تایر بی هوا میشلن: در فرانسه ، اما برای شما نیست ، لاستیک های هوایی میشلین سرانجام وارد جاده ها می شوند

لاستیک های بی هوا میشلین سرانجام به جاده ها می رسند

امروز ، همه چیز برای محدود کردن آلودگی از صنعت خودرو انجام می شود. علاوه بر ممنوعیت در سال 2035 از فروش اتومبیل های حرارتی در اروپا ، کار مهمی در موتورها انجام می شود ، به لطف نوآوری هایی مانند سوخت مصنوعی بیشتر و بیشتر با فضیلت تر انجام می شود. اما بسیاری از جنبه های دیگر باید در نظر گرفته شود. شروع با لاستیک ، که سایش و پارگی آنها نیز از گازهای اگزوز آلاینده تر خواهد بود ، همانطور که توسط یک مطالعه از انتشار گازهای گلخانه ای گفته شد. علاوه بر این, بازیافت آنها همچنین انرژی و همچنین تولید آنها است.

تایر میشلین -در فرانسه ، اما برای شما نیست

میشلین می تواند تقریباً از هر پاک کن در تایر Uptis استفاده کند. بنابراین مطابق وسیله ای که روی آن گذاشته شده است ، مطابق دلخواه قابل تنظیم است

تایر Uptis میشلن سرانجام برای مراحل باز جاده ای باز و قابل مشاهده برای عموم مردم وارد فرانسه می شود. اما انتظار ندارید قبل از پایان دهه آن را خریداری کنید.

آیا ما هنوز هم می توانیم بعد از سال 2030 ، وقتی که توربوس ، کلاچ ، انژکتورها ، فیلترهای ذرات در اعطای امتیاز و جاده کمی نادرتر باشند ، شکست نیمی از آن را انجام دهیم ? سکته مغزی تایر سوراخ شده وجود خواهد داشت ، اما در آنجا نیز ، این فناوری بدیهی است که ما را به فرار از این ناراحتی تبدیل می کند. میشلین چند ماه است که لامپ تایر انقلابی خود را آزمایش می کند. یک راه حل فنی که مدت ها قبل از دیگری به مجله خودرو قرار داده شده است, در سال 2022. از آن زمان ، میشلین تایر خود را به DHL در انتهای دیگر سیاره در خدمات تحویل در سنگاپور قرار داده است. اما بالاخره اوپیس وارد سرزمین او شد.

la poste صاف تر و همیشه متورم است

جنرال موتورز همچنین تایر میشلین را آزمایش کرد

بنابراین این گروه La Poste است که در فرانسه برتر از Uptis است. خدمات تحویل پستی قیمت گذاری هوا را بدون هوا در Hauts de France تا پایان سال 2024 آزمایش می کند. چهل آب و برق سبک روی این انواع جدید می چرخد. بازگشت میدان گرانبها برای میشلین که سال گذشته هشدار داده بود: تایر Uptis قبل از پایان دهه ، نور روز در بازاریابی برای عموم مردم را نمی بیند. و به یاد داشته باشید که میشلین تنها در این فناوری نیست زیرا گودیر نیز روی یک تایر مشابه کار می کند. این دو شرکت همچنین در لاستیک های “پایدار” آینده در مواد بازیافتی رقابت می کنند.

لاستیک های بی هوا میشلین سرانجام به جاده ها می رسند

برای چندین سال ، میشلین و گودیر نبرد شدید بوده اند که هدف آن کسی نیست جز توسعه لاستیک های بی هوا. و فعلاً ، این تأمین کننده تجهیزات فرانسوی است که به نظر می رسد کمی با Uptis خود که در جاده ها فرود آمده است ، پیش رفته است.

امروز ، همه چیز برای محدود کردن آلودگی از صنعت خودرو انجام می شود. علاوه بر ممنوعیت در سال 2035 از فروش اتومبیل های حرارتی در اروپا ، کار مهمی در موتورها انجام می شود ، به لطف نوآوری هایی مانند سوخت مصنوعی بیشتر و بیشتر با فضیلت تر انجام می شود. اما بسیاری از جنبه های دیگر باید در نظر گرفته شود. شروع با لاستیک ، که سایش و پارگی آنها نیز از گازهای اگزوز آلاینده تر خواهد بود ، همانطور که توسط یک مطالعه از انتشار گازهای گلخانه ای گفته شد. علاوه بر این, بازیافت آنها همچنین انرژی و همچنین تولید آنها است.

