Opel Mokka-E: بهترین قیمت و اخبار دیجیتال ، تست Opel Mokka-E: تست کامل SUV ما 100 ٪ برقی

مككا

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

Opel Mokka

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

مانند یک هوای اوپل مانتا

Opel Mokka-E یک SUV City City است. این مبتنی بر همان سکوی گروه ، CMP (پلت فرم مدولار مشترک) است و از همان پیشرانه استفاده می کند. یعنی یک موتور الکتریکی همزمان همزمان 100 کیلو وات (136 اسب بخار – گشتاور 260 نانومتر – 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 9.1 ثانیه) ، که از یک باتری – گلیکول خنک شده – با ظرفیت 50 کیلووات ساعت (ظرفیت مفید 46 کیلووات ساعت) تغذیه می شود. حداکثر سرعت 150 کیلومتر در ساعت و استقلال اعلام شده 324 کیلومتر (چرخه WLTP).
اوپل در برگه فنی خود به طور متوسط ​​17.4 تا 17.9 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر اعلام کرد. ما از 324 کیلومتر اعلام شده در صورت در نظر گرفتن 46 کیلووات ساعت ظرفیت باتری مفید فاصله داریم.
Opel Mokka-E ، از سطح ورود (نسخه) ، یک شارژر تک فاز 7.4 کیلو وات و یک کابل شارژ نوع 2 (1.8 کیلو وات) دارد. برای یک شارژر محاکمه با سرعت 11 کیلو وات ، باید 900 یورو بپردازید.

نظر کارمندان سرمقاله

اگرچه از نظر زیبایی شناختی و دلپذیر در جاده بسیار جذاب است ، اما Mokka به دلیل حرکتی الکتریکی مشکوک ، طعم ناتمام را به جا می گذارد. چه طنز آمیز وقتی می دانید که آرم Opel (Blitz) یک فلاش را نشان می دهد. لطفاً توجه داشته باشید ، برای سفرهای روزانه شهری و شهری مناسب است. اما برای سفرهای طولانی ، این یک داستان دیگر است.

برگه / ویژگی های فنی

جنس ماشین شاسی بلند
حرکات موتوری برقی
پرنعمت پرنعمت 2021
تعداد موتورها 1
نوع باتری ایلون
ظرفیت باتری 50 کیلووات ساعت
استقلال اعلام شد 322 کیلومتر
تعداد مکان ها 5
جعبه دنده 1 -SPEED اتوماتیک
حداکثر زوج 260 نانومتر

ویژگی های بیشتر را ببینید

تست Opel Mokka-E: ما دوقلو پژو E-2008 را آزمایش کردیم

Opel Mokka

Opel Mokka

مثل دیگران, اوپل جهش خود را به برقی ادامه می دهد. این سازنده آلمانی که در سال 2017 توسط گروه PSA خریداری شد ، تا پایان سال 2021 کمتر از نه مدل برق را اعلام کرد. مدل های بخش B باOpel Corsa وOpel Mokka که امروز به ما علاقه مند است ، بلکه جانشین آسترا ، ترکیب زندگی, بدون فراموش کردن Grandland X هیبرید قابل شارژ وت زندگی Zafira SUV C و Monospace D. مدلهایی که باید به آنها اضافه شوند محدوده ابزار که باید در ماه های آینده سه وسیله نقلیه داشته باشند: شانه, در Vivaro و جانشین Movano. سرانجام, اوپل اعلام کرد که تمام دامنه های آن تا سال 2024 100 ٪ برقی یا هیبرید خواهد بود.

Opel Mokka-E که دارای یک ماشین هوایی مفهومی است

بهار با راه اندازی بازاریابی نسخه جدید یکی از پرفروش ترین های برند آن ،اوپل موکا. در سال 2012 راه اندازی شد ، کسی که اولین SUV وارد شده در آن زمان بود ، بیش از یک میلیون نسخه گذشت. عملکرد عالی که مدل 2020 در تلاش برای تولید مثل است. برای این کار ، سهم خود را از محصولات جدید ، خواه طراحی بسیار موفق آن یا موتورهای آن افتتاح می کند.

Opel Mokka

ساده سازی اکنون کلمه کلیدی است, بدون وام گرفتن بسیاری از عناصر طراحی از مفهوم آینده نگر GT X Experimental.

