نحوه بارگیری سری و فیلم های Netflix در رایانه? | Tunepat ، نحوه بارگیری فیلم ها و سری Netflix در کارت SD یا یک کلید USB

نحوه بارگیری فیلم ها و سریال های Netflix در کارت SD یا کلید USB

ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید و برای بارگیری ویدیو مستقیماً روی نماد بارگیری کلیک کنید. قسمت ها را برای بارگیری از لیست کشویی انتخاب کنید ، اگر می خواهید یک آهنگ خاص یا زیرنویس فرانسوی ، روی بارگیری های پیشرفته کلیک کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که آهنگ ها یا زیرنویس ها را انتخاب کنید. پس از تأیید انتخاب خود ، می توانید روند بارگیری را در سمت چپ رابط مشاهده کنید.

نحوه بارگیری سری و فیلم های Netflix در رایانه

نوتفلیکس فقط به اعضای خود اجازه می دهد تا تعداد محدودی از انتشار و فیلم را در دستگاه های پشتیبانی شده بارگیری کنند. ویژگی بارگیری آن فقط در رایانه های شخصی ویندوز پشتیبانی می شود اما در Mac نیست. اگر می خواهید سری و فیلم ها را در رایانه بارگیری کنید ، باید یک رایانه در حال اجرا ویندوز 11 نسخه 1607 یا نسخه بعدی باشد. علاوه بر این ، به حداکثر تعداد بارگیری نیاز دارد. پس از گذراندن تاریخ انقضا ، نمی توانید به برنامه ها و فیلم های تلویزیونی بارگیری شده دسترسی پیدا کنید ، زیرا Netflix محدودیت دوره ای برای تماشای عناوین آفلاین دارد. شرایط بارگیری ویدیویی دقیق از Netflix دامنه تجسم Netflix را محدود کنید.

اگر به دنبال راهی برای بارگیری فیلم های Netflix از ویندوز 11/10/8/7 هستید ، یا می خواهید نمایش های تلویزیونی و فیلم های Netflix را همزمان در چندین رایانه مشاهده کنید ، ما می توانیم بهترین راه حل را برای شما ارائه دهیم بارگیری برنامه های تلویزیونی و فیلم های Netflix با کیفیت بالا در MP4/MKV در رایانه شخصی تحت ویندوز 11/10/8.1/8/7.

سری و فیلم های Netflix را در رایانه شخصی بارگیری کنید

نحوه بارگیری سری و فیلم ها با کیفیت HD

بارگیری سری و فیلم های Netflix با استفاده از یک بارگیری ویدیوی Netflix ضروری است. Tunepat Netflix بارگیری ویدی بارگیری MP4/MKV با کیفیت HD با سرعت بالا ضمن حفظ زیرنویس ها و آهنگ های صوتی. با Tunepat Netflix Video Downloader ، فیلم های Netflix بارگیری شده در دستگاه های مختلف پشتیبانی می شوند.

Tunepat Netflix Video Downloader تحت ویندوز 11/10/8 در دسترس است.1/8/7. ابتدا این برنامه را روی یکی از رایانه های شخصی ویندوز که ویندوز 11/10/8 را اجرا می کند نصب کنید.1/8/7 ، سپس ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سری و فیلم های Netflix را با Tunepat بارگیری کنید.

ویژگی های اصلی دانلود کننده فیلم Tunepat Netflix

Tunepat Netflix Downloader

Tunepat Netflix Downloader

 • فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را از Netflix بارگیری کنید.
 • پشتیبانی بارگیری ویدیوی Netflix HD..
 • آهنگ های صوتی و زیرنویس ها را نگه دارید.
 • MP4 و MKV به عنوان قالب خروجی.
 • Netflix را با سرعت سریع بارگیری کنید.

مرحله 1 Tunepat را اجرا کنید و به Netflix وصل کنید

برای راه اندازی برنامه روی نماد Tunepat دوبار کلیک کنید. لطفاً یک کلمه را در قسمت جستجو وارد کنید. از شما خواسته می شود با آدرس ایمیل و رمز عبور خود به Netflix متصل شوید.

