Nissan X-Trail E-Power E-4orce Test ، E-Trail E-Power Test-Nissan: E-4orce به نفع تصویب

ESY-NISSAN X-Trail E-Power: E-4orce به نفع تأیید

ما قبلاً آن را در طول آزمایش Ariya متوجه شده بودیم و با Qashqai اخیر ، نیسان اخیراً فعالیت می کند افزایش قابل توجهی. این از طراحی خارجی ، کار بیشتر درک می شود ، و هنگامی که درب با یک فضای داخلی مرتب تر که با مواد پاداش دهنده تر و مجامع دقیق تر مشخص می شود ، تأیید می شود.

تست E-Power Nissan X-Trail: برق در جستجوی بنزین

Nissan X-Trail E-Power

چرا آن را ساده کنید !? شما فقط سایه ها و تفاوت های بین حرارتی ، برقی ، هیبریدی ، میکرو هیبرید و هیبریدی قابل شارژ را جذب کرده اید ? استراحت نکنید ، در اینجا مفهوم جدیدی است که توسط نیسان ارائه شده است: E-Power ، یعنی Electric Thermal.

  • یک موتور حرارتی برای تولید برق
  • یک تریل ایکس که می رود upmarket ..
  • … و تقریباً به درختان
  • هوش ، من رول می کنم !
  • آیا مؤثر است ?
  • نظرات

Nissan X-Trail E-Power

بیایید صادق باشیم ، نیسان این موتور جدید را با چنین فرقه ضد آنیک ارائه نمی دهد. موجود در جدید قاهانی وت ایکس – که ما در اینجا تلاش می کنیم – حرکات الکترونیکی به عنوان نوعی سیستم انتقالی ادعا می شود که هدف آن طعم الکتریکی به افرادی است که به دلایل عملی نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند ، یا نمی خواهند از ترس از محدودیت های مرتبط با آن رضایت دهند. بنابراین قبل از رسیدن به قلب آزمون ، توصیه می شود که یک نکته کوچک در مورد این زنجیره کشش E-Power جدید بیان کنید.

یک موتور حرارتی برای تولید برق

Nissan X-Trail E-Power

اگر پوشش وسیله نقلیه مجهز به سیستم E-Power را مانند X-Trail خود بلند کنیم ، پیدا خواهیم کرد یک موتور حرارتی بی اهمیت, در اینجا یک سیلندر سه سیلندر با فشرده سازی متغیر 1.5 لیتر. اما هرگز برای جابجایی وسیله نقلیه استفاده نمی شود. کاملاً از چرخ ها جدا شده است ، تنها نقش آن این است که در مورد موتورهای تست وسیله نقلیه برقی ما از X-Trail ، برق تولید یا هر دو را تولید می کند, و همچنین شارژ مجدد باتری کوچک با ظرفیت شبیه به وسیله نقلیه هیبریدی سنتی (1.73 کیلووات ساعت از ظرفیت مفید و 66 کیلو وات قدرت).

برای بارگذاری این باتری ، بازیابی انرژی از بین رفته در ترمز نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، این به روشی نسبتاً مؤثر است که باید ذکر شود. هنگامی که این باتری به اندازه کافی بارگیری شود ، دستگاه های برقی را تغذیه می کند و به X-Trail اجازه می دهد تا چند کیلومتر بچرخد در حالت 100 ٪ برقی. ما می گوییم “برخی” ، اما با حیرت بزرگی است که ما به آن رسیدیم ، در طول آزمایش خود که بر روی امداد اطراف لیوبلیانا ، در اسلوونی ، در انجام شد 7 کیلومتر را در حالت “شهری” مرور کنید بدون اینکه به طور کامل باتری را خالی کنید, نمایشگر او بیست درصد بار دیگر به ما داد.

Nissan X-Trail E-Power

هنگامی که باتری دیگر به اندازه کافی مشغول اطمینان از پیشران نیست ، این موتور گرما است که برای تأمین موتورها برق فراهم می کند و عمل می کند تا به عنوان ژنراتور ساده شود.

Nissan X-Trail E-Power

اما چرا چنین سیستم سخت افزاری ایجاد می کنید ، ممکن است از ما سؤال کنید ? به گفته نیسان ، ایده اصلی E-power این است کاربران را آشنا نمی کنند و تمایلی به برقی ندارند – یا به دلایل عملی – با این نوع پیشرانه جلوگیری می شود. خیلی برای دستگاه E-Power ، همه اینها یک بار دیگر بسیار ساده شده است.