Opel Mokka

بدین ترتیب Opel Mokka-E آراسته شده است دارای روکش, یا ظاهر جدیدی که اکنون در سایر مدل های برند خواهیم یافت. با الهام از Opel Manta ، Opel Vizor Grille یک عنصر بصری مشخصه را تشکیل می دهد یک آشغال کروم که دو بلوک نوری کامل LED را ادغام می کند, و آرم که حق یک درمان جدید را دارد. این کل ظاهری بسیار معاصر به ماشین ارائه می دهد که از رنگ های بسیار موفق نیز بهره می برد ، به خصوص در سایه سیاه آن که با یک هود سیاه تزئین شده است. Opel همچنین کارت شخصی سازی را بازی می کند, آیا این پوشش رنگ مورد نظر خود است ، یا حتی انتخاب رینگ ها که برخی از لمس های رنگی را نیز نشان می دهد.

یک فضای داخلی تصفیه شده تر

Opel Mokka

فضای داخلی Opel Mokka-E نیز دارای همان روش درمانی است ، با طرحی که دوباره تا حد امکان خالص شده است. آنچه مارک Blitz توصیف می کند سم زدایی. این حول محور پانل خالص است که از دو صفحه تشکیل شده است که به نظر می رسد وقتی خاموش هستند ، فقط یک و یک بلوک را تشکیل می دهند.

Opel Mokka

با توجه به درایور ، صفحه نمایش سرگرمی Opel Mokka-E به شکل a است دال ده اینچ مورب به عنوان استاندارد با بالاترین سطح نهایی نهایی ، و در صورت لزوم هفت اینچ. ابزار دقیق در یک صفحه پشت فرمان با یک گروه بندی شده است سخاوتمند 12 اینچی مورب. بنابراین ما از صفحه نمایش کوچک فاصله داریم که سایر SUV های برقی ، که حجمی تر ، تبلیغ می شوند ، مانند Volkswagen ID.به عنوان مثال 4 یا Skoda Enyaq IV. بدون حتی صحبت در مورد مدل آینده Tesla y که از یک صفحه مرکزی 15 اینچی راضی است.

Opel Mokka

کامل, گوشی ابزار دقیق Opel Mokka-E با توجه به نیاز راننده ، صفحه های مختلفی را نمایش می دهد. سرعت ، استقلال باقیمانده در درصد ، قدرت ، تعداد کیلومترهای مسافرتی ، محدودیت سرعت فعلی ، حالت رانندگی انتخاب شده یا کمک های ناوبری و رانندگی ، همه چیز در چشمک زدن به چشم در دسترس است. و از این گذشته ، زیرا رابط نیز مفهوم سم زدایی بصری را دنبال کرده است تا درایور را با اطلاعات به وفور دفع نکند.

Opel Mokka

صفحه سرگرمی نباید بیش از حد باشد, حتی اگر او بتواند تصور کند که کمی فقیر باشد. در حالی که گروه فولکس واگن برای رابط کاربری بسیار غنی تصمیم گرفته است ، حتی اگر این به معنای از دست دادن کاربر در پیچ و خم توابع باشد, Opel کارت ساده سازی شدید را بازی می کند. به هر حال ، هیچ چیز از دست رفته نیست ، و سازنده حتی فکر کرده است که یک نقطه پشتیبانی را در زیر صفحه نمایش ارائه دهد تا مچ دست بگذارد.

Opel Mokka

نکته خوب در فضای داخلی Opel Mokka-E, دکمه ها به طور کامل ناپدید نشده اند, با چند کلیدهای دسترسی مستقیم بسیار کاربردی که در زیر مچ دست قرار دارد. آنها با یک کلیک اجازه می دهند تا به صوتی وسیله نقلیه ، توابع تلفنی ، مدیریت انرژی ، برنامه ها یا ناوبری دسترسی پیدا کنند.

Opel Mokka

دومی ، با این حال ، در سطح وسیله نقلیه ای نیست که به اندازه مدرن Opel Mokka-E. کمی به نظر می رسد که تولید کننده آلمانی این عنصر را فراموش کرده است ، اما امروز ضروری است. در واقع, کارتی که در صفحه اطلاعات سرگرمی نمایش داده می شود از قبل به نظر می رسد, و به دور از استانداردهای فعلی. از آنجا که فراخوان ناوبری در سطح ابزار دقیق بسیار بیشتر از نظر زیبایی شناختی موفقیت آمیز است که از همه عجیب تر است. به هر حال ، که ما خودمان را اطمینان می دهیم ، Opel نیز ارائه می دهد اپل وت اتومبیل اندرویدی. اما فقط در نسخه سیمی برای لحظه. برای این کار ، یک درگاه USB نوع A در جیب کنسول مرکزی ادغام شده است ، همانطور که یک محیط شارژ بی سیم با استاندارد QI است.

