Nakamura E -Crossover X: دوچرخه با کیفیت بالا با چوب بالا می فرستد -آزمایشات -Picala ، Intersport Nakamura E -cross ON: یک VTC برقی مقرون به صرفه -Mobiwisy

Intersport Nakamura E-Cross XA تست: یک VTC برقی مقرون به صرفه

پس از E-City و E-Powerfit ، Intersport رونمایی شده در پاییز سال 2021 ، محدوده جدیدی با نام منحصر به فرد E-Crossover. این کار با S شروع می شود ، و اجازه می دهد نرخ دسترسی 999 یورو به استثنای تبلیغات (مکرر). واسطه های A و V ، متفاوت توسط مدیرانشان باز یا نه ، با 1،599 یورو. سپس ما کارآمدترین ، XV را با یک قاب باز و XA با یک قاب کلاسیک-سبک نیمه باز-که سعی کردیم پیدا کنیم.

Nakamura E-Crossover X: دوچرخه سطح بالا با سطح بالا چوب می فرستد

[تست] برند Intersport – Nakamura – طیف جدیدی از دوچرخه ها به نام “e -crossover” را راه اندازی می کند ، از جمله ، از جمله موارد دیگر ، مدل X. یک چرخه بیش از حد برای محتوای نرخ زیر 2000 یورو. ما توانستیم آن را آزمایش کنیم.

دوچرخه برقی جدید Nakamura Ecrososover x

ارسال شده در 19 فوریه 2022 | به روز شده در 19 مارس 2022 در 12:28 | زمان خواندن: 3 دقیقه

برچسب ها: ناکامورا

برند Nakamura با مدل E-Crossover X خود موفق به ارائه دوچرخه “حق بیمه” (موتور پدال ، باتری یکپارچه ، ترمزهای دیسک ، کمک های هوشمند و غیره می شود.) کمتر از 2000 یورو. رانندگی او بسیار دلپذیر است. کمک روان و قدرتمند یک موفقیت واقعی است. فقط نزولی ، پایان ناقص (جوش های قابل درک ، کابل های ظاهری).

ارائه
تا کنون مترادف با “کم هزینه” ، ناکامورا – مارک دوچرخه شبکه Intersport – با راه اندازی “e -crossover” دامنه خود را گسترش می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، این خانواده جدید از چرخه های برقی دوچرخه هایی را که در شهر به همان اندازه در شهر قابل انعطاف پذیر هستند ، جمع می کنند. این شامل مدل هایی با عنوان “S” (999 یورو) ، “A” (1599 یورو) ، “V” (1599 یورو) و “X” (یورو 1999) است.

با توجه به وعده گرفتن دوچرخه بیش از حد مجهز با قیمت پایین ، ما تصمیم گرفتیم این مدل آخر را آزمایش کنیم. ارزیابی شده در Machecoul ، در Loire -Atlantique -در ساخت چرخه فرانسوی (MFC) -این دوچرخه برقی یک مدل قبلی است (“SUV”). در دو نسخه موجود است: XA (قاب بالا) و XV (قاب پایین).

ارگونومی/سبک
مجهز به چرخ های دوچرخه سواری کوهستانی ، یک دسته بزرگ و یک چنگال تلسکوپی ، XA یک دوچرخه تحمیل کننده است. و این ، علی رغم وجود باتری ادغام شده در تنظیماتی که سبک می شود – کمی – شبح آن. نگاه کلی آن از کیفیت پایان آن خراب شده است: بسیاری از کابل های قابل مشاهده ، جوش های درشت ..

راحتی/رانندگی
چنگال جلوی تلسکوپی ، صندلی صندلی آویز ، لاستیک های گسترده هاچینسون … روی کاغذ ، همه چیز برای یک رانندگی آرامش یافته جمع می شود. پس از چند دور در زمین آسیب دیده -عبور از ریشه در مناطق نیمه چوب -، حکم سقوط می کند: کیمیاگری کار می کند ، ارتعاشات در بازوها یا عقب نمی روند. فقط نزولی در این رانندگی راحت ، انتخاب زین “مسابقه” ، باریک. باریکه ای که در دراز مدت به ما یادآوری می کند ، وجود حرکات ما.

