختلفی از میکروفن وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی ها و ارزش های مختلف هستند. اگر نمی توانید بودجه ای برای پادکست خود اهدا کنید ، راه حل های رایگان وجود دارد. همچنین می توان از میکروفون داخلی رایانه یا میکروفون تلفن هوشمند خود استفاده کرد. گفته می شود ، این بهترین راه حل نیست زیرا کیفیت قسمتهای شما می تواند رنج ببرد. علاوه بر نگرانی در مورد میکروفونی که انتخاب می کنید ، توجه به محل ضبط مهم است.

محیط باید آرام باشد ، بدون سر و صدای بیرونی یا تداخل دیگر. از مکان های باز که بسیار پر سر و صدا هستند خودداری کنید. زیرا بسته به شدت نویز ، بدون آسیب رساندن به انتشار شما امکان پذیر نخواهد بود. می توانید پادکست خود را ایجاد کرده و آن را در خانه یا در محل خود ذخیره کنید به عنوان مثال یک اتاق جلسه. اگر در خانه هستید ، حتماً به اطرافیان خود اطلاع دهید و اتاقی را تا حد امکان از خیابان انتخاب کنید. قبل از صرفه جویی در پادکست ، حتماً همه چیز مورد نیاز خود را داشته باشید تا در هنگام ضبط مجبور به استراحت زیاد نباشید. این امر انتشار پادکست شما را تضمین می کند و میزان کارهایی را که برای نسخه های بعدی انجام می شود ، کاهش می دهد.

vi/ پادکست خود را تغییر دهید: مونتاژ

پس از ضبط پادکست ، باید تنظیم شود ، به طوری که به حرفه ای ترین راه ممکن به عموم برسد. حتی اگر محیط آرام باشد ، مکرر است که برخی از صداهای ناخواسته در ضبط ظاهر می شوند یا صدا نامنظم است. در این مرحله ، این جزئیات باید به گونه ای اصلاح شود که تمام صدا قابل درک باشد. کسی که به پادکست شما گوش می دهد نباید مجبور شود از بالا برود یا صدا را پایین بیاورد تا بتواند همبستگی های مختلف را بشنود. به همین دلیل آگاهی از ارتفاع صداها و تعادل آنها بسیار مهم است.

توصیه ما: از مونتاژ استفاده کنید تا قطعات غیر ضروری را کاهش دهید. این یک سوال برای عقب نشینی طولانی است و لحظاتی که شما (یا میزبان نمایش) توانستید در مورد اطلاعات اشتباه کنید. در این نسخه ، همچنین می توانید موسیقی متن ، تراشه یا کاما صدا را درج کنید. برای ایجاد زمینه ای برای شنونده ، موسیقی مربوط به موضوع مورد نظر را انتخاب کنید. از جلوه های صوتی برای سیال تر شدن پادکست و خسته کننده تر استفاده می شود. از طرف دیگر ، به روشی اغراق آمیز ، آنها می توانند اثر کاملاً متضاد داشته باشند. نرم افزار ویرایش صوتی مختلفی وجود دارد. بهترین شناخته شده جسارت است. استفاده از این نرم افزار آسان است. به زودی شما را آشنا می کنید و پادکست ایجاد می کنید.

vii/ پادکست خود را منتشر کنید

پس از انتشار ، پادکست شما آماده انتشار است. فقط سیستم عامل ایده آل را انتخاب کنید.برای انتشار پادکست ، ابتدا باید یک مرحله مهم را دنبال کنید. شما ابتدا باید پادکست خود را در وب میزبانی کنید تا بصورت آنلاین باشد. در مرحله دوم ، لازم است پادکست خود را بر روی سیستم عامل ها ارجاع دهید تا آن را در نگاه همه قابل مشاهده کند. سیستم عامل های خاصی برای اسکان پادکست وجود دارد. برخی نسخه های رایگان برای متخصصان و شنوندگان ارائه می دهند.در اینجا نمونه هایی از میزبان پادکست ها وجود دارد: پادکستیک ، Ausha ، Simplecast و بسیاری دیگر.

viii/ پادکست خود را توزیع کنید

پس از ایجاد پادکست و میزبان آن ، باید پخش شود. بسیاری از سیستم عامل های انتشار پادکست وجود دارد: پادکست های اپل ، پادکست های گوگل ، Spotify ، Deezer ، Majulan ، Overcast و غیره.

