تبدیل شدن به مشتری جدید نارنجی: نحوه اشتراک?, تمام بسته های نارنجی موبایل با تلفن

بسته موبایل نارنجی با آخرین تلفن نسل

Contents

پس از مشترک شدن در پیشنهاد جعبه فیبر نارنجی یا در برنامه تلفن همراه خود ، از آن بهره مند خواهید شد فرصت های زیادی, به ویژه :

تبدیل شدن به مشتری جدید نارنجی: نحوه اشتراک ?

پیشنهاد حلقه محلی ، نارنجی از یکی از سریعترین شبکه های بسیار پر سرعت در فرانسه استفاده می کند. علاوه بر پیشنهادات انحصاری خود ، اپراتور به دلیل بسته های اشتراک اینترنتی و تلفن همراه متناسب با همه بودجه شناخته شده است. همچنین می توانید در شرایط خاصی در فیبر نوری نارنجی یا ADSL مشترک شوید. اگر یکی از این فرمول ها به شما علاقه مند است ، مراحل انجام قرارداد در نارنجی را کشف کنید.

 • چرا پیشنهاد جعبه موبایل یا نارنجی را بیرون می آورید ?
 • وسایل مختلف اشتراک نارنجی چیست ?
 • بسته های تلفن همراه برای عضویت در نارنجی چیست؟ ?
 • جعبه های اینترنتی نارنجی برای انتخاب مشتری جدید چیست؟ ?
 • جایگزین اشتراک نارنجی: پیشنهادات ارزان تر چیست ?

چرا پیشنهاد جعبه موبایل یا نارنجی را بیرون می آورید ?

نارنجی با کیفیت شبکه موبایل و اینترنتی خود در بازار ارتباطات در فرانسه ایستاده است. بسته های تلفن همراه آن به منظور متناسب با مشخصات مصرف کننده با قیمت های مختلف به بازار عرضه می شود. در مورد پیشنهادات جعبه اینترنتی آن ، آنها تقریباً همه مناطق سرزمین اصلی فرانسه را پوشش می دهند.

پس از مشترک شدن در پیشنهاد جعبه فیبر نارنجی یا در برنامه تلفن همراه خود ، از آن بهره مند خواهید شد فرصت های زیادی, به ویژه :

 • کیفیت خدمات غیرقابل مقایسه ؛
 • خوب در مقابلافتتاح موبایل شبکه نارنجی ؛
 • یک سرویس رایگان در حین راه اندازی اشتراک اینترنتی ؛
 • تخفیف های دائمی و تبلیغات جذاب.

اشتراک جعبه اینترنت شما در 2 دقیقه با مشاور اینترنتی خود !

خدمات رایگان و تماس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

خدمات رایگان و تماس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

وسایل مختلف اشتراک نارنجی چیست ?

اشتراک قرارداد از نارنجی فقط در چند دقیقه انجام می شود. هنگامی که تمام اسناد حامی مربوط به رویه های عضویت در دست دارید ، از گزینه های زیر انتخاب کنید.

به صورت آنلاین از وب سایت نارنجی

در بسته های متحرک نارنجی به خصوص توجه شما را به خود جلب کرد ? برای استفاده از پیشنهادات لازم ، می توانید در یک مشترک شوید اشتراک آنلاین, از طریق پلت فرم وب نارنجی.

مراحل عضویت آنلاین بود ساده شده به منظور متناسب با انتظارات خود. اگر می خواهید برای اولین بار با این اپراتور مشترک شوید ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 • اتصال به وب سایت ارائه دهنده خدمات اینترنتی نارنجی ؛
 • روی برگه موبایل و بسته ها کلیک کنید
 • بخش مشترک را انتخاب کنید
 • برنامه موبایل نارنجی مورد نظر را انتخاب کنید
 • ادامه را با این بسته فشار دهید.

اشتراک آنلاین در نارنجی به شما اجازه می دهد بسته انتخاب خود را شخصی سازی کنید در راحتی شما. به عنوان مثال می توانید, گزینه ها را اضافه کنید برای پیشنهاد شما سودمند است ، خواه یک جعبه یا بسته تلفن همراه باشد.

از طریق تلفن با یک مشاور

چه در خانه باشید و چه در حال حرکت ، اپراتور تاریخی از طریق تلفن قابل دسترسی است. برای مشترک شدن ، می توانید به خدمات مشتری بپیوندید نارنجی یا صدا سرویس تجاری در 3900 (قیمت یک تماس ثابت). یک مشاور مشتری واجد شرایط برای پاسخ به تمام سوالات شما ، از دوشنبه تا شنبه (8 صبح تا 8 بعد از ظهر) در دسترس است.

