Lynk & Co 01: قیمت ، استقلال ، عملکرد ، لینک و CO 01 آزمون: نظر کامل ما و تمام برداشت های ما در SUV هیبریدی

ماشین لینک و شرکت

برای موتور کلاسیک هیبریدی ، سازنده به طور متوسط ​​6.6 لیتر در 100 کیلومتر اعلام می کند. هوشیار تر ، نسخه هیبریدی قابل شارژ به 1.2 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می یابد. یک شکل نظری که تا حد زیادی به میزان رانندگی در حالت الکتریکی 100 ٪ بستگی دارد.

Lynk & Co 01

Lynk & Co 01

وسیله نقلیه Lynk & Co 01 خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

در دو نسخه ترکیبی موجود است ، Lynk & Co 01 از پایان سال 2021 در فرانسه موجود است. در نسخه هیبریدی قابل شارژ خود ، وعده 69 کیلومتر استقلال در چرخه WLTP.

موتورهای Lynk & Co 01

دارایی گروه چینی Geely ، همچنین صاحب Volvo ، Lynk & Co SUV خود را در دو نسخه کاهش می دهد:

 • ترکیبی, اولین موتور بنزینی 1.5 لیتر 105 کیلو وات (143 اسب بخار) با بلوک الکتریکی 40 کیلو وات (54 اسب بخار) برای قدرت تجمعی 197 اسب بخار.
 • ترکیبی قابل شارژ, دوم می خواهد بسیار قدرتمندتر باشد و بلوک بنزین 180 اسب بخار را با موتور الکتریکی 60 کیلو وات ترکیب می کند. کل تا 261 اسب رشد می کند.

در هر دو مورد ، پیکربندی کشش است.

هوی شخص
موتور حرارتی 105 کیلو وات – 143 اسب بخار 132 کیلو وات – 180 اسب بخار
موتور الکتریکی 40 کیلو وات 60 کیلو وات
قدرت تجمعی 197 Ch 261 Ch
حداکثر سرعت 190 کیلومتر در ساعت 210 کیلومتر در ساعت
0 – 100 کیلومتر در ساعت 9.0 ثانیه 8.0 ثانیه

Lynk & Co 01 استقلال و باتری

از نظر استقلال ، فقط نسخه هیبریدی قابل شارژ Lynk & Co 01 قادر به طی کردن چندین ده کیلومتر در حالت الکتریکی 100 ٪ خواهد بود. در این پیکربندی ، SUV چینی یک بسته ظرفیت 17.6 کیلووات ساعت ، از جمله 14.1 کیلووات ساعت را به خود اختصاص می دهد.

در چرخه WLTP ، سازنده استقلال الکتریکی 69 کیلومتر در استفاده از شهر و 81 کیلومتر در شهر را اعلام می کند.

مصرف Lynk & Co 01

مصرف Lynk & Co 01 از یک نسخه به نسخه دیگر بسیار متغیر است.

برای موتور کلاسیک هیبریدی ، سازنده به طور متوسط ​​6.6 لیتر در 100 کیلومتر اعلام می کند. هوشیار تر ، نسخه هیبریدی قابل شارژ به 1.2 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می یابد. یک شکل نظری که تا حد زیادی به میزان رانندگی در حالت الکتریکی 100 ٪ بستگی دارد.

هوی شخص
مصرف WLTP 6.6 لیتر در 100 کیلومتر 1.2 لیتر در 100 کیلومتر
انتشار گاز CO2 150 گرم در کیلومتر 27 گرم در کیلومتر

ارزش Lynk & Co 01 چیست ، اتومبیل که هیچ کاری مانند دیگران انجام نمی دهد ?

شرکت Lynk 01

Lynk & Co 01 یک SUV است که به نظر می رسد مانند همه SUV ها به نظر می رسد ، اما در واقع مشابه هر چیز دیگری است. دلیل این امر: یک روش کاملاً نوآورانه توزیع و استفاده. اولین وسیله نقلیه این برند جوان ارزش دارد ? ما چرخ را در سوئد ، در سرزمین های اروپایی آن گرفتیم.

شرکت Lynk 01

 • سیاه یا آبی ?
 • یک SUV تقریباً مانند سایر موارد
 • همه
 • مصالحه برقی
 • رانندگی باحال
 • تقریباً یک حالت ذهن روی چرخ ها
 • نظرات

شرکت Lynk 01

بگذارید قبل از یک لحظه در کفش مشتری که مایل به دستیابی به وسیله نقلیه جدید است ، خودمان را قرار دهیم. تصور کنید که پس از بررسی صدها مرجع ارائه شده در بازار ، انتخاب ما در این مورد است Lynk & Co 01, اولین SUV ترکیبی قابل شارژ جمع و جور از این مارک جوان Sino-Swedish که به اروپا وارد شده است. بدون دانستن آن ، ممکن است ما فقط در آینده استفاده از خودرو پا بگذاریم.

سیاه یا آبی ?

شرکت Lynk 01

کمی شبیه به تسلا ، تجربه با وب سایت این برند آغاز می شود. اما شباهت با سازنده آمریکایی در آنجا متوقف می شود. در حال حاضر به این دلیل که در حال حاضر وجود داردفقط یک مرجع به کاتالوگ, سپس زیرا اگر خرید ماشین امکان پذیر باشد ، به هیچ وجه انتخاب اول ارائه نمی شود.

