NIO: خودرو برقی چینی که جهان را فتح می کند ، مقدمه: All-Electric Nio ES8

برای ادامه خواندن

بدنه فیبر کربن ، داشبورد دیجیتال با چهار صفحه ، سنسور ، رادارها و دوربین ، اما همچنین سیستم رانندگی خودمختار ، این ماشین ورزشی برقی را تجهیز می کند. ما همچنین صندلی های لوکس و راحت را با داخلی با چرم به حساب می آوریم. در نسخه محدود ، NIO EP9 با قیمت 13.8 میلیون یورو در دسترس است.

ماشین نیو

در سال 2014 تأسیس شد, بی نظیر یک برند متخصص در طراحی و توسعه اتومبیل های برقی است. این برند در بازار جهانی به عنوان رقیب مستقیم برند آمریکایی قرار دارد شما اینجا هستید. با ارائه اتومبیل های برقی 100 ٪ ، سازنده شناخته شده است که اتومبیل های ورزشی برقی می کند. از سال 2017 ، این برند مدل های جدیدی از SUV های برقی ، لوکس و زیبا را معرفی کرده است.

در راس این پروژه است ویلیام لی, رئیس جمهور Bitauto و Nextev. Startup Nextev ، که قبلاً به آن تیم فرمول E Racing China گفته می شد ، این عادت را دارد که با اولین مدل خود با عنوان NIO EP در مسابقات قهرمانی برق فرمول E شرکت کند.

پس از راه اندازی این برند ، چندین شرکت اروپایی ، چینی و آمریکایی در تولید کننده سرمایه گذاری کرده اند. در میان آنها ، به خصوص, جنجال, کماندار, بیدو, سکانس یا لانوو وت TPG. در اکتبر سال 2018 ، این شرکت انگلیسی Baillie Gifford بود که بیش از 11 ٪ سهام را به دست آورد.

اکثر اهداف تولید کننده بازار چین باقی مانده است. اما این خودروساز در حال حاضر با قرار دادن خود در قاره های آمریکایی و اروپا در بازار بین المللی راه اندازی شده است. این برند از طریق شرکتهای تابعه در سان خوزه ، مونیخ و لندن به ایالات متحده و اروپا صادر می شود.

شرکتهای تابعه اصلی برند

کرسی عمومی نیو در شانگهای است پارک نوآوری اتومبیل شانگهای. دفتر مرکزی جهانی عمدتاً با طراحی ، ساخت و صنعتی شدن وسایل نقلیه سروکار دارد. کلیه عملیات فروش ، بازاریابی و روابط مشتری نیز در شانگهای متمرکز است.

در قلب سیلیکون ولی ، شرکت تابعه آمریکایی سان خوزه مسئولیت توسعه فناوری ها و نرم افزارهای برند را بر عهده دارد. شرکت تابعه در مونیخ فقط روی طراحی وسایل نقلیه تمرکز دارد در حالی که شرکت تابعه لندن عملکرد این برنامه را تضمین می کند. لندن همچنین دفتر مرکزی تیم فرمول E است که به بازاریابی ، مدیریت و توسعه Supercar می پردازد.

مدل های ماشین الکتریکی Nio

با تولید خودمختار ، NIO مدل های اتومبیل های برقی را ارائه می دهد برای عموم مردم.

Nio EP9

مدل اول برند, NIO EP9 یک سوپراسپرت برقی است. این الگویی است که در مورد محلی و بین المللی صحبت شده است. خوب ، این سریعترین ماشین برقی در جهان است و در حال حاضر بیش از پنج رکورد در آهنگ های فرمول E شکسته است. در سال 2016 راه اندازی شد ، این ماشین اسپرت راحتی و سرعت را با ظاهر ماشین مسابقه فرمول 1 ترکیب می کند.