Opel Mokka

تمام این سیستم ها در طول آزمایش ما کاملاً واکنش پذیر بودند. فقط پشیمانم ، Apple CarPlay از کل عرض Opel Mokka-E-EFL سود نمی برد. بنابراین باید لبه های سیاه نسبتاً ضخیم را به نمایش بگذارد. در این مرحله ، Skoda و Volkswagen به وضوح با Enyaq IV و ID بهتر عمل می کنند.4 به ترتیب.

Opel Mokka

در طول دوره ما تقریباً دو ساعت, ما چیزی برای شکایت از صندلی Opel Mokka-E پیدا نکردیم که از نظر بصری جذاب است. سکونت در مکان های جلو درست است ، اما صندلی های عقب زیرنویس کمتری دارند همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنیم. مشروط بر اینکه صندلی جلو خیلی از راه دور نباشد ، مسافر که در قسمت عقب نشسته است فضای صحیحی در زانو دارد. از طرف دیگر برش درها ، دید را محدود می کند ، حتی اگر نگهبان سقف صحیح باشد.

Opel Mokka

از طرف دیگر ، SUV جمع و جور تعهد می کند, قفسه سینه Opel Mokka-E با 310 لیتر بسیار عادلانه است (قابل ارتقا تا 1200 لیتر). برعکس ، جعبه دستکش آنقدر عمیق است که می توانید پاهای خود را در آنجا قرار دهید. اثبات دوباره در عکس.

یک سکوی شناخته شده

Opel Mokka

با کمال تعجب ، اوپل برای توسعه MOKKA-E خود ، پلت فرم CMP (پلت فرم مدولار مشترک) را انتخاب کرد. همان موردی که Peugeot E-2008 و سایر DS 3 Crossback E-Tense از گروه PSA مستقر هستند. و دلیل اینکه این خودرو در انتخاب شما نیز به صورت برقی ، بنزین یا دیزل موجود است.

Opel Mokka

Opel Mokka-E در Poissy در Yvelines تولید شده است موتور الکتریکی همزمان که قدرت 100 کیلو وات یا حدود 136 اسب بخار را نشان می دهد. در 9.1 ثانیه 260 نانومتر با 0 تا 100 کیلومتر در ساعت صادر می شود. علاوه بر این ، OPEL اعلام می کند حداکثر سرعت 150 کیلومتر در ساعت و محدوده 324 کیلومتر بسته به چرخه WLTP است. حتی بیشتر به شرایط و سبک رانندگی بستگی دارد. ماشین حساب استقلال که در سایت Opel موجود است 187 کیلومتر در بدترین حالت و در بهترین حالت 379 کیلومتر نشان می دهد.

Opel Mokka

برای انجام این کار ، Opel Mokka-E سوار می شود باتری با ظرفیت 50 کیلووات ساعت ، با ظرفیت مفید 46 کیلووات ساعت. آزمایش ما در دره Chevreuse انجام شد ، با دو نفر در هواپیما ، بدون کوچکترین چمدان و با دمای محیط 15 درجه سانتیگراد. ما یک مصرف معقول 15.3 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر را تقریباً ذکر کردیم. اما لازم به ذکر است که سفر ما اساساً از جاده های ثانویه مذاکره شده با سرعت بسیار متوسط ​​، با برخی از بخش های بزرگراه نادر است.

Opel Mokka

ما از گرمایشی که توسط پمپ حرارتی برای صرفه جویی در مصرف انرژی تأمین می شود ، سؤال نکرده ایم. یک آزمایش طولانی تر به ما امکان می دهد تا به هر معنای کلمه ، به ویژه برای ارزیابی تأثیر رانندگی سریعتر در بزرگراه ، بیشتر پیش برویم. پاشنه آشیل بیشتر اتومبیل های برقی و به ویژه SUV ها. حتی اگر سازنده میزان نفوذ هوا (CX) 0.32 را در برابر 0.35 در مدل حرارتی نسل قبلی اعلام کند. چه چیزی مقاومت 16 ٪ در برابر نفوذ به هوا را با سرعت 130 کیلومتر در ساعت ارائه می دهد. یک کلمه همچنین در مورد عایق صداهای نورد اتومبیل که نسبتاً مؤثر است.

سه حالت رانندگی برای Opel Mokka-E

Opel Mokka

بدون داشتن یک صاعقه جنگ ، دلپذیر برای رانندگی و ارائه قدرت کافی است, Opel Mokka-E دارای سه حالت رانندگی مانند Opel Corsa-E: Eco ، Normal و Sport است. اینها با استفاده از یک دکمه اختصاصی که در کنسول مرکزی واقع شده است به راحتی قابل دسترسی هستند. هر حالت قدرت موتور ، گشتاور ، واکنش به پدال را که کم و بیش حساس خواهد بود ، تغییر می دهد و در نهایت جهت که کم و بیش محکم خواهد بود.

