MG Motor اجاره نامه اجتماعی خود را با 99 یورو در ماه در MG4 راه اندازی می کند ، MgMotor MG4 را در LOA یا LLD اجاره می دهد

لیزینگ MgMotor MG4: ماشین شما در LOA یا LLD

استاندارد MG4 ، به استثنای گزینه ، قرارداد اجاره ای که بین 1 ژوئیه 2023 و 31 آگوست 2023 امضا شده است و گردش قبل از 30 سپتامبر 2023 انجام می شود.

MG Motor اجاره نامه اجتماعی خود را با 99 یورو در ماه در MG4 راه اندازی می کند

Courbevoie ، 30 ژوئن 2023 – تولید کننده MG Motor مأموریت خود را برای تحرک برقی برای رانندگان فرانسوی با ارائه برای اولین بار 100 ٪ اتومبیل برقی همه کاره با کمتر از 100 € در ماه ، بدون هیچ سهم دیگری نسبت به انگیزه برای خرید دولت برای یک ماشین برقی ادامه می دهد.

تحرک برقی در حال پیشرفت برای کاهش ردپای محیطی سفرهای ما است و موتور MG از زمان بازگشت به بازار فرانسه برای ارتقاء این فناوری در تلاش است. هدف آن مهمتر از همه برای دموکراتیک کردن آن است تا بیشترین تعداد آن را در دسترس قرار دهد و به رانندگان فرانسوی اجازه می دهد تا خود را از سوخت های فسیلی آزاد کنند.

علیرغم فوریت این انتقال به تحرک برقی ، بزرگترین ترمز قیمت باقی مانده است. با شریک مالی ما Crédit Agricole Consumer Consumer ، ما لیزینگ اجتماعی خود را تنظیم کردیم: بدون هیچ مشارکت و مشروط بر بهره مندی از سوپر بون اکولوژیکی (7000 یورو) و پاداش تبدیل (2500 یورو) ، ساکنان فرانسوی قادر به عضویت در آنها خواهند بود پیشنهاد LLD برای یک MG4 استاندارد از 99 € در ماه به مدت 2 سال ، بدون کمک شخصی به محض 1 اوت ،. توجه داشته باشید که بسیاری از مقامات محلی سیستم هایی را برای حمایت بیشتر از اقدامات دولت تنظیم کرده اند (مثال. مناطق انتشار کم).

Haojie Guo ، مدیرعامل MG Motor France:

“” آرزوی ما این است که ماشین برقی را در زندگی رانندگان فرانسوی به واقعیت تبدیل کنیم. با پیشنهاد لیزینگ اجتماعی ، ما به کسانی که واقعاً به آن احتیاج دارند اجازه می دهیم تا به پیشنهادی که قبلاً دیده نشده بود دسترسی پیدا کنند و راحتی خودروهای برقی را کشف کنند. »»

جولیان رابرت ، مدیر فروش و شبکه MG موتور فرانسه:

“” لیزینگ اجتماعی بیش از یک سال در قلب اخبار بوده است ، اما تاکنون ، بدون راه حل واقعی مشخص به رانندگان که در ابتدا توسط این پروژه هدف قرار گرفته اند ، پیشنهاد شده است. MG Motor با راه اندازی این پیشنهاد با 99 یورو در هر ماه بدون کمک شخصی ، مأموریت خود را ادامه می دهد ، یعنی تحرک برقی با یک وسیله نقلیه بسیار مجهز و اندازه مناسب برای استفاده از خانواده. محدوده موتور MG به بیشترین تعداد اجازه می دهد تا انتقال به تحرک فردی با مسئولیت پذیری بیشتر شود. »»

MG4 ، اولین MP MP کاملاً متناسب با 100 ٪ برقی موتور MG ، در پایان “استاندارد” خود مجهز به باتری 51 کیلووات ساعت LFP با کاهش محیطی است که امکان دستیابی به طیف وسیعی از 350 کیلومتر را با توجه به چرخه WLTP و می تواند به دامنه 350 کیلومتر برسد. شارژ از 10 تا 80 ٪ در 37 دقیقه در ایستگاه شارژ مداوم جریان (88 کیلو وات). MG4 مجهز به جدیدترین فن آوری های رانندگی و کمک های راحتی مانند تنظیم کننده تطبیقی ​​است که به سطح 2 نیمه خودمختار ، تهویه هوا اتوماتیک ، 100 ٪ چراغ های اتوماتیک LED یا باز کردن دستی دست می دهد.