یک تریل ایکس که می رود upmarket ..

Nissan X-Trail E-Power

ما قبلاً آن را در طول آزمایش Ariya متوجه شده بودیم و با Qashqai اخیر ، نیسان اخیراً فعالیت می کند افزایش قابل توجهی. این از طراحی خارجی ، کار بیشتر درک می شود ، و هنگامی که درب با یک فضای داخلی مرتب تر که با مواد پاداش دهنده تر و مجامع دقیق تر مشخص می شود ، تأیید می شود.

Nissan X-Trail E-Power

برای شروع ، خط بیرونی بدیهی است بسیار نزدیک به Qashqai و در طراحی طراحی آریا. از طرف ابعاد ، X-Trail 4.68 متر طول ، 26 سانتی متر بیشتر از Qashqai است. در قسمت جلوی چادر ، طراحان نیسان توضیح می دهد تا مجدداً نماد X-TRAIL را دوباره تفسیر کند. اگر چشمک آنقدر آشکار نیست که مرجع قابل درک باشد. از زمان راه اندازی آن در سال 2001 ، نیسان کمتر از 7 میلیون X-Trail در سراسر جهان فروخته است ، و اگر ماجراجوی The Origins به یک SUV Bourgeois Family Family تبدیل شده باشد ، خیلی بد است.

Nissan X-Trail E-Power

در کابین ، بیایید از پشت شروع کنیم. به راحتی توسط آن قابل دسترسی است درهایی که تقریباً در 90 درجه باز می شوند. نسخه E-Power با امکان داشتن با دیگران متفاوت است 7 صندلی و یک نیمکت کلاس دوم که می تواند در کمتر از 22 سانتی متر اسلاید کند. دو مکان در ردیف سوم (گزینه 900 یورو) شایستگی موجود را دارند ، اما با سفر به آنجا موافق نیستند. آنها عمدتاً برای نیازهای گاه به گاه یا کودکان خردسال در آنجا هستند و بیشتر در صندوق عقب باقی می مانند. این آخرین پیشنهاد یک حجم 575 لیتر در پیکربندی 5 ساکت ، 485 لیتر با 7 مکان, اما یک بار دو صندلی آخر در جای خود نمادین می شود.

Nissan X-Trail E-Power

در جبهه ، نیسان مسکن Qashqai را کپی کرد ، که خود بسیار نزدیک به آریا در الهام بخش خود بود ، با برخی از نقص های کمتر. به عنوان مثال ، در TRAIL X ، بازوهای مرکزی و جانبی در همان سطح قرار دارند … در بازوی مرکزی ، دقیقاً ، انتخاب کننده دکمه ها ، دو نگهدارنده سوار و در نسخه هشتاد چرخ E -4orce ما را می یابیم ، توn All -Terrain Fashion Fashion. در زیر بازوی “شناور” ، یک فضای ذخیره سازی به شما امکان می دهد چند شیء را قرار دهید ، اما دسترسی به هنگام رانندگی کاملاً پیچیده است.

Nissan X-Trail E-Power

بیشتر ، بالا ، در کنسول مرکزی و بالاتر دو سوکت USB ، نوع A و C, دستورات گرمایشی و تهویه مطبوع فیزیکی هستند و از نمایشگر اختصاصی آنها بهره مند می شوند. سرانجام, صفحه لمسی مرکزی 12.3 اینچی از کل غافل شوید. 12.3 اینچ نیز اندازه آن است صفحه اختصاص داده شده به سازهای دیجیتال, توسط یک صفحه نمایش سر به پایان رسید.

… و تقریباً به درختان

Nissan X-Trail E-Power

به لطف دو موتور الکتریکی خود ، نسخه چهار چرخ محرک به نام E-4orce از مزایای آن بهره می برد ظرفیت های همه چیز از طریق برنامه های مختلف مدیریت کشش ، که راننده با استفاده از چرخ ذکر شده در بالا انتخاب می کند. اگر ما از اجرای خارج از جاده اولین X-Trail دور هستیم ، باید اعتراف کنیم که دستگاه یک بار از قیر اداره می شود.

