OCS: کانال دسته گل نارنجی را به دست خواهد گرفت., نارنجی نارنجی: چگونه می توان از پالپ OCS ، OCS غول پیکر و OC Max استفاده کرد?

نارنجی نارنجی: چگونه می توان از پالپ OCS ، OCS غول پیکر و OC Max استفاده کرد

اکنون رسمی است. نارنجی و کانال+ یادداشت تفاهم برای فروش OCS و استودیوی نارنجی به زنجیره رمزگذاری شده را به پایان رسانده اند ، که در حال حاضر سهامدار در اپراتور فیلم Bouquet Séries de la بود.

OCS: کانال+ دسته گل نارنجی را از سر خواهد گرفت

اکنون رسمی است. نارنجی و کانال+ یادداشت تفاهم برای فروش OCS و استودیوی نارنجی به زنجیره رمزگذاری شده را به پایان رسانده اند ، که در حال حاضر سهامدار در اپراتور فیلم Bouquet Séries de la بود.

سایر نامزدها رد شدند

شایعات در حال حاضر چند ماه برای بحث و گفتگو بین نارنجی و کانال+ در مورد این فروش گزارش داده بودند ، اما سایر شرکت ها نیز به این پرونده علاقه مند بودند.

در واقع ، Warner Bros Discovery سعی می کرد دست خود را در کانال های اپراتور بدست آورد ، به ویژه برای حمایت از انتشار پلت فرم آینده HBO Max خود حتی اگر کاتالوگ OCS از چند روز پیش تقریباً از کل محتوای HBO خالی شده است.

سرانجام ، این سهامدار اقلیت و 33.4 ٪ سهام آن خواهد بود که تنها سهامدار این دو شرکت خواهد شد ، هنگامی که کلیت عناوین امروز توسط نارنجی برگزار شد.

نارنجی نشان می دهد که از زمان ایجاد سینمای نارنجی Séries در سال 2007 و استودیوی نارنجی در سال 2008, “رقابت در بخش سمعی و بصری ، به ویژه برای OCS ، با ظهور سیستم عامل های قدرتمند بین المللی همچنان تشدید شده است”.

بنابراین این رقابت فروش را تسریع کرد ، اما مطمئناً ورود کریستل حیدمن به مدیریت اپراتور نیز. مدیر کل جدید نارنجی آرزو می کند که اپراتور را در اطراف تجارت اصلی خود متمرکز کند.

ثابت کردن

برای این فروش ، اپراتور دارد “مایل به تداوم توسعه این دو شرکت تابعه ضمن حفظ مشاغل و پیش از تأمین اعتبار”. کانال+ بنابراین به نظر می رسد تنها کسی است که می خواست این اهداف را در این پرونده که او به خوبی می شناسد ، اطمینان دهد ، از سال 2012 در آن قرار دارد.

علاوه بر این ، کانال رمزگذاری شده در حال حاضر اولین ارائه دهنده اشتراک های OCS از طریق پیشنهادات سری فیلم خود بود که شامل دسته گل نارنجی است ، بنابراین در این سطح تغییر نخواهد کرد.

از طرف استودیوی نارنجی ، حدود 200 تولید همکار و کاتالوگ نزدیک به 1800 اثر برای رشد آن از Studiocanal می روند.

هنوز مشخص است که چگونه OCS در آینده توزیع می شود در حالی که دسته گل از اول ژانویه کاتالوگ HBO را از دست داده است و از 4 ژانویه از 4 به 3 کانال می رود.

به اشتراک گذاری در فیس بوک WhatsApp Twitter ارسال کنید

ADSL
فیبر
18.99 یورو
18.99 یورو
27.99 یورو
31.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
19.99 یورو
29.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
44.99 یورو
44.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
20.99 یورو
30.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
34.99 یورو
34.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
24.99 یورو
24.99 یورو
37.99 یورو
42.99 یورو
دیدن “

تبلیغ و شما

150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “

تبلیغ و شما

آرم ویدیویی Prime ، پلت فرم SVOD آمازون

حق بیمه ویدیو: فرمول با تبلیغات در سال 2024 راه اندازی می شود

هواوی 5 گرم

5G: اپراتورها تا سال 2031 قادر به استفاده از تجهیزات هواوی خواهند بود

گوشی های هوشمند

تورم: از هر سه فرانسوی یک نفر آماده تغییر اپراتورها برای پرداخت ارزان تر است

تلویزیون نارنجی

اسپانیا نارنجی: اولین اپراتور اروپایی که در جریان MABR از یک روتر محتوا ارائه می دهد

نارنجی نارنجی: چگونه می توان از پالپ OCS ، OCS غول پیکر و OC Max استفاده کرد ?

