Mini Countryman SE All4: The Big Mini به الکتریکی می رود ، ما در آینده Mini Electric Countryman سوار شدیم!

ما در کشور مینی برقی برقی آینده چرخیدیم

ما این فرصت را داشتیم که در یک نمونه اولیه از مینی کشور برقی چند دور انجام دهیم.”عرض =” 750 “ارتفاع =” 410 ” />

Mini Countryman All4 است: Big Mini به برق می رود

اگر برای لحظه ای ، فقط Mini Cooper به Electric منتقل شده است ، زمان آن رسیده است که آن را در بقیه محدوده قرار دهید. تا آن زمان در هیبرید قابل شارژ در دسترس است ، Countryman به 100 ٪ برقی می رود.

ما در حال حاضر در مورد بیش از 300 اسب بخار صحبت می کنیم ! Countryman SE All4 از این رو اولین مینی برقی 100 ٪ مجهز به سیستم تمام چرخ خواهد بود. در روزهای اخیر ، شرکت انگلیسی از اطلاعات و تصاویر جدید از آینده کشور رونمایی کرده است. با توجه به اطلاعات اولیه ، دو مدل در زمان راه اندازی در دسترس خواهد بود: مرد کشور در حال توسعه 188 اسب بخار به عنوان کوپر در حال حاضر و SE All4.

مجهز به دو موتور یکپارچه در هر محور ، نسخه SE All4 313 اسب بخار قدرت ارائه می دهد ، از جمله سیستم تقویت کننده ای که باعث افزایش قدرت موقت می شود. با تشکر از باتری 64.7 کیلووات ساعت ، سازنده در حال حاضر از 450 کیلومتر استقلال مطابق چرخه WLTP صحبت می کند. وعده بزرگ ! به خصوص از آنجا که هموطن جدید باید سکونت خود را بهبود بخشد زیرا باید از نظر ارتفاع و طول آن کمی بزرگتر از نسل فعلی باشد.

Mini Countryman SE All4 (2024)

زیست محیطی به فضای داخلی

گروه BMW توجه ویژه ای به مواد مورد استفاده در داخل و خارج از مدل های آن می کند. و این در مورد Mini اعمال می شود: Countryman آینده باید از برخی عناصر تزئینی در برخی از مواد آلاینده خلاص شود ، و حتی به رینگ های ساخته شده از 70 ٪ آلومینیوم بازیافت شده مجهز شود.

در داخل ، همان داستان است. تر و تمیز سقف ، فرمان ، داشبورد و حتی تشک های کف از پلی استر بازیافت شده که مینی از فرش های قدیمی و بطری های پلی اتیلن طراحی کرده است ، ترفیتاپلیت ساخته می شود. برند انگلیس ادعا می کند که این جایگزین منحصر به فرد می تواند انتشار CO 2 را تا 85 ٪ در کل زنجیره تولید کاهش دهد. حتی کارخانه Leipzig که در آن این Courtryman ساخته خواهد شد ، از برخی تحولات برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای بهره مند می شود.

ما در کشور مینی برقی برقی آینده چرخیدیم !

چند ماه قبل از ارائه آن ، ما توانستیم از کشور مینی برقی آینده صعود کنیم. SUV رشد می کند و پایه BMW IX1 را وام می گیرد ، اما به نظر می رسد مینی DNA را با تنظیمات خاص نگه می دارد.

Zapping Auto Moto Fiat Topolino dolcevita: در داخل شهر فوق العاده مرسوم ، مد روز

 <p data-lazy-src=

مینی قبلاً پس از عکسهای عکاسان جاسوسی ما در دسامبر سال 2022 ، یک سری عکسهای رسمی از نمونه اولیه استتار را در اوایل ماه مارس ابلاغ کرده بود. کشف وسیله نقلیه از این رو تعجب آور نیست. به غیر از برزنت هایی که از الگوهای زرد به رنگ های متنوع (صلیب ، ستاره ها ، دور و غیره) رفته اند ، صورتی و آبی که در مفهوم Aceman دیده می شوند ، شبح کلی یکسان است. این مدل می تواند مجهز به رینگ تا 20 اینچ باشد ، همچنین نزدیک به مفهوم Aceman وجود دارد.

در هیئت مدیره ، همان فلسفه ای برای SUV Aceman آینده شهری: داشبورد ساده شده به قسمتهای شدید و بسیاری از مواد بازیافت شده: سطوح داشبورد ، فرمان ، غرفه و کف بلکه فرش های کف در پلی استر بازیافت شده از پلاستیک هستند بطری و فرش باقی مانده است. چرم ناپدید می شود ، دقیقاً مانند کروم (داخل و خارج) که با این وجود بخشی از مینی DNA است.
این الگو برای رسیدن به 4.43 متر طول ، 13 سانتی متر بیشتر از نسل دوم ، به طول 1.61 متر ارتفاع (+ 6 سانتی متر) تکامل یافته است. او به 4.50 متر از BMW X1 جدید نزدیک می شود. این تصادفی نیست ، زیرا Countryman III با آن سکوی FAAR خود ، تکامل پایگاه سابق UKL را که در حال حاضر جمع می کنند ، با آن به اشتراک می گذارد. چه چیزی باعث می شود Countryman حتی بیشتر از آن استقبال کند ، اما همچنین برای اولین بار به یک نوع الکتریکی 100 ٪ ، مانند SUV BMW حق دارد.