موتور
X مجهز به موتور خانگی است. مونتاژ و کالیبره شده در فرانسه ، “Naka ​​E Power Max” سر و صدای جزئی را نشان می دهد. در مناطق شهری ، این وزوز کوچک به سرعت توسط Hubbub محیط پوشانده می شود.

دوچرخه برقی Nakamura Ecrossover موتور است که توسط Intersport طراحی شده است

داشبورد
داشبورد بزرگ و کاملاً واضح ، چهار حالت کمک ارائه شده را ارائه می دهد: محیط زیست ، ورزش ، هوشمند و تقویت. بدون شک کمک ، مزیت بزرگ این مدل است. هیچ چیز برای گفتن در آنجا ، زن و شوهر 100 نانومتر اعلام شده توسط سازنده به سرعت اشاره می کنند: این دوچرخه در ابتدا چوب را ارسال می کند ! بگذارید ارقام صحبت کنند. عزیمت متوقف شد و با فشار دادن کمک به حداکثر ، ما کمتر از 7 ثانیه طول کشیدیم تا به 25 کیلومتر در ساعت برسیم ، آستانه ای که از آن موتور دبرای. یک امتیاز بسیار خوب ، بسیار خوب.

کمک “هوشمند”
حالت “هوشمند” یک دارایی واقعی برای این دوچرخه است. “این یک حالت هوشمند است که بسته به شیب و پدال زدن شما فقط کمک مورد نیاز شما را ارائه می دهد “نماینده برند را توضیح می دهد. dubitatives در مورد این نوع تبلیغات بازاریابی ، ما آن را آزمایش کردیم. و نتیجه خیره کننده است. نیازی به قرار دادن دنده برای همراهی با افزایش کمک نیست. با حالت هوشمند ، رانندگی بسیار روان می شود. با این حال ، به استثنای شروع تا حدودی وحشیانه که می تواند تازه کار VAE را تجزیه کند. این فشار اولیه عمداً قدرتمند است ، ما در Intersport اطمینان داریم. هدف: به بهترین شکل به تمرین شهری ، که نیاز به شروع سریع به قرمز و متوقف کردن چراغ دارد. این رفتار عصبی را می توان با ساخت برخی از تنظیمات روی داشبورد پاک کرد.

صفحه کنترل Nakamura X با توجه به دسترسی به یک روش انقلابی از کمک مدل هوشمند

مقایسه کننده دوچرخه به دنبال بهترین دوچرخه برقی در اینترنت نباشید: آن را پیدا کنید !

رانندگی بدون کمک
تعجب خوب دیگر ، انتقال بین حالت کمک شده و عملکرد سرعت بیشتر از 25 کیلومتر در ساعت بسیار روان است. هنگامی که موتور قطع می شود هیچ لولتی ندارد. با این حال ، همانطور که در اکثر VAES ، نوعی “ترمز موتور” – سنگین بودن – وقتی پدال بدون کمک پدال می کنید احساس می شود. این اثر در اینجا موجود است: از VAE می توان بدون دردسر بیش از حد ، قدیمی و بدون برق استفاده کرد. در صورت باتری مسطح عملی !

ترمز
چرخ های Xa مجهز به ترمزهای دیسک هیدرولیک هستند. تاف را بدون اینکه خیلی شیب دار باشید بخوانید. با این حال ، ما فرصتی برای آزمایش کارآیی آنها در باران نداشتیم.

دریل/سرعت
نه سرعت دریل عقب از یک کنترلر مجهز به محرک ها گسترش یافته است. برای برآورده کردن یک “حق بیمه” و بیشتر مخاطبان شهری ، یک دیلور داخلی در مرکز Nexus ، بسیار عملی برای تغییر براککت ها در هنگام متوقف شدن ، به عنوان مثال – می توانست بیشتر باشد. یک انتخاب فنی ، طبق گفته نماینده برند ، شامل قیمت نهایی دستگاه تحت 2000 یورو است.

تجهیزات جانبی
توجه داشته باشید حضور خوش آمدید در قسمت عقب یک قفسه کمد که برای پشتیبانی از بار 40 کیلوگرم تأیید شده است. با توجه به برگه محصول مدل ، مورد دوم “سازگار با MIK®” است ، بنابراین امکان نصب سبد یا کیسه های حمل و نقل را نشان می دهد.

