Netflix Bouygues: چگونه می توان از Netflix در Bbox استفاده کرد?, Netflix: سریال ها و فیلم های تلویزیونی مورد علاقه شما ، کجا و چه زمانی می خواهید | از راه دور Bouygues

فیلم ها و سریال های جدید را هر هفته کشف کنید

سریال محبوب دیگر سریال فرانسوی است لپه با عمر سی که بخشی از 10 نفر برتر از تماشای محتوای Netflix بود ، نه تنها در فرانسه بلکه در سراسر جهان ، تنها چند روز پس از انتشار آن. فصل دوم لوپین اکنون باپیشنهاد Bouygues Netflix.

Netflix Bouygues: چگونه می توان از Netflix در Bbox استفاده کرد ?

تماس رایگان

Netflix Bouygues

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. اشتراک آنلاین.

شما (آینده) مشتری Bouygues هستید و می خواهید برای استفاده از کاتالوگ گسترده آن ، از Bouygues Netflix مشترک شوید ? جای نگرانی نیست ! Netflix ، غول جریان حقوقی کالیفرنیا ، همانطور که در رایانه لوحی یا موبایل شما در Bbox شما موجود است. ما به شما می گوییم که چگونه و چگونه می توانید از Netflix با Bouygues استفاده کنید.

 • ضروری
 • Netflix با 2 پیشنهاد Bouygues در دسترس است: Bbox Must و Bbox Ultym.
 • استفاده از این امکان وجود دارد Netflix on Bbox از 8.99 یورو در ماه.
 • Netflix Bouygues بدون تعهد موجود است.
 • منپیشنهاد Bouygues Netflix شامل یک کاتالوگ بزرگ از فیلم ها و سریال های اصلی است.

Netflix به طور مستقیم در Bbox شما موجود است ?

Netflix Bouygues با تمام پیشنهادات بازی سه گانه در Bouygues در دسترس است. این برای گفتن: BBOX باید وت bbox ultym (جانشینان Bbox Miami و Miami+) ، در ADSL/VDSL یا فیبر FTTH.

احساس Bbox Netflix Netflix در احساس Bbox دیگر در دسترس نیست. Bouygues فقط با جعبه های اینترنتی که در حال حاضر در پیشنهاد خود وجود دارد ، دسترسی به Netflix را امکان پذیر می کند.

نحوه دسترسی به Netflix Bouygues در تمام دستگاه های خود ?

اگر یک Bbox سازگار با Netflix دارید ، می توانید بلافاصله حساب خود را ایجاد کنید Netflix Bouygues در Bbox خود ، با انتخاب یکی از سه فرمول اشتراک ارائه شده. پس از ایجاد حساب شما ، بسته به دستگاه مورد استفاده شما می توانید از چند طریق به Netflix Bouygues دسترسی پیدا کنید:

نوتفلیکس

 • روی شما تلویزیون : آنجا کانال Netflix Bouygues کانال شماره است 97 از bbox شما. در کنترل از راه دور خود ، فقط کلید OK را فشار دهید. از Bbox Miami ، سپس کلید تلویزیون (کلید سبز) کنترل از راه دور خود را فشار داده و به بخش “دسته های تلویزیونی”> “دسته ها”> “همه” بروید.
 • روی شما کامپیوتر : با اتصال به وب سایت Netflix و با ساخت شناسه / رمز عبور خود.
 • روی شما قابل حمل یا iOS ، رایانه لوحی اندرویدی ، ویندوز فون : شما فقط باید برنامه Netflix را برای iPhone و iPad / برای تلفن های هوشمند و تبلت Android / برای ویندوز فون با توجه به نیازهای خود برای نیازهای خود بارگیری کنید. سپس ، برای دسترسی به Netflix ، برای ورود به شناسه / رمز عبور خود.

