Nissan Leaf موجود در مناسبت های معتبر Nissan ، برگ جدید نیسان موجود در انبار – کلیه وسایل نقلیه موجود

برگ

نظر وی در مورد تجربه Nissan Espace 3 ?

نیسان برگ برقی

جزئیات پیشنهاد اجاره با گزینه خرید:

اجاره اختیاری
مثال برای وسیله نقلیه با قیمت 9،490.00 یورو. اجاره با گزینه خرید بیش از 37 ماه و 40،000 کیلومتر. در پایان قرارداد ، گزینه خرید نهایی 4،460.30 یورو یا بازیابی وسیله نقلیه توسط فروشنده خود برای این مبلغ ، با توجه به شرایط عمومی Argus ، با هرگونه هزینه تنظیم مجدد به حالت استاندارد و کیلومتر اضافی کاهش می یابد. از میزان بازیابی برای تسویه اجاره شما استفاده می شود. اجاره باتری را برای وسایل نقلیه برقی اجاره کنید که باتری را با قیمت وسیله نقلیه وارد نمی کنند.

مشمول مطالعه و پذیرش توسط DIAC ، SA در پایتخت 415،100،500 یورو – دفتر مرکزی: 14 Avenue du Pavé Neuf 93168 Noisy -le -Grand Cedex – Siren 702 002 221 RCS Bobigny. orias n ° 07 004 966 – ثبت نام واسطه های بیمه ای که در http: // www مشورت شده اند.عیاش.fr/. پیشنهاد برای افراد ، معتبر تا 10/10/2023 در شبکه شرکت کننده ، واسطه اعتباری غیر انحصاری و واسطه بیمه. شما یک دوره برداشت 14 روزه دارید.

بیمه اختیاری ناتوانی مرگ از دست دادن شغل: 15.18 یورو در ماه – هزینه کل: 561.66 یورو. اگر بیمه اختیاری را انتخاب کنید ، حق بیمه به اجاره ماهانه شما اضافه می شود.
بیمه اختیاری که توسط DIAC مشترک شده است ، از RCI Life Ltd برای بیمه مرگ و RCI Insurance Ltd برای بیمه ناتوانی و از دست دادن اشتغال. هرگونه ناتوانی برای افراد زیر 78 سال و از دست دادن شغل برای افراد زیر 57 سال رزرو شده است.

اجاره به یورو فوقانی. در LOA بیش از 37 ماه ، اجاره 1 با 1000 یورو افزایش یافته و سپس 36 اجاره 167.51 یورو.
هزینه کل در صورت خرید وسایل نقلیه: 11،490.66 یورو

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت های بازپرداخت خود را قبل از ارتکاب بررسی کنید.

نیسان برگ

با برگ 100 ٪ برقی نیسان برقی بالا بروید !

از جانب 3،3100 یورو یا 249 یورو در ماه
از جانب 3،3100 یورو یا 249 یورو در ماه

برگ

گزینه های شخصی سازی را کشف کنید. بروشور را بارگیری کنید

ارائه

 • 6 وسیله نقلیه موجود در انبار
 • مجذوب کردن
 • توصیفات
 • بخشی از جریان جدید باشید

  در حال حاضر بیش از 380،000 نیسان برگ 100 ٪ برقی در جاده ها. به وسیله نقلیه الکتریکی اعتماد کنید بهترین فروش در جهان. با صدای جنجال ، بیش از 90 ٪ کاربران می گویند راضی هستند و 96 ٪ آن را توصیه می کنند !

  با کمال تعجب, برگ نیسان تمرکز نوآوری برای رسیدن به استقلال 378 کیلومتر* است. برای ادامه ، فن آوری های منحصر به فرد جدیدی را برای بهبود تجربه خود ارائه می دهد.

  فناوری های پیشرفته

  E-Pedal: تنها با یک پدال شتاب و کاهش دهید

  فناوری E-Pedal به شما امکان می دهد سرعت ، کاهش یا متوقف کردن وسیله نقلیه را با تنها پدال شتاب دهنده. برای ترمز اضطراری ، پدال ترمز به وضوح فعال است. این فناوری به شما مدیریت ساده ای از وسیله نقلیه بسیار قابل توجه خود را ، به ویژه در ترافیک ارائه می دهد. کاهش سرعت با E-Pedal همچنین امکان بهینه سازی شارژ و بنابراین استقلال باتری شما را فراهم می آورد.