Opel Mokka

ECO MODE 60 کیلو وات را با چند 180 نانومتر تحویل می دهد. حالت عادی به 80 کیلو وات و 220 نانومتر می رود. سرانجام ، حالت Sport به شما امکان می دهد 100 کیلو وات موتور الکتریکی داشته باشید ، با حداکثر گشتاور 260 نانومتر. در طول آزمون ما, ما از حالت اکو که کاملاً مناسب رانندگی شهری بود ، طرفداری کردیم. توجه داشته باشید که Opel Mokka-E همچنین از یک سیستم بازیابی انرژی در ترمز بهره می برد ، که امکان رانندگی به پدال را فراهم می کند ، بدون این.

100 کیلومتر استقلال در 12 دقیقه بار بازیابی شد

Opel Mokka

به عنوان استاندارد ، Opel Mokka-E مجهز به 7.4 کیلو وات تک فاز روی شارژر تخته. به اندازه کافی برای شارژ در خانه در یک سوکت بخش ، سوکت تقویت شده یا یک جعبه دیوار 7.4 کیلو وات. یک شارژر سه فاز 11 کیلو وات نیز به عنوان گزینه ای در نسخه های خاص ارائه می شود. این امکان را به شما می دهد تا در 90 دقیقه بار 100 کیلومتر استقلال را بازیابی کنید.

Opel Mokka

اگر Opel Mokka-E را در یک ترمینال سریع با سرعت 50 کیلو وات شارژ کنید, سازنده اعلام کرد 100 کیلومتر بازیابی شده در 19 دقیقه, و حتی فقط 12 دقیقه با شارژر 100 کیلو وات. با این وجود ، با نیاز به شارژ مجدد در طول آزمایش ، ما نتوانستیم اقدامات خودمان را انجام دهیم. باز هم ، آزمایش در یک مسیر طولانی تر به ما امکان می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

کمک های رانندگی به وفور

Opel Mokka

از طرف کمک رانندگی ، اوپل تصمیم گرفته است همه آنچه را که در حال حاضر در این بخش انجام می شود ارائه دهد. Opel Mokka-E به ویژه مجهز است کنترل کروز تطبیقی ​​با Stop & Go, و قدری شناخت علائم راهنمایی و رانندگی. با این حال ، این دو سیستم به صورت کنسرت کار نمی کنند: در صورت تغییر سرعت ، مقدار به خوبی در سازه نمایش داده می شود ، اما وسیله نقلیه به طور خودکار سرعت خود را بر این اساس تطبیق نمی دهد.

Opel Mokka

سایر ADA (کمک رانندگی) به عنوان محدود کننده سرعت هوشمند ، ردیاب هوشیاری راننده ، هشدار برخورد که قادر به شناسایی وسایل نقلیه است ، ارائه می شود. این لیست با سیستم های کمک پارکینگ مانند دوربین پشتی پانوراما 180 درجه یا تصحیح مسیر و کمک به حفظ مسیر ادامه می یابد.

قیمت Opel Mokka-E چقدر است ?

Opel Mokka

بازاریابی از 36،100 یورو, بنابراین Opel Mokka-E واجد شرایط حداکثر پاداش زیست محیطی است. به عنوان یک یادآوری ، در تاریخ 1 ژوئیه 2021 از 7000 به 6000 یورو کاهش می یابد ، به جز سفارشاتی که قبل از این تاریخ قرار داده شده است ، و اگر وسیله نقلیه قبل از 30 سپتامبر 2021 تحویل داده شود.

Opel Mokka

این قیمت تماس با نسخه اصلی نسخه مطابقت دارد, مجهزترین نسخه نهایی از 42.050 یورو ارائه می شود. هنوز هم لازم است که دست خود را بر روی گزینه هایی که می تواند وضعیت را در مقایسه با جایزه اکولوژیکی تغییر دهد ، روشن نگه دارید: اثاثه یا لوازم داخلی چرمی با 1600 یورو ، رنگ فلزی با 550 یورو یا شارژر عملی سه فاز 11 کیلو وات کافی است برای فراتر از سقف 45000 یورو.

چه چیزی تمام می شود و چه گزینه هایی برای Opel Mokka-E ?

