مقاله در مورد برگ نیسان: استقلال آن برای آزمایش یک روز شلوغ ، استقلال نیسان برگ: چند کیلومتر می توانم سفر کنم?

استقلال نیسان برگ

با دو نسخه پیشنهاد شده ، برگ نیسان با هدف دو کاربرد مختلف انجام می شود. همه کاره با توجه به اندازه و فضای داخلی آن بدون اینکه در شهر بسیار حجیم باشد ، می توان آن را به عنوان وسیله نقلیه اصلی در نظر گرفت و قیمت های آن را قابل قبول تر کرد. پاداش شامل ، آنها از 26.900 یورو تا 36.950 یورو به استثنای گزینه. در هر صورت ، با استقلال حدود 320 کیلومتر برای نسخه “E+” و باتری ناخالص آن 62 کیلووات ساعت ، لازم نیست خیلی زیاد پیش بروید. برقی مناطق شهری را ترجیح می دهد. اما فرار از آن کاملاً ممکن است.

تست برگ نیسان: استقلال آن به آزمایش یک روز شلوغ

به منظور اطمینان از سفرهای روزانه خود به یک وسیله نقلیه الکتریکی ، با متوسط ​​مسافت متوسط ​​حدود چهل کیلومتر در روز (کلیه انرژی های ترکیب شده) طبق مطالعات مختلف که توسط تولید کنندگان به فرماندهی تولید کنندگان ارائه شده است ، داشتن یک ایستگاه شارژ در خانه تنها پیش نیاز برای پر کردن است. اما وقتی روز طولانی تر می شود و غیر منتظره اتفاق می افتد ، چه اتفاقی می افتد ? در بخش “روزانه برقی” ما ، ما چرخ را بر روی نوعی از حدود 130 کیلومتری از طریق منطقه پاریس می گیریم تا این تجربه را انجام دهیم ، امروز روی Nissan Leaf E+ و استقلال 385 کیلومتری آن اعلام شد اما همچنین با باتری کوچکتر در دسترس است حداکثر 285 کیلومتر در چرخه WLTP.

zapping autoesews سبز فیات توپولینو (2023): استقلال ، موتور و تجهیزات چهارگوش برق ایتالیایی

یکی از ستاره های بازار الکتریکی ، نیسان برگ ، که در سال 2010 بدون رقابت بیش از حد منتشر شد ، امروزه قوی تر است. نسل دوم سال 2018 فرمول را تصفیه کرد و در سال 2019 ، انتخاب دیگری از باتری را برای دو نسخه پیشنهادی اضافه کرد: 40 کیلووات ساعت یا 62 کیلووات ساعت. این دومی است که ما سعی می کنیم ، به نام “E+”. برای دوره شهری و پری شهری ما از 130 کیلومتری منطقه پاریس ، مطمئناً تا حد زیادی کافی خواهد بود زیرا ظرفیت مفید آن 56 کیلووات ساعت قرار است در چرخه WLTP مخلوط تا 385 کیلومتر حرکت کند. این مدل با یک باتری کوچکتر (38.4 کیلووات ساعت) مناسب تر بود ، با حداکثر 285 کیلومتر پتانسیل یا 270 کیلومتر از سطح دوم پایان ، اما برای تست ما در دسترس نبود. بنابراین مصرف برگ ما E+ عنصر مهمی برای ارزیابی شعاع عملکرد دو نسخه در شرایط واقعی خواهد بود.

حداقل قیمت یک برگ نیسان ، با باتری 40 کیلووات ساعت ، در سطح “Visia” در سطح ورودی ، 32.900 یورو است. همین پیکربندی فنی با پایان بالا “Tekna” از 39.550 یورو آغاز می شود. برای نسخه 62 کیلووات ساعت ، حداقل پایان مربوط به سطح دوم تجهیزات “Acenta” است ، با قیمت 38،300 یورو. Tekna High -end ، نسخه تست ما ، سپس به 42.950 یورو می رود. هزینه اضافی باتری با ظرفیت بزرگ در پایان Acenta 3900 یورو و برای سطح بالاتر 3400 یورو است.