شما باید سیستم عامل هایی را که بیشترین مشورت مخاطبان خود را در نظر گرفته اید ، در نظر بگیرید تا برنامه شما به مخاطبان مورد نظر برسد.اما همچنین می توانید پادکست خود را در همه سیستم عامل ها پخش کنید. مطمئن باشید ، لازم نیست با ضبط آن بر روی یک سکو به طور همزمان پادکست خود را پخش کنید.انجام آن به سادگی امکان پذیر است. سیستم عامل های میزبانی پادکست به طور کلی با انتشار پادکست خود در سیستم عامل های مختلف پخش سروکار دارند.سرانجام برای به اشتراک گذاشتن پادکست خود پس از آنلاین ، می توانید از شبکه های اجتماعی ، وبلاگ یا کانال YouTube خود استفاده کنید.

پیام های جذاب را نمایش دهید ، مزایایی را که کاربران با گوش دادن به پادکست شما نشان می دهند نشان می دهد. پخش ضایعات محتوا همچنین می تواند شنونده را کنجکاو کند که در طول سفر به پادکست گوش کند.شما اکنون می دانید که چگونه پادکست ایجاد کنید. شما فقط باید شروع کنید !

پادکست ، چگونه کار می کند ?

پس از انتشار ، قسمت پادکست شما آماده منتشر شده است. فقط یک سیستم عامل ایده آل را برای میزبانی آن انتخاب کنید.

برای انتشار پادکست ، ابتدا باید یک مرحله مهم را دنبال کنید. شما ابتدا باید پادکست خود را در وب میزبانی کنید تا بصورت آنلاین باشد. در مرحله دوم ، لازم است پادکست خود را بر روی سیستم عامل ها ارجاع دهید تا آن را در نگاه همه قابل مشاهده کند. سیستم عامل های خاصی برای اسکان پادکست وجود دارد. برخی نسخه های رایگان برای متخصصان و شنوندگان ارائه می دهند.در اینجا نمونه هایی از میزبان پادکست ها وجود دارد: پادکستیک ، Ausha ، Simplecast و بسیاری دیگر.

اصل پادکست

بر خلاف حالت های توزیع سنتی که یک دیفیوزر یک جریان (جریان) را برای شنوندگان متعدد ارسال می کند ، اصل پادکست این است که در پادکست مشترک به یک یا چند پرونده چندرسانه ای مشترک شوید و این پرونده ها را بارگیری کنید. بنابراین کاربر باید به طور مرتب پخش کننده پادکست خود را همگام سازی کند تا ویژگی های جدید را بازیابی کند. بنابراین ، سایت دیفیوزر دیگر محتوا را به کاربران سوق نمی دهد (فشار) ، این کاربرانی هستند که هنگام همگام سازی خواننده خود ، محتوای چندرسانه ای را بازیابی می کنند (ژاکت).

نحوه گوش دادن به پادکست ?

شما هم می خواهید تمام جملات خود را با “دیروز من به یک پادکست فوق العاده گوش کردم” شروع کنید ، اما اکنون ، گوش دادن به پادکست های شما کمی مانع است. وحشت نکنید ، در اینجا راهنمای نهایی برای یافتن خود در آنجا و هرگز یک قسمت از نمایش مورد علاقه خود را از دست ندهید.

هنگام گوش دادن به پادکست ها ?

آنچه در پادکست ها خوب است این است که می توانید وقتی می خواهید و هر کجا که می خواهید به آنها گوش دهید. با بارگیری قسمت ها بصورت آنلاین یا آفلاین.بسته به خواسته ها و عادات خود ، ممکن است یک یا روش دیگر (یا هر دو) را ترجیح دهید. از خود بپرسید که دوست دارید به پادکست های خود گوش دهید ? با ماشین ? در محل کار ? در سالن بدنسازی ? یا به سادگی در خانه ، با یک چای گیاهی. این به شما ایده ای از روش گوش دادن برای انتخاب می دهد.

پادکست ها را از کجا پیدا کنید ?

پادکست ها در همه جا در شبکه هستند. شما می توانید در مورد همه پشتیبانی های پشتیبانی از فرمت صوتی به آنها گوش دهید: از تلویزیون خود که به یک iPod قدیمی متصل است ، هیچ راه حل خوبی وجود ندارد. رایج ترین آنها گوش دادن به رایانه یا از طریق تلفن هوشمند از طریق یک برنامه به عنوان مثال. بسته به حالت پشتیبانی رسانه ای و حالت مصرف ، می توانید پادکست های خود را در مکان های مختلف پیدا کنید.

