خانه – بنیاد حماسی ، خانه – مرکز حماسه موسسه قلب و عروق مونترال

فعالیت بدنی پیشگیرانه و مددیین

ما راه حل هایی از کمک های نوآورانه ارائه می دهیم که به افراد و شرکت ها اجازه می دهد از سازمان های غیر انتفاعی از اوراق بهادار خود پشتیبانی کنند.

سیاره ما

حماسه یک بنیاد بین المللی است که مأموریت آن تغییر زندگی کودکان و نوجوانان و محافظت از سیاره است. ما پلی بین سازمانهای غیر انتفاعی هستیم که راه حل هایی برای مشکلات فوری زمان ما و افراد و مشاغل مایل به ایجاد تغییرات مثبت ایجاد می کنند.

چه کنیم

اقدامات ما

ما از سازمان های غیر انتفاعی پشتیبانی می کنیم

ما اوراق بهادار سازمانهای غیر انتفاعی را با دقت ارزیابی می کنیم و مدیریت می کنیم ، که حمایت استراتژیک ما اوضاع را تغییر خواهد داد.

ما اهدا کنندگان را بسیج می کنیم

ما راه حل هایی از کمک های نوآورانه ارائه می دهیم که به افراد و شرکت ها اجازه می دهد از سازمان های غیر انتفاعی از اوراق بهادار خود پشتیبانی کنند.

ما تأثیر را تضمین می کنیم

ما عملکرد سازمانهای پشتیبانی شده را تجزیه و تحلیل می کنیم و آنها را با اهدا کنندگان خود ارتباط می دهیم تا اطمینان و شفافیت را تضمین کنیم.

فعالیت بدنی و داروی پیشگیری

وابسته به موسسه قلب و عروق مونترال ، مرکز حماسه به منظور حفظ سلامت بهینه و جلوگیری از عوامل خطر مرتبط با بیماری های قلبی عروقی ، به ارتقاء سلامت و دستیابی به شیوه زندگی سالم کمک می کند. یک تیم چند رشته ای تخصصی با توجه به رویکرد خاص داروی پیشگیری در حماسه مرکز ، با عوامل خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی تشخیص داده ، ارزیابی و ارزیابی می کند.

کووید 19

تمام آنچه نیاز است بدانید

دوشنبه 25 سپتامبر 2023

مرورگر شما از برچسب ویدیویی HTML5 پشتیبانی نمی کند.

کانال YouTube ما را کشف کنید !

تیم مرکز حماسه مفتخر است که کانال جدید YouTube خود را به شما ارائه دهد ، مایل به تکثیر سیستم عامل های پخش محتوا برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود است. تمرینات قلبی عروقی و دوچرخه سواری ، تقویت عضلات و خلفی ، مراقبه ، یوگا و آرامش ، رقص ورزشی قلبی, محتوای جدید هر هفته ارسال می شود. مشترک شدن بدون تأخیر ، در آسایش خانه خود ، از کارهای روزمره که توسط KinesiLologists ما تهیه شده است ، لذت خواهید برد!

خبری که اجرا می شود – نسخه 31 آگوست 2023

برای خواندن در این بولتن: کلمه مدیریت اعضای عزیز ، تابستان در حال پایان است و امیدوارم که از آن لذت ببرید! اول از همه ، ما بسیار مفتخریم که از بازگشایی بیسترو که در 9 اوت اتفاق افتاد ، ذکر کردیم. اگر قبلاً انجام نشده است ، ما […]

خبری که اجرا می شود – نسخه 6 ژوئیه 2023

برای خواندن در این بولتن: کلمه مدیریت اعضای عزیز ، امیدوارم که شما در این روزهای دود و موج گرما شکل و روحیه خود را حفظ کنید. در این بولتن چندین تاریخ و اطلاعات مربوط به پیشرفت فعالیت در مرکز حماسه پیدا خواهید کرد. با تابستان فعلی ، ما را به […]

خبری که اجرا می شود – نسخه 8 ژوئن 2023

خبری که اجرا می شود

برای خواندن در این بولتن: کلمه مدیریت اعضای عزیز ، امیدوارم همه شما در شکل عالی باشید و از بهار لذت ببرید! در این نسخه از NQC چندین اطلاعات جالب پیدا خواهید کرد. من از این ایده که خیلی زود زیر یک فرمول جدید پیدا خواهیم کرد بسیار خوشحالم. من در حال نگه داشتن […]

موسسه قلب و عروق مونترال یک مرکز بیمارستان فوق العاده مشخص در قلب و عروق است که به مراقبت ، تحقیق ، تدریس ، پیشگیری ، توانبخشی و همچنین ارزیابی فن آوری های جدید در قلب و عروق اختصاص داده شده است. ICM که به طور مداوم در خط مقدم قرار دارد ، یک رهبر در حوزه خود است و نقش اصلی در کبک ، کانادا و جهان را ایفا می کند. وی به دانشگاه مونترال وابسته است.