قیمت
مدل آزمایش شده با یورو 1999 قیمت دارد. اگر از 400 تا 500 یورو واجد شرایط دریافت جایزه جامعه محلی خود هستید ، هزینه خالص مدل X در حدود 1500 یورو است. پیدا کردن به عنوان ارزان برای دوچرخه با این خصوصیات فنی با رنگ بالا دشوار است: موتور پدال با قدرت ، چنگال تلسکوپی جلو ، ترمزهای دیسک هیدرولیک ، باتری یکپارچه در قاب.

دوچرخه برقی Nakamura E-Cross-Rover X با قیمت کمتر از 2000 یورو فروخته می شود

طرفداران سفرهای دوچرخه برقی از سال 2011 ، بوریس کاسل در ساعت 40 میله دارد ، بیش از 10،000 کیلومتر در VAE ، دو پسر بد و یک دوچرخه دزدیده شده ! متقاعد شده است که دوچرخه برقی می تواند زندگی روزمره میلیون ها فرانسوی را بهبود بخشد ، او دوست دارد مدل ها را آزمایش کند و در پشت صحنه صنعت دوچرخه بگوید. روزنامه نگار ، بوریس کاسل ، در میان دیگران ، در پاریس امروز به مدت 13 سال در فرانسه کار کرد و او بنیانگذار Picala است.

Intersport Nakamura E-Cross XA تست: یک VTC برقی مقرون به صرفه

intersport nakamura e -cross xa تست: یک VTC برقی مقرون به صرفه - © mobiwisy

Intersport در دنیای دوچرخه تخصص دارد. به خصوص از سال 2013 که او با تبدیل شدن به یک تولید کننده ساخته شده در فرانسه ، کارخانه چرخه فرانسه (MFC) را به دست گرفت. با حضور در رقابت با شاخه B’Twin Decathlon ، مارک دوچرخه مایسون ناکامورا قدرت خود را برای اولین بار به 90،000 واحد سالانه و سپس بیش از 300،000 رساند.

ارائه دوچرخه

پس از E-City و E-Powerfit ، Intersport رونمایی شده در پاییز سال 2021 ، محدوده جدیدی با نام منحصر به فرد E-Crossover. این کار با S شروع می شود ، و اجازه می دهد نرخ دسترسی 999 یورو به استثنای تبلیغات (مکرر). واسطه های A و V ، متفاوت توسط مدیرانشان باز یا نه ، با 1،599 یورو. سپس ما کارآمدترین ، XV را با یک قاب باز و XA با یک قاب کلاسیک-سبک نیمه باز-که سعی کردیم پیدا کنیم.

Intersport Nakamura E-Cross XA یک دوچرخه در گروه VTC است. تکامل دوچرخه کوهستانی E-Summit 950 با چند ویژگی مدنی ، این در مجموع یک مشتری از Velotaffers را نیز هدف قرار می دهد که می خواهند در اوقات فراغت یا آخر هفته خود برخی از استراحت ها را انجام دهند. او مانند برادران کوچک الکترونیکی خود ، یک چنگال معلق دارد ، اما با سفر قابل توجهی بیشتر از 130 میلی متر (در مقابل 65).

intersport nakamura e-cross xa 2022 عقب

با چرخ های 27.5 اینچی بسیار تحمیل شده ، در فضاهایی که در شهر شمرده می شود ، راحت ترین نیست ، به عنوان مثال می توان بین دو ماشین یا فروشگاه در یک اتاق ساختمان را دزدکی کرد. این کمپین را بیشتر هدف قرار می دهد ، با قاب قهوه ای پاییزی خود با الگوهای زرد که می تواند خود را در جنگل استتار کند.

این همچنین تنها رنگ است ، در حالی که این Intersport Nakamura فقط زندگی سفید با کتیبه های سیاه است. اگر باتری درون قاب مخلوط شود ، بقیه با عدم وجود استراحت یک دسته ، کابل های غیر ادغام شده ، کمی اساسی است ، یک روشنایی ساده که در جلو با چراغ چراغ عقب قرار می گیرد. بسیاری از جوش ها نیز کمی بی ادب هستند. جبران خسارت ، قفسه چمدان عقب 40 کیلوگرم تأیید شده است ، به اندازه کافی برای گرفتن چمدان های بزرگ.