آنجا NIO EP9 دارای چهار موتور الکتریکی است که در هر چرخ قرار دارد. هر موتور قدرت 335 اسب بخار را تحویل می دهد. و در 2.7 ثانیه شتاب تا 100 کیلومتر در ساعت ، تا 300 کیلومتر در ساعت در 15.9 ثانیه به دست می آید. این وسیله نقلیه همچنین حداکثر سرعت 313 کیلومتر در ساعت و دامنه 427 کیلومتر دارد که 45 دقیقه برای بارگیری باتری کافی است.

بدنه فیبر کربن ، داشبورد دیجیتال با چهار صفحه ، سنسور ، رادارها و دوربین ، اما همچنین سیستم رانندگی خودمختار ، این ماشین ورزشی برقی را تجهیز می کند. ما همچنین صندلی های لوکس و راحت را با داخلی با چرم به حساب می آوریم. در نسخه محدود ، NIO EP9 با قیمت 13.8 میلیون یورو در دسترس است.

nio es8

در دسامبر 2017 راه اندازی شد ، nio es8 بزرگترین SUV چینی محسوب می شود. این مدل عمومی عمومی در دو نسخه وجود دارد: 6 و 7 مکان. این خانواده مجهز به باتری 100 کیلووات ساعت است. با حداکثر توان 653 اسب بخار., این وسیله نقلیه دارای دو موتور محرک تمام چرخ است. شتاب فقط در 4.9 ثانیه می تواند به 100 کیلومتر در ساعت برسد.

دامنه جدید از nio es8 می تواند تا 580 کیلومتر استقلال برسد و دارای چندین مؤلفه با فناوری بالا ، یعنی یک داشبورد متصل ، در حاشیه فناوری و طراحی آینده نگر است. پویاتر و منطقی تر ، این مدل به ترتیب و متناسب ساخته شده است.

nio es6

در nio es6 یک مدل SUV برقی 5 ساکت است. در یک زندگی واقعی موبایل ، این وسیله نقلیه عمومی عمومی شامل دو موتور از جمله یکی در جلو و دیگری در عقب است. درمجموع ، وسیله نقلیه 544 اسب بخار قدرت را تأمین می کند. برای شتاب 0-100 کیلومتر در ساعت در 4.7 ثانیه. این خودروی برقی با استفاده از بهترین ویژگی های فناوری پیشرفته با پویایی صندلی های ورزشی ، حداکثر راحتی را به ارمغان می آورد.

فیبر کربن و بدنه فیبر آلومینیومی ، فضای داخلی چرمی ، SUV برای ارائه حداکثر مقاومت طراحی شده است. با محدوده ای که می تواند 610 کیلومتر را پوشش دهد ، SUV مجهز به دو باتری 70 کیلووات ساعت و 84 کیلووات ساعت است. در ماه مه 2020 ، این مدل به سازنده اجازه می داد تا در رقابت با برند خودرو ، عنوان “بهترین بهترین” را کسب کند.

NIO EC6

همچنین این الگویی است که برای عموم مردم در نظر گرفته شده است. NIO EC6 نسخه برش SUV ES6 است. در یک مدل سبک تر ، SUV دارای دو موتور الکتریکی است که قدرت تجمعی 544 اسب بخار را به دست می آورد. ماشین برقی همچنین با نمای هوایی پانوراما آن مشخص می شود که حداکثر قدرت نور طبیعی را به خود اختصاص می دهد.

این SUV با داشتن یک مایع ، ورزشکار و همچنین مجسمه سازی ، این SUV آماده است تا 614 کیلومتر ، مدت زمان استقلال آن. علاوه بر این ، این مدل دارای یک باتری ES8 با قدرت 10 کیلووات ساعت است. مدل های جدید در این محدوده طراحی پیشرفته تر و اتمام راحت تر را ارائه می دهند.

ماشین مفهوم حوا

آنجا عید شب یک مفهوم ماشین مفهومی است که مونوکورپس و وسایل نقلیه برقی خودمختار را ارائه می دهد. این کشور در جنوب توسط Southwest 2017 ، جشنواره موسیقی آستین ، تگزاس ارائه شد.