شرکت Lynk 01

تولید کننده در واقع پیشنهاد می کند که ابتدا انتخاب کنید یک اشتراک, یا عضویت ماهانه. بله ، در Lynk & Co ، ما کمی به ماشین نزدیک می شویم مانند Netflix ویدیویی را در صورت تقاضا ارائه می دهد: در ماه ، بدون تعهد و با قیمت ثابت. بنابراین ، Lynk & Co 01 ارزش دارد 550 یورو در هر ماه ، بیمه و نگهداری شامل و … این همه است. اما اگر می خواهید وسیله نقلیه را بدست آورید ، ” آنچه فقط 2 ٪ از کاربران انتخاب می کنند “به گفته آلن ویسر ، کسی که امروز این شلیک اتومبیل جوان را تصور می کرد و به سر می برد ، این هزینه شما را خواهد داشت 41،500 یورو و نه یک پنی دیگر ، به جز اضافه کردن میله های سقف و یک کیت اتصال ، تنها گزینه ارائه شده در برابر 1،020 یورو. آه ، بله ، مطمئناً می توانید رنگ را انتخاب کنید ، به شرط آنکه باشد سیاه یا آبی ، فقط سایه های موجود در کاتالوگ.

شرکت Lynk 01

“” با ارائه تمام اتومبیل های مجهز ، بدون گزینه و با انتخاب محدود رنگ ، می توانیم خیلی سریعتر از سایرین تحویل دهیم “آلن ویسر را با لبخندی توضیح می دهد که به نظر می رسد هرگز قادر به ترک صورت خود نیست. به طور خلاصه ، نوعی بازآفرینی فوردیسم به نام هنری فورد که در زمان خود مدل T را ارائه داد ، اولین ماشین محبوب ساخته شده در. همچنین وسیله ای است مصاحبه را منطقی کنید (که در شبکه Volvo ، مارک مادر Lynk & Co انجام می شود): در صورت داشتن کارگاه بدنه ، نیازی به داشتن تن نقاشی های مختلف در انبار نیست.

شرکت Lynk 01

سرانجام ، یک روش سوم برای رانندگی 01 وجود دارد: آن را به موقع به یک مستاجر یا مالک بپردازید از طریق عملکرد کارسرینگ موجود با ماشین. این راهی برای کاهش هزینه ماهانه آن است ، نرخ اجاره بها آزادانه توسط سمت راست انتخاب می شود. در آمستردام ، شهری که Lynk & Co در حال حاضر بسیار موجود است ، متوسط ​​قیمت در اطراف می چرخد 10 تا 20 یورو در ساعت. برای اجاره یک ماشین ، به سادگی برای این باشگاه ثبت نام کنید (در حال حاضر 100000 عضو در اروپا) ، سپس یک ماشین را پیدا کنید و برای رزرو آن روی برنامه تلفن همراه کلیک کنید. این کمی شبیه به اصل Autolib است ، اما با اتومبیل های واقعی.

یک SUV تقریباً مانند سایر موارد

شرکت Lynk 01

این همان است ، ماشین قبل از چشمان ما است. ما احساس می کنیم طراحان خوشحال بودند, با وجود محدودیت داشتن SUV. اگر دامنه منطقی باشد ، سبک در پارگی ها ، شکستن و سایر خطوط که نقاشی 01 را تحریک می کند ، ذخیره نمی شود. از نوک مشبک تا سپر عقب ، با نگاه کردن به این SUV ، حوصله غیرممکن است.

شرکت Lynk 01

ما می توانیم آن را به عنوان در نظر بگیریم یک Volvo XC40 که جلوی یک فورد پوما یا یک Sportage Kia را به سرقت می برد. ما ممکن است دوست نداریم ، اما به چالش کشیدن و توجه خوب انجام شده است. اگرچه بر اساس پلت فرم Volvo XC40 ، 01 12 سانتی متر طولانی تر (4.54 متر) و چند میلی متر باریک (1.86) است. با 1.69 متر در ارتفاع ، همچنین 4 سانتی متر بالاتر است.

همه

شرکت Lynk 01

داخل ، ditto. مهم نیست که چند مورد به پسر عموی ولوو مراجعه کنید ، هیچ چیز وجود ندارد. موقعیت رانندگی در اطراف یک بیان شده است صفحه مرکزی بزرگ 12.7 اینچی که در حالت چشم انداز قرار داده شده است. در پسوند آن ، کنترل های تهویه مطبوع و گرمایشی را پیدا می کنیم ، با میانبرهای خاص در عملکردهای سمت چپ و منطقه شارژ QI در مرکز ، که می تواند در تنظیمات خودرو غیرفعال شود تا آن را به یک جیب خلاء ساده تبدیل کند. این به دنبال انتخاب کنندگان سرعت و حالت رانندگی و در زیر ، دکمه خفته و حجم سیستم صدا ، Infinity امضا شده است.

شرکت Lynk 01

سوکت های USB ، از انواع A و C ، در زیر بازوی مرکزی و همچنین در پای مسافر عقب قرار دارند. ابزار دیجیتالی 100 ٪ هوشیار است و در صفحه 12.3 اینچی که آن را تشکیل می دهد به سه بلوک تقسیم می شود. در اطراف بلوک مرکزی که ناوبری یا سرعت آن را در خارج از مسیرهای برنامه ریزی شده نشان می دهد ، در سمت چپ اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه رانندگی و در سمت راست ، یک پیاده رو قابل تنظیم وجود دارد. فرمان به زیبایی کشیده شده است ، حتی اگر دستوراتی که آنها در آن گنجانیده اند بلافاصله قابل شناسایی نیستند. ما گاهی اوقات به یاد می آوریم که چه کاری انجام می دهد ، اما این عادت باید در چند روز استفاده انجام شود. سرانجام ، بالای سر ، آفتاب بزرگ شیشه پانوراما نیز استاندارد و کاملاً برقی است.