به Netflix متصل شوید

مرحله 2 کیفیت ، آهنگ ها ، زیرنویس ها و مسیر خروجی را تعریف کنید

برای انتخاب کیفیت فیلم ، آهنگ ها ، زیرنویس ها و مسیر خروجی ، روی دکمه تنظیم در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. شما می توانید کیفیت فیلم باس بالا را انتخاب کنید. ما کیفیت را در پایین ، آهنگ ها و زیرنویس ها به طور پیش فرض تعریف می کنیم ، اگر مجوز Tunepat را خریداری کرده اید ، می توان کیفیت تولید را به صورت بالا شخصی سازی کرد.

تنظیمات

مرحله 3 جستجوی سریال و فیلم در Tunepat

URL این فیلم را در Tunepat کپی و چسب بزنید ، یا اگر می دانید ، بارگیری کننده ویدیوی Tunepat Netflix فیلم های مربوطه را به نمایش می گذارد ، کلمات کلیدی برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را وارد کنید.

کپی و چسب L

مورد توجه: اگر این اولین بار است که از Tunepat استفاده می کنید ، از شما دعوت می شود تا با حساب خود به Netflix متصل شوید. ما اطمینان حاصل می کنیم که اطلاعات شخصی شما توسط Tunepat ثبت نمی شود.

مرحله 4 سری و فیلم های Netflix را بارگیری کنید

ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید و برای بارگیری ویدیو مستقیماً روی نماد بارگیری کلیک کنید. قسمت ها را برای بارگیری از لیست کشویی انتخاب کنید ، اگر می خواهید یک آهنگ خاص یا زیرنویس فرانسوی ، روی بارگیری های پیشرفته کلیک کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که آهنگ ها یا زیرنویس ها را انتخاب کنید. پس از تأیید انتخاب خود ، می توانید روند بارگیری را در سمت چپ رابط مشاهده کنید.

دانلود سری و فیلم های Netflix

مرحله 5 تاریخچه بارگیری را بررسی کنید

Tunepat Netflix Downloader Downloader تاریخچه بارگیری شده در کتابخانه, می توانید تعداد فیلم هایی را که در طول دوره بارگیری کرده اید مشاهده کنید و همچنین به شما در یافتن سریع فایلهای ویدیویی مقصد محلی کمک می کند.

سعادت

پس از بارگیری برنامه های تلویزیونی و فیلم ها ، می توانید پرونده های محلی را در رایانه خود پیدا کرده و آنها را در دستگاه هایی که بدون محدودیت زمانی برای تماشای آنها هستید بخوانید. این فیلم های بارگیری شده نیز برای خواندن همزمان در چندین دستگاه پشتیبانی می شوند. بنابراین از زمان خود در نمایش های تلویزیونی و فیلم های Netflix استفاده کنید.

توجه داشته باشید : نسخه آزمایشی رایگان Tunepat Netflix Downloader فقط اجازه می دهد تا 5 دقیقه اول فیلم ها را تبدیل کنید. می توانید با خرید نسخه کامل ، محدودیت را باز کنید. علاوه بر این ، تمام محتوای Netflix توسط حق چاپ محافظت می شود. این فقط برای قدردانی شخصی است ، بدون مجوز ، انتشار و استفاده تجاری ممنوع است.

توصیه

بارگیری ویدیوی آمازون

بارگیری ویدیوی آمازون

شما می خواهید یک فیلم آمازون را در دستگاه های بیشتر بخوانید? Tunepat Amazon Downloader دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. از بارگیری هر ویدئویی از Premium Video در قالب MP4 یا MKV ، با کیفیت HD حفظ شده پشتیبانی می کند. اکنون به او فرصت دهید!

آنچه شما نیاز خواهید داشت

نحوه بارگیری فیلم ها و سریال های Netflix در کارت SD یا کلید USB

نحوه بارگیری فیلم ها و سریال های Netflix در کارت SD یا کلید USB

شما دوست دارید فیلم ها و سریال های Netflix را در کارت SD یا کلید USB خود بارگیری کنید ? به لطف برنامه رسمی آن ، امکان پذیر است. این عملکرد به شما کمک می کند تا تأثیر بارگیری در حافظه داخلی تلفن همراه خود را کاهش دهید.