Nissan X-Trail E-Power

در یک موقعیت در زمینه تکامل قرار دهید تا مشکلات را زنجیر کند (تخلیه ، عبور از پل ، از دست دادن گرفتن ، ماسه ، دامنه های مهم …), SUV سنگین نیسان (1،965 کیلوگرم) با افتخارات انجام می دهد و مهمتر از همه ، با سهولت واقعی. بدون اینکه یک حق رای دادن باشید ، می توانید آن را تقریباً در همه جا ببرید.

هوش ، من رول می کنم !

Nissan X-Trail E-Power

در جاده ، اول است راحتی صوتی دستگاه را مشخص کرد. آکوستیک و لرزش. موتور حرارتی که از چرخ ها جدا می شود ، زیرا فقط به عنوان ژنراتور عمل می کند (و انرژی برای ترمز موتور در هنگام پر شدن باتری) ، فقط باید به این رژیم های غذایی مؤثر مراجعه کند و بنابراین تقریباً در رژیم غذایی ثابت. مزیت: صدایی که تولید می کند شناخته شده است و نیسان به سادگی ارسال فرکانس های صدای معکوس در محفظه مسافر را جبران می کند, دقیقاً همانطور که سرنوشت فعال سرنوشت شما کار می کند. بیایید آن را به وضوح بگوییم ، بسیار مؤثر است. با این وجود ، ارتعاشاتی که در ستون فرمان بالا می روند و کابین ، که معمولاً توسط موتور و زنجیره کشش القا می شود ، در اینجا با نصب بلوک حرارتی در بلوک بلوک خاموش پاک می شوند. در این موارد ، X-Trail بنابراین ارائه می دهد سطح پالایش که شایسته بخش های واضح بالاتر است.

Nissan X-Trail E-Power

اما به اینجا ختم نمیشود. در جاده ، نظرسنجی های خسته و بینی در ترمز و شتاب نیز توسط پیشخوان های ارسال شده به موتورهای برقی جبران می شود. به نوعی ، بر روی ترمز پشتیبانی شده ، موتور محور عقب ماشین را به سمت عقب می کشاند تا جلو را صاف کند. صفحه بی عیب و نقص پایدار است.

Nissan X-Trail E-Power

برای بقیه ، رفتار کلی X-Trail تا حد زیادی انتظاراتی را که می توانیم از این نوع دستگاه داشته باشیم پر می کند. بدون ارائه چابکی یک سدان ، فرمان بسیار سبک به شما امکان می دهد با توری های بی دردسر بازی کنید ، در حالی که جعبه بیش از حد مشخص نمی شود.

Nissan X-Trail E-Power

در بزرگراه ، در صورت لزوم نگه داشتن کلاه توسط Zillion of Srivids از خدمات ارائه شده در دستگاه سریال. نگه داشتن در مسیر ، تنظیم کننده تطبیقی ​​و هشدارهای نزدیکی در برنامه است. در شهر ، باتری کشش بیشتر اوقات نقش خود را ایفا می کند ، به خصوص که در مراحل کاهش سرعت و هنگامی که موتور گرما کار می کند خیلی سریع شارژ می شود.

Nissan X-Trail E-Power

با انجام این کار خوب ، این باتری حتی می تواند موتورهای الکتریکی را به تنهایی تا بیش از 100 کیلومتر در ساعت قرار دهید (از نظر تئوری تا 130 ، حتی). این باتری مشابه در هنگام بازیابی پایدار و شتاب نقش “بافر” نیز ایفا خواهد کرد ، در حالی که موتور حرارتی برق لازم را فراهم می کند ، که منجر به تأخیر جزئی بین لحظه ای که پدال به صراحت در سمت راست فشار می یابد و حداکثر آن است شتاب داده می شود.

آیا مؤثر است ?

Nissan X-Trail E-Power

پس از مسئولیت چنین پشته ای از فن آوری های نمادین ، ​​ما بدیهی است که به یک چیز امیدواریم: این که این مورد در هنگام عبور به پمپ مشاهده می شود ، در حال حاضر شرم آور برای خودرویی است که به راحتی توسط بازاریابی مانند یک برقی ارائه می شود. تأیید شده برای مصرف مخلوط 6.7 لیتر ، خدمه ما به آنجا رسیدند به طور متوسط ​​7 لیتر سوخت در هر صد کیلومتر در یک دوره مخلوط کردن جاده کوهستانی ، بزرگراه و چرخه شهری. خیلی بد نیست ، اما فوق العاده نیست. تا جایی کهپنالتی از 650 تا 1172 یورو به فاکتور اضافه می شود, مگر اینکه حداقل سه فرزند داشته باشید تا به یک کاهش دسترسی پیدا کنید که دردناک را لغو کند. بله ، بنابراین یک ماشین “برقی” می تواند به نام مجازات زیست محیطی مالیات داده شود ! برخی از مشتریان ممکن است با دستیابی به یک SUV هیبریدی قابل شارژ غیر قابل شارژ ، ریاکاری را ترجیح دهند ، حتی اگر هرگز کابل های بار خود را از صندوق عقب خارج نکنید تا آن را وصل کنید ..