Opel Mokka

مانند نسخه های حرارتی ، دامنه Opel Mokka-E در موجود است پنج سطح پایان : نسخه ، ظرافت ، تجارت ظرافت ، GS Line و Ultimate. پایه ای, نسخه Opel Mokka-E به طور خاص دارای مشبک Opel Vizor با طرح Chrome ، رینگ های آلیاژ 16 اینچی ، چراغهای جلو و عقب LED ، تهویه مطبوع خودکار منطقه مونو ، شروع بدون کلید ، شناخت پانل های بهبود یافته ، کمک به ردیابی آهنگ و شروع تپه یا هفت – صفحه لمسی اینچ.

Opel Mokka

برای 1650 یورو بیشتر, پایان ظرافت رینگ های 16 اینچی را برای دو رنگ نقره ای و اینچ سیاه مبادله می کند. در میان چیزهای دیگر ، این چراغ مه شکن جلو ، اثاثه یا لوازم داخلی مخلوط Alcantara ، دوربین عقب پانوراما 180 درجه با وسایل پارکینگ عقب ، شش بلندگو به جای چهار و مدیریت Apple CarPlay و Android Car اضافه می کند.

ظرافت شما در مقایسه با پایان ظرافت ، 1300 یورو بیشتر برای شما هزینه خواهید کرد ، تا از دسترسی و شروع کار بدون کلید ، ناوبری متصل و ماژول Opel Connect بهره مند شوید.

Opel Mokka

همچنین می توان مستقیماً از انتهای ویرایش اساسی به خط GS, برای 3،050 یورو. Opel Mokka-E سپس رینگ های Tricolor 18 اینچی را قرار می دهد و یک اثاثه یا لوازم داخلی مخلوط سیاه و قرمز را تصویب می کند. تغییر دیگر ، پنجره های عقب بیش از حد بیش از حد و چندین کمک رانندگی مانند دوربین عقب پانوراما 180 درجه ، سیستم ضد انقباض با تشخیص عابران پیاده و دوچرخه سواران و همچنین کنترل کروز تطبیقی ​​تا زمان متوقف کردن یکپارچه شده اند.

Opel Mokka

سرانجام, Opel Mokka-E Ultimate کاملترین نسخه است ، اما در مقایسه با نسخه Elegance Business به 3000 یورو نیاز دارد. این ماشین قبل از ماتریس از چراغهای جلو بهره می برد که به شما امکان می دهد بدون خیره کردن وسایل نقلیه جلوی خود در فانوس دریایی رانندگی کنید. اثاثه یا لوازم داخلی کاملاً از Alcantara است در حالی که صندلی های جلو و فرمان گرم می شود. یک گزینه بسیار کاربردی در وسیله نقلیه الکتریکی ، به خصوص هنگامی که سطح باتری کم است و با کاهش گرمایش در مورد صرفه جویی در مصرف انرژی است. تمام وسایل نقلیه رانندگی که در قسمتهای پایین ارائه می شوند ، علاوه بر کمک پارکینگ جلو و عقب ، یکپارچه هستند. از طرف خود ، Pure Panel Opel یک صفحه نمایش رنگی 12 اینچی را برای ساز و یک صفحه لمسی 10 اینچی ارائه می دهد.

گزینه های دیگر برای سفارشی کردن Opel Mokka-E ارائه شده است. رنگ سبز سیگنال در غیر این صورت 550 یورو برای رنگ فلزی سیاه ، خاکستری ، قرمز یا آبی به حساب می آید. اثاثه یا لوازم داخلی چرمی برای 1600 یورو صورتحساب می شود ، در حالی که چندین بسته برای استفاده از کمک هایی مانند دوربین نمای عقب یا کمک پارکینگ در سطح پایین تر استفاده می شود. سرانجام ، توجه داشته باشید که شارژر 11 کیلو وات سه فاز روی 900 یورو ارائه می شود. گزینه ای که می تواند بسیار مفید باشد اگر قصد دارید اوپل Mokka-E را در مخاطبان خوب شارژ کنید بدون اینکه وقت زیادی را تلف کنید.

توجه تست نهایی: Opel Mokka-E

Opel Mokka-E یک SUV جمع و جور با طراحی بسیار موفق است. بدون اینکه به اندازه ظاهر آن ورزشی باشد ، استقلال صحیح را ارائه می دهد ، مشروط بر اینکه شما از استفاده شهری و شهری راضی باشید. راحت و یک لذت رانندگی خوب ، با این وجود ماهی ها را با سکونت و سینه متوسط ​​خود ماهی می کند. Opel Mokka-E نسبت به پسر عموی Peugeot E-2008 و DS 3 Crossback E-Tense مقرون به صرفه تر است ، که کمتر مجهز هستند.

  • سبک بسیار موفق
  • لذت رانندگی
  • کمک رانندگی
  • حجم تنه
  • شارژر 7.4 کیلو وات روی تخته