موقوفه از سطح ورود کامل است اما Acenta (از 34400 یورو در 40 کیلووات ساعت) به ویژه پمپ حرارتی را برای کاهش مصرف هنگام استفاده از گرمایش فراهم می کند ، صفحه مرکزی Tactile 8 “Android سازگار با Android Auto و Apple CarPlay با دوربین معکوس ، یک شارژر روی تخته که حد توان آن از 3.6 کیلو وات به 6.6 کیلو وات همراه با کابل برای Wallbox ، کنترل کروز تطبیقی ​​، فرمان چرمی ، رینگ های آلیاژی (16 “) و همچنین رادیو دیجیتال با شش بلندگو ، همه برای هزینه اضافی معقول 1500 یورو. در مورد پایان Tekna ، تقریباً تمام تجهیزات سری به استثنای رنگ فلزی (بین 650 تا 1200 یورو) و پارکینگ خودکار (1000 یورو). با دو رنگ جدید رنگ “خاکستری خاکستری – سقف سیاه” با 1200 یورو ، نسخه ما با قیمت 44،150 یورو ارائه می شود. این پاداش گنجانده نشده است ، لازم است 6000 یورو از تمام نرخ های ذکر شده کسر شود.

در طول اندازه گیری ما ، دمای خارج بین 28 درجه سانتیگراد و 32 درجه سانتیگراد نمایش داده شد و تهویه هوا بیش از 21 درجه سانتیگراد تنظیم شد. حالت رانندگی عادی درگیر بود و ما در تلاش نبودیم تا به قدرت و رانندگی رانندگی برسیم. ما تصمیم گرفتیم یک ریتم خنثی شبیه به جریان ترافیک اتخاذ کنیم.

دوره

 • مرحله 1: Issy-les-Moulineaux (île Saint-Germain) -Val-de-Marne (از طریق دستگاه جنوبی): 26 کیلومتر (سفر پری شهری)
 • مرحله 2: Val-de-Marne-Paris (باغ لوکزامبورگ): 20 کیلومتر (سفر پری شهری و شهری)
 • مرحله 3: پاریس (باغ لوکزامبورگ) -ISSY-LES-MOULINEAUX (île Saint-Germain) (از طریق Quais de Seine): 10 کیلومتر (سفر شهری)
 • مرحله 4: Issy-les-Moulineaux (île Saint-Germain) -roissy-Charles de Gaulle: 36.5 کیلومتر (سفر پری شهری و آهنگ های سریع)
 • مرحله 5: Roissy-Charles de Gaulle Airport-isy-les-Moulineaux (جزیره سنت ژرمن): 37.5 کیلومتر (آهنگ های سریع و سفر پری شهری)

مسافت دور کل: 130 کیلومتر

حومه حومه شهر

برگ

اسلایدها
برقی به صورت روزانه | نیسان برگ +26

عکس اعتباری برگ نیسان – خودکار

هنگامی که پر از الکترون های ساخته شده قبل از عزیمت ما به حومه شرقی پاریس ، رایانه روی تخته نشانگر 405 کیلومتر (448 کیلومتر در صورت قطع تهویه مطبوع) است. همیشه 20 کیلومتر بیشتر از اعلام شده است. در داخل این سدان جمع و جور 4.49 متر طول ، ما بین فضای داخلی سیاه یا بژ ، گرمتر انتخابی داریم. ارائه این نمایش کلاسیک و دلپذیر با سطوح مشابه در ضد درب و داشبورد ، در مناطقی که عمدتا برای لمس قابل دسترسی هستند. در هر جای دیگر ، پلاستیک های اساسی اساسی تر حاکم هستند ، از جمله در بالای داشبورد یا در استراحت مرکزی Genoux. ابزار دقیق با یک قسمت چپ دیجیتال 7 اینچی اصلی تر است و به تمام تنظیمات و اطلاعات خودرو اطلاع می دهد ، در حالی که قسمت مناسب فضای معادل آن را برای پیشخوان سرعت ، آنالوگ اشغال می کند.

مسافران عقب فضا ندارند ، به جز این که در زیر صندلی های جلو برای کشیدن پاهای خود. نیمکت راحت قبل از نصب سرنشینان تکرار می شود. مکان مرکزی ، مطمئناً بدون نگهداری جانبی خمیده و مجازات شده توسط یک تونل مرکزی تحمیل شده روی زمین ، این شایستگی ارائه یک کرکی قابل توجه را دارد. که مطمئناً به دلیل عدم وجود بازوی قابل جمع شدن برای مربع های جانبی مجاز است. صندوق عقب 435 لیتر ظرفیت ، یک حجم زیبا به صورت روزانه و یکی از بهترین مقادیر موجود در این گروه را نشان می دهد. از هر طرف ، یک حفره و یک شبکه به شما امکان می دهد دو کابل شارژ ارائه شده بدون تجاوز به منطقه مرکزی را در خود جای دهید. بر خلاف جعبه باس مستطیل شکل سیستم صوتی Bose ، کاهش حجم به 420 لیتر و اشغال فضای یک چمدان ثابت ثابت دائمی. سقوط از صندلی ها متأسفانه سطح صافی ایجاد نمی کند ، با یک نقطه محوری در ارتفاع و یک مرحله بزرگ در کلید.