اولین کشور برق 100 ٪ برقی

در این نسخه برقی بود که ما توانستیم Countrymanman نسل سوم را کشف کنیم. علاوه بر موتورهای حرارتی که نگه داشته می شوند (در حالی که PHEV باید ناپدید شود) ، اکنون دو نوع باتری در کاتالوگ ارائه می شود: یک سطح ورودی -سطح کشور E (دو چرخ حرکت و یک موتور عقب) از 140 کیلو وات ( یا 191 ch) و یک کشور همسایه پویاتر. این یکی به لطف دو موتور الکتریکی خود ، یک قدرت تجمعی 230 کیلو وات یا 313 اسب بخار ارائه می دهد. بنابراین همان قدرت پسر عموی BMW IX1 است که در تنها نسخه پرتاب خود 313 اسب بخار ایجاد می کند. BMW با این وجود باید به زودی تنوع معقول تری دریافت کند ، احتمالاً مانند “E” Countryman.

باتری ظرفیت منحصر به فرد 64.7 کیلووات ساعت (خالص) را برای هر دو نسخه نشان می دهد. این به اندازه BMW IX1 است. بنابراین ، استقلال “کشور” بسته به نسخه انتخاب شده تا 450 کیلومتر می رود. در حال حاضر ، Mini به اختیارات شارژ و نه شارژ زمان در سوکت داخلی یا یک ایستگاه شارژ سریع نمی دهد. اگر به برگه فنی BMW اعتماد کنیم ، شارژ مجدد در یک ترمینال سریع می تواند 30 دقیقه (از 10 تا 80 ٪) در جریان مستقیم تا 130 کیلو وات طول بکشد.

راحت تر اما وفادار به مینی DNA

با تشکر از پایگاه فنی خود که با BMW IX1 به اشتراک گذاشته شده است ، آینده Countryman Electric نیز راحت تر است. واقعیتی که ما چند ساعت زودتر از آن توانستیم با مسافر بودن آزمایش کنیم. به دور از ناراحت کننده بودن ، نسل دوم Mini Countrymanman هنوز تعلیق نسبتاً خشک داشت و کمی اتصالات و سایر لانه ها را پر کرد. در نمونه اولیه تکرار سوم ، ما به وضوح پیشرفت در این نقطه را متمایز می کنیم ، با علی رغم رینگ های 19 اینچی وسیله نقلیه تست خود ، راحتی بسیار فیلتر شده در بی نظمی ها. باید گفت که جاده های اتریش از چنگال ما به خوبی حفظ شده بودند.

راننده روز ما ، یکی از پروژه ها تا نقطه پروژه ، با این حال ، تضمین می کند که هموطن برقی با تنظیمات خاص از BMW IX1 متمایز می شود. این به ویژه در شاسی ، تعلیق یا مدیریت ، “اسپرت تر” می خواست. این تیم بدیهی است که آرزو می کند آنچه را که نمک یک مینی را ایجاد می کند ، معروف “Go Kart احساس” از جهت بسیار مستقیم و سنگین تر از سایر مدل ها ساخته شده است. اما یک مدل خانوادگی بیشتر به منظور جلب طرف مشتری گسترده نیاز به چند سازش دارد: برای خوشحال کردن مشتریان قدیمی این برند ، به این نوع رانندگی عادت کرده اند ، در حالی که از خریداران جدیدی که می خواهند راحتی بیشتری داشته باشند نیز لذت می برند. از طرف دیگر ، ما نمی دانیم که آیا هموطن تعلیق کنترل شده ، اختیاری در BMW X1 خواهد داشت.
SUV همچنین به لطف یک انتخاب کننده از ترمز قابل تنظیم قابل تنظیم در چهار سطح بهره می برد: یک حالت “تطبیقی” که به طور خودکار با توجه به رانندگی و جاده تنظیم می شود ، و همچنین حالت های کم ، متوسط ​​و زیاد. حالت B امکان ترمز ترمیم کننده حتی بیشتر را فراهم می کند ، و تا زمان توقف کامل. از طرف دیگر ، شما باید انتخاب کننده را در نزدیکی دکمه Keybar طی کنید ، زیرا Countryman برخلاف BMW IX1 ، پالت پشت فرمان ندارد.

بازاریابی و قیمت ها

بدیهی است ، ما باید این برداشت های اول را در مورد نسخه سریال تأیید کنیم که ارائه آن در نمایشگاه IAA مونیخ در اوایل سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده است. بازاریابی باید در این فرآیند انجام شود ، با تولیدی در لایپزیگ در نوامبر 2023. همچنین در این لحظه است که ما قیمت SUV را کشف خواهیم کرد ، که باید تورم زیبایی داشته باشد.
عکس ها: دکتر.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
Mini Countryman: کدام نسخه را انتخاب کنید ?
Mini Cooper Sentryman All4: SUV Watté
Mini Clubman 2016 vs. Mini Countryman 1963 [مقایسه ویدیو]: Mini Country Club