یک راه حل با فضیلت تر

خوشبختانه ، وسیله ای برای کاهش تأثیر اکولوژیکی این عناصر وجود دارد ، هرچند ضروری است. این به طور خاص شامل می شود توسعه لاستیک های بی هوا. در حالی که در حال حاضر 20 ٪ لثه ها به دلیل سوراخ و سایر نقایص نابود می شوند ، این راه حل ، طبق گفته میشلین ، 200 میلیون لاستیک در سال صرفه جویی می کند ، معادل 2 میلیون تن مواد. طبق اعلام وزارت انتقال زیست محیطی ، 59 میلیون لاستیک هر سال در فرانسه تولید می شود.

تأمین کننده تجهیزات فرانسوی در حال جنگ سخت با Goodyear ، در حال حاضر به بازار عرضه می کند سیستم بدون هوا اختصاص داده شده به دوچرخه ، به نام X Tweel. اما همانطور که این شرکت بازاریابی Uptis خود را اعلام کرد (سیستم تایر ضد پانیون منحصر به فرد) برای استفاده در صنعت خودرو بین سالهای 2025 تا 2028 طراحی شده است ، اولین نسخه ها به تازگی در جاده ها وارد شده اند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

در واقع, میشلین اخیراً با DHL همکاری کرده است, به منظور تهیه لاستیک های Uptis Air -Free به ناوگان حامل به عنوان بخشی از آزمایشی که در سنگاپور صورت می گیرد. این برنامه آزمایشی از 10 ژانویه با چند کامیون آغاز شد تا رسیدن 50 ون مجهز به پایان سال 2023. تأمین کننده تجهیزات مشخص می کند که این تست های اندازه زندگی یک سال قبل در مقایسه با برنامه اولیه آغاز شده است.

این کامیون ها سپس مسئولیت تحویل کیلومتر آخر را بر عهده خواهند گرفت و سپس به شرکت کمک می کند تا توسعه لاستیک های هوایی خود را به پایان برساند. به عنوان یک یادآوری ، وی در سال 2005 شروع به کار کرد ، هنگامی که تحقق این شانزده سال کار در سال 2021 رسمی شد ، سپس تجهیز یک مینی کوپر 100 ٪ برقی است.

یک ایده هوشمندانه و زیست محیطی تر

با این آزمایش در شرایط واقعی ، میشلین سپس در برابر رقیب خود ، گودیر رهبری خوبی کسب کرد. این شرکت همچنین هوای خود را بدون هوا توسعه می دهد ، که برای اولین بار در سال 2021 بر روی مدل 3 تسلا نصب شده است.

این دو راه حل یک عمل مشابه دارند ، زیرا از آنها ساخته شده استساختاری بدون محفظه هوا, که بنابراین نیازی به پر کردن ندارد و نمی توان آن را سوراخ کرد. سپس این خواص با یک تایر استاندارد و همچنین اثربخشی آنها یکسان خواهد بود. سپس هوا به سادگی با یک ساختار نوآورانه برای پشتیبانی از وزن وسیله نقلیه در عین حال تضمین راحتی و ایمنی جایگزین می شود.

از طرف دیگر ، به احتمال زیاد چرخ های خاصی برای نصب این لاستیک ها خواهد داشت ، اما هنوز هیچ چیز در این زمینه تفصیلی نشده است. با همکاری جنرال موتورز ، میشلین Uptis توسعه یافته است ، همانطور که راه حل Goodyear مزایای بسیاری را ارائه می دهد. زیرا اگر آنها برای تولید بیشتر هزینه داشته باشند ، و به همین دلیل از نظر منطقی برای خرید گران تر خواهند بود, استفاده از آنها باید اقتصادی تر باشد.

این به ویژه ناوگان شرکت هایی مانند DHL سود خواهد برد ، که می تواند با کاهش سوراخ ها و در نتیجه فرکانس جایگزینی تایر ، پس انداز قابل توجهی ایجاد کند. ناگفته نماند که زباله ها از این رو اجتناب می شوند ، و همچنین نگرانی های ایمنی مربوط به فشار ضعیف.

جایی که تولید کننده آمریکایی از رقیب فرانسوی خود متمایز است ، با استفاده گسترده از مواد بازیافت شده ، از آنجا که پاک کن نوآورانه آن 90 ٪ تشکیل شده است ، در برابر تنها 45 ٪ برای میشلین. اما مراقب باشید ، این دو مورد از لاستیک های معمولی ، با استفاده از هوا است.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

لاستیک های هوا و غیر قابل تخریب: یک انقلاب کوچک توسط وسایل نقلیه La Poste آزمایش می شود

لاستیک های هوا و غیر قابل تخریب: یک انقلاب کوچک توسط وسایل نقلیه La Poste آزمایش می شود

میشلین از روز سه شنبه ، هوای خود را بدون هوا در برنامه های اداره پست آزمایش کرده است ، مقدمه ای برای بازاریابی که ممکن است مدت طولانی منتظر باشد.