خدمات مارک تجاری

علاوه بر ساخت اتومبیل های برقی ، فعالیت اصلی این برند ، NIO همچنین راه حل های فناوری و نوآورانه را برای آن طراحی می کند راحتی زندگی روزمره را بهبود بخشید. بنابراین ، مارک ارائه می دهد خانه (مرکز اختصاص داده شده به کاربران) و قدرت (شارژ و سرویس دسترسی به باتری) برای کاربران و مشتریان خود.

حداکثر توسعه برای برند

ضبط تقریباً 4000 وسیله نقلیه صادر شده در ماه آگوست ، حداکثر ظرفیت تولید آن ، نام تجاری NIO به تازگی به یک رکورد جدید در تاریخ فروش آن. تولید کننده قصد ندارد در آنجا متوقف شود زیرا قصد دارد آن را فتح کند بازار اروپا در سال 2021. از نیمه اول سال 2021 ، این برند در نظر دارد اتومبیل های برقی خود را با باتری خود به عنوان یک سرویس یا پیشنهاد BAAS به بازار عرضه کند ، که در اوت 2020 راه اندازی شد. این پیشنهاد به کاربران امکان می دهد یک ماشین بدون باتری ، با قیمت کاهش یافته خریداری کنند ، اما همچنین به لطف سرویس قادر به اجاره باتری هستند. اجاره باتری قابل شارژ ، مقیاس پذیر و قابل تعویض به صورت اشتراک در سرویس خواهد بود. لازم به ذکر است که این عمل در حال حاضر در چین ، در اتومبیل های برقی بسیار رایج است. علاوه بر این ، این برند همچنین می خواهد بازار خود را گسترش دهد سایر کشورهای آمریکایی و سایر جهان از سال 2022.

برای ادامه خواندن.

شما نیاز به اتصال یا ایجاد یک حساب فرمول E دارید.

محتوای اختصاصی دریافت کنید
امروز ثبت نام کنید تا ببینید

مقدمه: All-Electric Nio ES8

مقدمه: All-Electric Nio ES8

ویلیام لی در زیر یک آسمان آبی بدون رنگ در پکن ، بنیانگذار NIO و رئیس NIO ، اولین اتومبیل جاده ای تمام برقی این شرکت را راه اندازی کرد-جلوی 10،000 هوادار ES8 و صاحبان به زودی به عنوان بخشی از روز NIO در پایتخت چین در ماه دسامبر 16.

در ادامه از Hypercar Radical 2016 – که سال گذشته با زمان 6:45 رکورد دامان را در Nurburgring آلمان شکست.9S – ES8 آخرین مدل این شرکت در قالب یک SUV تمام الکتریکی و آماده سازی است.

قادر به رفتن از 0-100 کیلومتر در ساعت (0-62 مایل در ساعت) فقط در 4.4 ثانیه و سفر 355 کیلومتر با شارژ تک ، ES8 با امثال مدل X Tesla X با راه اندازی در سرزمین اصلی چین در سال 2018 به سر به سر می رود. این عملکردهای چشمگیر عملکردی است که از NIO در مسابقات FIA Formula E درگیر است ، جایی که تیم مسابقه آن – به رهبری تیم اصلی گری هیوز – آزمایش و توسعه آخرین فناوری برقی در خیابان های سیتی. لی می گوید: “برای ما ، از نظر سیستم مدیریت ترمز ، طراحی E-Motor و آیرودینامیک ، ما دانش زیادی را از تیم فرمول E جمع می کنیم ، که به ما برای اتومبیل های تولید انبوه کمک می کند.”. “این همه چیز در مورد ایجاد توانایی کلی [برای NIO] است.””