شرکت Lynk 01

در سیستم سرگرمی مخصوص Lynk & Co است و ، بیایید آن را بگوییم ، بسیار خوب انجام شده است ، حتی اگر ناوبری ما را کمی گرسنه کند. این یک درام ، CarPlay (بی سیم) یا Adoc Android نیست که در سیستم اجرا می شود. خود ماشین استاتصال سلول 4G. ما به سرعت به صفحه نمایش های مختلف دسترسی پیدا می کنیم ، یک دکمه خانگی که در پایین واقع شده است و به شما امکان می دهد به راحتی به نقطه شروع برگردید. برای دسترسی به تنظیمات و برنامه ها ، یک جارو ساده در سمت چپ کافی است.

شرکت Lynk 01

برخی از نجت ها وجود دارد ، به خصوص یک حالت عکس/سلفی که به شما امکان می دهد صحنه ای را در جلو یا داخل ماشین جاودانه کنید, با تأخیر برای خودتان قادر به ایجاد. دکمه دیگر ، CO.آزمایشگاه ، به عنوان جعبه ای برای ایده ها خدمت می کند. اگر می خواهید این یا آن عملکرد را برای ماشین ایجاد کنید ، فقط آن را به صورت صوتی بیان کنید و سپس آن را ارسال کنید. به طور مرتب ، تیم های توسعه Lynk & Co یکی را انتخاب کرده و پس از بروزرسانی سیستم ، آن را ادغام می کنند.

شرکت Lynk 01

ما واقعاً با روحیه باشگاهی هستیم و دقیقاً همین مورد است که مارک تجاری است. او امتیاز ندارد, اما در واقع کلوپ هایی که ماشین به خصوص برجسته نشده است ، اما جایی که اعضا (یا نه) می توانند آزادانه بیایند ، خرده فروشی بخرند ، یک نوشیدنی بخرند ، کار کنند یا بدیهی است که در مورد ماشین در مجموعه ها نسبتاً دیدنی پیدا می کنند. باشگاه پاریس باید قبل از پایان سال 2022 باز شود.

شرکت Lynk 01

نوبت سریع مالک به ما این امکان را می دهد تا ببینیم که این ماشین بدون گزینه زیاد نیست. صندلی ها گرم ، برقی و حافظه هستند برای راننده. در سطح 2 کمک رانندگی به شما اجازه می دهد تا در سفرهای طولانی کمی پا استراحت کنید. سیستم صوتی از کیفیت خوبی برخوردار است (حتی اگر فاقد پانچ و تسکین به ویژه در رسانه ها باشد). اثاثه یا لوازم داخلی ساخته شده از پلاستیک هایی که از اقیانوس خارج شده و بازیافت شده راحت است ، در حالی که ذخیره سازی بیشمار است و تنه 466 -liter یک حجم قابل احترام را برای این دسته ارائه می دهد.

مصالحه برقی

شرکت Lynk 01

در زیر کاپوت ، یک مکانیسم ترکیبی وجود دارد که یک موتور توربوشارژ 3 سیلندر 3 سیلندر از 132 کیلو وات (180 اسب بخار) با یک دستگاه برقی 60 کیلو وات ، برای یک قدرت تجمعی حداکثر 261 اسب بخار مخلوط می کند. حالت الکتریکی توسط یک باتری قابل شارژ 14.1 کیلووات مفید. باز هم ، این عقلانیت بود که این انتخاب را دستور داد. با توجه به اینکه خود به اشتراک گذاشته می شود با این یک تعهد ، به یاد داشته باشید که عاقلانه تر بود که ضمانت بتوانیم در هر زمان که همیشه آسان نیست که چیزی برای شارژ پیدا کنید ، به خصوص در این امر آسان تر باشد. قلب پایتخت های خاص.

شرکت Lynk 01

با این وجود ، ما را به آلن ویسر اطمینان می دهد, شرکت بعدی Lynk & Co در اروپا 100 ٪ برقی خواهد بود. در چین ، این برند در حال حاضر 8 مرجع ارائه می دهد ، اما هیچ کدام 100 ٪ برقی نیست. با این حال ، باتری کامل ، حالت الکتریکی به راحتی 70 کیلومتری اعلام شده توسط سازنده چرخه WLTP جاده را در اختیار دارد. در این زمینه ، فرزندان بی قرار ولوو بهتر از PHEV های برند هستند که تاکنون توانسته ایم رانندگی کنیم ، حتی اگر نورد ما در سوئد ، در جاده هایی که حداکثر سرعت اغلب بسیار محدود است ، انجام نشده است. به عنوان مثال شرایط کاملاً شبیه به مواردی که در فرانسه داشتیم.

شرکت Lynk 01

در هر صورت کل به اندازه کافی کارآمد است اجازه دهید 01 در 8 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت سرعت ببخشد و با حداکثر سرعت 210 متر در ساعت ملاقات کند, حتی اگر این تقریباً در 100 ٪ جاده های سیاره ممنوع باشد.