برای استفاده از کارت microSD یا یک کلید USB با Netflix در Android ، به عناصر زیر نیاز خواهید داشت:

 • آخرین به روزرسانی برنامه رسمی را بارگیری کنید. در Malavida ، ما یک بارگیری ایمن و سریع از آخرین نسخه به شما پیشنهاد می کنیم.
 • دستگاهی با محل کارت حافظه داشته باشید.
 • برای اتصال کلیدهای USB به دستگاه خود ، یک مبدل USB-C به USB-A داشته باشید.

اگر این شرایط را برآورده کردید ، با فشار دادن نماد نمایه خود تنظیمات برنامه را باز کنید.

تنظیمات Netflix را باز کنید

تنظیمات Netflix را باز کنید

انتخاب کنید تنظیمات برنامه برای دسترسی به تنظیمات Netflix.

دسترسی به تنظیمات برگزیده

دسترسی به تنظیمات برگزیده

بخش را پیدا کنید مکان دانلود و روی آن کلیک کنید.

مکان دانلود

مکان دانلود

در کادر گفتگوی نمایش داده شده ، انتخاب کنید کارت SD. توجه داشته باشید که این نامی است که ظاهر می شود ، که شما یک کارت حافظه را درج کرده اید یا یک کلید USB را وصل کرده اید.

کارت SD یا کلید USB را انتخاب کنید

کارت SD یا کلید USB را انتخاب کنید

به Netflix اجازه دهید تا به پرونده های تلفن شما دسترسی پیدا کند.

اجازه L

دسترسی به ذخیره سازی

پس از استفاده از این تنظیمات ، وقت آن است که بارگیری را راه اندازی کنید. محتوایی را پیدا کنید که با بارگیری Netflix سازگار باشد و فشار دهید دانلود.

شروع به بارگیری محتوا کنید

شروع به بارگیری محتوا کنید

اگر می خواهید بارگیری های خود را مدیریت کنید ، به بخش بروید بارگیری واقع در سمت راست نوار ناوبری. در آنجا ، از دکمه مداد برای دیدن گزینه های بیشتر استفاده کنید.

بارگیری را تغییر دهید

بارگیری را تغییر دهید

یک مورد را انتخاب کنید و روی نماد مکعب شکل تایپ کنید تا آن را حذف کنید.

بارگیری را حذف کنید

بارگیری را حذف کنید

این روش ساده به شما امکان می دهد از یک کلید USB یا کارت microSD برای بارگیری فیلم ها و سریال ها از Netflix استفاده کنید. این یک روش کاملاً قانونی است, رسماً توسط شرکت پیشنهاد شده است. پرونده های بارگیری شده پنهان خواهند شد و در دستگاه های دیگر قابل استفاده نیست. از طرف دیگر ، اگر تصمیم به استفاده از یک کلید USB دارید ، هر بار که Netflix را باز می کنید ، آن را وصل کنید.

دانلود فیلم های Netflix: راه حل های ساده

اتصال به اینترنت برای تماشای یک فیلم Netflix ضروری نیست: در رایانه شخصی مانند تلفن همراه ، می توانید فیلم ها و سریال ها را از قبل به طور کامل بارگیری کنید تا از آن لذت ببرید بدون اتصال ، در حمل و نقل ، تعطیلات و هر کجا که Wi-Fi انجام ندهد عبور !

 • فیلم های Netflix را در تلفن هوشمند بارگیری کنید
 • بارگیری فیلم های Netflix در رایانه

تماشای فیلم و جریان سریال با Netflix در رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند بسیار راحت است … تا زمانی که اتصال اینترنت پایدار باشد. حتی اگر برنامه Netflix برای ویندوز ، iOS و Android (در حال حاضر برنامه رسمی Netflix در MACOS وجود ندارد) می داند که چگونه می تواند با اتصال به حداقل راحتی سازگار شود ، در این رویداد خواندن هر چیزی بدون اینترنت غیرممکن است. برش یا عدم وجود شبکه Wi-Fi ، 4G یا 5G. این حد اصلی جریان است.