در وب سایت ها

در سیستم عامل های گوش دادن

پادکست ها در بیشتر سایت های پخش شده جایی برای خودشان در کنار موسیقی ایجاد کرده اند. اگر سایت SoundCloud مدتهاست توسط نوازندگان مورد استفاده قرار می گیرد ، پادکسترها نیز این مکان را سرمایه گذاری کرده اند و می توانید قسمت های مورد علاقه خود را در آنجا پیدا کنید. Deezer و Spotify نباید بیش از حد پیشی بگیرند ، زیرا اخیراً گوش دادن به پادکست های فرانسوی ممکن است اگرچه این پیشنهاد هنوز جامع نیست. مزیت این سیستم عامل ها این است که بتوانید در پادکست ها مشترک شوید و قسمت های جدید را از مسافرتهای آنها دریافت کنید. بدون تعجب محبوب ترین بستر گوش دادن و کشف پادکست ها iTunes باقی مانده است ، این پیشنهاد ارائه شده است و امکان ذکر و اظهار نظر در مورد پادکست های مورد علاقه شما باعث می شود تا سازندگان محتوا را تشویق کنید. در اینجا همچنین می توانید پادکست های خود را بارگیری کنید تا بعداً به صورت آفلاین به آنها گوش دهید.

در وب سایت ها

شما در حال حاضر پادکست را که می خواهید به آن گوش دهید می دانید ? مستقیم به وب سایت دوم بروید. این یک روش نسبتاً کاربردی است ، به خصوص هنگامی که چندین پادکست با هم گروه بندی می شوند ، این مورد در مورد مجموعه Radiokawa است که حدود بیست پادکست را جمع می کند ، یا به عنوان مثال با لوئی مدیا. رادیوها همچنین برای چند سال منتشر شده است که برنامه های آنها (که آنها نیز پادکست ها را نیز می نامند) منتشر کردند ، بنابراین می توانید برنامه های مورد علاقه خود را مستقیماً در سایت رادیو پیدا کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال همه سایت ها اجازه بارگیری پادکست ها را نمی دهند.

برنامه های کاربردی

برنامه های بارگیری مستقیم از تلفن هوشمند شما نیز یک روش مؤثر برای گوش دادن به پادکست های شما در هر نقطه و هر زمان است.

پادکست: برنامه مستقیماً در آیفون ادغام شده است. کاربردی !

نماد پادکست در آیفون

پادکست و معتاد رادیو: موجود در Android ، Podcastaddict محبوب ترین برنامه با یک کتابخانه بسیار جامع است.

اگر می خواهید پادکست خود را ایجاد کنید: با ما در اینجا تماس بگیرید !

معتاد

تمام پادکست های مورد علاقه شما از طریق یک رابط واحد در یک جیفی قابل دسترسی هستند. با تشکر از گروه معتاد پادکست تمام پادکست های شما برای گوش دادن به آنها از یک خواننده واحد.

چرا از معتاد پادکست استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه معتاد پادکست چیست؟ ?

با کدام یک از استخوانهای معتاد پادکست سازگار است ?

بهترین گزینه های معتاد پادکست چیست ?

شرح

معتاد پادکست برنامه ای است که دسترسی متمرکز به بیش از 750،000 پادکست ارسال شده در سیستم عامل های مختلف را ارائه می دهد. معتاد پادکست همچنین امکان دسترسی به کتابهای صوتی ، نمایش های رادیویی ، کانال های YouTube یا Twitch را فراهم می کند. همچنین می توان به محتویات سایر سیستم عامل های پادکست ها حرکت کرد (NPR ، Gimlet ، BBC ، سریال ، TED Talks. ).

این برنامه ایده آل برای هر محتوای ویدئویی یا صوتی است. این امکان وجود دارد که کاربر در چندین پادکست مشترک شود ، قسمت ها را بارگیری کرده و اعلان هایی را در مورد آخرین محتوای صوتی منتشر شده دریافت کند. ابزار جستجو به شما امکان می دهد پادکست های جدید را با جستجوی کلمات کلیدی یا با دریافت توصیه های شخصی کشف کنید.