اگرچه 3900 در هر زمان قابل دسترسی است ، اما توصیه می شوددر طول شکاف های زیر تماس بگیرید. بنابراین تماس های شما در حالت تعلیق قرار نمی گیرد و می توانید وقت خود را صرفه جویی کنید.

توجه داشته باشید که این خط فقط برای اعضای مشتریان اپراتور محفوظ است. در صورت تمایل به عضویت یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات ، غیر بدنی ها نیز می توانند از آن استفاده کنند جعبه اینترنت نارنجی.

خوب است بدانید:

شما نمی توانید به نارنجی برسید ? برای صحبت با یک مشاور اینترنتی و موبایل با 09 72 15 00 50 تماس بگیرید. در این خط ، 95 ٪ تماس ها کمتر از 5 ثانیه کاهش می یابد

مستقیماً در فروشگاه فیزیکی

تبدیل شدن به یک مشتری جدید نارنجی, جایگزین مؤثر دیگر مشترک شدن مستقیم است در یک نقطه فروش فیزیکی. برای شناسایی نزدیکترین فروشگاه نارنجی به خانه خود ، رویه های زیر را دنبال کنید:

 • به وب سایت نارنجی وصل شوید
 • وارد بخش فروشگاه شوید

آدرس پستی خود را بنویسید.

بسته های تلفن همراه برای عضویت در نارنجی چیست؟ ?

شما قصد دارید در یک پیشنهاد در نارنجی مشترک شوید ? اپراتور چندین بسته تلفن همراه را با قیمت های متنوع به شما ارائه می دهد. برخی از فرمول ها را می توان به دلخواه خاتمه داد و برخی دیگر با تعهد مدت زمان طراحی شده اند.

بسته های موبایل نارنجی 4G

در بسته های 4G نارنجی هستند بدون تعهد مدت زمان. شما می توانید از میان انتخاب کنید 4 فرمول در زیر با توجه به قیمت هایی که متناسب با شما است.

● 3 شماره نامحدود ؛

اشتراک های موبایل 5G نارنجی

در بسته های 5G نارنجی با قیمت های رقابتی ارائه می شود ، تعهد 24 ماهه. اگر از 5G در تلفن هوشمند خود استفاده می کنید ، دو گزینه ممکن دارید.

● 2 چند سیم در صورت درخواست ؛

acles تماس های نامحدود ، پیام کوتاه/MMS در اروپا ؛

درباره پوشش موبایل نارنجی اطلاعات بیشتری کسب کنید

از بین تمام اپراتورهای مخابراتی در فرانسه ، نارنجی یکی از امیدوار کننده ترین تأمین کنندگان است. در سال 2021 ، ARCEP آن را انتخاب کرد ” شبکه تلفن همراه شماره 1 در کشور »، و این ، برای یازدهمین بار متوالی. نارنجی همچنان شبکه ای سریعتر و قدرتمندتر را برای برآورده کردن مشتریان خود در سراسر کشور فراهم می کند.

با توجه به شبکه 5G اپراتور ، او پخش شد بیش از 500 شهرداری در فرانسه در سال 2021. برای سال 2023 ، 5G توسط مشخص می شود ویژگی های جدید علاوه بر مواردی که یکپارچه شده اند. سپس می توانید از چندین دارایی بهره مند شوید ، از جمله:

 • کیفیت خدمات بهتر ؛
 • تأخیر تا حد زیادی کاهش یافته است
 • بهینه سازی جریان.

در مورد نارنجی 4G ، تقریباً کل قلمرو را با حدود 29000 سایت 4G نصب شده در اوایل فوریه 2023 پوشش می دهد. طبق آژانس ANFR یا فرکانس ملی ، اپراتور تاریخی از گسترده ترین شبکه 4G در فرانسه بهره می برد.

اشتباه گرفته شود ! مشاوران ما به شما کمک می کنند تا اپراتور مورد نیاز خود را پیدا کنید

خدمات رایگان و تماس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

خدمات رایگان و تماس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر

جعبه های اینترنتی نارنجی برای انتخاب مشتری جدید چیست؟ ?

به محض اینکه در Orange مشترک شوید ، می توانید به یک اتصال فیبر نوری یا آن دسترسی پیدا کنید جعبه ADSL نارنجی. مطابق با بودجه ی تو و شما عادتهای مصرف, می توانید از بین پیشنهادات جعبه زیر انتخاب کنید.