Nissan X-Trail E-Power

واقعیت باقی مانده است که این X-Trail جدید است یک ماشین جاده کاملاً رضایت بخش وقتی نوبت به بلعیدن کیلومتر با خانواده می رسد. راحت ، ساکت و بسیار مجهز, در دسترس از 45.900 یورو (56،000 یورو در بهترین نسخه خود) در این نسخه چهار چرخ درایو. این حدود 2000 یورو بیشتر از یک تویوتا RAV4 هیبریدی است ، با زنجیره کشش HSD با یک عملیات معمول تر ، حداقل اکنون از اولین پریوس وارد میلیون راننده بیشتر شده است. اما دومی از چرخ های دو چرخ ، دقیقاً مانند بسیاری از رقابت های مستقیم خود ، رک و پوست کنده راضی است.

یادداشت نهایی آزمون: Nissan Xtrail Epower E-4orce

شیء نورد با حرکتی نمادین ، ​​E-Trail E-Power با خدمات جاده ای بالا و سطح راحتی آن که شایسته بخش فوقانی است ، شگفت زده می شود. اما عملکرد مصرف آن هیچ چیز استثنایی نیست.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power: E-4orce به نفع تأیید

فناوری E-Power در حال حاضر در میهن خود در ژاپن شناخته شده است. در سال 2016 در زیر کاپوت یادداشت کوچک ظاهر شد ، این موتور عجیب و غریب تا حد زیادی در بازآفرینی فعالیت تجاری و سپس در حال کاهش در مینی بوس شهری نقش داشته است. پس از انتظار طولانی ، نیسان این مکانیک را در اروپا راه اندازی می کند ، بدون ایجاد تغییرات اساسی. از آنجا که برای سازگاری بهتر با انتظارات رانندگان اروپایی و SUV هایی که آن را دریافت می کنند ، اجزای مکانیکی تکامل می یابند ، اگرچه اصل عملیاتی باقی مانده است. اکنون نوبت جدید X-Trail برای لذت بردن از آن است. اما SUV 7 نفره در یک نسخه چهار چرخ منتشر نشده به نام E-4orce در دسترس است.

هنوز هم کمی شناخته شده است ، این نشان تمام درایو چرخ بدون پیوندهای مکانیکی در نیسان را مشخص می کند. این فناوری است که در نسخه دو موتور برقی در Ariya استفاده می شود. بنابراین ، نیسان X-Trail همان پیکربندی را می گیرد و بنابراین یک دستگاه برقی دوم در قطار عقب دارد. بنابراین هنوز هیچ جعبه یا شافت انتقال وجود ندارد زیرا توزیع گشتاور به صورت الکترونیکی توسط سیستم کنترل می شود.

در این پیکربندی ، نیسان X-Trail مجهز به بلوک های 204 اسب بخار (150 کیلو وات) و 136 اسب بخار (100 کیلو وات) به ترتیب در جلو و عقب قرار گرفته است ، برای یک قدرت ترکیبی 213 اسب بخار (157 کیلو وات). طبق معمول ، این تنها کسانی هستند که از چرخاندن چرخ ها مراقبت می کنند. آنها با یک باتری 1.73 کیلووات ساعت از ظرفیت مفید تغذیه می شوند ، که اکنون 66 کیلو وات در برابر 60 کیلو وات در نیسان قشقایی تولید می کند. بنابراین پاسخگویی به نیازهای این دو موتور کمی قدرتمندتر است ، اما ظرفیت مفید برای ایجاد حاشیه بیشتر به سیستم به سختی کوچکتر است. هیچ چیز که اساساً عملکرد را تغییر می دهد زیرا سیستم همیشه ژنراتور سوخت را برای شارژ مجدد باتری در حدود 25 ٪ بار باقی مانده راه اندازی می کند.