معتاد پادکست دسترسی به قسمت های انگلیسی ، فرانسوی ، چینی ، ایتالیایی و آلمانی را فراهم می کند. پخش کننده صوتی کاملاً قابل تنظیم است و بسته به پادکست گوش دادن به پارامترها قابل تغییر و ذخیره است. معتاد پادکست یک برنامه رایگان است ، تبلیغات در رابط قابل مشاهده است.

چرا از معتاد پادکست استفاده کنید ?

معتاد پادکست یک برنامه کاملاً رایگان است ، فقط یک نوار تبلیغاتی کوچک در پایین صفحه ظاهر می شود ، مزاحم نیست و با کاربر خواننده دخالت نمی کند. اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید یا به توسعه دهنده کمک کنید ، می توانید نسخه را بدون تبلیغات تهیه کنید. توجه داشته باشید که یک اشتراک ممتاز نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد ویژگی ها را اضافه کنید.

برای استفاده از معتاد پادکست هیچ چیز ساده تر. فقط برنامه را از طریق لینک ما بارگیری کنید (که به صورت زنده به فروشگاه Google Play منجر می شود). پس از اتمام نصب ، فقط باید آن را پرتاب کنید. شما نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارید ، اما اگر تصمیم دارید یکی از داده های خود را ایجاد کنید ، می توانید تمام داده های خود را در Google Drive خود ذخیره کنید (در صورت لزوم برای بازیابی).

صفحه معتاد پادکست D

معتاد پادکست شما را به گوش دادن به پادکست ها ، صوتی (صوتی (یا کتابهای صوتی) و کتابهای رادیوها دعوت می کند. برای افزودن پادکست یا کتابهای صوتی به لیست خواندن خود ، چندین راه حل دارید. اولین و ساده ترین راه استفاده از کاتالوگ ارائه شده است. این به شما امکان می دهد تا بر اساس دسته ها حرکت کنید و انتشار گازهای گلخانه ای جدید را کشف کنید ، همچنین می توانید یک جستجو توسط کلمات کلیدی انجام دهید. راه حل دوم ، برای کاربران کمی با تجربه تر وارد کردن آدرس جریان پادکست مورد علاقه خود در صورت شناختن آن ، برنامه به آن وصل می شود و قسمت های مربوطه را به شما ارائه می دهد. آخرین راه حل این است که یک فایل بارگیری شده را از هم جدا کرده و در دستگاه خود ارائه دهید (پادکست ، کتاب صوتی و غیره.).

کاتالوگ معتاد به پادکست

توجه داشته باشید که می توانید زبانی را که می خواهید در هر زمان با کلیک بر روی نماد نماد آسیایی واقع در سمت راست بالای صفحه ، به محتویات معتاد پادکست گوش دهید ، تغییر دهید ، این منوی زبانها را باز می کند. ده ها زبان علاوه بر فرانسوی موجود است: انگلیسی ، عربی ، چینی ، آلمانی ، یونانی ، کره ای ، اسپانیایی و غیره. حتی زبانهای منطقه ای مانند گلی ، باسک ، کاتالان و غیره وجود دارد.

با معتاد پادکست می توانید به پادکست ها گوش دهید ، اما می توانید به یک دسته از رادیوهای کامل در فرانسه بلکه بین المللی نیز گوش دهید. برای تغییر کشور ، روی کره سمت راست کلیک کنید. همچنین می توانید در لیست رادیو مورد نظر خود حرکت کنید (این به شما امکان می دهد به Webradios گوش دهید).

رادیوهای معتاد به پادکست

معتاد پادکست همچنین مجموعه ای از کتابهای صوتی رایگان را ارائه می دهد. البته شما فقط کلاسیک های بزرگی را پیدا خواهید کرد که در حوزه عمومی قرار گرفته اند ، بدون تازگی. اما این هنوز هم بسیار جالب است و به شما امکان می دهد کتابهایی را کشف کنید که شاید ما نمی خواستیم خودتان را بخوانیم. این کتاب ها به قسمت ها تقسیم می شوند ، هر قسمت که نمایانگر یک فصل است که به شما امکان می دهد پیشرفت را در گوش دادن به روشی ساده مدیریت کنید. کتاب ها از وب سایت هایی آمده اند که دسترسی به کتاب ها را به هر چه بیشتر افراد برجسته می کنند. منبع پرونده های صوتی در برگه کتاب صوتی نشان داده شده است. توجه داشته باشید که می توانید با کلیک بر روی نماد کوچک حاوی یک نماد آسیایی واقع در بالا سمت راست ، زبان کتاب ها را تغییر دهید.