رانندگی باحال

شرکت Lynk 01

در چرخ ، ماشین به اندازه کافی مفید است که در شهر تکامل یابد ، که در حال حاضر چیز خوبی است زیرا در اصل در مناطق شهری است که زیر بخش زیر خود در خود انجام می شود. سه حالت رانندگی به راننده ارائه می شود ، اما حالت هیبریدی – که مهارت حرکتی الکتریکی را ارتقا می بخشد – تقریباً 100 ٪ از موقعیت ها ترفند را انجام می دهد. این ماشین به آرامی رفتار می کند ، اما در شرایطی که شرایط آن را تحمیل می کند ، می تواند اوقات خوبی داشته باشد. در یک حالت کمی پویاتر ، قسمت شاسی نشان می دهد پیشرفت خوب آن. گرفتن رولیس کنترل می شود.

شرکت Lynk 01

فقط ترمز می تواند از بین برود : پس از یک حمله بسیار نرم ، به سرعت بسیار پرخاشگر می شود. این بار اول را غافلگیر می کند ، اما همچنین دوم ، و حتی مطابق با آن. به طور خلاصه ، شما باید یاد بگیرید که آن را دوز کنید و ما همچنین می توانیم از حالت احیا کننده استفاده کنیم ، اگر به اندازه توقف کامل پیش نرود ، به شما امکان می دهد تا همزمان با آنچه که کاملاً صریح و روشن است ، شروع به کار کنید. کمی آب باتری.

توجه داشته باشید که گیربکس دو کلاچ 7 گزارش دارد که در صورت لزوم می تواند در حالت پی در پی انتخاب شود. انتقال از حالت الکتریکی به حالت حرارتی به صورت روان انجام می شود ، بدون حرکت تند و لرزش و حجم دوم کم است. به طور کلی ، ماشین به خوبی ضد صدا است. هنگامی که همه اینها به خوبی دستگیر شد ، ماشین از رانندگی کاملاً خوشایند است و به نظر می رسد قادر به پر کردن بیشتر کاربردهای یک خانواده است. شرکت Lynk 01 شرکت Lynk 01

تقریباً یک حالت ذهن روی چرخ ها

شرکت Lynk 01

به سختی تعجب آور است که Lynk & Co با یک SUV به بازار اروپا حمله می کند زیرا این امر امیدوار کننده ترین بخش لحظه است. از طرف دیگر ، ما می توانیم از انتخاب اندازه تعجب کنیم ، اما واقعیت این است که با قرار گرفتن تقریباً در وسط پیشنهاد ، بین شهر و خانواده ، کمی بیشتر از نیازهای اول و به سختی کمتر از آن را پوشش می دهد موارد دوم.

شرکت Lynk 01

01 سخاوتمندانه قابل سکونت است و به خانواده هایی که وسوسه می شوند ، سازش زیادی را تحمیل نمی کند. بالاتر از همه, قیمتی که در آن سرویس فوق العاده کامل خود را در محدوده (بسیار) برای محدوده بازار ارائه می دهد و حتی 10،000 یورو ارزان تر از پسر عموی ولوو آن. سیستم اشتراک ممکن است نشان دهد که یک گرگ در خطوط کوچک پنهان می شود ، اما ما خودمان را می یابیم که همه چیز واضح به نظر می رسد و تعجب آور نیست. حتی قیمت حق رای دادن در صورت بروز فاجعه به وضوح نمایش داده می شود.

شرکت Lynk 01

در حقیقت ، 01 ماشین کمی است که باعث می شود نگرانی های یک ماشین را فراموش کنید و یک مسیر دفع سریع از طریق دفتر مرکزی این برند به ما امکان می دهد درک کنیم که ما با افرادی سر و کار داریم که چیزی را منع نمی کنند. در اینجا ، به نظر می رسد برخی از اتاق های جلسات تحت اسید تزئین شده اند ، هنگامی که کاروانی قدیمی نیست که در زیرزمین نصب شده است ، سه متر از یک بسکتبال بسکتبال. “” ما به آنچه دیگران انجام می دهند نگاه می کنیم و تقریباً همیشه برعکس انجام می دهیم “آلن ویسر می گوید. در این شرکت ، 50 نفر از کارمندان زن هستند و 80 ٪ قبلاً هرگز برای مارک اتومبیل کار نکرده بودند. نامزدها برای اختراع خودرو فردا در تلاشند. “” برای یک آگهی ، من فقط در یک روز صدها CV دریافت می کنم “, رئیس مبارک می خندد.

شرکت Lynk 01

بنابراین ، نام این برند (Lynk & Co) داستانی دارد که می تواند جای خود را در صحنه ای پیدا کند سفر خیلی بد و آن ماشین ، 01 ، به هیچ منطق دیگری نسبت به اعطای اتومبیل به اولین ماشین ، که دوم به نام 02 و غیره است ، پاسخ نمی دهد و از این بخش که در آن قرار دارد نادیده گرفته می شود. برای این مدیرعامل “اگر ما اشتباه نکنیم ، این است که ما اشتباه کردیم”. راهی برای گفتن اینکه شما باید همه چیز را در معرض خطر اشتباه قرار دهید. نتیجه ? در حال حاضر 15000 واحد 01 در اروپا (1000 تا 1200 در فرانسه) ، کتاب سفارش پر است و مشتریان راضی هستند. بزرگترین پشیمانی: اکنون قادر به تحویل سریعتر نیست. برای به دست آوردن وسیله نقلیه شما دو تا سه ماه طول می کشد, جایی که معمولاً جدول زمانی حدود یک هفته می چرخد. با این حال ، تقریباً از همه رقبای خود بهتر است ..