همچنین ، بهتر است پیش بینی کنید. Netflix در واقع به شما امکان می دهد فیلم ها و سریال ها را در دستگاه های Android ، iPhone و iPad و در رایانه های شخصی ویندوز بارگیری کنید. با بازگشت به محتوای مورد نظر ، بنابراین دیگر برای قدردانی از نمایش به یک اتصال اینترنتی وابسته نخواهید بود. عملی برای حمل و نقل ، جایی که اتصال می تواند بسیار فریبنده باشد ، بلکه برای تعطیلات و مکانهایی که از طبیعت احاطه شده اند ، و به طور کلی در تمام قسمت ها و تمام مکان های خصوصی Wi-Fi یا اینترنت. تنها محدودیت فضای ذخیره سازی است که می توانید به بازگشت پرونده ها اختصاص دهید. مراقب باشید ، زیرا فیلم های بازگشت شده برای همیشه قابل استفاده نیستند: پس از بارگیری ، با شناسایی خود با حساب خود ، یک متغیر متغیر برای نگاه کردن به آنها دارید تا از هرگونه “اشتراک” غیرقانونی ..

نحوه بارگیری فیلم های Netflix در تلفن هوشمند ?

چه از دستگاه iPhone ، iPad یا Android استفاده کنید ، برنامه Netflix برای بارگیری فیلم ها و سریال های مورد نظر خود در تلفن همراه خود ارائه می دهد. شما فقط نیاز به اتصال به اینترنت ، ترجیحاً در Wi-Fi دارید تا بسته داده خود را “منفجر نکنید” !

 • اگر هنوز آن را ندارید ، برنامه رایگان Netflix را در دستگاه خود بارگیری کنید.
 • برنامه Netflix را روی تلفن همراه باز کنید و به حساب خود وصل شوید. در سمت راست بالای صفحه ، روی نماد خود فشار دهید.

 • در صفحه نمایش داده شده ، فشار دهید تنظیمات برنامه.

 • در بخش دانلود, انتخاب کنید که آیا به Netflix اجازه می دهید محتوا را بدون اتصال Wi-Fi بارگیری کند (بنابراین با استفاده از بسته داده خود).

 • منو را فشار دهید کیفیت ویدیو. انتخاب یک کیفیت استاندارد اگر نمی خواهید فضای ذخیره سازی تلفن همراه خود را درگیر کنید عالی اگر فضای زیادی دارید.

 • به یاد داشته باشید, در Android ، می توانید مکانی را که در آن پرونده ها بازگردانده می شوند تعریف کنید (اگر کارت microSD در تلفن هوشمند خود درج شده است).

 • هنگامی که تنظیمات شما آماده است ، با فشار دادن به منوی اصلی برگردید فلش در سمت چپ بالای صفحه قرار گرفته است. با فشار دادن آن ، محتوای مورد نظر خود را انتخاب کنید. در برگه توضیحات ، دکمه را فشار دهید دانلود (در سمت راست دکمه قرار داده شده است خواندن در Android ، درست در زیر در iOS).

 • بارگیری بلافاصله شروع می شود. پس از اتمام ، در کنار دکمه خواندن ظاهر می شود ، یک چک کوچک که از ذکر آن برخورد کرده است بارگیری شده. شما می توانید بازی را بدون اتصال تلفن همراه خود به اینترنت شروع کنید. تمام پرونده های بارگیری شده در منو ذکر شده اند بارگیری سمت راست پایین صفحه.

 • برای حذف یک پرونده ، به پوشه بروید دانلود پیش. نام فیلم یا سریال را فشار دهید و سپس فشار دهید چک واقع در انتهای خط. انتخاب کنید حذف ویدیو در منو ظاهر می شود.

نحوه بارگیری فیلم های Netflix در رایانه ?