استفاده از شبکه جدید “خانه ها” Nio – در امتداد یک مرکز استاندارد نمایندگی و خدمات فقط با یک کتابخانه ، Creche ، کافی شاپ و مرکز داغ داغ فکر کنید – LI قصد دارد ES8 را از این مراکز فروش ، خدمات و شارژ کند. در سراسر چین و سرانجام ، جهان. با وجود این امکانات برای همه مشتریان NIO ، شکل خانه های برنامه عالی LI برای استفاده در “صنعت خودرو 3.0 ، “جایی که ماشین – و همه آنچه با آن پیش می رود – با سبک زندگی صاحبان هماهنگ کار کنید.

اصلی برای همه اینها Nio Power است – تجربه جدید شارژ این شرکت که اجازه می دهد باتری ES8 در سه دقیقه سوئدپاد باشد. تعویض باتری قهرمانی در مورد شارژ مجدد افزونه معمولی (که از طریق خانه و خیابانی در ES8 نیز موجود است) یک قدم دور از اعتقاد پایدار در شارژ افزونه ای است که توسط اکثر آنها برگزار می شود. اما برای لی ، همه چیز در مورد تعویض باتری خودرو برای یک سلول از پیش آماده شده و کاملاً نخبه در بیش از 1100 ایستگاه تعویض برق در سراسر سرزمین اصلی چین است. با ارائه راه حل خود به صورت زنده در دوره کارآموزی ، لی استود و تماشای آن به عنوان ES8 خود را در ایستگاه پارک کرد و طی سه دقیقه تعویض باتری موفق را انجام داد. این قابلیت Autoomous Handiwork خلبان NIO است – سیستم پیشرفته راننده پیشرفته مارک – که به 23 سنسور در اطراف ماشین و فناوری Mobileye EyeQ4 متکی است ، و آن را به اولین اتومبیل برای ورزش سیستم جدید تبدیل می کند.

اما مطمئناً ، هیچ راه اندازی اتومبیل با تکنولوژی بالا بدون برخی از وسایل نقلیه در ماشین کامل کامل نیست. دور شب تعطیل در مد کارآفرین فناوری واقعی ، لی مخاطب را به همراه داشبورد هوشمندانه صوتی فعال نومی-نیو وصل کرد. در روشی مشابه با الکسا یا سیری اپل آمازون ، نامگذاری به درخواست های Voices اما همچنین قادر به فعالیت مستقل است. به عنوان مثال ، در مورد بررسی کیفیت هوا یا خواندن آب و هوا ، به عنوان مثال ، NOMI فیلتر هوا را فعال می کند یا به طور خودکار آفتاب شیشه پانوراما را در صورتی که آلودگی سنگین یا باران را پیش بینی کند ، به طور خودکار بسته می شود. مهمتر از آن ، نومی قادر به روشن کردن رادیو ، نواختن آهنگ مورد علاقه خود و گرفتن سلفی برای شما است – هک ، داشبورد کوچک حتی قادر است از طریق دو چشم دیجیتالی خود احساسات را نشان دهد. طلای ناز کمی خزنده? شاید گفتن خیلی زود باشد.

با تمام این موارد در هیئت مدیره ، Nio ES8 ماشین کوچکی نیست. با داشتن هفت صندلی کامل چرمی و یک گزینه ترفند “صندلی سالن” که هدف آن تکرار “کابین درجه یک” برای مسافر جلو است ، ES8 یک SUV پریمیوم با اندازه کامل برای رقیب همه برقی مدل تسلا X و پلاگین هیبریدی Range Rover. مقصد برای خانه های Nio در نه شهر بزرگ چین در سال 2018 ، ES8 از 448،000 RMB تا 548،000 RMB برای یکی از مدل های نسخه 10،000 بنیانگذار قیمت گذاری می شود.

با یک ماشین جدید که می آید و 12 مسابقه فرمول E برای نبرد برای عنوان قهرمانی باقی مانده است ، به نظر می رسد یک سال شلوغ برای آخرین نام در تحرک همه برقی است.

به تیم فرمول E Nio در عمل در پیشنهاد الکترونیکی مراکش 2018 مراجعه کنید.