یادداشت آزمون نهایی: Lynk & Co

بد در هیچ چیز و پر از مزایای ، 01 نشانگر ورود تأثیرگذار Lynk & Co در بازار اروپا است. چینی متولد شده اما برای مناطق ما فکر کرد ، 01 یک ماشین منسجم است ، بدون تعجب (بد) و حتی می تواند برای سبک کردن هزینه های بازداشت آن به اشتراک گذاشته شود. در نوع خود بسیار توصیه می شود.

 • وسیله نقلیه نمادین ..
 • … که با این حال کسی را به دست نمی آورد
 • سیستم قیمت گذاری
 • مقیاس پذیری

من مارک های سنتی را برای Lynk & Co 01 ، حکم خود ترک کردم

این اولین اتومبیل در فرانسه است که می تواند برای شما پول به همراه داشته باشد. در اینجا بازگشت من از تجربه Lynk & Co 01 است. مزایا و معایب آن.

ارسال شده در 15 دسامبر 2022 در 6:00 بعد از ظهر

تست سیاه لینک و CO 01

بخش خودرو در حال آماده سازی برای انتقال حتی بیشتر از الکتریسیته است. پشتیبانی از خود ، که ناشی از ظهور ماشین خودمختار است ، اجتناب ناپذیر است. با او ، مصرف کنندگان دیگر اتومبیل ها را به عنوان محصول نمی بینند ، بلکه به عنوان خدمات. بینایی قبلاً در دنیای هوانوردی اعمال می شود (لزوماً خرید هواپیما پیچیده تر است).

مانند اتومبیل های برقی ، فرزندخواندگی آن مطابق با مارک ها با همان سرعت نخواهد بود. و اگر تولید کنندگان سنتی به عنوان یک مرحله انتقالی ، اجاره طولانی مدت نسبتاً خوبی دریافت کرده اند ، یک برند بسیار پیشرفته تر وجود دارد و متقاعد شده است که به اشتراک گذاری خودرو نباید صبر کند. نام او Lynk & Co است.

در کاتالوگ خود در اروپا ، تنها یک مدل به نام Lynk & Co 01 دارد که من زمان اقامت در میلان در ایتالیا را امتحان کردم. در مرکز شهر ، برند متولد 2014 تحت تزریق سرمایه گروه Geely (گروه چینی که به طور خاص ولوو و لوتوس را در اختیار دارد) درهای خود را برای ارائه پیشنهاد خود در جایی که اشتراک جایگزین مالکیت است ، باز کرد.

ارقام جالب: از 18000 مشتری فرانسوی این برند ، فقط 3،000 Lynk & Co 01 ثبت شده اند. همین مورد در سطح اروپایی: 170،000 راننده فقط 25،000 ماشین. در آینده ، نسبت هدف که توسط این برند جستجو می شود 35000 اتومبیل در 100000 مشتری است. مدیرعامل وی ، آلن ویسر ، که من خودم را حفظ کردم ، رویای خود را پس از 40 سال کار در بین تولید کنندگان سنتی متوجه شدم: سرانجام راه حل پایدارتر ، کاربردی تر و ارزان تر در دنیای خودرو ارائه دهید.

اگر مجبور شدیم Lynk & Co را بین آئودی ، Uber و یک آژانس اجاره ای قرار دهیم ، رئیس برای یک ثانیه دریغ نمی کند: “مطمئناً آئودی نیست”, او به ما گفت “مدل Lynk & Co شبیه به مدلی است که از Uber و یک آژانس اجاره ای”. این پیشنهاد در حدود 550 یورو در ماه ، بدون تعهد ، در جایی که مشتری می تواند در صورت تمایل می تواند از ماشین استفاده کند ، آن را در خانه نگه دارد و تا 1،250 کیلومتر در ماه و 15000 در سال رانندگی کند.

به طور موازی ، دومی می تواند تصمیم بگیرد که ماشین خود را به اشتراک بگذارد ، و در این حالت آن را تحت عنوان Sublet قرار می دهد. در عوض ، او بین 10 تا 20 یورو در ساعت درآمد کسب می کند. این عملکرد نیازی به تلاش ندارد ، فقط برای پیکربندی در برنامه یا داشبورد مدت زمانی که ماشین در دسترس است.

Lynk & Co 01 که ماه گذشته امتحان کردم مستقل نیست ، اما به هم وصل شده است. و در سال 2022 ، این همه چیز برای آلن ویسر مهم است ، تا بتواند کلیدهای گوشی هوشمند را از بین ببرد ، جامعه ای را در اطراف برند به دنیا بیاورد و تعداد خودروهای موجود در گردش را بدون کاهش حاشیه برند کاهش دهد.

برخلاف مارک های دیگر که از برق ستایش می کنند ، Lynk & Co 01 در هیبرید قابل شارژ کار می کند. بهترین سازش ، برای لحظه ای ، به منظور ارائه استقلال کافی در حالی که امکان مصرف هر چیزی را در طول استفاده شهری به عنوان مثال می دهد. مدل بعدی مطمئناً این بار در 100 ٪ برقی وارد سال آینده خواهد شد.

مقاله لینک

5 مزیت با Lynk & Co 01

1) آنچه از یک هیبرید قابل شارژ انتظار می رود

شما باید صادق باشید ، در سال 2022 ، با مشکل در یافتن شارژ سریع برای سفرهای طولانی ، راه حل هیبرید قابل شارژ هنوز هم می تواند مرتبط باشد. حتی اگر البته انتخاب یک شبح SUV هرگز در یک منطق زیست محیطی بسیار باهوش نباشد. مانند سایر موارد در گروه خود ، Lynk & Co 01 برای غلطک های بزرگ در نظر گرفته نشده است. در بزرگراه ، مصرف آن از 7 لیتر در سفر مختلط ما اندازه گیری می شود.