جعبه فیبر نارنجی

پیشنهادات جعبه اینترنت نارنجی در سه نسخه موجود است ، یعنی:

 • آنجا فیبر زنده: برای 12 ماه در حدود 24 € در ماه قابل دسترسی است
 • آنجا Fiber LiveBox Up: تقریباً 32 € در ماه به مدت 12 ماه ؛
 • آنجا فیبر LiveBox Max: حدود 37 یورو در ماه به مدت 12 ماه ارائه می شود.

برای اینکه بتوانید از فیبر نارنجی استفاده کنید ، باید یک تست واجد شرایط بودن فیبر نوری را برای اسکان خود انجام دهید. برای انجام این کار ، به سادگی با شماره 09 72 15 00 50 تماس بگیرید. در چند ثانیه ، شما می دانید که آیا خانه شما باید به سرعت بسیار بالا وصل شود یا اینکه مجبور به انتخاب گزینه ADSL هستید.

برای داشتن جزئیات بیشتر در مورد این موضوع ، با شماره 09 72 15 00 50 تماس بگیرید. یک مشاور تخصصی شما را از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر دریافت می کند.

جعبه ADSL نارنجی

اگر واجد شرایط بودن فیبر نوری نارنجی نیستید می توانید به ADSL مراجعه کنید. قیمت پیشنهادهای جعبه قبلی و گزینه های ADSL یکسان است. تفاوت بین این دو فرمول در سطح است بدهی (فرزندان و صعود) و سرعت اتصال. دسترسی به نسخه ها:

خوب است بدانید:

با توجه به ADSL ، بسته شدن فنی این گزینه از قبل در سال 2022 آغاز شده است و تا سال 2030 ادامه خواهد یافت. این حصار پس از توزیع تمام خطوط مس در سراسر فرانسه نهایی خواهد شد.

جایگزین اشتراک نارنجی: پیشنهادات ارزان تر چیست ?

به غیر از نارنجی ، بسیاری از ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت دیگر پیشنهادات اینترنتی و موبایل را با قیمت های پایین ارائه می دهند. شما می خواهید بهترین پیشنهادات موبایل و اینترنت را در بازار انتخاب کنید ? از مقایسه کننده Affinicia ما استفاده کنید تا به راحتی بسته ایده آل را پیدا کنید. از طریق این جدول خلاصه ، همچنین می توانید پیشنهادات ارزانتری را مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید.

پرسش

چگونه می توان با نارنجی قرارداد گرفت ?

برای عضویت در یک بسته اینترنت موبایل یا نارنجی ، اپراتور چندین تماس با شما ارائه می دهد. شما می توانید به این ترتیب:

 • با 3900 از دوشنبه تا شنبه ، از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر تماس بگیرید
 • از سایت آنلاین خود مشترک شوید و مراحل ثبت نام را در صفحه اختصاصی دنبال کنید
 • مستقیم به یک مغازه فیزیکی بروید.

مهلت تبدیل شدن به مشتری جدید نارنجی چیست ?

بسته به وضعیت ، نارنجی سفارش شما را حدود 15 روز پس از اشتراک قرارداد شما تأیید می کند.

چگونه با عضویت در نارنجی ، قابلیت حمل شماره خود را بدست آورید ?

قابلیت حمل شماره در هنگام تغییر اپراتور شماره تلفن (ثابت یا موبایل) را نگه می دارد. با نارنجی ، این عمل هنگام عضویت امکان پذیر است. برای انجام این کار ، شما باید با تماس با 3179 کد RIO (بیانیه هویت اپراتور) خود را ارائه دهید. پس از امضای قرارداد خود ، به 3 روز کاری اجازه دهید شماره موقت دریافت کنید. دومی به سیم کارت نارنجی جدید شما وصل می شود.

بسته موبایل نارنجی با آخرین تلفن نسل

شما می خواهید با یک بسته نارنجی موبایل یک تلفن جدید به دست آورید ? قبل از عضویت در نارنجی ، با Jechange هر آنچه را که باید در مورد بسته های موبایل نارنجی با آخرین تلفن نسل بدانید ، کشف کنید.

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

 1. مزایای بسته نارنجی با تلفن
 2. بسته نارنجی را با تلفن انتخاب کنید
 3. تلفن با نارنجی را بدون بسته موبایل انتخاب کنید
 4. تلفن با بسته نارنجی: بهترین پیشنهادات

به منظور دستیابی به آخرین تلفن نسل به قیمت رقابتی, اپراتور نارنجی نسخه ای از بسته های موبایل خود را ارائه می دهد خرید تلفن جدید با قیمت یارانه ای.