مصرف صحیح 17.8 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در این شروع دوره ، با 26.4 کیلومتر ساخته شده ، بالاتر از همه کاهش در استقلال منسجم (- 28 کیلومتر) در حالی که 8 ٪ از سطح باتری از دست رفته است.

داده های مرحله 1

 • مسافت طی شده: 26.4 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 377 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 92 ٪
 • مصرف متوسط: 17.8 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 40.6 کیلومتر در ساعت

از حومه شهر تا مرکز شهر

برگ

اسلایدها
برقی به صورت روزانه | نیسان برگ +26

عکس اعتباری برگ نیسان – خودکار

در جهت پایتخت برای بقیه سفر ما ، نیسان برگ این امکان را برای ما فراهم می کند که تقریباً بدون ترمز موتور در موقعیت “درایو” بچرخیم تا با تغییر انتخاب کننده به سمت چپ و عقب به حالت “B” تغییر دهیم ، برای یک مخزن کمی بزرگتر اما همیشه بسیار سبک یا فعال کردن حالت “E-Pedal” با سوئیچ که در بالا قرار دارد ، روی کنسول مرکزی. با او از پای راست برای تسریع و ترمز استفاده می شود ، از یک طرف به لطف یک نیروی احیا کننده بسیار بیشتر و از طرف دیگر ، با فعال کردن صفحات در انتهای کندی برای بی حرکت کردن وسیله نقلیه. پدال ترمز بنابراین با پیش بینی خوب ، کمتر یا حتی تقریباً نیست. دوز پیشرونده باعث می شود عملکرد در هنگام رانندگی آسان شود. کمتر در مانور وقتی تجسم مکانی که هود از صندلی راننده می گیرد آسان نیست. دوربین ها از کمک های گرانبهایی برخوردار هستند.

با تمرکز بر راحتی ، برگ تمام شوک ها را بدون پوسته شدن جذب می کند و با جهت انعطاف پذیر خود بدون زحمت هدایت می شود. اگرچه رسیدگی به گوگرد نیست ، اما حرکات نقدی وجود دارد و بهتر است آن را عجله نکنید. به عنوان مثال ، شتاب های قدرتمند می توانند ثبات آن را مختل کنند ، به عنوان مثال. موقعیت رانندگی از زمان انتشار این نسل دوم با ورود امسال 2021 از یک فرمان قابل تنظیم در عمق بهبود یافته است. به هر حال ، پایان Tekna یک آینه نمای داخلی داخلی را بر اساس دوربین برنده می کند ، با استفاده از ماشه مکانیکی سنتی که دقیقاً در زیر آینه واقع شده است ، غیرفعال است. عملی برای بهبود بازخورد در تونل ها که در آن برخی از وسایل نقلیه در حال گردش تمام چراغ های شات و افزایش زوایای بینایی در ارتفاع هستند ، بسیار کمتر از قدردانی از مسافت ها است.

تجمع این دو مرحله باعث افزایش متوسط ​​مصرف به 19.8 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر با سرعت متوسط ​​22.4 کیلومتر در ساعت برای 30.5 کیلومتر و از دست دادن استقلال با 62 کیلومتر شد.

مراحل 2 و 3 داده

مرحله 2:

 • مسافت طی شده: 20.2 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 334 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 84 ٪
 • مصرف متوسط: 21.5 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 29.6 کیلومتر در ساعت

مرحله 3:

 • مسافت طی شده: 10.3 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 315 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 80 ٪
 • مصرف متوسط: 18.1 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 15.1 کیلومتر در ساعت

سفر دور به فرودگاه

برگ

اسلایدها
برقی به صورت روزانه | نیسان برگ +26

عکس اعتباری برگ نیسان – خودکار

بین کندی جاده حلقه و گردش متراکم در مسیرهای سریع ، شرایط برای مشاهده میانگین مصرف پایین در قسمت دوم مسیر نسبت به مراحل قبلی برآورده شد. به سمت فرودگاه Roissy-Charles de Gaulle ، با این وجود بخش های سریعتر در دسترس بودن موتور الکتریکی 217 اسب بخار قدرت و 340 نیوتن متر گشتاور ، ظرفیت آن برای بهبودی فوری برای همه رژیم های غذایی و عملکرد خوب آن است. 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 6.9 ثانیه برای حداکثر سرعت 157 کیلومتر در ساعت است. نیسان برگ 40 کیلووات ساعت قدرت کمتری (150 اسب بخار و 320 نانومتر) دارد و باید یک ثانیه اضافه کند تا به 100 کیلومتر در ساعت برسد با سرعت محدود به 144 کیلومتر در ساعت.