Netflix on Bbox: 3 بسته از 8.99 یورو در ماه

یکی از دلایل موفقیت بین المللی نتفلیکس آن است قیمت بسیار در دسترس در مقایسه با کاتالوگ دسترسی به سادگی هیولا و نامحدود آن ! در واقع ، تمام برنامه های Bouygues Netflix از طریق 8.99 یورو/ماه فقط. امروز ، Netflix Bouygues 3 بسته ماهانه ارائه می دهد:

 • در بسته ضروری با قیمت 8.99 یورو در ماه به شما امکان می دهد 1 صفحه را فقط به Netflix وصل کنید.
 • در بسته استاندارد با قیمت 13.49 یورو در ماه شامل HD است و به شما امکان می دهد 2 صفحه را به طور همزمان به Netflix وصل کنید: بنابراین ، هر برنامه ، مشکلی نیست !
 • با بسته حق بیمه با قیمت 17.99 یورو در ماه شما نه تنها از HD بلکه از HD Ultra HD یا 4K HD بهره مند می شوید (یعنی در پیکسل ها ، فرمت 3840 x 2160). و این همه چیز نیست: شما می توانید به طور همزمان به 4 صفحه متصل شوید: برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خانوادگی جالب است !
قیمت Netflix Bouygues – 22 سپتامبر 2022

بسته ضروری بسته استاندارد بسته حق بیمه
1 صفحه
8.99 یورو/ماه
2 صفحه
13.49 یورو در ماه
4 صفحه
17.99 یورو در ماه

اشتراک های Netflix موجود با پیشنهادات Bbox ، با توجه به قیمت آنها طبقه بندی شده است. سئو رایگان.

شما می خواهید یک پیشنهاد Bouygues را بیرون بیاورید ?

اشتراک Netflix Bouygues: بدون تعهد !

جدا از برنامه ها و قیمت ها ، دلیل دیگری که از Netflix Bouygues یک پیشنهاد غیرقابل مقاومت ساخته شده است ، این آزادی بزرگی است که مشترکین از آن بهره مند می شوند. در واقع ، این اشتراک به روشی بسیار ساده کار می کند: تاریخ ثبت نام شما در Netflix Bouygues به عنوان نقطه شروع برای یک بسته ماهانه ، 30 روز به طول می انجامد. اشتراک Bouygues Netflix اشتراک ماهانه است بدون درگیری, در هر زمان قابل انکار است. فقط قیمتی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد: می توانید آن را به راحتی آنلاین ، 24 ساعت شبانه روز نیز تغییر دهید.

با Netflix on Bbox, شما می توانید فوراً سری و فیلم های مورد علاقه خود را در رایانه ، تلویزیون هوشمند ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا هر دستگاه متصل به اینترنت تماشا کنید. با تشکر از چند صفحه نمایش Netflix ، همچنین می توانید مشاهده یک برنامه را روی صفحه نمایش شروع کنید ، سپس خواندن را در هر زمان و در دستگاه دیگری از سر بگیرید. شما همچنین یک حالت “آفلاین” دارید تا برنامه خود را از قبل روی تجهیزات خود بارگیری کنید و آن را تماشا کنید Bouygues netflix و سپس در جایی که می خواهید.

سرانجام ، شما از یک موتور پیشنهادی که از ترجیحات شما یاد می گیرد استفاده می کنید: کاتالوگ Netflix Bouygues با توجه به سلیقه های شما ، آخرین فیلم ها ، ارزیابی هایی که ارائه داده اید کاملاً شخصی سازی شده است.

Bouygues Netflix: از دوره آزمایشی استفاده کنید !

شما وسوسه می شوید ، اما هنوز هم دریغ می کنید ? بدانید که می توانید از آن بهره مند شویدیک ماه آزمایش رایگان کشف Netflix Bouygues Telecom ! در اینجا نحوه استفاده از آن ، ایجاد یک حساب Netflix از Bbox آورده شده است:

 1. از صفحه اصلی Netflix در تلویزیون Bbox خود ، “شروع ماه خود را رایگان” برای ایجاد حساب خود انتخاب کنید.
 2. نشانه ها را به صورت آنلاین دنبال کنید: نام ، نام های اول ، ایمیل خود را وارد کنید و رمز ورود مورد نظر خود را وارد کنید. سپس ایمیل خود را تأیید کنید.
 3. با استفاده از کنترل از راه دور ، فرمول اشتراک متناسب با شما را انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید.
 4. اطلاعات پرداخت خود را وارد کرده و سپس شرایط استفاده از سرویس را برای فعال کردن خود تأیید کنید اشتراک Netflix در تلویزیون Bbox. در صفحه تأیید ، پایان رایگان تاریخ آزمایش نمایش داده می شود: در اینجا شما در سرویس Netflix VOD مشترک شده اید ! شما می توانید فوراً سریال های تلویزیونی و فیلم های پخش مورد علاقه خود را در Bbox خود تماشا کنید.