از طرف دیگر ، به صورت برقی ، طبق اقدامات ما در حدود 60 کیلومتری استقلال در چرخه مختلط و تقریباً 70 کیلومتر در شهر ارائه می دهد. منجر به دامنه بالای گروه می شود. لازم نیست پای سنگینی داشته باشید که گفته شود. حتی با شروع حالت الکتریکی 100 ٪ ، ماشین می تواند به سرعت 3 سیلندر 3 سیلندر 3 سیلندر از 1.5 لیتر (180 اسب بخار) را مجدداً راه اندازی کند.

جرم Lynk & Co 01 1،879 کیلو خالی است. در 100 ٪ برقی ، SUV هیبریدی تنها 100 اسب بخار قدرت (موتور 60 کیلو وات ، باتری 14.1 کیلووات ساعت) را تحویل می دهد. با 261 اسب تجمعی ، SUV یک رعد و برق صاعقه (0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 8 ثانیه) نیست ، اما یک مزیت غیرقابل انکار از برقی دارد: یک زوج فوری که به سرعت در ترافیک قرار می گیرند. به آن یک رانندگی دلپذیر اضافه کنید ، با یک تنظیم در نیمه راه بین Volvo XC40 و یک Volkswagen Tiguan ، و شما یک مدل میرایی نسبتاً محکم برای رفتار پویا دریافت می کنید و آن را در منحنی زیاد نمی گیرد.

2) چرا به دنبال حق بیمه بیشتر باشید ?

ظاهر Lynk & Co 01 با Volvo XC40 متفاوت است ، که با آنها این سیستم عامل را به اشتراک می گذارد. با این حال ، این به دور از اصلی بودن نیست و همچنین عناصر شناخته شده SUV های آسیایی مانند Kia Sportage را به خود اختصاص می دهد. اما برای 41.500 یورو جدید ، در حال حاضر 7 سال کار ، او در همان دسته از سوئدی ها یا آلمانی ها کمک نمی کند. و این همه به افتخار اوست.

در طول آزمایش ، من به هیچ وجه از اندازه هزینه های محفظه مسافر ناراحت نبودم. شما چرم یا تقلید از چرم را پیدا نخواهید کرد ، اما پارچه صندلی ها ، طراحی کلی و فضای موجود در هیئت مدیره هیچ چیز ناامید کننده ای نیست. من به خصوص از ظاهر مسطح دوتایی روی فرمان و ارگونومی در هیئت مدیره قدردانی کردم. بزرگتر از یک Audi Q4 e-tron یا در یک Volkswagen ID5 ، صفحه Lynk & Co 01 به 12.7 اینچ می رسد و نمایشگر برای پیمایش می تواند در پشت کنتورها (12.3 اینچ) پیش بینی شود ، مانند مارک با حلقه ها.

با ظهور برق ، تولید کنندگان سنتی مجبور بودند با انتخاب مواد و قطعات اساسی تر ، هزینه های خود را در تحقیق و توسعه متعادل کنند ، که در Lynk & Co یافت نمی شود. به نظر می رسد با وجود استفاده غالب از پلاستیک ، همه چیز به خوبی مونتاژ شده است. این برند فقط به دکمه های فیزیکی محدود نمی شود ، مانند میانبرهای خود برای تهویه مطبوع. برای یک بار ، فولکس واگن عقب مانده است (حتی اگر ما از طراحی جدید عادت های آن برای مینیمالیسم آنها به نفع ارگونومی قدردانی کنیم).

البته ، ما یک حالت رانندگی نیمه خودمختار پیدا نمی کنیم ، اما Lynk & Co با تمام تجهیزات موجود در این برند از جمله صندلی های جلوی گرم و برقی تحویل داده می شود. گزینه ای نیست ، جدا از انتخاب بین دو رنگ و پیوست تریلر.

داخلی Lynk و Co 01

3) یک فضای بسیار معقول در هواپیما

سکونت Lynk & Co 01 با ملکه های این گروه مقابله می کند. از طرف فرانسوی ، پژو 3008 در صندلی های عقب مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. طول کمتر از 10 سانتی متر بیشتر در SUV هیبریدی موجود است. هیچ انتخابی از رنگ های غیر از سیاه و آبی استاندارد ممکن نیست ، اما برای قیمت مدل (در اشتراک مانند خرید) ، با یک سقف شیشه ای تحویل داده می شود که هم از جبهه ها و هم برای صندلی های عقب بهره می برد. در پشت درب الکتریکی ، قفسه سینه 466 -لیتر (452 ​​لیتر در Volvo XC40) با دسترسی عملی و سطح که به راحتی قابل تمیز است و آسیب نمی بیند ، آشکار می شود.

4) یک ماشین برای کافران ..

پنج سال پیش ، Lynk & Co 01 مطبوعات اتومبیل سنتی را برای مدل اشتراک خود شوکه کرد. هنوز خیلی زود بود. امروز ، در دنیایی که تحرک آنقدر قوی است که هر کراوات سخت افزاری (از جمله ماشین) می تواند وزنی باشد که به راحتی و سریع حرکت کند ، Lynk & Co 01 با پیشنهادی وارد می شود که یک مشتری واقعی پیدا می کند.