این پیشنهاد با قیمت 99 یورو در هر ماه برای افراد محفوظ است و به شرح زیر است:

استاندارد MG4 ، به استثنای گزینه ، قرارداد اجاره ای که بین 1 ژوئیه 2023 و 31 آگوست 2023 امضا شده است و گردش قبل از 30 سپتامبر 2023 انجام می شود.

قرارداد اجاره طولانی مدت (LLD) 24 ماه و 20،000 کیلومتر

اجاره 1 9،500 یورو پس از کسر: به 0 € کاهش یافته است:

  • 7000 یورو پاداش زیست محیطی (تحت شرایط درآمد – 14،089 یورو درآمد مالیات مرجع برای هر سهم)
  • 2500 یورو پاداش تبدیل (منوط به تخفیف یک وسیله نقلیه دیزلی که قبل از سال 2011 در گردش قرار داده شده است یا بنزین قبل از سال 2006 در گردش است و مشمول صلاحیت است)

23 اجاره ماهانه 99 یورو شامل مالیات.

تمام جزئیات در وب سایت MG Motor از اول ژوئیه:

تمام شرایط واجد شرایط بودن برای کمک های خرید را پیدا کنید:

پاداش زیست محیطی: فرمان شماره 2022-1761 از 30/12/2022

لیزینگ MgMotor MG4: ماشین شما در LOA یا LLD

بنر کاتالوگ

Agilauto برای آینده MGMOTOR MG4 به شما LOA یا LLD ارائه می دهد !

لیزینگ*: mgmotor mg4 خود را در loa یا lld اجاره کنید

ایده اجاره برای MgMotor MG4 شما بیشتر و بیشتر جذب می شود اما شما نمی دانید کدام فرمول را بین LOA (اجاره با گزینه خرید) و LLD (اجاره طولانی مدت) انتخاب کنید ? به عنوان یک متخصص خود در مورد خود ، Agilauto ، Automobile Mobility Loan Crédit Agricole متخصص گروه ، به تمام سوالات شما پاسخ می دهد.

mgmotor mg4 شما در loa با agilauto

LOA یک فرمول پرچمدار از Agilauto است. این امکان را به کاربران می دهد تا با وسایل نقلیه با عملکرد بالا سوار شوند و پس از اتمام قرارداد ، آن را بدست آورند یا آن را تغییر دهند. همانطور که از نام آن پیداست ، این یک اجاره است. این بدان معنی است که یک مبلغ ثابت ، مربوط به اجاره ، هر ماه انجام می شود.

کاتالوگ ما را مرور کرده و مجموعه ای از وسایل نقلیه Mgmotor MG4 را در انبار و بلافاصله در دسترس کشف کنید ، یا بسیاری از وسایل نقلیه دیگر دیگر به منظور شخصی سازی مطابق خواسته های خود موجود است !

با Agilauto می توانید MgMotor MG4 بعدی خود را با آرامش اجاره کنید. نمایندگی های شریک زندگی ما متعهد به از سرگیری وسیله نقلیه قدیمی شما ، تحویل MgMotor MG4 خود به شما (گزینه پرداخت شده) و شخصی سازی قرارداد LOA خود با توجه به نیازهای شما هستند.

چه چیزی می توانیم در قرارداد LOA شخصی سازی کنیم ?

قرارداد شما مطابق نیاز و وسایل شما مدولار است. شما می توانید مدت زمان آن ، میزان سهم احتمالی خود ، مسافت پیموده شده ، گزینه ها و سایر بسته های اضافی را تعیین کنید که میزان اجاره MgMotor MG4 شما را تعیین می کند.

با انتخاب LOA برای MGMOTOR MG4 خود ، حتماً به لطف شخصی سازی قرارداد خود ، یک وسیله نقلیه قابل اعتماد و نگهداری شده را رانندگی کنید.