در دسته از E-Cross OSSOVER XA: 4/5

بنابراین معماری برای “vttists” با زین کمی سبک برای سفرهای طولانی است. از طرف دیگر ، سیستم تعلیق 130 میلی متری که برای عبور از آن طراحی شده است – یا از آن برتری دارد – هر مانع شهری و صاف را در تمام سنگفرش ها جذب می کند. منشأ نیز با چسبندگی بسیار خوب روی دستگیره ها عرق می کنند اما بدون استراحت. ما هنوز محدودیت های آن را برای سفرهای مهم شهری می بینیم.

دستگیره های Intersport Nakamura E-Cross XA 2022

در حالت ایده آل ، موتور در میل لنگ واقع شده است. این مزیت پایین آمدن و محوریت مرکز ثقل دوچرخه را دارد ، یک مزیت برای یک تایپ ورزشی که E-Cross XA است. خانه ساخته شده توسط MFC ، همچنین برای این مدل بسیار بهینه سازی شده است. Intersport همچنین پاییز گذشته آن را با وزن نسبتاً محدود به ما ارائه داد. و اینکه او به طور کلی است. از طریق 100 نانومتر خود ، او به سادگی بزرگترین زوج VAES را حتی در مقابل سریال 1 یا Iweech از 90 نانومتر می فرستد. در سکته مغزی پدال همراه با سنسور گشتاور ، همه چیز خیلی سریع در چرخ عقب ارسال می شود. وزن قابل توجه دستگاه را فراموش می کنیم.

برای گسترش این انرژی ، این Intersport Nakamura 4 حالت را تصویب می کند: سه کلاسیک Eco ، Sport ، Boost و Smart. اکو در حال حاضر روی ظرف و شهر کافی است. ورزش و تقویت فقط در صورت استفاده از همه رئیس و افزایش ارتفاع مورد نیاز است. Intersport از طریق دکمه های بزرگ “-” و “+” ارگونومیک خود را انجام داد. این جوش های کوچک را برای روشنایی و کمک می کند. حالت هوشمند ، که در بالاترین موقعیت چهارم قرار دارد ، گشتاور را در زمان واقعی با نیروی پدال سازگار می کند.

Intersport Nakamura E-Cross XA 2022 ENGINE

به طور خلاصه ، اگر مانند سفر روزانه ما روی ظرف شروع کنید ، دوچرخه سطح نزدیک به محیط زیست را بازیابی می کند. سپس یک بار به جلوی “دیوار” رسید – بله ما اغراق می کنیم ، که از 15 ٪ تجاوز نمی کند – این حالت شامل جمله ما است و در صورت لزوم به تقویت یا ورزش می رود. در واقعیت ، این تنبلی تغییر سرعت را در زمان های خاص جبران می کند. خوب است به یاد داشته باشید که در VTC خوب ، XA E-Cross با یک دریل 9 سرعته ، با ماشه در دسته های دسته ، بدون قلاب بیش از حد کار می کند.

باتری ، استقلال و شارژ: 4/5

در یک جنگل از الگوهای گمشده ، باتری کاملاً با شکل گرد آن با قاب ازدواج می کند. ما آن را با برخی از دوچرخه های دیگر تولید شده در همان کارخانه یکسان می دانیم: ShiftBikes یا حتی Mad Vélo. اگر E-Crossover S سطح ورودی 375 WH را محدود کند ، A/V در حال حاضر ظرفیت 460 WH را که رزومه XA/XV است ، داده است. این استقلال نظری در حدود 100 کیلومتر با سبکترین حالت فراهم می کند.

ما می خواستیم بررسی کنیم. به طور عمده در حالت تقویت برای آزمایش بسیاری از شتاب ها ، با چند ارتفاع ، 60 کیلومتر استفاده کنید. فقط خرابی که قبلاً در ارائه مطبوعات مشاهده شده است ، باتری یک بار از پایه خود کمی جدا شده است. نه تا جایی که از دوچرخه سقوط کند ، فقط به اندازه کافی برای قطع کمک. در غیر این صورت ، هیچ نگرانی از قابلیت اطمینان وجود ندارد. در مورد شارژ مجدد ، برای کل انرژی حدود 5 ساعت زمان نیاز دارد.