امروز در ماه 550 یورو در ماه ، لزوماً از پیشنهادات اجاره ای طولانی مدت متمایز نمی شود … اما از مزیت غیرقابل انکار بودن بدون تعهد برخوردار است. بنابراین مشتری می تواند ماشین خود را از یک ماه به ماه دیگر کنار بگذارد بدون اینکه بخواهد هرگونه قرارداد را خاتمه دهد ، مازاد بپردازد یا مجبور شود ماشین خود را دوباره بفروشد. اگر او بخواهد اشتراک را ادامه دهد ، پس از 12 ماه ، مزیت Lynk & Co این است که این خودرو با یک جدیدتر (از نظر منطقی جدید) جایگزین می شود.

یک “قرارداد برنده” فکر می کند آلن ویسر ، زیرا فروش مجدد به مناسبت ناوگان این برند تا حد زیادی در سودآوری خود شرکت می کند ، در حالی که ارزش باقیمانده خودرو هنوز زیاد است. “” “ما در کل چرخه محصول سودآوری داریم. در دراز مدت ، ما در نظر می گیریم که سودآوری ما حداقل به اندازه یک تولید کننده سنتی است “, رئیس را در هنگام مبادله ما در میلان برای من توضیح داد.

اشتراک گذاری لینک و شرکت

5) … و برای نوسان

سود دوم با پیشنهاد Lynk & Co 01 ، سیستم اشتراک گذاری آن. مفهوم خودآموز این برند تمام معنی خود را در اینجا پیدا می کند. مشتریان می توانند در ازای یک همتای مالی ، مدل خود را در دسترس سایر اعضای قرار دهند. مدت زمان ممکن است از یک ساعت متفاوت باشد. همچنین به قیمت اجاره خواهد رسید. از 10 تا 20 یورو در ساعت بسته به دوره و مناطق جغرافیایی.

زیرمجموعه Lynk & Co 01 راهی برای استهلاک هزینه ماهانه اشتراک و ارائه سایر اعضای دیگر برای استفاده از ماشین برای محدود کردن تعداد آنها در جاده است. چگونه کار می کند ? بسیار ساده است ، همه چیز از طریق صفحه لمسی روی صفحه یا از طریق برنامه می رود. حالت “اشتراک” در ویژگی های یکی یا دیگری از صفحه نمایش در دسترس است و در چند ثانیه ، Lynk & Co 01 آماده است تا منتظر درایور جدید خود باشد ، که از ماشین شما استفاده می کند. برای رزرو ، کلید مواد مخدر از ماشین مستقیماً به مشخصات عضو منتقل می شود. بنابراین دیگر نیازی به صبر در سایت نخواهید داشت.

5 اشکال با Lynk & Co 01

1) برخی از نقص های موجود در هواپیما

حال بیایید در مورد مضرات Lynk & Co 01 صحبت کنیم و با بازگشت به تست ماشین شروع کنیم. بعد از روز در چرخ ، از جمله سفر دور به فرودگاه میلان-برگام واقع در 60 کیلومتری مرکز شهر ، من توانستم صندلی های عقب را آزمایش کنم. مشاهده اول: ترسیم صندلی ها راحتی ویژه ای را به سطح تیغه های شانه می بخشد. بالشتک بیش از حد با سلیقه من محکم است. در همین قفسه عقب ، راحتی کمتر قابل توجه است در حالی که ظرافت های جاده بسیار کمتر پاک می شوند. ما خیلی بیشتر از تقصیرهای جاده احساس می کنیم. همان چیز در کنار عایق صدا. او در صندلی های عقب کمتر سود می برد.

در پشت چرخ Lynk & Co 01 ، توجه می کنم که ادغام ترمز احیا کننده به همان اندازه در یک برند مانند Audi یا Volkswagen احتیاط نمی کند. محل اتصال بین ترمز احیا کننده و ترمز مؤثر از طریق دیسک ها خیلی روان نیست. برای دنبال کردن ناوبری ، نقشه برداری و رابط مخصوص مدل های Lynk & Co نیز بسیار تصفیه شده یا عملی نیست. نقص طراحی کوچک که قیمت مدل و سن پیشرفته آن را به یاد می آورد. اولین نسخه های آن 7 سال پیش منتشر شد.

2) مسافت پیموده شده محدود است ، از ابتدا مراقب باشید

با اشتراک Lynk & Co 01 ، باید مراقب باشید و زیاد سوار نشوید. در هر ماه ، این پیشنهاد حداکثر 1،250 کیلومتر ارائه می دهد. پس از این حد ، شما مانند یک اپراتور تلفن از بسته بندی خارج خواهید شد. فاکتور به سرعت افزایش می یابد زیرا هر کیلومتر اضافی را در نظر می گیرد. قیمت آن 0.15 یورو در هر کیلومتر اضافی است. در پایان ، در هر سال ، اعضای Lynk & Co قادر به رانندگی بیش از 15،000 کیلومتر نخواهند بود. خوشبختانه ، اگر قصد دارید به مدت یک ماه به تعطیلات بروید ، می توانید به چند کیلومتر که ماه قبل ساخته اید اعتبار دهید.

از طرف دیگر ، استفاده از ماشین به معنای ترک اتحادیه اروپا است. تنها کشورهایی که خارج از اتحادیه اروپا برای Lynk & Co باز هستند ، انگلستان ، سوئیس ، نروژ ، ایسلند و لیختن اشتاین هستند. ممکن است بی ضرر به نظر برسد ، اما این نکته ای است که باید مورد توجه قرار گیرد … به خصوص اگر مقامات Lynk & Co تصمیم بگیرند این سیاست را در آینده تدوین کنند.