کتاب صوتی معتاد پادکست

چه برای کتابهای صوتی یا پادکست ها ، سیستم مدیریت دقیقاً یکسان است. شما ابتدا به لیستی از انتشار یا کتاب دسترسی دارید. شما یکی (یا یکی) را انتخاب می کنید و توضیحات آن را روی صفحه باز می کنید. در آنجا به جزئیات نمایش (یا کتاب صوتی) دسترسی دارید. یک دکمه به شما امکان می دهد مشترک شوید و دیگری برای دیدن لیست قسمت ها (یا فصل ها). بنابراین می توانید این لیست را باز کنید و قسمت (یا فصل) را که می خواهید به آن گوش دهید انتخاب کنید ، یا بارگیری را راه اندازی کنید. برگه توصیفی سپس نشانه هایی را در مورد داستانی که در این پرونده دقیق و زمان ماندگاری آن اتفاق می افتد باز می کند.

پادکست معتاد پادکست

برای شروع بازی ، باید روی دکمه پخش واقع در پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. دکمه سمت راست به شما امکان می دهد قسمت را به لیست پخش خود اضافه کنید (لیست خواندن). هنگامی که خواندن را راه اندازی کردید ، نوار در پایین صفحه تغییر می کند و تصویر آنچه را که خوانده می شود ، عنوان ، پیشرفت و یک دکمه استراحت نشان می دهد. برای نمایش کامل خواننده ، روی این نوار کلیک کنید. سپس به پیشرفت سریع ، در بازگشت ، به امکان قرار دادن علائم و غیره دسترسی دارید. همچنین توجه داشته باشید که این برنامه یک نوار مدیریت خواندن را در منطقه اعلان شما تنظیم می کند. سرانجام ، برای بارگیری قسمت برای گوش دادن به آن به صورت آفلاین ، از دکمه واقع در بالای صفحه استفاده کنید و که توسط یک فلش به پایین نشان داده شده است.

اخبار آخرین نسخه معتاد پادکست چیست؟ ?

آخرین نسخه معتاد پادکست شاهد ورود یک اشتراک ممتاز بود. این اشتراک باعث می شود که بنر تبلیغاتی حذف شود ، بلکه به طور خودکار قسمت های جدید پادکست های مورد علاقه خود را بارگیری کنید (در صورت استفاده از پروتکل WebSub مناسب). بنابراین برای دیدن آخرین اخبار دیگر نیازی به مشورت جریان خود ندارید.

اشتراک حق بیمه بنابراین امکان حذف بنر تبلیغاتی ، ایجاد به روزرسانی در زمان واقعی ، بلکه برای تغییر صفحه اصلی خود ، استفاده از ویجت لیست خواندن ، استفاده از مضامین بصری و پنهان کردن لینک های حمایت شده را فراهم می آورد.

با کدام یک از استخوانهای معتاد پادکست سازگار است ?

معتاد پادکست فقط با تلفن های هوشمند و تبلت ها تحت سیستم اندرویدی سازگار است. هیچ نسخه iOS برنامه ریزی نشده است.

توجه داشته باشید که امکان اتصال به سرویس آنلاین برای گوش دادن به پادکست ها به طور مستقیم از مرورگر خود (ویندوز ، لینوکس ، مک ، iOS). رابط بسیار تصفیه شده است و ویژگی های کمتری نسبت به برنامه Android وجود دارد.

بهترین گزینه های معتاد پادکست چیست ?

همچنین فقط برای Android در دسترس است ، می توانید به صورت رایگان تست کنید پادکست جمهوری. این سرویس همچنین یک سرویس آنلاین را که از هر مرورگر اینترنت تحت هر سیستم قابل دسترسی است ، ارائه می دهد (ویندوز ، مک ، لینوکس و چرا iOS نه). توجه داشته باشید که بسیاری از پادکست های ارائه شده به زبان انگلیسی هستند ، اما با تغییر زبان پیش فرض که باعث می شود کانال های فرانسوی ظاهر شوند ، می توان آنها را به زبان فرانسوی پیدا کرد. در اینجا امکان اضافه کردن جریان وجود ندارد.