ادم مانوئل

نارنجی نارنجی

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی یا موبایل را در Orange تهیه کنید ?

با عضویت در یک پیشنهاد نارنجی با مشاوران SELECTRA ، پس انداز کنید:

OCS ، مخفف سینمای نارنجی Séries ، دسته ای از کانال های تلویزیونی فرانسوی است که به سریال و سینما اختصاص داده شده است. این دسته در سال 2008 ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد کانال های OCS را در تلویزیون و همچنین در رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود مشاهده کنید. همه چیز را که باید در مورد دسته گل نارنجی نارنجی و نحوه دریافت آن برای لذت بردن از همه فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود کشف کنید ، کشف کنید.

شما می خواهید یک پیشنهاد LiveBox را با OCS تهیه کنید ?

 • ضروری
 • سرویس نارنجی نارنجی یک سرویس است دسته گل 100 ٪ سینما و سریال. این شامل OCS Max ، OCS Pulp ، Giant OCS و OCS Go Go Demand Service است.
 • بدون توجه به ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، می توان بدون تعهد در دسته گل نارنجی بدون تعهد مشترک شد.
 • این سرویس به عنوان یک سرویس کلاسیک VOD کار می کند ، شما برای تماشای فیلم ها و سریال های خود ، حتی آفلاین ، به برنامه های پخش یا بارگیری خود دسترسی دارید.

نارنجی نارنجی: چیست ?

OC-One

این سرویس قبلاً با نام کامل شناخته شده بود سری سینمای نارنجی و با تلویزیون نارنجی ، توسط ماهواره و ADSL گنجانده شده است. از آن زمان ، فقط تحت نام OCS است که اکنون این سرویس شناخته شده است. با این نام جدید ، دسته گل دیگر منحصر به تلویزیون نارنجی نیست اما به یک تبدیل شده است سرویس ویدیویی کاملاً صحبت کردن. با پیشنهادات نارنجی بلکه با چندین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت در دسترس است.

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

در دسته گل نارنجی OCS, می توانید برنامه های خود را در تلویزیون خود با Google Cast ، AirPlay و Orange TV Key تماشا کنید. شما همچنین به Orange Orange در رایانه خود دسترسی دارید (در سایت OCS.fr) ، بلکه در تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، به لطف برنامه نارنجی نارنجی ، موجود در iOS ، Android و ویندوز 10.

آنجا OCS GO Chain برای دیدن در برنامه های -demand ، پخش یا بارگیری در دسترس است. این بارگیری به شما امکان می دهد برنامه های خود را بعداً و حتی آفلاین ، در حمل و نقل یا به عنوان مثال در ساحل مشاهده کنید. برنامه های OCS GO Chain 30 روز پس از اولین پخش آنها در پخش مجدد در دسترس هستند.

Orange Orange همچنین باید به همه سریال های آمریکایی ، در یک زیرنویس اصلی یا نسخه چند زبانه ، کمتر از 24 ساعت پس از پخش آنها در ایالات متحده و فیلم های 10 ماه پس از انتشار آنها در این فیلم دسترسی داشته باشد.

سری 100 ٪ سینما و سریال Orange ، در 22 سپتامبر 2023 برای 12.99 یورو در ماه بدون تعهد برای 3 صفحه.

کانال های نارنجی نارنجی چیست ?

شما می توانید فیلم و سریال ، زنده و در صورت تقاضا ، در کانال های OCS ، موجود در سری دسته های Cine ، سری سینما Max و Intense را تماشا کنید. همه کانال ها با کیفیت بالا پخش می شوند. این دسته ها پرداخت می شوند و بدون تعهد. لیست زیر را پیدا کنید تلویزیون نارنجی نارنجی.

برای تمام خانواده. این زنجیره به نام Orange Cinemax نامگذاری شد و نام خود را با همان روحیه دسته گل ، در OCS Max تغییر داد.

برای طرفداران احساس قوی و سینمای مستقل.