به طور مشخص ، با اشتراک موبایل نارنجی از تعهد به 24 ماه, شما می توانید یک تلفن هوشمند جدید را از آن خریداری کنید 1 یورو.

بنابراین ، برای کمک به شما در انتخاب موبایل به قیمت رقابتی با عضویت در یک پیشنهاد موبایل نارنجی. Jechange شما را در این مقاله تمام بسته های نارنجی موبایل با تلفن.

مزایای بسته نارنجی با تلفن

یک بسته نارنجی را با تلفن موجود انتخاب کنید چندین مزیت.

در این اپراتور پیشنهاد با موبایل را انتخاب کنید ، به شما امکان می دهد به کاتالوگ تلفن ها در آن دسترسی پیدا کنید قیمت رقابتی با مدل ها نسل گذشته بزرگترین مارک هایی ماننداپل ، سامسونگ ، هواوی و خیلی های دیگر.

علاوه بر این ، با نارنجی ، برای تسهیل خرید خود ، شما همچنین می توانید به یکباره تلفن هوشمند جدید خود را به طور همزمان پرداخت کنید چندین پرداخت ماهانه قابل پرداخت.

و علاوه بر یک قیمت رقابتی در یک موبایل جدید در اشتراک ، به لطف تجدید تلفن همراه, شما می توانید با Orange Change Mobile هر 2 سال یکبار از قیمت حتی پایین تر در یک تلفن هوشمند جدید لذت ببرید.

5 پیشنهاد نارنجی 5 استار

بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی 16.99 یورو در ماه

بدون تعهد به
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

سرانجام ، با انتخاب اشتراک نارنجی با تلفن ، از خدمات 24 ساعته بهره مند می شوید ضمانت. در صورت خرابی ، موبایل شکسته ، گمشده یا سرقت شده, اپراتور نارنجی شما آماده یک تلفن معادل به مدت یک ماه و این در یک دوره از 24 ساعت.

بسته نارنجی را با تلفن انتخاب کنید

انتخاب بسته نارنجی با تلفن شما را در طی یک دوره از آن درگیر می کند 24 ماه.

لطفاً توجه داشته باشید ، در صورت خاتمه موبایل نارنجی قبل از پایان تعهد خود ، به جز در صورت وقوع دلیل مشروع, هزینه خاتمه درخواست می شود:

 • با یک بسته نارنجی با تلفن مشروط به تعهد به 12 ماه, شما در قبال پرداخت های ماهانه باقی مانده مسئول هستید تا پایان تاریخ تعهد,
 • با یک برنامه موبایل نارنجی با تلفن منوط به تعهد به 24 ماه, در صورت خاتمه در سال اول اشتراک ، شما مسئول پرداخت ماهانه باقیمانده هستید تا پایان ماه دوازدهم و یک چهارم از پرداخت ماهانه باقی مانده سیزدهم در ماه 24,
 • با یک برنامه موبایل نارنجی با تلفن منوط به تعهد به 24 ماه, در صورت خاتمه پس از اشتراک ماه دوازدهم, شما مدیون یک است سه ماهه پرداخت ماهانه باقی مانده تا پایان تعهد خود.

آرم نارنجی

از 34.98 یورو در ماه در بسته نارنجی باز مشترک شوید

سرویس Jechange رایگان – شریک نارنجی

آرم نارنجی

از 34.98 یورو در ماه در بسته نارنجی باز مشترک شوید

آرم نارنجی

از 34.98 یورو در ماه در بسته نارنجی باز مشترک شوید

سرویس Jechange رایگان – شریک نارنجی

آرم نارنجی

از 34.98 یورو در ماه در بسته نارنجی باز مشترک شوید

آیا می توانیم بسته تلفن همراه نارنجی را با تلفن تغییر دهیم ?

اگر قبلاً پیشنهاد موبایل نارنجی را با تلفن دارید و نیازهای تلفن شما تکامل یافته است. در این حالت ، می توانید بسته تلفن نارنجی خود را تغییر دهید. اما اگر شما مراقب باشید بسته خود را تغییر دهید در سال بعد خرید تلفن خود, شما می توانید مشمول شوید هزینه. سایر اطلاعات مهم ، تغییر بسته نارنجی با تلفن همراه شما مرجع 24 ماه.

از منطقه مشتری یا برنامه موبایل نارنجی یا با تماس با خدمات مشتری نارنجی ، می توانید بدانید لیست بسته های موجود با خط تلفن همراه خود.