هنوز در لیست برنامه های تخصصی در پادکست ها ، می توانید امتحان کنید صندوقچه. برای بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad) اما همچنین سرویس آنلاین ، Castbox به شما امکان می دهد به یک کاتالوگ بزرگ پادکست ها دسترسی پیدا کنید. این سرویس توسط جامعه ای پشتیبانی می شود که امکان ترک نظرات در مورد برنامه های گوش داده شده را دارد. بارگیری محتوا برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین امکان پذیر است.

قابل شنیدن آیا سرویس کتابهای صوتی و پادکست های ارائه شده توسط آمازون (به موازات پلتفرم آن است روشن شدن برای کتابهای الکترونیکی). اشتراک اجباری به شما امکان دسترسی به هر ماه به یک کتاب رایگان (در صورت عدم استفاده از ماههای بعد) و به یک فروشگاه بسیاری از کتاب ها ، از جمله خلاقیت های اصلی و منحصر به فرد.

دره وت با لکه بینی کردن, دو سیستم عامل پخش موسیقی همچنین تعداد بسیار زیادی پادکست را برای بزرگسالان اما برای جوانان نیز ارائه می دهند. پادکست ها را می توان در همان تنظیم موسیقی گوش داد: رایگان یا بدون تبلیغات با اشتراک.

کتاب های Google Play فروشگاه Google است. او کتابهای الکترونیکی (کتابهای دیجیتال) را ارائه می دهد ، اما همچنین مجموعه زیادی از کتاب های صوتی. قبل از تصمیم گیری برای خرید کار انتخابی ، می توان به عصاره گوش داد. این سرویس برنامه های تلفن همراه را برای Android و iOS (iPhone ، iPad) ارائه می دهد.

کتیبه همچنین بستری از کتابهای دیجیتالی است که به پادکست ها و کتاب های صوتی (کتاب صوتی) گوش می دهد تا به آن گوش دهید. در اینجا بدون خرید در هر واحد. دسترسی به Scribd از طریق یک اشتراک ماهانه است که به محتوای پیشنهادی دسترسی نامحدود می دهد. توجه داشته باشید که در فرانسوی مطالب بسیار کمی وجود دارد. دسترسی از طریق سرویس آنلاین (کلیه سیستم های اینترنتی و مرورگرها) یا از طریق برنامه های Android یا iOS امکان پذیر است.

کتیبه, YouBoox اشتراک برای خواندن کتابهای الکترونیکی و گوش دادن به کتابهای صوتی نامحدود ارائه می دهد. در اینجا هیچ پادکست وجود ندارد ، اما مجموعه ای زیبا از کتاب های صوتی ، همه به زبان فرانسوی. همچنین امکان دسترسی به کاتالوگ های آثار به زبانهای دیگر امکان پذیر است. دقیقاً مانند Scribd می توانید از طریق مرورگر اینترنت (ویندوز ، مک ، لینوکس) یا دستگاه های تلفن همراه خود (Android ، iPhone ، iPad) به محتوا دسترسی پیدا کنید.

پادکست ها را در فروشگاه iTunes در رایانه شخصی بارگیری کنید

پادکست ها برنامه های رایگان هستند که می توانید مانند رادیو یا یک سریال تلویزیونی بارگیری و بخوانید. شما می توانید قسمت های پادکست انفرادی را بارگیری کنید ، یا مشترک شوید تا قسمت های جدید به محض اطلاع رسانی به طور خودکار بارگیری شوند.

اگر یک حساب iCloud دارید ، اشتراک های خود در پادکست ها ، ایستگاه های خود و پیشرفت شما در خواندن همگام سازی در پادکست های iPhone ، iPad یا iPod Touch خود.

پادکست را بارگیری کنید یا در آن مشترک شوید

 1. در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، پادکست ها را از منوی محلی در سمت چپ بالا انتخاب کنید و سپس روی فروشگاه کلیک کنید. دکمه فروشگاه در نوار ناوبری
 2. در قسمت جستجو در گوشه سمت راست بالای پنجره iTunes کلیک کنید ، یک کلمه یا یک جمله را وارد کنید. وقتی متن را وارد می کنید ، iTunes لیستی از عناصر مربوط به متون وارد شده را نشان می دهد.
 3. برای انتخاب جایی که می خواهید جستجو کنید ، روی گوشه بالا سمت راست نتایج جستجو روی فروشگاه کلیک کنید. زمینه تحقیق با درخواست
 4. ورودی را فشار دهید. نتایج جستجوی شما در پنجره iTunes نمایش داده می شود.