این به ویژه پس از یک رانندگی کاملاً برقی ، چه در شبکه وات ، یا با مجبور کردن حالت EV از طریق دکمه روی کنسول مرکزی ، مورد. اما اگر این عملکرد بدون مصرف بیش از 3-4 کیلومتر با Qashqai یا هر SUV هیبریدی دیگر اجازه رانندگی را نداشته باشد ، X-Trail به طرز شگفت انگیزی بیشتر خواهد شد: با شبیه سازی یک سفر شهری با یک باتری کامل در ابتدا ، ما توانستیم برای انجام کمی بیش از 7 کیلومتر بدون درخواست ژنراتور. عملکرد عالی که به لطف دو موتورش که خیلی سریع باتری را بازسازی می کنند به دست می آید. این با یک هوندا NSX در حالت آهنگ بود که دیدیم برای آخرین بار خیلی سریع پر می شود. به طوری که 3 سیلندر به طور مرتب در فرودها در فرودها خالی شود (بدون آنکه مصرف کند) ، به انرژی خود بپردازد و اجازه دهد ترمز موتور کار کند. رفتاری که به طور منطقی در Toyota HSD و Honda E یافت می شود: HEV ، اما کدام یک از آنها برای حفظ مقایسه از نظر استقلال تلاش می کند.

E-4orce در خدمت رفتار

واقعیت باقی مانده است که این عملکرد در یک وسیله نقلیه ترکیبی لوازم جانبی است که بهتر است در حالت پیش فرض خود را ترک کنید. SUV همیشه از یک بار کافی برای تکثیر تحولات به نیروی موتور الکتریکی استفاده می کند. موتورها ، بله ، زیرا اگر تنها بلوک جلو قادر به پیشبرد ماشین در صورت لزوم باشد ، ما متوجه شده ایم که واحد عقب خیلی سریع درخواست می شود SUV را پیش ببرد. در سوال: وزن ، که باعث افزایش تماس برق می شود. زیرا با اتخاذ درایو تمام چرخ ، X-Trail حداقل 105 کیلوگرم بیشتر از کاهش درایو دو چرخ اعتراف می کند. اضافه وزن قابل توجه است ، هنگامی که بیشتر رقبا با اتخاذ یک درخت انتقال با رفتن از پیکربندی 4 × 2 به 4 × 4 به طور متوسط ​​65 کیلوگرم بیشتر دارند. وجود اینورتر اضافی اختصاص داده شده به موتور عقب تا حدودی این افزایش وزن را توضیح می دهد. نیسان توضیح می دهد که برای کنترل دقیق تر توزیع قدرت به محور عقب لازم است.

از آنجا که انتقال E-4orce نه تنها مهارت های حرکتی را در شرایط دشوار بهبود می بخشد ، بلکه از رفتار پویا نیز بهره می برد. این سیستمی را که بر روی یک برگ نیسان برای برق برقی برند ایجاد شده است ، می گیرد و یک عملکرد گشتاور بردار را به ارمغان می آورد تا ماشین را با کاهش یا تسریع چرخ ها در مسیر مناسب قرار دهد زیرا داخلی یا خارج از نوبت است. این میراث فناوری است که توسط Nissan GT-R که تولید کننده از آن الهام گرفته شده است ، که به نوعی می خواهد سیستم HICAS را با دستورالعمل های چرخ عقب این ورزشکاران تقلید کند. او خیلی بهتر موفق می شود از این توزیع برای متعادل کردن رانش ها استفاده کند ، و در نتیجه امکان کنترل صفحه وسیله نقلیه در شتاب یا ترمز را فراهم می کند. با توجه به وزن 1،965 کیلوگرم و مرکز ثقل برای تسلط ، این عملکرد با یک پوزه به سختی فرو رفته در ترمز ترمز بسیار مؤثر است.