بنابراین به برنامه های بسیاری دسترسی خواهید داشت:

 • فیلم ها : مکان فراتر از کاج ها ، سه گانه 9 ، در قلب طوفان ، کریستین ، ارزان ، مردان و خدایان ، مکالمه مخفی ، سردرگمی خنده دار و غیره.
 • سلسله : همتای ، طلاق ، موزائیک ، پرواز Conchords ، Game of Thrones ، Girls ، True Blood ، The White Queen ، The Handmaid’s Tale ، The Behktover و غیره.
 • برنامه های جوانان : Boule and Bill 2 ، The Kings of Sliding 2 ، Emperor ، The Smurfs و The Lost Village و غیره.
 • مستند : سریال در شهر ، سریال داستان ، هفته گذشته امشب با جان الیور و غیره. یا مناسبت ها : در جشنواره کن ، جشنواره چراغ یا هوز آلپ شرکت کنید و در پشت صحنه پشت صحنه غوطه ور شوید.

برنامه OCS GO

OC-GO

منبرنامه OCS GO یک برنامه زنجیره تلویزیون نارنجی است که به شما امکان می دهد تمام فیلم ها و تمام سریال های ارائه شده در کانال های OCS را در ماه پس از انتشار آنها مشاهده کنید.

شما به VOD دسترسی دارید نارنجی رایگان نارنجی, از آنجا که کانال OCS Go در دسته گل نارنجی نارنجی گنجانده شده است ، بدون هزینه اضافی.

چگونه OC ها کار می کنند ?

وقتی دیگر در WiFi در خانه نیستید ، برنامه ها در جریان یا برای بارگیری ، دسترسی به آن ارائه می شوند. بسته به ترجیحات خود می توانید زبان پخش را برای لذت بردن از این سریال ، در VO یا به زبان فرانسه انتخاب کنید.

برای استفاده OC می رود, هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد ، مانند یک سرویس ویدیویی کلاسیک:

 1. مشترک شدن در دسته گل نارنجی نارنجی.
 2. به برنامه متصل شوید و خود را شناسایی کنید (شناسه های شما همان مواردی است که برای اتصال به منطقه مشتری شما استفاده می شود).
 3. برنامه خود را انتخاب کنید که می توانید فوراً تماشا کنید یا بارگیری کنید. برای بارگیری ، وارد WiFi خود شوید و برنامه بارگیری را در OCS GO انتخاب کنید.
 4. وقتی می خواهید به صورت آفلاین به برنامه Offload نگاه کنید ، کلید را انتخاب کنید منو سپس برنامه های من.
 5. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فشار دهید بازی.

همچنین می توان یک برنامه تلویزیونی OCS OCS (حداکثر 5 فیلم و 20 قسمت) را در رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا تبلت ذخیره کرد.

باشما حساب نارنجی نارنجی, می توانید از طریق چندین دستگاه (جعبه ، رایانه ، تبلت ، تلفن های هوشمند) وصل شوید و برنامه های خود را در 2 تا 3 صفحه همزمان تماشا کنید.

دسته گل نارنجی نارنجی برای مشتریان نارنجی

شما می خواهید یک پیشنهاد LiveBox را با OCS تهیه کنید ?

افرادی که یک پیشنهاد اینترنت نارنجی را مشترک کرده اند ، می توانند از تلویزیون نارنجی استفاده کنند ، با کانال های نارنجی نارنجی.

این که آیا شما مشتری یک پیشنهاد اینترنتی ساده ، یک پیشنهاد سه گانه (تلفن + اینترنت + تلویزیون) یا یک پیشنهاد چهار برابر (تلفن + اینترنت + تلویزیون + یک برنامه تلفن همراه) هستید ، به شما دسترسی دارید نارنجی رایگان نارنجی, با تلویزیون نارنجی در رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی.

نارنجی دو اشتراک اینترنتی را ارائه می دهد ، هر یک با ADSL یا فیبر موجود است. برای دانستن فناوری که می توانید ادعا کنید ، لازم است یک آزمایش واجد شرایط انجام شود.

همچنین می توانید در دسته گل سینمای Max Series مشترک شوید, با قیمت 22.99 یورو در ماه (به استثنای ارتقاء) ، و شما به کانال های دسته گل سینمایی کلاسیک (یعنی سینمای نارنجی و TCM ، کانال های کانال Paramount ، کانال Paramount quirky و اکشن) دسترسی خواهید داشت ، بلکه به 8 کانال اضافی یعنی تلویزیون ساندنس ، Ciné+ First ، Ciné+ Thrill ، Cinema+ Emotion ، Cinema+ Family ، Cinema+ Club ، Cinema+ Classic و سرانجام Eurochannel.