توجه: به جای جستجو در فروشگاه iTunes ، می توانیدکاوش کردن : روی فروشگاه کلیک کنید ، بسیاری از مجموعه ها یا دسته های موجود در پنجره را مرور کنید ، سپس یک عنصر را انتخاب کنید.

 • برای دیدن عصاره از یک مورد قبل از بارگیری ، نشانگر را روی این مورد حرکت دهید ، سپس روی دکمه Extract کلیک کنید .
 • پادکست را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید ، سپس به یکی از روش های زیر ادامه دهید:
  • برای بارگیری یک قسمت: روی دکمه GAT کنار قسمت کلیک کنید.
  • برای عضویت در پادکست: روی مشترک شدن کلیک کنید. iTunes جدیدترین قسمت را بارگیری می کند.

  فوت و فن : همچنین می توانید بدون استفاده از فروشگاه iTunes در پادکست مشترک شوید. فقط پرونده> مشترک شدن در پادکست را انتخاب کنید ، سپس آدرس اینترنت پادکست را وارد کنید. معمولاً می توانید آدرس پادکست را در صفحه وب آن پیدا کنید.

  پادکست یا لغو اشتراک را به روز کنید

  1. در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، پادکست ها را از منوی محلی در سمت چپ بالا انتخاب کنید ، سپس روی کتابخانه کلیک کنید.
  2. به یکی از روشهای زیر ادامه دهید:
   • برای به روزرسانی پادکست هایی که مشترک شده اید: پادکست را انتخاب کنید ، سپس بر روی به روزرسانی در نزدیکی گوشه سمت چپ پایین پنجره کلیک کنید. تمام قسمت های موجود در پادکست هایی که در آن مشترک می شوید نمایش داده می شود.
   • برای متوقف کردن یا اشتراک در پادکست: پادکست را انتخاب کنید ، روی دکمه تنظیم کلیک کنید در سمت راست بالای لیست قسمت ها ، سپس روی بله یا خیر در کنار مشترکین کلیک کنید.
   • برای حذف پادکست یا ایستگاه: پادکست یا ایستگاه پادکست را انتخاب کنید ، کلید Delete را فشار دهید ، سپس حذف آن را تأیید کنید. با بخش حذف قطعات و سایر عناصر مشورت کنید

  اگر مشکلی برای عضویت در پادکست دارید

  • اگر یک قسمت از پادکست در iTunes بارگیری نشود ، وب سایت ارائه می دهد این پادکست آفلاین یا شلوغ است. برای امتحان مجدد بارگیری ، در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، روی پادکست یا قسمت سمت راست ماوس کلیک کنید ، سپس پادکست را به روز کنید.
  • اگر با وارد کردن URL آن در پادکست مشترک شوید و بارگیری نشده باشد ، ممکن است یک URL نادرست وارد کرده باشید. URL را در صفحه وب پادکست بررسی کنید.
  • برخی از پادکست های موجود در اینترنت از پرونده های ناسازگار با iTunes استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر با تولید کننده پادکست تماس بگیرید.

  تنظیمات پادکست پیش فرض خود را انتخاب کنید

  تنظیمات پیش فرض خود را انتخاب کنید ، که در مورد همه پادکست ها اعمال می شود ، مانند تعداد قسمت های ضبط شده برای هر پادکست و زمان قبل از حذف.

  1. در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، پادکست ها را از منوی محلی در سمت چپ بالا انتخاب کنید ، سپس روی کتابخانه کلیک کنید.
  2. روی پادکست ها در نوار کناری در سمت چپ کلیک کنید ، سپس روی “Default” در گوشه سمت چپ پایین پنجره کلیک کنید.
  3. تنظیمات خود را انتخاب کنید:
   • برای به روز رسانی: جستجوی قسمت های جدید را انتخاب کنید.
   • قسمت هایی که شامل: حداکثر تعداد قسمت ها را برای نگه داشتن تعریف کنید.
   • بارگیری قسمت ها: فعال شده را انتخاب کنید تا به محض در دسترس بودن قسمتهای جدید پادکست را به طور خودکار بارگیری کنید.
   • قسمت های خوانده شده را حذف کنید: فعال شده را انتخاب کنید تا iTunes پادکست ها را بعد از خواندن حذف کند.
  4. برای ذخیره تغییرات خود روی OK کلیک کنید.