رفتاری که به طور کلی نیاز به استفاده از میرایی محکم تر با هزینه راحتی دارد ، اگر نه بخش های پیشرفته تر. آنچه که X-Trail بدیهی ندارد ، که با این وجود در تنظیمات شاسی خود در مقایسه با یک Rogue آمریکایی ، لمس های بی شماری دریافت کرده است. یک انتخاب فنی برای سازگاری بهتر با ویژگی های این زنجیره کشش ، بلکه برای برآورده کردن انتظارات رانندگان اروپایی. تلاشی که Honda CR-V یا Toyota Highlander به خود اجازه نمی دهد ، که تنظیمات معمولی را در آن طرف اقیانوس اطلس حفظ می کنند. پیکربندی با قاطعیت به سمت راحتی تبدیل می شود ، با این حال ، با فیلتر قابل ملاحظه ای از بی نظمی ها حتی اگر بهبودی همیشه با سرعت کم احساس شود ، همانطور که در Qashqai که با آن به اشتراک می گذارد پلت فرم CMF-CD است.

برای عایق صوتی بی عیب و نقص ، به ویژه با برخی از مصنوعات فنی مانند کاهش نویز فعال که باعث تعادل فرکانس های خلاف آن می شود ، یک رفتار پویا اضافه می شود که خانواده ها را خوشحال می کند. مدیریت سبک است و بسیار آموزنده نیست ، اما نیازی به تلاش برای اجرای این SUV 2.07 متر در چرخ چرخ ندارد. از طرف دیگر ، ما در راه خارج از مسیر مورد ضرب و شتم احساس دورتر می کنیم که در آن زمان از یک همزیستی بهتر قدردانی می کنیم تا بدانیم چرخ ها را در کجا قرار می دهیم. برای سرمایه گذاری در آنجا ، X-Trail علاوه بر حالت برفی ، حالت رانندگی خارج از جاده را نیز دارد تا بتواند توزیع و توزیع زوج را بین قطارها تطبیق دهد. چه چیزی را برای انتقال گشت که می خواهد تقلید کند چه چیزی را انجام دهد. واقعیت باقی مانده است که او با یک ترخیص زمین از زمین 192 میلی متر (در برابر 205 میلی متر با دو چرخ دو حرکت ، عبور نهایی نخواهد بود !) ، و مهمتر از همه پایه های محافظت شده کمی.

میانگین مصرف

علاوه بر همه این پیشرفت های پویا ، این انتقال مراحل رانندگی برقی را چند برابر می کند و بنابراین امکان حفظ اشتها موتور بنزین را فراهم می آورد. همچنین ، لذت رانندگی در رابطه با برادر کوچکش به وضوح بهبود یافته است. سپس از گشتاور بیشتر استفاده می کنیم ، به خصوص با سرعت کم و یا یادآوری های خاصی از پین در جاده های کوهستانی حساس است. عملکرد بهبود نمی یابد ، با این حال: 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7.2 ثانیه (در برابر 7.9 ثانیه در Qashqai) اعلام شده است ، اما ما 80 تا 120 کیلومتر در ساعت در 6.2 ثانیه ( + 0.1 ثانیه) زمان بندی کردیم. و یک بار دیگر توجه داشته باشید که زمان پاسخ سیستم که باید سازگار شود تا تمام قدرت لازم را به موتورها ارسال کند ، سپس برخی از جعبه های اتوماتیک رقبا را بیرون می کشد.

تلاش در سوئد و در یک دوره فوق العاده با ارزش ، Qashqai به طور متوسط ​​5.4 لیتر در 100 کیلومتر ارائه داد. رهبری بر روی امداد آلپ های شرقی ، X-Trail لزوماً کمتر هوشیار بود ، اما با یک نتیجه صحیح برای یک هیبرید. دوره 130 کیلومتری ما بیشتر در یک شبکه ثانویه خواستار سفر به طور متوسط ​​7.0 لیتر در 100 کیلومتر در دست ما بود. مصرف مصوب 6.7 لیتر در 100 کیلومتر با این پیکربندی دیگر خیلی دور نیست. در طی بازدید سریع از بزرگراه با سرعت 130 کیلومتر در ساعت ، اشتها نزدیک به 8.0 لیتر در 100 کیلومتر بود. این امر آن را به طور متوسط ​​استادان رقیب ملی گذشته خود در هنر هیبریداسیون قرار می دهد ، در حالی که هیوندای سانتافه و کیا سورنتو تمام هیبرید می توانند در جاده هوشیارتر باشند ، اما در بزرگراه غیر منطقی تر است.