در پایان آن ، این انتخاب را خواهید داشت: ماشین را به Agilauto برگردانید یا MgMotor MG4 خود را با تنظیم تعادل به نام “گزینه خرید” خریداری کنید تا صاحب آن شوید.

Mgmotor MG4 خود را در LLD با Agilauto اجاره کنید

برای مدت زمان 12 تا 60 ماه ، می توانید از LLD (اجاره طولانی مدت) استفاده کنید تا در نهایت فرمان Mgmotor MG4 خود را در دستان خود داشته باشید. برخلاف LOA ، شما نمی توانید وسیله نقلیه را پس از قرارداد اجاره خریداری کنید. اگر عاشق Mgmotor MG4 شدید ، می توانید یک قرارداد LLD جدید را برای همان وسیله نقلیه یا یک وسیله نقلیه مشابه امضا کنید. گزینه دیگر به سادگی بازگشت وسیله نقلیه به Agilauto است.

به محض امضای قرارداد ، تیم های ما متعهد می شوند با کلیه مراحل اداری مقابله کنند: کارت خاکستری ، ثبت نام و غیره. (مطابق با قانون). در پایان قرارداد ، همین تیم ها پس از بازگشت MGMOTOR MG4 برای مدیریت مراحل مربوط به پایان قانونی LLD شما (مطابق با قانون) مداخله می کنند. شما فقط باید برای مسئولیت مدنی اطمینان حاصل کنید: Agilauto از بقیه مراقبت می کند !

مزایای Agilauto

شما هنوز دریغ می کنید ? آیا می دانید که اکثریت قریب به اتفاق تعمیرات و تعمیر و نگهداری MGMOTOR MG4 شما در قرارداد لیزینگ LOA یا LLD شما گنجانده شده است ?

اما این همه چیز نیست: از اهمیت تغییر به تحرک سبز آگاه است ، Agilauto متعهد است که پیشنهاد بزرگی از وسایل نقلیه برقی و هیبریدی را به شما ارائه دهد.

MgMotor MG4 خود را با مرور کاتالوگ ما انتخاب کرده و برای نهایی کردن پروژه خود با ما تماس بگیرید !

کارشناسان Agilauto خوشحال خواهند شد که شما را در مراحل مختلفی که شما را پشت فرمان خود می برد ، همراهی کنند .

تمام مدل های خودروهای مارک Mgmotor ما را کشف کنید

وسایل نقلیه سهام بلافاصله در دسترس است.

مشاوره عینی و واضح.

برای نگهداری از ماشین خود یکی از فرمول های ما را انتخاب کنید.

در یک ماشین امن و راحت بپیچید.

راه حل Agilauto

LOA: اجاره با گزینه خرید

Agilauto یک مارک مالی مصرف کننده است.

پیشنهاد اجاره با گزینه خرید که برای افراد مشمول پذیرش توسط اهدا کننده مالی مصرف کننده محفوظ است ، که Agilauto یک برند است ، سرمایه آن 554،482 € 422 ، 1 Rue Victor Basch – CS 70001 – 91068 Massy Cedex ، 542 097 522 RCS Evry. واسطه بیمه ثبت شده در Orias تحت N ° 07 008 079 (Orias). شما حق برداشت قانونی دارید.

بیمه اختیاری مشترک در CACI Life DAC (مرگ) ، CACI غیر زندگی DAC (از دست دادن کل و برگشت ناپذیر استقلال ، ناتوانی دائمی و کل ، ناتوانی موقت کل برای کار) کمک به فیدلیا (کمک به خانه).

به استثنای هزینه های اضافی و کارت خاکستری. تضمین ارزش خرید اجباری بیمه ای که در CA Consumer Finance یا با بیمه گر خود و با توجه به شرایط تعرفه خود مشترک شود. هزینه این بیمه به هزینه اجاره شما اضافه می شود و در صورت انتخاب بیمه امنیتی ، همزمان با اجاره ماهانه شما کسر می شود. Pacifica (RCS Paris 352 358 865 ، 8-10 BD Vaugirard ، 75724 Paris Cedex 15). Foylia Diaperia (RCS Nanterre 377 768 601 – 27 Quai Carnot ، BP550 ، 92212 Saint Cloud Cedex). اشتراک در ضمانت ارزش خرید اجباری است. این شرایط اعطای LOA Agilauto را شرایط می کند و باید برای مدت زمان قرارداد LOA Agilauto حفظ شود.