این اشتراک را می توان در وب سایت نارنجی ، با تماس با 3099 (اگر مشترک هستید) یا در کانال 46 از LiveBox خود گرفته شوید.

دسته گل نارنجی نارنجی برای مشتریان یک اپراتور دیگر

این که آیا شما در SFR ، Bouygues Télécom مشتری هستید یا رایگان هستید ، می توانید از کانال های نارنجی نارنجی نیز استفاده کنید. در واقع ، این دسته گل منحصر به نارنجی ، خالق آن نیست.

درست مانند Netflix ، که فیلم ها و سریال های زیادی را نیز ارائه می دهد (8.99 یورو در ماه برای دسترسی به صفحه نمایش ، 13.49 یورو در ماه برای دسترسی به دو صفحه یا 17.99 یورو برای دسترسی در 4 صفحه مختلف) ، دسته نارنجی ساخته شده است در دسترس سایر ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت است. بنابراین می توانید در حالی که مشتری با یک اپراتور دیگر نسبت به نارنجی هستید ، در دسته گل مشترک شوید.

دسته گل نارنجی نارنجی برای مشتریان SFR

با SFR ، می توانید بدون توجه به جعبه SFR خود ، اشتراک نارنجی نارنجی را از آن خود کنید. چهار اشتراک اینترنتی توسط اپراتور با فیبر (FTTH یا FTTLA) یا با ADSL بسته به صلاحیت ارائه می شود.

لیست های جامع پیشنهادات اینترنتی SFR ، طبقه بندی شده با توجه به قیمت آنها. سئو رایگان.

برای مشترک شدن ، شما این امکان را دارید:

 • شما در کانال 35 کادر خود قرار داده اید که در آن می توانید اشتراک نارنجی نارنجی خود را انتخاب کنید.
 • به وب سایت SFR بروید و سرویس ویدیویی خود را در DEMAND انتخاب کنید.
 • با شماره 1023 SFR تماس بگیرید.

دسته گل نارنجی نارنجی برای مشتریان Bouygues Telecom

اگر ترجیح می دهید فیلم ها و سریال های خود را روی صفحه رایانه خود تماشا کنید ، می توانید از طریق برنامه در تلفن هوشمند یا تبلت خود و از طریق وب سایت به سرویس OCS Bouygues دسترسی داشته باشید.

همانطور که در مورد نارنجی وجود دارد ، به لطف شناسه های خود می توانید به OCS OCS دسترسی پیدا کنید (یکسان با کسانی که باید به منطقه مشتری Telecom Bouygues خود متصل شوید). دسته OCS OCS در 12 € در ماه ، بدون تعهد. شما می توانید از آن لذت ببرید:

لیست های جامع پیشنهادات اینترنت Bouygues ، با توجه به قیمت آنها طبقه بندی شده است. سئو رایگان.

دسته گل نارنجی نارنجی برای مشتریان رایگان

به صورت رایگان ، کانال های نارنجی نارنجی را برای آن فراهم می کند 11.99 یورو در ماه بدون تعهد. بنابراین شما به کانال های OCS (OCS Max ، OCS City ، OCS Chock و Giants OCS) و همچنین به سرویس ویدیویی OCS Go تقاضا دسترسی دارید.

این سرویس در دو جعبه رایگان در دسترس است:

 • انقلاب Freebox با تلویزیون توسط کانال با 44.99 یورو در ماه,
 • POP Freebox با 39.99 یورو در ماه,
 • Delta Freebox با 49.99 یورو در ماه.

دقیقاً مانند نارنجی ، شما به برنامه تلویزیونی OCS OCS خود در 2 صفحه همزمان ، پخش و بارگیری برنامه ها دسترسی دارید.

برای عضویت در دسته گل نارنجی نارنجی با مشترک بودن مشترک ، دو راه حل:

 • به کانال 52 صندوقچه خود بروید که در آن می توانید مشترک شوید.
 • اگر مشترک هستید با 1044 یا 3244 تماس بگیرید. یک مشاور از اشتراک شما مراقبت خواهد کرد.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.