برنامه Netflix ، موجود در فروشگاه Microsoft ، به شما امکان می دهد تماشا کنید بلکه فیلم ها را مستقیماً در رایانه شخصی خود بارگیری کنید ، خواه ثابت باشد یا قابل حمل. برای ساعت ، متأسفانه هیچ معادل در مک وجود ندارد ..

 • اگر هنوز آن را ندارید ، برنامه Netflix را برای ویندوز به رایانه خود بارگیری کنید.
 • بارگیری کامل ، برنامه را راه اندازی کنید و با حساب Netflix خود ارتباط برقرار کنید. روی کلیک کنید سه نقطه تعلیق سمت راست بالای صفحه. در منو که آشکار می شود ، انتخاب کنید تنظیمات.

 • روی کلیک کنید کیفیت ویدیو و بین آنها انتخاب کنید استاندارد به طوری که محتوای بارگیری شده فضای کمی را اشغال کند) یا عالی اگر کل فضای مورد نظر را دارید. سپس پنجره تنظیمات را ببندید.

 • سپس محتوای مورد نظر برای بارگیری را انتخاب کنید. روی کلیک کنید فلش به پایین اشاره می کند, در سمت راست بلوک متن توضیحات. بارگیری بلافاصله شروع می شود.

 • برای یافتن مواردی که بارگیری کرده اید ، روی آن کلیک کنید سه خط تخت, بالا سمت چپ پنجره Netflix. در منو که باز می شود ، روی کلیک کنید نماهنگ های من.

 • تمام پرونده هایی که بارگیری کرده اید در آنجا هستند. اگر می خواهید یک یا چند مورد از آنها را حذف کنید ، روی برچسب خود کلیک کنید. سپس روی کلیک کنید بررسی آبی در کنار توضیحات آن. سپس انتخاب کنید حذف ویدیو.

در اطراف همان موضوع

 • لوله کشی.com موسیقی صوتی mp3 دانلود موسیقی مذهبی کاتولیک [حل شده]> انجمن صوتی
 • بارگیری ویدیوی YouTube> راهنما
 • دانلود فیلم> بارگیری – تلویزیون و فیلم
 • بارگیری chatgpt> بارگیری – ابزارهای اینترنتی
 • پارامتر حساب Netflix> راهنما

راهنمای جریان

 • نحوه خاتمه اشتراک Netflix
 • Hellfest 2023
 • تناسب اندام Netflix
 • افزایش قیمت دیزنی+
 • پایان 2embed
 • Netflix در iOS
 • داستان پورن هاب
 • Apple TV+ کانال+
 • انتقال پروفایل Netflix
 • YouTube در تلویزیون: از تلفن هوشمند به عنوان کنترل از راه دور استفاده کنید
 • جهانی+
 • کنجکاوی MK2
 • IA YouTube
 • میانبر صفحه کلید Netflix: همه کنترل های خواندن
 • تقویت گفتگو
 • دانلود فیلم ها در دیزنی+
 • مهم+
 • هفته Geeked: Netflix News در پیش نمایش
 • نحوه بارگیری فیلم های YouTube و لیست های پخش با 4K Downloader
 • پخش صوتی: مالیات موسیقی جدید ?
 • برنامه های دیزنی+: جدید در اوت 2022
 • به اشتراک گذاری حساب جریان: رژه معجزه Adobe

خبرنامه

اطلاعات جمع آوری شده برای اطمینان از ارسال خبرنامه شما برای گروه معیار CCM در نظر گرفته شده است.

آنها همچنین توسط گروه معیار CCM برای هدف قرار دادن تبلیغات و جستجوی تجاری در گروه Le Figaro ، و همچنین با شرکای تجاری ما ، توسط گروه معیار CCM مورد استفاده قرار می گیرند. درمان ایمیل شما برای تبلیغات و محتوای شخصی هنگام ثبت نام در این فرم انجام می شود. با این حال ، شما می توانید در هر زمان با آن مخالفت کنید.

به طور کلی ، شما از حق دسترسی و تصحیح اطلاعات شخصی خود و همچنین درخواست پاک کردن در محدوده مقرر در قانون بهره مند می شوید.

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.