LYNK CO 01 سیاه

3) گزینه خرید احتمالی نیست

ما در بالا گفتیم ، در مورد مدل کسب و کار Lynk & Co. بر خلاف تولید کنندگان سنتی ، که با گزینه خرید اجاره بها ارائه می دهند ، هرگز برای مشتریان Lynk & Co 01 امکان بازیابی مالکیت کامل خودرو در پایان قرارداد امکان پذیر نخواهد بود.

بدیهی است که می توان یک مدل را در بازار دست دوم خریداری کرد ، در حالی که این برند پس از 12 ماه تمام SUV های هیبریدی خود را به فروش می رساند ، اما پرداخت ماهانه آنها برای یک سال هیچ تاثیری در قیمت مدل نخواهد داشت. بنابراین ما برای به دست آوردن این مدل باید بیش از 37،000 یورو بپردازیم – طبق تحقیقات ما ، بسیاری از نسخه ها به مناسبت یک سال و 15،000 کیلومتر بیش از 37،000 یورو هزینه دارند. بنابراین هیچ چیز بسیار اقتصادی جالب نیست.

4) قیمتی که می تواند تکامل یابد

اگر پیشنهاد Lynk & Co را با یک اپراتور تلفن مقایسه کنیم ، شاید باید به ما یادآوری کند که هرگز ، با یک بسته غیر الزام آور ، مشتری از افزایش در پناهگاه می شود. اولین تابستان در این تابستان اتفاق افتاد. Lynk & Co 01 از 500 به 550 یورو در ماه می رفت. “ما طرفدار فعال ارتباط برقرار کردیم ، جای تعجب نداشت. مشتریانی که در ماه 500 یورو در این اشتراک مشترک شده بودند ، نامه ای دریافت کردند که به آنها اطلاع می داد که سه ماه بعد ، در تاریخ 1 سپتامبر ، به 550 یورو کاهش می یابد. “, سخنگوی شرکت را اعلام کرد.

تقصیر هزینه ها ، دو برابر امروز با تورم ، سعی کرد آلن ویسر را برای من توضیح دهد. Lynk & Co به ویژه باید اتومبیل های خود را از چین به اروپا با قایق بفرستد ، در حالی که برخلاف ولوو ، اتومبیل های وی در قاره قدیمی تولید نمی شوند. امروز ، ما در پناهگاهی نیستیم که این برند برای افزایش دوباره قیمت های خود انتخاب کند. مدال پشتی از یک پیشنهاد غیر اتصال.

Lynk Co SUV Hybrid

5) یک پیشنهاد (هنوز) محدود

Lynk & Co 01 با دسترسی به فضاها ، به نام “باشگاه ها” توسط این برند ، واقع در مرکز شهر چندین پایتخت اروپایی همراه است. اگر من به میلان رفتم تا SUV هیبریدی را امتحان کنم ، مهمتر از همه برای افتتاح یکی از آنها ، در پایتخت اقتصادی ایتالیا بود. یک مزیت اضافی در پیشنهاد اشتراک ، در حالی که این فضاها به شما امکان می دهد گوشه ای را پیدا کنید که در صورت لزوم کار کنید ، یک نوشیدنی بخورید یا در رویدادهایی که هر هفته برگزار می شود شرکت کنید.

به اندازه کافی برای اینکه شما بخواهید در Lynk & Co مشترک شوید ? هیچ. فضای جدید در میلان ، با وجود زرق و برق ، فقط برای علاقه مندان به فضایی که به صورت رایگان کار کنند جذاب خواهد بود ، اما با احتیاط ترین چیز در این فضاها چیزی سودآور پیدا نمی کند که ممکن است هرگز شانه ها را مالش دهند. در فرانسه ، اولین فضای قبل از سال آینده برنامه ریزی نشده است. در حال حاضر ، فوریت هنوز استقرار یک پیشنهاد گسترده تر از محصولات است. یک مدل هیبریدی قابل شارژ واحد ، به ویژه یک SUV ، ممکن است کامل ترین بازار نباشد. بسیاری برای انتخاب گسترده تری از محصولات ، موتورها یا اتمام ارائه شده به رقابت می پردازند.

همه اینها فقط انتقالی است و ما در یک سال به نظر خود در مورد Lynk & Co 01 باز خواهیم گشت ، وقتی ممکن است اوضاع قبلاً به خوبی تغییر کرده باشد. اگر این برند در دو سال به اهداف سودآوری خود برسد ، مطمئناً طیف وسیعی از محصولات از جمله دستگاه برای تحرک نرم تر مانند اسکوتر یا اسکوتر برقی را روشن می کند.

ما هنوز منتظریم بدانیم که Lynk & Co 01 100 ٪ Electric نیز بیرون می آید ، و اگر این امر بر اساس یک ولوو باشد یا نه معماری. به این سؤال که آیا Lynk & Co می تواند در آینده با سایر تولید کنندگان همکاری کند ، رئیس وی آلن ویسر پاسخ داد: “کاملا”. سپس این برند باید با تولید کنندگان مشارکت داشته باشد ، بلکه شبکه ها را تعمیر می کند. در حال حاضر ، Lynk & Co 01 به نمایندگی تأیید شده Volvo ، که موافقت کرده اند در این برنامه شرکت کنند ، دسترسی دارند.