هفت مکان برای افراد کوچک

اگر ارائه با Qashqai متفاوت باشد ، X-Trail یک کابین نسبتاً مشابه را ارائه می دهد. این به ویژه در قسمت فوقانی داشبورد ، تقریباً یکسان با SUV جمع و جور است. ما در آنجا ابزار دیجیتالی و دال لمسی مرکزی 12.3 اینچ را در آنجا می یابیم ، اما همچنین لمس می کند و فرمان کمون “جعبه”. طرح با این حال در کنسول مرکزی بالا اصلاح شده است ، که یک ذخیره سخاوتمندانه بین صندلی ها را آزاد می کند. ما همچنین از درهای عقب با یک دهانه بزرگ در دمای 85 درجه قدردانی می کنیم که نصب کودک روی صندلی کودک یا دسترسی به صندلی های عقب را بسیار تسهیل می کند.

Nissan X-Trail با طول 4.68 متر (باتری بین پژو 5008 و یک Skoda Kodiaq) قول کوه ها و شگفتی ها را در دو مکان آخر نمی دهد ، که در پشت ردیف کشویی دوم در 22 سانتی متر قرار گرفته است. نیسان از این امر آگاه است و هشدار می دهد که اینها صندلی های کمکی هستند که برای افراد 1.60 متر کافی خواهد بود ، اما واقعاً با بزرگترین آنها سازگار نیستند. به درستی از آنجا که پرونده ها بسیار کوتاه هستند. در نسخه 5 هیت ، قفسه سینه مکعب 575 لیتر تا 1.396 لیتر. با آخرین ردیف صندلی ها (گزینه 900 یورو) ، حجم آن به 485 لیتر یا 1،298 لیتر با کل کف مسطح کاهش می یابد. وقتی 7 پرونده ذکر شد ، تنه زیر 200 لیتر قرار می گیرد.

ایستگاه به مجازات

E-Power Nissan X-Trail کاملاً این نیست که “مکان Qashqai 7”. اگر در واقع سکوی خود و عملکرد E-Power خود را با آن به اشتراک بگذارد ، با ظاهر موتور الکتریکی دوم ، تأیید بیش از حد ارائه می دهد. حالت دوم حالت های جدید رانندگی را به ارمغان می آورد ، مهارت های حرکتی را تقویت می کند و همچنین به رفتار پویا خدمت می کند. اما این قدرت بازسازی اضافی است که بیشترین سود را دارد ، و این امکان را فراهم می کند که کمی بیشتر از بار بدون درخواست موتور حرارتی داشته باشید. به طور خلاصه: یک قدم دیگر به سمت کل دنیای برقی می رود ، که نیسان یکی از پیش سازها بود. افسوس ، ما نمی توانیم همه چیز را داشته باشیم: این سیستم به شدت در مقیاس وزن دارد ، که علی رغم شعارهای ضمنی برند ژاپنی ، آن را به وضعیت ترکیبی خود باز می گرداند.

در پیکربندی دو چرخ درایو ، نیسان X-Trail با بسیاری از رقبا روبرو است ، تویوتا RAV4 و فورد کوگا در ذهن ، هر دو با همان فناوری هیبریدی و مصرف قابل توجه در دسترس هستند. این پیشنهاد همچنین با محرک تمام چرخ ارائه شده است ، جایی که ما به ویژه به عنوان محرمانه ترین Subaru Forester E-Boxer فکر می کنیم. اما Noose در پیکربندی 7 نفره محکم تر می شود: از آنجا که ناپدید شدن گزینه روی هوندا CR-V ، هیچ یک از رقبای مستقیم آن حرکتی ترکیبی ارائه نمی دهند ، به استثنای SUV های کره ای بزرگتر از حداقل 10 سانتی متر یا Highlander تویوتا که مرزهای 4.95 متر. دیگران ، مانند صندلی تاراکو ، سپس ترجیح می دهند سپر مالیاتی را با یک موتور هیبریدی قابل شارژ انتخاب کنند.

از 45.900 یورو در کاهش 7 نفره E-4orce خود ، X-Trail تحت تأثیر مجازات 650 یورو در سال جاری قرار می گیرد (146 گرم در کیلومتر CO2). در پیکربندی High -end خود با 56،000 یورو نمایش داده می شود ، لازم است 1،172 یورو (152 گرم در کیلومتر) تهیه شود. و ما نباید مالیات وزن را نیز فراموش کنیم ، که بسته به نسخه ها و گزینه ها از 830 یورو تا 1650 یورو متغیر خواهد بود.

خوشمان آمد

  • رانندگی
  • عایق صوتی دقیق
  • رانندگی برقی منظم