رصد
جلوگیری
موسسه قلب و عروق مونترال

پیشگیری اولیه و ثانویه از بیماریهای قلبی عروقی را برای افزایش امید به زندگی سالم ترویج کنید.

بنیاد حماسه یک سازمان خیریه است که دارایی اعضای آن است. این کمک مالی اعضا و دوستان مرکز حماسه را به منظور حمایت و شرکت در تکامل و توسعه مرکز و اداره پیشگیری از موسسه قلب و عروق مونترال و همچنین رضایت اعضای حماسی جمع آوری و مدیریت می کند.

حماسه های چابک: تعریف ، مثالها و مدل ها

از حماسه های چابک استفاده کنید تا بخش بزرگی از کارها را در داستانهای کوچکتر تقسیم کنید.

مکس Rehkopf

توسط مکس رکوپف

عناوین را مرور کنید

خلاصه: حماسه ها از وظایفی هستند که می توانند بر اساس نیازها و خواسته های کاربران مشتری یا نهایی به کارهای خاص (به نام “داستانهای کاربر”) تقسیم شوند. حماسه ها یک عمل مهم برای تیم های چابک و DevOps است.

هنگامی که شما چابک و devops را اتخاذ می کنید ، از حماسه ها برای مدیریت کارها استفاده می شود. اینها مواردی از وظایفی هستند که می توانند بر اساس نیازها/خواسته های مشتریان یا کاربران نهایی به کارهای خاص (به نام “داستان” یا “داستانهای کاربر”) تقسیم شوند.

حماسه ها یک روش مفید برای سازماندهی کار شما و ایجاد سلسله مراتب است. ایده این است که کار را به تحویل های کوچکتر تقسیم کنید ، تا بتوانید پروژه های اصلی را انجام دهید و به طور مرتب به ارائه ارزش به مشتریان خود ادامه دهید. حماسه ها به تیم ها کمک می کنند تا کار خود را بشکنند ، در حالی که همچنان به دنبال یک هدف مهم تر هستند.

حفظ چابکی در سازمان کارهای بزرگ ، مانند حماسه ها ، کار آسانی نیست. دانستن رابطه بین حماسه ها و شیوه های خوب چابک و سالم یک صلاحیت اساسی است ، صرف نظر از اندازه سازمان شما.

حماسه چابک چیست ?

حماسه یک بخش گسترده از وظایف است که می تواند به داستانهای کوچکتر تقسیم شود ، که گاهی اوقات “بلیط” در جیرا نامیده می شود. حماسه ها اغلب شامل چندین تیم ، در چندین پروژه هستند و حتی می توان در چندین میز نیز دنبال کرد.

تحویل حماسه ها عملا همیشه یک سری از اسپرینت ها را پوشش می دهد. از آنجا که تیم به لطف توسعه و بازخورد مشتریان ، دانش خود را در مورد حماسه عمیق تر می کند ، در صورت لزوم داستانهای کاربر اضافه و حذف می شوند. این مهم با حماسه های چابک است: بسته به بازخورد مشتری و سرعت تیم ، محیط انعطاف پذیر است.

نمونه حماسه چابک

تصور کنید که ما در سال 2050 هستیم و برای آژانس سازماندهی سفرهای فضایی تفریحی کار می کنیم. ما حدود ده پرتاب در سال انجام می دهیم ، بنابراین هیچ یک از آنها بزرگترین پروژه سال نیست ، اما هر پرتاب به دور از روتین است و بنابراین به ساعات زیادی نیاز دارد. این پیکربندی برای حماسه مناسب است.

نمونه ای از حماسه ، “راه اندازی گردشگری فضایی ، مارس 2050” شامل داستانهایی برای کارهای روزمره و همچنین داستانهایی با هدف بهبود جنبه های اصلی راه اندازی شاتل: خرید بلیط های فضایی برای راه اندازی خود شاتل است. بنابراین ، چندین تیم با کار کردن بر روی طیف گسترده ای از داستان ها در این حماسه نقش دارند.

تیم توسعه حمایت از خرید بلیط برای راه اندازی مارس 2050 می تواند حماسه خود را به شرح زیر بسازد:

حماسه: راه اندازی – مارس 2050
داستان: ساحل خرما را به روز کنید تا تاریخ راه اندازی مارس 2050 را شامل شود. داستان: زمان بارگیری لیست های پرواز درخواست شده را کاهش دهید