رانندگی خودمختار: مرسدس با ریش جدید مرسدس کوپ دو تسلا ، رانندگی خودمختار را با تغییر خودکار کانال بهبود می بخشد

مرسدس با تغییر مسیر اتوماتیک ، رانندگی خودمختار را بهبود می بخشد

برای کار کردن ، Drive Pilot به منظور ساخت یک مدل سه بعدی از محیط خود ، به داده های میکروفن های روی تخته ، بلکه یک سنسور Lidar متکی است و اشیاء احتمالی را در اطراف آن تشخیص می دهد.

رفتار خودمختار: ریش جدید مرسدس کوپ دو تسلا

تولید کننده آلمانی اولین کسی است که مجوز گرانبها از تنظیم کننده های وزارت وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا را به دست می آورد.

خلبان درایو مرسدس در کالیفرنیا تأیید شد

مرسدس غول آلمانی می تواند پیچ ​​و خم را برپا کند ، زیرا دومی اخیراً اولین تولید کننده مجاز به فروش وسایل نقلیه با عملکرد خودکار رانندگی سطح 3 شد. یک رانندگی خودکار که به راننده اجازه می دهد تا به جاده نگاه نکند ، و حتی به او اجازه می دهد دستان خود را از فرمان خارج کند.

چه چیزی برای قلقلک دادن به غول تسلا در سرزمین خود ، با یک سیستم خلبانی شیرجه که توسط وزارت وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا (DMV) تأیید شده است ، به شرط آنکه دومی در جاده های خاص بسیار خاص استفاده شود ، تأیید شده است. به یاد بیاورید که نوادا قبلاً خلبان درایو مرسدس را مطابق قانون خود در مارس گذشته قضاوت کرده بود.

رانندگی سطح 3 خودمختار

به طور واضح ، پس از فعال شدن خلبان درایو ، راننده (دوباره) با محدودیت های خاص به یک مسافر ساده تبدیل می شود. این سیستم به طور خاص در بزرگراه ها یا مسیرهای جدا شده توسط رسانه های مرکزی عملیاتی است و در صورت باران ، شب یا تحت دمای 4 درجه نمی تواند فعال شود.

برای کار کردن ، Drive Pilot به منظور ساخت یک مدل سه بعدی از محیط خود ، به داده های میکروفن های روی تخته ، بلکه یک سنسور Lidar متکی است و اشیاء احتمالی را در اطراف آن تشخیص می دهد.

از طرف راننده ، خلبان درایو نیز محدودیت هایی را تحمیل می کند ، که از ماندن در صندلی خود شروع می کند ، صورت وی توسط دوربین های روی تخته مورد بررسی قرار می گیرد. دومی رایگان است که با تماس ، ارسال پیام یا لذت بردن از بازی عشایری مورد علاقه خود ، اما چهره باید به طور مداوم قابل مشاهده باشد ، تحت مجازات غیرفعال کردن سیستم.

توجه داشته باشید که اگر راننده به اندازه کافی زود کنترل را بازیابی نکند ، بدون اینکه ارتعاشات را در سطح کمربند ایمنی فراموش کند ، یک هشدار صدا به نظر می رسد. در نهایت ، وسیله نقلیه می تواند توقف ایمنی را ایجاد کند ، چراغ های پریشانی را روشن کرده و درها را باز کنید.

سرانجام ، و برخلاف یک سیستم رانندگی استقلال سطح 2 ، درایو خلبان مرسدس باعث می شود که در صورت بروز حادثه ، تولید کننده را به صورت جنایتکارانه مسئول کند ، شرایط و سایر مسئولیت ها توسط جعبه های سیاه تعیین می شود.

مرسدس با تغییر مسیر اتوماتیک ، رانندگی خودمختار را بهبود می بخشد

مرسدس

مرسدس برای رانندگی خودمختار در این مسابقه امتیاز کسب می کند. سطح 2 “کمک به درایورها” اکنون با عملکرد خودکار تغییر مسیر (به نام ALT) به زودی در اروپا در دسترس است. تازگی در حال حاضر در ایالات متحده و کانادا در کلاس S ، کلاس E ، کلاس C و محدوده EQ موجود است. ویژگی جدید سطح 2 + برای ترافیک اروپا اقتباس شده است و از قبل باید از اولین تحویل کلاس جدید ظاهر شود.

خودمختار ، اما تحت شرایط خاص

می توانید تصور کنید ، خرید مرسدس و نشستن در آن کافی نیست تا تمام کارها را انجام دهد. چندین شرط به وجود می آید تا بتوانید از عملکرد ALT استفاده کنید. ابتدا لازم خواهد بود که در بزرگراه (یا حداقل یک مسیر دو برابر در همان جهت) با جدایی فیزیکی با جهت ترافیک معکوس ، مارک های زمینی قابل تشخیص ، ترخیص کالا از گمرک کافی و نگاه بین 80 تا 140 کیلومتر در ساعت قرار بگیرید.

این وسیله نقلیه همچنین باید به سیستم ناوبری MBUX مجهز شود و با محدودیت سرعت در جاده ای گردش کند. با دانستن اینکه ما در مورد یک رانندگی سطح 2 +خودمختار صحبت می کنیم ، دست روی فرمان اجباری است ، در غیر این صورت ما در مورد سطح 3 صحبت خواهیم کرد. به هر حال ، نیازی به مراقبت از دو برابر نیست ، ماشین خودش این کار را خواهد کرد. اما ممنوعیت چرت زدن با رانندگی همچنان در مرحله اجرا است.