بارگیری nds4ios برای iOS., 5 راه برای اجرای برنامه های iOS در رایانه شخصی و لپ تاپ ویندوز • Techlila

5 راه برای اجرای برنامه های iOS در رایانه شخصی ویندوز و لپ تاپ

شبیه ساز nds4ios همچنین شامل ویژگی هایی از قبیل ادغام Dropbox و مدیریت کنترلر iOS 7 است و گزینه هایی را برای سبک و موقعیت پیاده رو کنترل ارائه می دهد ، یک مرورگر وب که برای بارگیری بازی های Nintendo DS تحت فرم ROM و موارد دیگر در برنامه کاربردی است. و اگر یک حساب Dropbox ، NDS4IOS دارید ، می توانید با استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری ، نسخه پشتیبان تهیه کرده و ROM را بارگیری کنید.

nds4ios

nds4ios

شبیه ساز کنسول Nintendo DS, nds4ios برای iPhone / iPad ، در IDevices غیر Jailbreake کار می کند. به منظور نصب صحیح این شبیه ساز ، قبل از 8 فوریه 2014 از تاریخ تلفن خود پشتیبان بگیرید. پس از نصب برنامه ، آن را برای اولین بار راه اندازی کنید. سپس تاریخ دستگاه خود را به طور خودکار قرار دهید. ROMS را با بارگیری بازی ها در قالب zip اضافه کنید.

شبیه ساز nds4ios همچنین شامل ویژگی هایی از قبیل ادغام Dropbox و مدیریت کنترلر iOS 7 است و گزینه هایی را برای سبک و موقعیت پیاده رو کنترل ارائه می دهد ، یک مرورگر وب که برای بارگیری بازی های Nintendo DS تحت فرم ROM و موارد دیگر در برنامه کاربردی است. و اگر یک حساب Dropbox ، NDS4IOS دارید ، می توانید با استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری ، نسخه پشتیبان تهیه کرده و ROM را بارگیری کنید.

سرانجام ، بیا و بارگیری ds4ios آزادانه و بدون محدودیت استفاده.

5 راه برای اجرای برنامه های iOS در رایانه شخصی ویندوز و لپ تاپ

بازی های iOS را روی ویندوز انجام دهید

آیا می خواهید بازی های iOS را در رایانه شخصی انجام دهید و بدون داشتن یک دستگاه iOS ظاهر کنید ? اگر چنین است ، پس مطمئناً در جای مناسب هستید. با تشکر از شبیه سازهای شگفت انگیز و شبیه سازهای iOS ، می توانید بازی های iOS را در رایانه شخصی خود انجام دهید که در غیر این صورت منحصر به دستگاه های iOS هستند.

حالا ممکن است تعجب کنید که یک شبیه ساز چیست ? بقیه را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد شبیه سازهای iOS کسب کنید. ما لیستی از برخی از بهترین شبیه سازهای iOS را برای رایانه شخصی ویندوز رایگان که قادر به پشتیبانی از تمام نسخه های سیستم عامل های ویندوز هستند ، گردآوری کرده ایم (8/8/8.1/10).

دست زدن به Winrelais Premium .

لطفا JavaScript را فعال کنید

نحوه اجرای برنامه های iOS در رایانه ویندوز و لپ تاپ

فهرست
 • 1. شبیه ساز iOS چیست ?
 • 2. یک شبیه ساز با یک شبیه ساز متفاوت است ?
 • 3. 5 بهترین شبیه ساز iOS برای ویندوز
  • 3.1. وابسته به دوپادیان
  • 3.2. شبیه ساز هوای آیفون
  • 3.3. چهره هوشمند
  • 3.4. استودیوی موبایل
  • 3.5. برنامه.من

  شبیه ساز iOS چیست ?

  یک شبیه ساز iOS در اصل نرم افزاری است که می تواند در سیستم عامل ویندوز روی رایانه شخصی شما نصب شود. از آن برای اجرای برنامه های iOS در رایانه استفاده می شود. در یک کلام ، این یک ماشین مجازی است که از عملکرد برنامه های متعلق به سیستم عامل دیگر پشتیبانی می کند و باعث می شود که آنها به درستی کار کنند.

  یک شبیه ساز با یک شبیه ساز متفاوت است ?

  یک شبیه ساز جایگزین دستگاه اصلی است. این نرم افزار و برنامه های مشابه دستگاه اصلی را بدون اصلاح آنها اجرا می کند. شبیه سازها عمدتاً توسط کاربران غیر IIOS که مایل به کشف رابط آیفون/iPad هستند بدون داشتن دستگاه اصلی استفاده می شوند. به ویژه توسط کاربران و توسعه دهندگان ترجیح داده می شود برنامه های رانندگی را به دلیل عملکرد و انعطاف پذیری دوستانه کاربر آزمایش کنند.

