بامبو کوچک ، برنامه مدیتیشن ، سلامت روان: بهترین برنامه های مراقبه

12 برنامه مدیتیشن که خیلی خوب شما را انجام می دهند

یکی از ویژگی های این برنامه بسیار کامل که آن را از سایرین متمایز می کند: جلسات مدت زمان های مختلف را بین 3 تا 25 دقیقه ارائه می دهد. مراقبه های طولانی برای کسانی که احساس می کنند نیاز به تمرکز عمیق تر احساس می کنند ایده آل است. این برنامه همچنین آماری از زمان صرف مراقبه و پیشرفت را ارائه می دهد! سرانجام ، نه تنها برای مراقبه استفاده می شود ، بلکه جلساتی را برای ترویج خواب ، کشش و موسیقی برای تمرکز یا استراحت ارائه می دهد.

بامبو بامبو

مراقبه و نفس کشیدن خوب می تواند همه چیز را تغییر دهد. هیچ چیز دیگری برای انجام این کار برای دیدن آنچه برای شما انجام می دهد.

برنامه ها

مدیتیشن و تنفس (خوب) همراه

کاتالوگ جلسات با هدایت همه مضامین زندگی (واقعی) با رویکردهای مختلف: مراقبه ، تنفس ، سوفرولوژی ، هیپنوتیزم. زیرا نه تنها یک عمل مفید است.

همه برنامه ها را ببینید

ابزار

برای به دست آوردن استقلال

مراقبه روز

بسته به آنچه ترجیح می دهید ، یک جلسه مراقبه جدید هر روز 8 ، 12 یا 16 دقیقه

مراقبه رایگان

برای مدیتیشن در سکوت ، یا با پس زمینه صوتی ، زمان مورد نظر خود ، با یا بدون gong.

تنفس رایگان

برای انجام یک جلسه تنفس همراه با یک راهنمای بصری و صدا

داستان

الهام بخش کارتون ها در کارتون ها برای درک و کشف اصول مراقبه

بحران آرام

یک “شات” 3 دقیقه ای از مراقبه هدایت شده برای فرود ، یک قدم عقب بردارید ، یک قدم کنار بگذارید

جوی

انتخاب گسترده ای از صداهای نرم و آرامش بخش ، جو و موسیقی

12 برنامه مدیتیشن که خیلی خوب شما را انجام می دهند

بسیاری از مطالعات شناسایی می کنند مراقبه به عنوان ستون اصلی بهداشت روان. و در زندگی شلوغ و استرس ما ، اغلب می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

اما در عین حال ، مراقبه ارعاب کننده است. نه تنها به این دلیل که ما همیشه نمی دانیم چگونه می توانیم به آن بپردازیم ، بلکه به دلیل تنها بودن.با افکار ما کمی وحشتناک است.

برای کمک به شما در اتخاذ مدیتیشن ، که فقط چند دقیقه در روز طول می کشد و مزایای زیادی به همراه دارد ، چرا به آن مراجعه نکنید فن آوری? چون بله ، همه چیز وجود دارد مراقبه که می تواند شما را راهنمایی کند!

برنامه های مدیتیشن

Cottonbro/Pexels

برنامه های موجود

تقریباً در همه مناطق ، عرضه برنامه های مراقبه به زبان انگلیسی بسیار بیشتر از فرانسوی است. اگر انگلیسی را می فهمید ، پیدا کردن حق واقعا ساده تر خواهد بود.

برای هر سلیقه چیزی وجود دارد. برخی از آنها یک عنوان و یک رابط به زبان انگلیسی دارند ، اما فقط صداهای تسکین دهنده را پخش می کنند ، بنابراین در پایان چیزی برای زبان تغییر نمی دهد!

بیشتر برنامه های مراقبه نیستند رایگان نیست. اغلب بارگیری رایگان است ، اما شما باید هر ماه یا سال برای اشتراک بپردازید. برای دیگران ، شما باید فقط یک بار در ابتدا پرداخت کنید. از طرف دیگر ، کیفیت واقعاً وجود دارد و اگر به شما امکان ایجاد می دهد ، می تواند ارزش آن را داشته باشد یک عادت خوب که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید!

یک ایده خوب قبل از مشترک شدن ، آزمایش برخی از مواردی است که برای چند روز/هفته یک آزمایش رایگان اجازه می دهند.

می توانید تمام این گزینه ها را در App Store یا Google Play پیدا کنید.

برنامه های مراقبه فرانسوی

1. بامبو

برنامه مراقبه بامبو Petit

بامبو

کسانی که آن را امتحان کردند عاشق این برنامه هستند و آن را بهترین بازار در بازار می دانند! این جلسات هدایت شده ده دقیقه و همچنین یک دوره مقدماتی کوچک در 10 درس برای تغییر شکل مدیتیشن را ارائه می دهد.