آزمایش رایگان با نتفلیکس دیگر در دسترس نیست نتفلیکس در ماه های آزمایشی رایگان در فوریه 2020 به پایان رسید.

پیشنهاد Bouygues Netflix: چگونه اشتراک خود را مدیریت کنیم ?

شما می توانید اشتراک خود را مدیریت کنید Netflix on Bbox یا مستقیماً در وب سایت Netflix ، جایی که به محض ثبت نام فضای شخصی دارید. اشتراک Bouygues Netflix هر ماه در تاریخ ثبت نام شما صورتحساب می شود. با این حال ، شما در هر زمان آزاد هستید تا اشتراک خود را ویرایش یا خاتمه دهید, از فضای شخصی شما در وب سایت Netflix.

برای تغییر بسته ، به بخش “حساب خود” بروید و سپس روی “تغییر قیمت” کلیک کنید. برای خاتمه ، به بخش “حساب خود” بروید و سپس روی “لغو اشتراک” کلیک کنید. با در نظر گرفتن خاتمه شما در پایان دوره صورتحساب فعلی مؤثر است.

تماس رایگان

اطلاعات – اشتراک Telecom Bouygues

یک مشاور به شما کمک می کند تا Bouygues مناسب ترین نیازهای شما را پیدا کند

شما مایل به اشتراک دیزنی هستید+ ?

Netflix Bbox و مشترکین جدید

خانواده و تلویزیون

آیا ما هنوز Netflix را ارائه می دهیم, رهبر جهانی SVOD ? در میان خلاقیت های اصلی شرکت آمریکایی ، برخی از خلاقیت های تلویزیونی قابل توجه سالهای اخیر وجود دارد: The Crown ، Gilmore Girls: یک سال جدید ، 13 دلیل ، Haunting of Hill House ، ماجراهای جدید سابرینا ، آکادمی چتر ، Witcher ، La Casa de Papel.

سریال محبوب دیگر سریال فرانسوی است لپه با عمر سی که بخشی از 10 نفر برتر از تماشای محتوای Netflix بود ، نه تنها در فرانسه بلکه در سراسر جهان ، تنها چند روز پس از انتشار آن. فصل دوم لوپین اکنون باپیشنهاد Bouygues Netflix.

جدید در Netflix از اخبار زیبا در سال 2023 به Netflix وارد می شود ! هواداران سریال اکنون می توانند به زودی به فصل چهارم سریال You یا سومین فصل از بانک های بیرونی نگاه کنند (در تاریخ 02/23/2023 منتشر شد). همه اینها به لطف Netflix با Bouygues ! اما این همه چیز نیست. سال 2023 نیز به دنبال سریال The Witcher ، Sex Education ، The Crown ، Emily in Paris یا Chronicle of Bridgerton رزرو شده است.

Bouygues Netflix: از Chronicle Bridgerton گرفته تا قهرمانان مارول

در میان سریال های اخیر که یک ضربه است ، ما نیز می یابیم تواریخ Bridgerton, که ما را در دنیای لندن جامعه عالی قرن نوزدهم غوطه ور می کند. این سریال بر اساس مجموعه ای از کتاب ها به همین نام جولیا کوین ، نویسنده آمریکایی ، تخصصی در رمان های تاریخی است و داستان خانواده Bridgerton را برای ما بازگو می کند که هشت فرزند آنها سعی می کنند خوشبختی ، عشق و جایگاه خود را در جامعه بالا پیدا کنند. انتشار فصل 3 برای سال 2023 برنامه ریزی شده است.