بنابراین این دو مرحله آخر است که بیشترین میزان را برای کاهش مصرف داشته اند ، با میانگین تجمعی 15.6 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در 42.2 کیلومتر در ساعت. 74.7 کیلومتر 21 ٪ از ظرفیت باتری برای سقوط 77 کیلومتر استقلال ، بسیار نزدیک به واقعیت.

جای تعجب نیست که بعد از اینکه در کل 131.5 کیلومتر سفر کرد ، هنوز کافی است که خیلی بیشتر از یک روز دوم از همان نوع انجام دهید. با 162 کیلومتر کمتر از زمان عزیمت به نمایشگاه استقلال باقیمانده ، اگر ضرر در باتری 40 کیلووات ساعت در ابتدا با 270 کیلومتر در ابتدا ، 108 کیلومتر در هنگام ورود یکسان بود ، لازم است به زودی وصل شوید تا پیدا کنید چیزی برای ترک روز بعد برای همان سفر ، از فاصله ای بسیار بالاتر از میانگین روزانه فرانسوی ها.

برآورد کل استقلال برگ E+، با در نظر گرفتن داده های رایانه روی تخته (استقلال و درصد باتری باقیمانده و همچنین یک مسافر و درصد مصرفی) ، یک چنگال بین 321 کیلومتر و 403 کیلومتر می دهد. محاسبه استقلال با توجه به متوسط ​​مصرف ما 17.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر (ظرفیت خالص باتری: 56 کیلووات ساعت) اجازه می دهد تا جدول 316 کیلومتر. بقیه رسیدگی ما رقمی تقریباً 320 کیلومتر را تأیید می کند.

براساس این مصرف و با ایجاد دامنه با توجه به افت وزن برگ 40 کیلووات ساعت ، می توان میانگین مصرف دومی را بین 17 کیلووات ساعت و 17.7 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر در سفر ما تخمین زد ، که این امر بین 217 کیلومتر می تواند باشد و 226 کیلومتر (ظرفیت باتری پاک: 38.4 کیلووات ساعت).

مراحل 4 ، 5 و کل داده ها

مرحله 4:

 • مسافت طی شده: 36.9 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 274 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 70 ٪
 • مصرف متوسط: 15.6 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 36.3 کیلومتر در ساعت

مرحله 5:

 • مسافت طی شده: 37.7 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 238 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 59 ٪
 • مصرف متوسط: 15.5 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 48.1 کیلومتر در ساعت

جمع :

 • مسافت طی شده: 131.5 کیلومتر
 • استقلال باقی مانده: 238 کیلومتر
 • باتری باقی مانده: 59 ٪
 • مصرف متوسط: 17.7 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • سرعت متوسط: 33.9 کیلومتر در ساعت

دوباره پر کردن سوال

برگ

اسلایدها
برقی به صورت روزانه | نیسان برگ +26

عکس اعتباری برگ نیسان – خودکار

برگ نیسان شاخه های شارژ خود را در جلو ، بین کاپوت و مشبک زیر تله اختصاص داده شده به مرکز پنهان می کند. یک کانکتور نوع 2 وجود دارد که شارژر آن محدود به 6.6 کیلو وات قدرت است ، به جز در برگ 40 کیلووات ساعت در پایه پایه “Visia” ، محدود به 3.6 کیلو وات. برای بار سریع ، یک کانکتور نوع Chademo دوم قدرت مداوم 50 کیلو وات را مجاز می کند. کابل برای سوکت های داخلی (حالت 2) و برای Wallbox یا پایانه های عمومی (حالت 3) به صورت سری از پایان “Acenta” تحویل داده می شود. در Visia ، فقط اولین مورد ارائه شده است.