از طریق ون فاکتور ، انقلاب وارد می شود: برای اولین بار در اروپا ، تا چهل ون زرد بیش از دو سال از لاستیک های هوایی میشلن آزمایش می کند ، که طراحی بسیار آنها باعث غیرقانونی شدن آن می شود. آزمایش مشابهی با DHL در ژانویه در سنگاپور آغاز شد.

سه سیتروئن اول مجهز به لاستیک های “Uptis” روز سه شنبه در مقابل مرکز Roost-Warendin Tri ، در نزدیکی دوای (شمال فرانسه) مجذوب شدند.

الیاف آلومینیوم و شیشه ای

چرخ آلومینیوم و نوار سوار لاستیکی نسبتاً کلاسیک باقی مانده است ، اما بین آنها 64 “باله” سیاه و خمیده اسلاید می کند. این باله ها ، ترکیبی از فیبرهای الیاف شیشه ای و رزین را ایجاد کنید ، باید از نظر راحتی ، مقاومت در برابر حرارت و شوک فشار هوا را نیز انجام دهید. این ایده همچنین با اجتناب از تورم زیر ، این لاستیک ها بیشتر طول می کشد.

فیلیپ دورج ، معاون مدیر عامل La Poste گفت: “این برای ایمنی ، محیط و عملکرد ما خوب است.”. توماس توانت ، که بسته های نزدیک لیل را ارائه می دهد ، می گوید: “این چیزی تغییر نمی کند ، احساسات حتی کمی بهتر است.”. او می گوید: “ما دیگر به سوراخ یا فشار اهمیتی نمی دهیم” ، و این لاستیک ها دیگر از دیگران پر سر و صدا نیستند. نمونه های اولیه نصب شده توسط پست به چند هزار نسخه توسط میشلین در کارخانه گرینویل خود ساخته شده است. این کارخانه آمریکایی در حال حاضر TWEEL ، یک تایر بدون هوا تولید می کند که در سال 2004 برای استفاده های خارج از جاده و کم مصرف ، برای مزارع چمن بزرگ یا وسایل نقلیه اوقات فراغت راه اندازی شده است.

مارک های دیگر فوراً

Bibendum تنها کسی نیست که می خواهد چرخ را دوباره اختراع کند. در ماه مه سال 2022 ، گودیر نسخه خود را از تایر بی هوا ارائه داد ، و مطبوعات را آزمایش کرد که تسلا مجهز به “nextrek” خود است. سازنده آمریکایی همچنین می خواهد آن را در مورد وسایل نقلیه تحویل ، به ویژه خودمختار آزمایش کند و هدف از تولید در سری تا سال 2030 است. Smart Start Umerican Smart طرف خود را به یک فلز حافظه که توسط ناسا برای وسیله نقلیه اکتشافی مارس خود ساخته شده است ، می گیرد. تایر هوشمند با سازنده کره ای هیوندای کار می کند ، اما ابتدا قصد دارد تایر دوچرخه غیر قابل تخریب را راه اندازی کند ، از پایان سال 2023 حدود 150 دلار فروخته شده است. میشلین همچنین 2030 را برای شروع بازاریابی هدف قرار می دهد ، و همچنین دوست دارد این تایر اکولوژیک تر باشد و به هم وصل شود.

پلیس و ارتش علاقه مند هستند ?

Bruno de Feraudy ، که خط لاستیک های جدید ماشین را از تولید کننده فرانسوی اجرا می کند ، “پیشرفت زیادی برای ساختن وجود دارد.”. عملکرد اوپیس در حال حاضر همانند تایر میشلن “همه فصول” است ، در ترمز و همچنین مقاومت نورد ، به تولید کننده اطمینان می دهد. آزمایش با La Poste ، سپس با سایر مشتریان ، به آنها امکان می دهد تا آنها را بیش از میلیون ها کیلومتر تجربه کنند. اما پس از آن لازم است که این لاستیک ها را تأیید کنید ، آنها را در صدها اندازه موجود تولید کنید و مهمتر از همه گاراژها را برای حفظ آنها تجهیز کنید.

اقتصاد توزیع کنسول خودکار خودکار

پلیس و ارتش می توانند جزو اولین مشتریان این لاستیک های غیر قابل تخریب باشند: پلیس فرانسوی قبلاً آنها را با سرعت زیاد آزمایش کرده است ، میشلین را ضرب و شتم می کند ، درست همانطور که سربازان قبلاً تایلون را آزمایش کرده بودند.