طرفداران مارول نیز سری (های) خود را با درود, ابرقهرمان نابینا ، با جنایت در خیابان های نیویورک ، به عنوان یک وکیل در طول روز و در شب فوق العاده عدالت می جنگید. اما او تنها نیست: در Netflix نیز می توانید ملاقات کنید جسیکا جونز, یک کارآگاه خصوصی که از گذشته خود غافلگیر شده است لوک کیج, یک مرد سابق که برای سفید کردن نام خود می جنگد و منطقه هارلم خود را نجات می دهد دنی رند, وارث چنگک آهنی برای تحقق سرنوشت خود به نیویورک بازگشت قلعه فرانک, یک نیروی دریایی سابق مصمم به مجازات جنایتکارانی که خانواده وی را به قتل رسانده اند.

بدون فراموش کردن 4 نفر اول ، مرداک ، جونز ، قفس و پیاده روی جمع شد ، کمی در برابر خواست آنها ، در این سریال مدافعان برای مبارزه با یک نقشه شیطانی که توسط. Sigourney Weaver خودش. مختصر. ما به شما اجازه می دهیم ابرقدرت های آنها را کشف کنید ، اگر آنها را از قبل نمی شناسید !

پیشنهاد Bouygues Netflix: فیلم ها و اسناد در سایه سریال

این سریال سهم شیر را در Netflix Bouygues کاهش داد ، اما این شرکت با ارائه اهمیت فزاینده ای به سینما در حال تحول است. از جمله بهترین فیلم های این پلتفرم ، می توانیم به عنوان مثال استناد کنیم: 7 شیکاگو, مالکوم و ماری, زن در پنجره, اوکجا, بسیار شرور ، به طرز تکان دهنده ای شر و شرور, سنگهای قیمتی... ما نباید فیلم انیمیشن را فراموش کنیم کلوس از سرجیو پابلوس ، اولین ویژگی اصلی انیمیشن پخش شده از Netflix. علاوه بر این ، بسیاری از مستندها نیز در Netflix موجود هستند.

لیوان پاپ کورن و سه بعدی

در سال 2023, چندین فیلم جدید برنامه ریزی شده است که به صورت آنلاین بر روی سیستم عامل قرار گیرد ، با نام Netflix Original (یعنی تولید Netflix). و چیزی برای همه وجود خواهد داشت ! فیلم ها مانند Murder Mystery 2, بقیه کمدی اکشن با آدام سندلر و جنیفر آنیستون ، یا قفل شده است, یک تریلر کره جنوبی به کارگردانی کیم تائه جون نیز برای امسال برنامه ریزی شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، Netflix Bouygues علاوه بر پیشنهاد سریال نفس گیر ، کاتالوگ بزرگی از فیلم ها و مستندها را ارائه می دهد ، بدون آنکه فضای بچه هایی را که با کودکان سازگار است فراموش کند. و بیشتر اوقات ، اینها خلاقیت های اصلی هستند. بنابراین ، Netflix به طور مداوم ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد. سرانجام ، آماتورها قدردانی خواهند کرد ، همه برنامه ها در دسترس هستند نسخه فرانسوی یا زیرنویس.

شما می خواهید Netflix را با یک پیشنهاد Bbox مشترک کنید ?

فیلم ها و سریال های جدید را هر هفته کشف کنید

بازی های ماهی مرکب

نوتفلیکسنوتفلیکس

● با یک فهرست بزرگ از فیلم ها و سریال ها ، برنامه های اصلی Netflix اعطا شده و یک فضای کودکان و نوجوانان که برای کودکان سازگار است ، چیزی برای همه سنین و برای همه سلیقه ها وجود دارد.
● با Netflix ، می توانید فوراً سریال های تلویزیونی و فیلم های پخش مورد علاقه خود را از Bbox یا هر دستگاه متصل به اینترنت با برنامه Netflix ، مانند تلویزیون هوشمند ، رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، پخش کننده های پخش و کنسول های بازی تماشا کنید.
● وقتی می خواهید و با تمام سادگی به آنچه می خواهید نگاه کنید. هیچ هزینه ای نقاب دار ندارد و اشتراک در هر زمان قابل لغو است.
● شماره زنجیره ای: 89