  Propilot: اولین قدم ها به سمت وسیله نقلیه خودمختار

  فناوری Nissan Propilot به شما کمک می کند تا رانندگی صلح آمیز تر در مسیرهای سریع. پس از فعال شدن ، برگ نیسان شما در خط ترافیک خود نگه داشته می شود و فاصله از پیش تعریف شده را با وسیله نقلیه قبل از شما حفظ می کند.

  Propilot Park: اجازه دهید وسیله نقلیه خود را به تنهایی پارک کنید

  فناوری پارک نیسان Propilot به شما امکان می دهد با فشار از یک دکمه ساده ، برگ نیسان خود را پارک کنید. آرام باشید و از نمایش لذت ببرید.

  برگ نیسان در چند شکل:

  • 100 ٪ برقی
  • 0 انتشار CO2
  • 3 €/100 کیلومتر (میانگین قیمت برق بر اساس ساعت مصرف کننده. بنده 6 پیشخوان KVA ، ژانویه 2022)
  • 385 کیلومتر استقلال (استاندارد WLTP)
  • 5 مکان واقعی
  • حجم قفسه سینه: 435 لیتر
  • 6000 یورو پاداش زیست محیطی (کمک دولت)
  • باتری گارانتی 8 ساله / 160،000 کیلومتر

  برگ نیسان را در ویدیو کشف کنید

  شارژ مجدد برگ نیسان یک عمل سریع ، تمیز و آسان است

  آیا می دانید ایستگاه های شارژ بیشتر برای وسایل نقلیه برقی نسبت به ایستگاه های خدمات در فرانسه وجود داشته است ? سوخت گیری آسان است: در خانه ، محل کار یا حتی در اولین شبکه شارژ سریع که توسط نیسان و شرکای آن در فرانسه مستقر شده است.

  اگزوز صفر ، انتشار صفر: برگ نیسان کوچکترین گرم CO2 را تولید نمی کند. کمتر صداها و ارتعاشات … صرفه جویی بیشتر.

  Nissan Leaf به عنوان استاندارد با یک کانکتور Chademo برای ایستگاه های شارژ سریع مجهز شده است که به شما امکان می دهد حتی بیشتر بروید: از 0 تا 80 ٪ بین 40 تا 60 دقیقه. با تشکر از صفر انتشار Pass® ، شما دسترسی رایگان و نامحدود ** به بیش از 300 ایستگاه شارژ سریع مستقر در نیسان و شرکای آن دارید.

  به یاد داشته باشید به کارپول

  * ارقام نشان داده شده با باتری های 39kWH (برگ نیسان) و 59 کیلووات ساعت (برگ نیسان E+) مطابقت دارد. مدت زمان بستگی به شرایط شارژ ، به ویژه نوع و وضعیت ترمینال ، دمای باتری و همچنین دمای محیط اطراف ترمینال دارد. زمان شارژ سریع نشان داده شده نیاز به استفاده از ایستگاه شارژ سریع Chademo دارد. برگ نیسان به گونه ای طراحی شده است که بیشتر سفرهای زندگی روزمره را تضمین می کند و در صورت شارژ سریع سریع در مدت زمان کوتاهی از باتری مجهز است تا از باتری محافظت کند. اگر دمای باتری دستگاه حفاظت را فعال کند ، زمان لازم برای شارژ سریع متوالی ممکن است طولانی تر باشد.

  ** Zero Pass Load ans استفاده: تخفیف کارت برای تحویل وسیله نقلیه 100 ٪ برقی نیسان شما. سال اول استفاده ارائه شده و سپس با توجه به قیمت 2018 در نیرو 2018 ، سالانه 24 یورو را در معرض بسته بندی قرار داده است. شارژ مجدد رایگان: پیشنهاد معتبر مشمول اصلاح ، بدون اطلاع

  6 وسیله نقلیه موجود در انبار

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 n-connecta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 n-connecta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 Acenta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 n-connecta 40kwh

  برگ

  برگ 2023 n-connecta 40kwh

  مجذوب کردن

  ما می توانیم وسیله نقلیه فعلی شما را در خرید این وسیله نقلیه از سر بگیریم

  • ارائه
  • 6 وسیله نقلیه موجود در انبار
  • مجذوب کردن

  توصیفات

  مشتریان ما در مورد ما صحبت می کنند

  شهادت

  آقای Boisgontier P. برای مدرسه ماین – مدرسه رانندگی برگ

  نظر وی در مورد تجربه Nissan Espace 3 ?

  “تجربه بسیار خوب ، خدمات بسیار خوب ، ارتباط مشتری خوب با فلورین و کل تیم و به خصوص قهوه ای که عالی بود ! “فیلیپ پاسخ داد.