از آنجا که شما منطقه مشتری نارنجی یا از برنامه موبایل ، می توانید تغییر برنامه موبایل نارنجی را با تلفن در بخش “قراردادها و گزینه ها” انجام دهید:

 1. خود را انتخاب کنید قرارداد موبایل نارنجی,
 2. کلیک در “مدیریت و گزینه های خود را مدیریت کنید”,
 3. خود را انتخاب کنید بسته جدید,
 4. کلیک در دکمه “پیشنهاد تغییر”.

در صورت تغییر ، از برنامه جدید موبایل نارنجی خود بهره مند می شوید روز بعد درخواست شما (مگر اینکه درخواست تغییر شما پس از آن انجام شود 10 بعد از ظهر).

فیبر LiveBox + بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی

به جای 69.98 یورو در ماه
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

اطلاعات دیگری ، تلفن خریداری شده با نارنجی است 2 سال تضمین شده.

اگر از آن استفاده می کنید سیم نارنجی, شما از آن بهره مند می شوید شرایط تضمین شده به برنامه موبایل نارنجی شما مرتبط است.

اگر از آن استفاده کنید سیم کارت از یک اپراتور تلفن همراه دیگر, شما از خدمات پس از فروش بهره مند می شوید 24 ماه, با تعمیر شخصی که از طریق کمک های آنلاین نارنجی در دسترس است.

تلفن با نارنجی را بدون بسته موبایل انتخاب کنید

شما همچنین با نارنجی امکان انتخاب تلفن بدون آن را دارید برنامه تلفن همراه. موبایل های فروخته شده به تنهایی هستند نه simlockés و بنابراین می تواند سیم کارت را از یک اپراتور تلفن همراه دیگر در خود جای دهد.

توجه داشته باشید ، بدون برنامه تلفن همراه یا با بسته نارنجی بدون تعهد (SOSH توسط نارنجی) ، قیمت تلفن یارانه نمی گیرد. با این حال ، لقیمت ماهانه یک بسته غیر اتصال پایین تر از یک بسته نارنجی با تلفن است. بسته به مدل تلفن انتخاب شده ، بنابراین مهم است مقایسه کردن هزینه اشتراک طولانی مدت و هزینه تلفنی.

تلفن با بسته نارنجی: بهترین پیشنهادات

برای بهره مندی از قیمت سودمند در یک تلفن همراه جدید ، ما طیف وسیعی از بسته های موبایل نارنجی را با تلفن انتخاب کرده ایم. با این اشتراک ها می توانید یک تلفن هوشمند جدید را از آن خریداری کنید 1 یورو.

 • تماس + پیام کوتاه / MMS نامحدود از فرانسه و اروپا ، DOM ، سوئیس ، آندورا به این مناطق و فرانسه
 • تماس های نامحدود از کلانشهر فرانسه تا بیش از 100 مقصد و به سمت مناطق ثابت و موبایل اروپا ، ایالات متحده و کانادا
 • سرویس اینترنتی چند سیم کارت که در صورت درخواست تبلت یا جعبه هوایی با یک سیم کارت 2 گنجانده شده است
 • سرویس وام تلفن هوشمند برتر*

لیست غیر اکتشافی بسته های نارنجی ، طبقه بندی شده با توجه به قیمت آنها. سئو رایگان.
*با وام برتر تلفن های هوشمند ، نارنجی به مدت 1 ماه یک موبایل موبایل را به شما می دهد.

برای کمک به شما در انتخاب نارنجی بسته تلفن همراه با تلفن که بیشتر انتظارات و بودجه شما را برآورده می کند ، می توانید پیشنهادات را مقایسه کنید در مقایسه کننده بسته تلفن همراه ما. شما همچنین می بینید که تمام تبلیغات موبایل سایر اپراتورها در حال حاضر از دست نمی روند. اگر به دنبال یک بسته بین المللی نارنجی ، یک برنامه موبایل ارزان قیمت نارنجی یا یک بسته مسدود شده نارنجی با یک تلفن همراه جدید هستید ، می توانید به راحتی تمام پیشنهادات موجود در این اپراتور را پیدا کنید.

5 پیشنهاد نارنجی 5 استار

بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی 16.99 یورو در ماه

بدون تعهد به
من از آن استفاده می کنم

شرایط و ضوابط

نارنجی

همه چیز در مورد نارنجی

 • تلویزیون را با بسته های نارنجی تماشا کنید
 • خدمات مشتری نارنجی
 • جعبه های اینترنتی بدون تعهد نارنجی
 • بسته های نارنجی در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • یک پیشنهاد موبایل نارنجی را دوباره پر کنید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.