با 56 کیلووات ساعت ظرفیت مفید ، بار کامل 0 تا 100 ٪ در یک سوکت خانگی به 32 ساعت نیاز دارد*. برگ 40 کیلووات ساعت (38.4 کیلووات ساعت مفید) این دوره را به یک انتظار همیشه بسیار طولانی 21 ساعت کاهش می دهد*.

 • در یک خروجی داخلی تقویت شده 3.2 کیلو وات ، برای حدود 18 ساعت و برای دوم ، حدود 12 ساعت به اولین مورد نیاز خواهید داشت.
 • در جعبه های تک فاز 3.7 کیلو وات و 7.4 کیلو وات (بار محدود به 6.6 کیلو وات توسط شارژر روی تخته) ، شما به اولین تقریباً در حدود 4 بعد از ظهر و 11:30 صبح و برای دوم ، تقریباً 10 ساعت نیاز دارید و 7:30 صبح*.
 • برگ 40 کیلووات ساعت ویسیا ، محدود به شارژر آن در 3.6 کیلو وات حدود ساعت 10:40 صبح نیاز دارد.

با چنین مواقعی ، بهتر است یک جعبه دیواری 7.4 کیلو وات را در خانه ترجیح دهید که امیدوار باشید 100 ٪ شارژ در یک شب با برگ 40 کیلووات ساعت اگر باتری ها “مسطح” باشند ، شارژ شود. که با برگ E+ 62 کیلووات ساعت غیرممکن است. پس از آن لازم است تا حد ممکن تماشا کنید که بین دو بار بیش از حد صبر نکنید. استقلال راحت روزانه به آن اجازه می دهد. با توجه به برگ 40 کیلووات ساعت ، همچنین ترجیح داده می شود به حداقل به سمت Acenta ، قدرت بارگذاری شده ویسیا را کاهش دهد و استفاده از آن را پیچیده کند.

ترازنامه

برگ

اسلایدها
برقی به صورت روزانه | نیسان برگ +26

عکس اعتباری برگ نیسان – خودکار

با دو نسخه پیشنهاد شده ، برگ نیسان با هدف دو کاربرد مختلف انجام می شود. همه کاره با توجه به اندازه و فضای داخلی آن بدون اینکه در شهر بسیار حجیم باشد ، می توان آن را به عنوان وسیله نقلیه اصلی در نظر گرفت و قیمت های آن را قابل قبول تر کرد. پاداش شامل ، آنها از 26.900 یورو تا 36.950 یورو به استثنای گزینه. در هر صورت ، با استقلال حدود 320 کیلومتر برای نسخه “E+” و باتری ناخالص آن 62 کیلووات ساعت ، لازم نیست خیلی زیاد پیش بروید. برقی مناطق شهری را ترجیح می دهد. اما فرار از آن کاملاً ممکن است.

در مورد نسخه 40 کیلووات ساعت و تقریباً 230 کیلومتر عمل آن ، نیاز به سفر دوردست باید محدودتر باشد و نسبت استفاده در منطقه خانه آن بزرگتر باشد. اگر این مورد باشد ، جالب تر است.

علاوه بر صرفه جویی در 3،900 یورو برای خرید ، وزن نیز از 151 کیلو کاهش می یابد ، که از 1731 کیلوگرم خالی به یک توده بیشتر مربوط به اندازه آن می رود: 1،580 کیلوگرم ، که همیشه بسیار سنگین است. باتری در این افزایش 137 کیلو با 303 کیلوگرم در برابر 440 کیلوگرم صرفه جویی می کند. پوشیدن لثه و رفتار فقط بهتر خواهد بود. و سپس همیشه از دیدگاه زیست محیطی برنده می شود ..

سرانجام ، زمان شارژ او با داشتن تنها یکی از این دو نفر که قادر به تکمیل شارژ کامل در کمتر از هشت ساعت با تغییر جریان است ، کمتر وحشتناک است. هر دو برای حفظ آن در سطح راحت به اتصالات منظم یا حتی روزانه نیاز دارند. بار خانه مثل همیشه برای جلوگیری از ناامیدی ها ترجیح داده می شود. یکی از بزرگراه ها ، در جریان مستقیم ، باید با کانکتور Chademo خود آهنگسازی کند ، که برگ نیسان یکی از آخرین مواردی است که مجهز شده است. یک استاندارد کمتر گسترده در شبکه ، به ویژه در صورت عدم وجود این نوع در اکثر ایستگاه های موجود در شبکه یونیتی ، حتی اگر علائم شریک دارای پایانه (350 در کل) توسط نیسان نصب شده باشد ، 30 دقیقه اول شارژ با Nissan ChargePass تهیه شده رایگان است.