  تنظیمات را برای هر پادکست انتخاب کنید

  هر پادکست که مشترک هستید می تواند تنظیمات خاص خود را داشته باشد. تنظیماتی که برای هر پادکست انتخاب می کنید در تنظیمات پیش فرض پادکست ها انجام می شود.

  1. در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، پادکست ها را از منوی محلی در سمت چپ بالا انتخاب کنید ، سپس روی کتابخانه کلیک کنید.
  2. پادکست را انتخاب کنید ، سپس روی دکمه تنظیم کلیک کنید در سمت راست بالای لیست قسمت ها.
  3. تنظیمات خود را انتخاب کنید:
   • خواندن: سفارش خواندن قسمت ها را انتخاب کنید.
   • ترتیب مرتب سازی: ترتیب مرتب سازی قسمت ها را انتخاب کنید.
   • اشتراک ها: برای تعلیق اشتراک پادکست خود روی غیرفعال کلیک کنید. روی فعال شده کلیک کنید تا آن را برگرداند.
   • قسمت هایی که شامل: حداکثر تعداد قسمت ها را برای نگه داشتن تعریف کنید.
   • بارگیری قسمت ها: فعال شده را انتخاب کنید تا به محض در دسترس بودن قسمتهای جدید پادکست را به طور خودکار بارگیری کنید.
   • قسمت های خوانده شده را حذف کنید: فعال شده را انتخاب کنید تا iTunes پادکست ها را بعد از خواندن حذف کند.
  4. برای ذخیره تغییرات خود روی تمام شده کلیک کنید.

  یک ایستگاه پادکست ایجاد کنید

  همچنین می توانید ایستگاه های پادکست را با پادکست هایی که در آن مشترک هستید ایجاد کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید تمام پادکست های مربوط به امور مالی را در یک ایستگاه گروه بندی کنید. پادکست های ایستگاه شما می توانند به ترتیب مورد نظر شما خوانده شوند و ایستگاه ها در صورت موجود بودن قسمت های جدید به طور خودکار به روز می شوند.

  1. در برنامه iTunes در رایانه شخصی خود ، پادکست ها را از منوی محلی در سمت چپ بالا انتخاب کنید ، سپس روی کتابخانه کلیک کنید.
  2. روی ایستگاه های نوار کناری در سمت چپ کلیک کنید.
  3. در پایین پنجره iTunes New را کلیک کنید ، سپس نامی را برای ایستگاه خود وارد کنید.
  4. به یکی از روشهای زیر ادامه دهید:
   • برای افزودن پادکست به ایستگاه: روی دکمه تمام قسمت ها کلیک کنید با توجه به پادکست هایی که می خواهید درج کنید ، به طوری که یک پرداخت پادکست های مقابل ظاهر می شود.
   • برای افزودن تمام پادکست هایی که در آن مشترک هستید: با توجه به “شامل همه پادکست ها” روی فعال شده کلیک کنید.
  5. برای سفارشی سازی تنظیمات ایستگاه ، روی دکمه تنظیم کلیک کنید , سپس گزینه های زیر را تعریف کنید.
   • سفارش خواندن: ترتیب خواندن قسمت های ایستگاه را انتخاب کنید.
   • عبارتند از : تعداد قسمت های موجود در ایستگاه را انتخاب کنید.
   • نوع داده چندرسانه ای: اگر می خواهید شامل صوتی ، فیلم یا هر دو پادکست باشید ، انتخاب کنید.
   • فقط بخوانید: این گزینه را انتخاب کنید تا قسمت هایی را که هنوز نخوانده اید ، درج کنید.
   • گروه توسط پادکست: این گزینه را برای سازماندهی ایستگاه ها توسط پادکست ها انتخاب کنید.

  تنظیمات برای کلیه پادکست های موجود در ایستگاه اعمال می شود.

  برای نمایش یک ایستگاه ، روی کتابخانه و سپس در ایستگاه در لیست سمت چپ کلیک کنید. برای خواندن ایستگاه ، روی دکمه خواندن کلیک کنید .

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از پادکست های اپل از اطلاعات شما و به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید ، راهنما> درباره پادکست ها و محرمانه بودن را انتخاب کنید.