آنچه مردم نیز دوست دارند این است که هر جلسه دارای “درس های زندگی” است که باید به یاد داشته باشید ، همراه با انیمیشن های عالی.

 • دانلود رایگان
 • محتوای بسیار گسترده رایگان است. این دسترسی ، از جمله موارد دیگر ، به 14 جلسه شامل 3 برنامه “کشف” ، یک مراقبه 3 دقیقه ای “آرام” ، قوام قلب و همچنین مجموعه ای از موسیقی و صداهای منحصر به فرد برای آرامش است.
 • برای لنگر انداختن تمرین مراقبه خود ، می توانید برای دسترسی به محتوای حق بیمه مشترک شوید: 41.99 یورو (حدود 60 دلار می تواند.) به مدت 6 ماه.

برنامه مراقبه ذهن

نیروهای این برنامه: طراحی براق آن ، ذینفعان مهمان جالب و مهمتر از همه برنامه های آن. اینها به خوبی برای حالتهای مختلف ذهن فکر شده اند: خلاقیت ، لنگر انداختن ، رابطه با بدن ..

همچنین جلسات ضد استرس ، هر روز صبح و همچنین برنامه ای که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است ، جلسات ضد استرس ارائه می دهد.

 • دانلود رایگان
 • برنامه اصلی رایگان است
 • اشتراک از 8.99 یورو (حدود 13 دلار.) در هر ماه یا 59.99 یورو (حدود 86 دلار قوطی.) در سال

برنامه مراقبه Zenfie

این برنامه در دستیابی به مراقبه ذهن آگاهی تخصص دارد و در جنبه های مختلف کار می کند: خواب ، مدیریت احساسات ، خودآگاهی ، تمرکز ، عملکرد ورزشی ، روابط بین فردی و افسردگی.

جلسات 10 دقیقه در روز طول می کشد و برای کسانی که این عمل را در زندگی روزمره یکپارچه کرده اند ، برنامه های “پیشرفته” وجود دارد.

 • دانلود رایگان
 • 10 جلسه کشف رایگان
 • اشتراک از 5 یورو در هر ماه (حدود 7.50 دلار کانادایی)

برنامه مراقبه آرام

یکی از ویژگی های این برنامه بسیار کامل که آن را از سایرین متمایز می کند: جلسات مدت زمان های مختلف را بین 3 تا 25 دقیقه ارائه می دهد. مراقبه های طولانی برای کسانی که احساس می کنند نیاز به تمرکز عمیق تر احساس می کنند ایده آل است. این برنامه همچنین آماری از زمان صرف مراقبه و پیشرفت را ارائه می دهد! سرانجام ، نه تنها برای مراقبه استفاده می شود ، بلکه جلساتی را برای ترویج خواب ، کشش و موسیقی برای تمرکز یا استراحت ارائه می دهد.

 • دانلود رایگان
 • آزمایش رایگان 7 روزه
 • اشتراک: 76.99 دلار قوطی. در سال

5. تایمر بینش

مراقبه تایمر بینش

تایمر بینش

این برنامه یک کتابخانه عظیم را ارائه می دهد. این بیش از 100000 عنوان دارد که می توانند همانطور که می خواهید انتخاب کنید ، به زبان مورد نظر شما.

همانطور که از نام آن پیداست ، همچنین برای مراقبه های رایگان (هدایت نشده) نیز مناسب است ، زیرا در پایان می تواند موسیقی پس زمینه آرامش بخش را با تایمر شیرین پخش کند.

برنامه namatata برای مراقبه

برنامه Namatata به شما امکان می دهد تا به آرامی خود را با مراقبه آشنا کنید. با دسترسی به برنامه 7 روزه رایگان ، ما 10 جلسه مراقبه 10 دقیقه ای را ارائه می دهیم. سپس ، برای فراتر رفتن ، امکان دسترسی به محتوای بیشتر وجود دارد. پس از آن می توان جلسات مراقبه پویا را بسته به آنچه انجام می دهید یا برای لحظه ای از بحران بیان کنید ، انتخاب کنید. استفاده از برنامه آسان برای ادغام عمل مراقبه در زندگی روزمره شما است.

 • دانلود رایگان
 • آزمایش رایگان 7 روزه
 • اشتراک: 38.99 یورو (حدود 56 دلار قوطی.) به مدت 6 ماه

برنامه های مدیتیشن

آنا تارازویچ/پکسل

برنامه های مراقبه انگلیسی

7. لباس ساده

برنامه مراقبه لباس ساده

لباس ساده

آنچه آزمایش کنندگان از این برنامه دوست دارند این است که با همه شرایط زندگی یا تقریباً سازگار است. به عنوان مثال می توانید جلسات مراقبه را برای علائمی مانند استرس یا افسردگی انتخاب کنید.