میزان آرامش: 100 ٪

باتری 62 کیلووات ساعت بخشی از استفاده فراتر از سفرهای روزمره است. بنابراین ، برای حلقه ما در شهر و محیط اطراف آن ، حتی با افزایش کیلومتر دیگر به این که میانگین روزانه رانندگان است ، مطمئناً می توانیم بدون نگرانی بتوانیم ایمن شویم. نسخه 40 کیلووات ساعت مناسب تر خدمات مشابهی را برای این استفاده ارائه می دهد.

استقلال نیسان برگ

چند کیلومتر می توانم با وسیله نقلیه الکتریکی برگ نیسان سفر کنم ?

استقلال ماشین الکتریکی برگ نیسان 270 کیلومتر در 385 کیلومتر با یک بار واحد بسته به استاندارد WLTP است.

استقلال واقعی می تواند به چندین عنصر بستگی داشته باشد: سطح بار باتری ، نوع دوره (بزرگراه ، شهر یا مخلوط) ، تهویه هوا یا گرمایش ، هوا ، ارتفاع.

برگ

برگ نیسان را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه برگ نیسان خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

نسخه ظرفیت باتری خودمانی
62 کیلووات ساعت – e+ 56 کیلووات ساعت 385 کیلومتر
40 کیلووات ساعت 38.4 کیلووات ساعت 270 کیلومتر

شبیه ساز خودمختاری برگ نیسان

برای تخمین خودمختار وسیله نقلیه برقی از شبیه ساز زیر استفاده کنید برگ بسته به معیارهای مختلف ارائه شده:

نسخه

سطح باتری
تهویه مطبوع / گرمایش

خودمانی

بزرگراه (مووی. 120 کیلومتر در ساعت)
باران شدید یا برف

مقادیر از استقلال WLTP محاسبه می شوند. با این مقدار استقلال نظری با توجه به معیارهای انتخاب شده محاسبه می شود. استقلال واقعی به عنوان یک نشانه داده می شود و هیچ ارزش قراردادی ندارد. این داده ها توسط تولید کنندگان ارائه نشده است. حاشیه خطای کم و بیش 10 ٪.

* استقلال در 100 ٪ رانندگی برقی

برگ نیسان را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه برگ نیسان خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

همه چیز در مورد برگ نیسان

اتومبیل های برقی مشابه

برگ

گربه اورا بد بو

کوپرا متولد شد

تسلا مدل 3

اتومبیل های مشابه خانواده ها

 • سدان های الکتریکی جمع و جور
 • سدان های جمع و جور نیسان
 • نیسان برقی

Clean Automobile یک سایت اطلاعاتی در جامعه است که به همه چیز مربوط به خودرو و محیط اختصاص داده شده است. محبوب ترین مضامین وبلاگ اتومبیل ما ماشین برقی و هیبریدها است ، اما ما همچنین به GNV / GPL CAR ، HYDROGEN CAR ، جنبه های سیاسی و زیست محیطی مربوط به خودرو نزدیک می شویم. از کاربران اینترنت دعوت شده است تا در نظرات در مورد مقاله های وبلاگ واکنش نشان دهند ، اما همچنین در انجمن های مختلفی که بر روی آنها ساخته شده است. محبوب ترین آنها مطمئناً مجمع اتومبیل برقی است که بحث های مربوط به ورود این وسایل نقلیه جدید را متمرکز می کند. یک واژگان تعاریف کلمات اصلی فنی مورد استفاده در وبلاگ را متمرکز می کند ، در حالی.

 • انقلاب انرژی
 • پاک کننده
 • آقا EV
 • شارژ
 • تجارت Chargemap
 • نقل قول ترمینال
 • وات
 • ما که هستیم ?
 • به ما بپیوند
 • اخلاق تبلیغاتی
 • تبلیغ کننده شوید
 • با ما تماس بگیرید
 • شارژرهای اتومبیل برقی
 • کابل های شارژ
 • ایستگاه های شارژ
 • لوازم جانبی برای شارژ
 • راه حل
 • سبک زندگی
 • ترجیحات کوکی
 • |
 • اطلاعیه
 • |
 • اطلاع قانونی
 • |
 • گزارش محتوای غیرقانونی
 • |
 • زنگوله

کپی رایت © 2023 Clean Automobile – کلیه حقوق محفوظ است – سایتی که توسط Saabre Sas ، شرکتی از گروه Brakson منتشر شده است