  شهادت

  مگس. و خانم همدی – نیسان برگ

  چرا با نمایندگی ESPACE 3 به نیسان آمدید ?

  “ما برای کشف ماشین الکتریکی برگ به نمایندگی رسیدیم. بسیار باز بودن در مورد تازگی ، کنجکاو برای کشف خودرویی که به نظر نمی رسد مانند دیگران باشد … ما فرمول اجاره بلند مدت را انتخاب کرده ایم و محاسبه را انجام داده ایم تا متوجه شویم که این پیشنهاد از نظر اقتصادی جالب است. این به ما اجازه می دهد هزینه های نگهداری و مصرف سوخت را کاهش دهیم. “”

  آیا از نمایندگی های Espace 3 از نیسان قدردانی کرده اید؟ ?

  “استقبال عالی و در دسترس بودن بسیار خوب. اثبات ، ما با سفارش دو برگ به جای تنها یکی که در ابتدا قصد داشت دیزل خود را بیش از ده سال جایگزین کند ، کنار گذاشتیم. »»

  شهادت

  مگس. Moncorps و Erussard – Nissan Leaf

  ژان میشل مونکورپس:

  چرا با نمایندگی ESPACE 3 به نیسان آمدید ?

  “از آنجا که من در حال تلاش برای به دست آوردن یک ماشین برقی بودم. Nissan Leaf تنها برقی کاملاً برقی است که دارای شکل خوب و مقرون به صرفه است ! در ابتدا بسیار تعجب آور است . به خصوص از نظر سر و صدا و سپس به سرعت به آن عادت می کنید و اتوماتیک به سرعت گرفته می شود . ما بیشتر به عابران پیاده که ما را نمی شنوند توجه بیشتری می کنیم ، بیشتر به آنها احترام می گذاریم … ما ذن می شویم! و سپس ما دیگر به پمپ نمی رویم … ما واقعاً احساس می کنیم کاری برای سیاره انجام می دهیم. »»

  آیا از نمایندگی های Espace 3 از نیسان قدردانی کرده اید؟ ?

  شهادت

  ویکتوریا اروسارد – نیسان برگ

  چرا با نمایندگی ESPACE 3 به نیسان آمدید ?

  “ما در حال حاضر روی یک پروژه فعلی بسیار جاه طلب کار می کنیم. این که از یک تور جهانی در یک Catamaran غول پیکر به لطف انرژی های تجدید پذیر بدون انتشار C02 و خودمختار در انرژی استفاده کرد. این قایق Energy Observer نامیده می شود و هم اکنون در سنت مالو در دست ساخت است. بنابراین من به نمایندگی های Nissan Espace 3 آمدم زیرا من یک پروژه برای تجهیز خود به یک ماشین برقی کارآمد داشتم. یکی از دوستان و شریک من پروژه Energy Observer به تازگی نیسان برگ جدید را به دست آورده بود و مرا ترغیب کرد تا با نمایندگی هایی که بلافاصله از ما استقبال کرده بود تماس بگیرم و وام خود را برای یک تست 24 ساعت در دسترس قرار داد. برگ برای من بهترین مدل در محدوده خود است که راحتی بی نظیر را ارائه می دهد. جابجایی بسیار عالی است و تجهیزات حتی برای مدل اصلی نیز بیشمار است. ما در مورد توانایی خود در غلبه بر استقلال شک داشتیم اما در پایان ، کاملاً مناسب هستیم. وقتی تلفن خود را وصل می کنیم ، ماشین شما را در شب شارژ می کنیم و به یک روز ذن رفتیم. چه لذت بخش نیست که دیگر به پمپ بنزین نروید ! چه لذت بخش است که دیگر ذرات ریز منتشر نمی شود ! داشتن یک ماشین انتشار صفر چه لذت بخش است ! چه لذت بخش است که دیگر سر و صدا نکنید ! چه لذت بخش بودن یکی از کسانی که شانس رانندگی این نوع وسیله نقلیه را دارند و این کار را برای انتقال انرژی انجام می دهند. »»

  آیا از نمایندگی های Espace 3 از نیسان قدردانی کرده اید؟ ?

  “من قبلاً چیزهای زیادی در نمایندگی Nissan Espace 3 از طریق بازپرداخت مشتریان بسیار راضی از پذیرش و مهارت های داخلی شنیده بودم. کسب ما در همه آرامش و سادگی انجام شد. حرف دیگه ای نمانده ! کامل ! »»