صفحه نمایش الکترونیکی Nakamura E-Crossover XA و برنامه: 3/5

XV اولین – با XA – است که از اتصال جدید Intersport استفاده می کند. برنامه E-Power Naka از ابتدای سال 2022 با چندین ویژگی اساسی پیوند با دوچرخه را ایجاد کرده است. اول ، هماهنگ سازی با دوچرخه ، فقط یک دقیقه بسیار آسان است. این برنامه عمدتا به شما امکان می دهد تا کمک های برقی را قفل و باز کنید. این مانع از پرواز نمی شود ، اما پرواز را ترمز می کند. دقیقاً ، امکان جغرافیایی دوچرخه ، در این حالت مفید است ، یا اینکه اگر از دستگاه خود دور هستید ، فراموش می کنید.

intersport nakamura e-crossover xa 2022 صفحه

ثانویه تر ، ما می توانیم با جزئیات تاریخ سفرهای آن را مرور کنیم. همه طرح را روی نقشه ، فاصله خود ، CO نگه می دارند2 ذخیره شده ، ارتفاع آن ، میانگین قدرت موتور و همچنین دوچرخه سوار. به یاد بیاورید که این دوچرخه یک Intersport است و کارت ورزشی را بازی می کند. روز به روز می توانید به راحتی در سهم عضلانی آن افراط کنید.

به طور غیرقانونی ، استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان صفحه نمایش ، نشان دادن سرعت و مسیر فعلی امکان پذیر است. این برنامه همچنین دوره دوره را مدیریت می کند – به گونه ای که آمار را تحریف نکنید – و داوری نهایی. صادقانه بگویم ، ما کمی از این عملکرد استفاده کرده ایم و ترجیح می دهیم صفحه دوچرخه برای خودش کافی باشد. تمام اطلاعات ورزشی در مسیر (زمان ، سرعت ، قدرت) ، نمایش سرعت مدرن و رنگ حالت حالت ها وجود دارد.

Intersport Nakamura E-Crossover XA قیمت: 4/5

Intersport Nakamura با تمرکز بر ورزش اما بسیار محبوب متمرکز ، هدف خود را برآورده می کند. E-Cross جدید آن در VTC برقی ، اگرچه بر اساس یک مدل قبلی است ، به همان اندازه یک دوچرخه روزانه خوب به عنوان یک همراه تفرجگاه است. بله برای استفاده در شهر بسیار چشمگیر است ، نه به اندازه کافی چابک و برای زمین های آسیب دیده ، این چیزی را برای اغوا کردن کسانی که به دنبال یک VAE استهلاک بهتر هستند و آخر هفته های آخر هفته برای شما ارسال می کنند ، اغوا می کند.

و از آنجا که در زیر 2،000 یورو ، علی رغم باتری بزرگ و گشتاور موتور هیولا ، گران نیست. بنابراین به راحتی در مقابل یک راپون Neomouv قرار می گیرد. در همان الگوی ، بزرگتر است (522 WH) اما با یک موتور عاقل تر (45 نانومتر) و با تعلیق معمولی تر در 50 میلی متر شهر سفر. ما همچنین می توانیم NCM Milano Plus را در 1،799 یورو ، همچنین در قدرت پایین و مسافرت ذکر کنیم. به هر حال ، E-Cross XA در نیمه راه است که کمتر کسی وام گرفته است.

تولید دوچرخه سواری ، همانطور که در ابتدای آزمایش توضیح داده شده است ، فرانسوی است. حداقل مونتاژ در سایت ماچکول (44) ، نه چندان دور از نانت ، جایی که این قاب هنوز از چین وارد می شود.

ESTPORT NAKAMURA E-CROSSOVER XA TEST

 • موتور فوق العاده قدرتمند
 • تعلیق کارآمد
 • ترمز بالا
 • کاربرد
 • صفحه نمایش زیبا
 • قفسه چمدان 40 کیلوگرم
 • سبک کمی خشن
 • زین ناراحت کننده
 • راحتی متوسط
 • تحمیل باتری و دائما قطع ارتباط
 • حالت ها برای تغییر منحصراً در برنامه