LLD: اجاره طولانی مدت

پیشنهاد اجاره طولانی مدت مشمول پذیرش توسط CA Mobility SAS با سرمایه 22،700،000 یورو ، 1 Rue Victor Basch – CS 70001 – 91068 Massy Cedex ، 832 479 133 RCS Evry. واسطه بیمه ثبت شده در Orias تحت N ° 21 007 784 (www.عیاش.FR).

LLD خاص: عضویت در خدمات و ضمانت های بیمه ای که در این سند شرح داده شده است اختیاری است و علاوه بر یک قرارداد اجاره ای (عضویت در معرض توافق بیمه گذاران) نیز می تواند پیشنهاد شود. اطلاعاتی که ارتباط برقرار می شود غیر قرارداد است. تمام ضمانت ها توسط CA Consumer Finance از طریق EDA ، یک شرکت مشترک مشترک با سرمایه 22،700،000 یورو ، 1 Rue Victor Basch – CS 70001 – 91068 Massy Cedex – 316 136 506 RCS Evry – ‘بیمه ، ثبت شده در N ° ، ثبت شده است. 07 008 288 (اوریاس). امور مالی مصرف کننده EDA و CA شرکت هایی هستند که توسط کد بیمه اداره می شوند و مشمول اداره کنترل و حل و فصل محتاطانه ، 4 Place de Budapest – CS 92459 – 75436 Paris Cedex 09.

حرفه ای LLD: ضمانت ارزش خرید اجباری بیمه را با تحرک CA یا با بیمه گر خود و با توجه به شرایط تعرفه خود انجام دهید. هزینه این بیمه به هزینه اجاره شما اضافه می شود و در صورت انتخاب بیمه امنیتی ، همزمان با اجاره ماهانه شما کسر می شود: Pacifica (RCS Paris 352 358 865 – 8-10 BD de Vaugirard ، 75724 Paris Cedex 15). کمک فیدلیا (RCS Nanterre 377 768 601 – 27 Quai Carnot ، BP 550 ، 92212 Saint -Cloud Cedex). توافق نامه Aeras دسترسی به بیمه و اعتبار را برای افراد دارای ریسک بهداشتی تشدید می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت مراجعه کنید: www.ذهنی.خط.

توضیحات محصولات ارائه شده برای اجاره از اطلاعات تولید کنندگان حاصل می شود.. او نمی تواند مسئولیت شرکت CA CASINCE CONSUNCE را به عهده بگیرد. عکس ها یا تصاویر قراردادی نیستند. وسایل نقلیه مشمول در دسترس بودن.

*از اول سپتامبر 2018 ، وسایل نقلیه سبک جدید بر اساس روش تست هماهنگ برای وسایل نقلیه سبک (WLTP) ، روش آزمایش برای اندازه گیری مصرف سوخت و انتشار CO2 ، واقع بینانه تر از روش NEDC که قبلاً استفاده می شد ، در اروپا دریافت شده است.

** اطلاعات برای بهره مندی از جایزه اکولوژیکی و جایزه تبدیل: از سال 2023 (طبق حکم شماره 2022-1761 از 30/12/2022) ، مقدار پاداش زیست محیطی با توجه به موتور وسیله نقلیه جدید تعیین می شود. قیمت خرید آن (حداکثر 47،000 یورو) ، 5،000 یورو درج شده و احتمالاً 2000 یورو افزایش یافته است ، بنابراین برای افراد تا 7000 یورو (1). از طرف دیگر ، حق بیمه تبدیل نیز به واجد شرایط بودن وسایل نقلیه در بازسازی ، حرکتی و قیمت وسیله نقلیه جدید شرط شده است: می تواند 6000 یورو (حداکثر 80 ٪ قیمت خرید وسیله نقلیه) برای افراد باشد. (1). (1) با توجه به درآمد مالیاتی مرجع خانوار

*** مطابق با قانون.