  از طرف دیگر ، یک شبیه ساز می تواند محیطی مشابه سیستم عامل دستگاه اصلی را پیکربندی کند ، اما به تجهیزات آن پاسخ نمی دهد. به همین دلیل ، برخی از برنامه ها ممکن است در شبیه ساز کار نکنند یا کمی متفاوت اجرا شوند. یک شبیه ساز اغلب کد را سریعتر و راحت تر انجام می دهد و در عرض چند ثانیه فوراً راه اندازی می شود.

  5 بهترین شبیه ساز iOS برای رایانه های شخصی ویندوز

  1. وابسته به دوپادیان

  وابسته به دوپادیان

  iPadian یک شبیه ساز iOS برای Windows PC است که دارای رابط گرافیکی شبیه به iPad است. هنگامی که از آن استفاده می کنید ، رابط کاربری که در رایانه ویندوز خود ملاقات می کنید ، هنگام استفاده از iPad با یکسان خواهد بود. با این حال ، شما نمی توانید به فروشگاه App App دسترسی داشته باشید ، بنابراین شما به بوتیک برنامه کاربردی iPadian شخصی محدود می شوید.

  iPadian در نسخه رایگان و پرداخت شده در دسترس است. نسخه رایگان آن به اندازه کافی خوب است که برای هر بازی یا برنامه های iOS اجرا شود. این شبیه ساز iOS به دلیل سرعت بالا در درمان ، رابط گرافیکی جذاب ، نرخ بارگیری خوب ، سازگاری آن با برنامه ها و نمایشگرهای غنی آن مشهور است. مزیت دیگر این است که شما با کلیک بر روی صفحه ، بلافاصله به دکمه ها و صفحه لمسی دسترسی دارید

  2. شبیه ساز آیفون هوا

  شبیه ساز هوای آیفون

  آیفون هوایی به دلیل سادگی و رابط کاربری -دوست داشتنی خود شناخته شده است. این یک برنامه Adobe Air است که رابط گرافیکی آیفون را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد برنامه های iOS را مستقیماً روی رایانه شخصی خود اجرا کنید. او از رابط کاربری گرافیکی آیفون تقلید می کند. برای اجرای آیفون هوایی ، برای برنامه برنامه به چارچوب هوا نیاز خواهید داشت. این شبیه ساز iOS برای رایانه رایگان است و با ویندوز 7 ، 8 و 8 بهتر سازگار است.1.

  3. چهره هوشمند

  سامان

  Smartface نرم افزار توسعه برنامه است که به شما امکان می دهد iOS را به صورت رایگان تقلید کنید. هدف اصلی SmartFace آزمایش برنامه های iOS در محیط های مختلف iOS است. این یک بستر کامل مدیریت تحرک تجاری است که هزینه ها را کاهش می دهد ، بهره وری را افزایش می دهد ، وابستگی را از بین می برد و راه حل های استراتژیک تحرک را ارائه می دهد. شبیه ساز iOS گزینه های اشکال زدایی کاملی را برای برنامه های iOS ارائه می دهد. این شبیه ساز است که اگر به دنبال تجربه ای در رایانه ویندوز خود هستید شبیه به iPad یا iPhone و برنامه های بومی آنها است.

  4. استودیوی موبایل

  استودیوی موبایل

  Mobistudio یکی از بهترین شبیه سازهای iOS برای رایانه شخصی است. با استفاده از این شبیه ساز ، می توانیم برنامه های iOS و برنامه های Android را در رایانه شخصی خود اجرا کنیم. این برای توسعه دهندگان بسیار مفید است زیرا برنامه های Mobione Multiplatform در مدل برنامه محبوب HTML5 بومی با استفاده از چارچوب منبع باز Cordova یا PhoneGap ساخته شده اند. به صورت اختیاری ، می توانید یک برنامه وب موبایل یا یک وب سایت بهینه شده ایجاد کنید. این شبیه ساز iOS به شما امکان می دهد بازی های iOS را در رایانه ویندوز بازی کنید تا بتوانید تمام برنامه های بازی ها و iOS را به صورت رایگان اجرا کنید.

  5. برنامه.من

  app.io

  اگر به دنبال یک شبیه ساز iOS هستید که بدون نصب برنامه در سیستم خود برای این منظور از ویندوز رایانه خود استفاده کنید ، می توانید از برنامه Emulator استفاده کنید.io ios برای ویندوز. برنامه.IO یک شبیه ساز iOS آنلاین است که می تواند کم و بیش شبیه شبیه سازهای آفلاین باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بسته نرم افزاری iOS را بارگیری کنید.برنامه در سایت برنامه.IO و شما رابط را در یک زمان خاص دریافت خواهید کرد ، جایی که می توانید برنامه ها را اجرا کنید. یکی از مزایای استفاده از این وب سایت این است که حتی با پرونده ها کار می کند .APK ، به این معنی که شما همچنین می توانید از این شبیه ساز iOS برای رایانه شخصی برای اجرای برنامه های Android استفاده کنید.