همچنین برای لحظات مختلف روز جلساتی را ارائه می دهد: پس از بیدار شدن ، در ماشین یا حمل و نقل عمومی در راه کار ، وقتی عصر به رختخواب می روید و غیره.

 • دانلود رایگان
 • با پرداخت مبالغ مختلف می توان به محتوای اضافی دسترسی پیدا کرد.

8. قسمت بالای فضای

برنامه مراقبه Headspace

این یکی است که من از آن استفاده می کنم و به دلیل سادگی آن را دوست دارم. شما می توانید مراقبه های مختلف هدایت شده را انتخاب کنید ، بلکه مدت زمان این موارد را نیز انتخاب کنید: فقط از 3 دقیقه! همه می توانند 3 دقیقه در روز خود پیدا کنند تا به سمت خود برگردند و کمی استراحت کنند.

راوی لهجه خیلی زیبایی دارد ، کمی انگلیسی, که آرامش. حتی جلسات برای کودکان و مراقبه های “SOS” وجود دارد تا هنگام بروز یک بحران آرام شود.

 • دانلود رایگان
 • اشتراک: 89.99 دلار قوطی. در سال

9. متوقف شوید ، نفس بکشید و فکر کنید

متوقف شوید ، نفس بکشید و به مدیتیشن فکر کنید

متوقف شوید ، نفس بکشید و فکر کنید

این برنامه قبل از شروع به مدیتیشن ، پیشنهاد می کند (همانطور که از نام خود پیدا می کند) کمی متوقف شود ، نفس بکشد و از وضعیت ذهن و احساسات خود آگاه شوید.

او سپس جلسه ای را پیشنهاد می کند که ممکن است مناسب تر باشد و به آنها کمک کند.

 • دانلود رایگان
 • محتوای اساسی رایگان
 • اشتراک: از 11.99 دلار در هر ماه.

10. بودی

برنامه مراقبه بودایا

این برنامه کمی متفاوت از سایرین است زیرا ساخته شده است که در حرکت یا در هنگام مسافرت استفاده می شود ، به جای چشم های بی تحرک و بسته! جلسات بین 3 تا 40 دقیقه طول می کشد و هدف قرار می گیرد: در حالی که ما آشپزی می کنیم ، در حالی که ما پیاده روی می کنیم ، در حمل و نقل ، در حالی که ما روی رایانه کار می کنیم … آزمایش کنندگان عاشق چرخ آغاز هستند ، در تمام رنگ های رنگین کمان ، که به شما امکان می دهد جلسه مناسب را انتخاب کنید.

 • 5 دلار برای بارگیری
 • اشتراک: از 30 دلار در سال

برنامه های مرتبط

11. ملودی ها را آرام کنید

برنامه مدیتیشن ملودی را آرام کنید

ملودی ها را آرام کنید

این برنامه موسیقی را برای خوابیدن یا استراحت ارائه می دهد ، از جمله قاب های مختلف صدا که برای آرامش طراحی شده اند.

همچنین “سر و صداهای سفید” وجود دارد که می تواند به برخی از افراد به یک کشور بسیار ذن کمک کند! شما حتی می توانید فریم های صوتی خود را ایجاد کنید ، تا برای یک زمان معین بازی کنید. مراقبه ها نیز برای تسهیل فال ارائه می شود.

 • بارگیری رایگان برای یک آزمایش
 • متعاقباً ، 10 دلار برای یک ماه یا 20 دلار برای دسترسی نامحدود به زندگی

12. صداهای خواب عمیق

برنامه مدیتیشن صدای خواب عمیق سر و صدای سفید

صدای سفید

همچنین برنامه ای است که من اغلب از آن استفاده کرده ام! در اینجا موسیقی وجود ندارد ، اما طیف بسیار گسترده ای از سر و صدای پس زمینه ؛ ما می توانیم به همان اندازه صداهای طبیعت (باران ، رعد و برق برقی ، امواج ، پرندگان آواز ، گربه خالص) به عنوان صداهای مکانیکی (فن ، خشک کن ، سشوار ، جاروبرقی ، پیدا کنیم. ). این صداهای مختلف به نوزادان و همچنین بزرگسالان اجازه می دهد!

ما همچنین می توانیم جلوه های مختلفی را روی صدا بمالیم ، به عنوان مثال صدا را به تدریج در پایان جلسه پایین بیاوریم یا حتی یک تایمر قرار دهیم پس از آن صداها متوقف می شود.

 • بارگیری رایگان برای نسخه اصلی با دسترسی محدود
 • محتوای حق بیمه از 1.99 دلار در هفته

توصیه شده برای شما:

 • 5 تکنیک مراقبه برای اتخاذ
 • نکات ساده برای آرام کردن اضطراب ، استرس یا بحران وحشت
 • چرا کودکان باید مراقبه کنند

با تمام مطالب ماری-ève laforte مشورت کنید