ماشین برقی: هزینه های ایده آل و سوکت های شارژ در خانه چیست?, آیا می توانیم با وصل شدن به یک پلاگین ساده ، یک ماشین برقی را شارژ کنیم?

آیا می توانیم با وصل شدن به یک پلاگین ساده ، یک ماشین برقی را شارژ کنیم

اکثریت قریب به اتفاق رانندگان اتومبیل کمتر از 50 کیلومتر در روز کار می کنند ، و بنابراین یک سوکت کلاسیک یا یک سبز سبز هر روز یک باتری کامل پیدا می کند ، تا زمانی که حدود 10 ساعت پارک شده و مسئولیت آن را داشته باشند.

ماشین برقی: هزینه های ایده آل و سوکت های شارژ در خانه چیست ?

بین یک سوکت خانگی و یک ایستگاه شارژ اختصاصی ، آنچه باید برای بارگیری در خانه مورد علاقه باشد ? ما در این پرونده امکانات مختلفی را بررسی خواهیم کرد تا به شما امکان می دهد با دانش کامل از واقعیت ها انتخاب کنید.

ماشین برقی به تدریج رابطه ما با خودرو را اصلاح می کند ، برای بدترین حالت بهتر. از جمله آنچه نگران کننده ترین افراد تازه وارد دنیای وسایل نقلیه مرسوم است ، البته شارژ مجدد است ، به خصوص در خانه.

بنابراین ما قبل از گرفتن سهام راه حل های مختلف موجود برای نصب پلاگین یا ایستگاه شارژ ، اصول بار یک ماشین در خانه را که باید انجام شود و درست نشود ، به یاد می آوریم. در پایان این پرونده ، شما باید در مورد نصب چه چیزی ممکن است و آنچه برای وضعیت شما مناسب است اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شارژ در خانه ، راحتی اساسی

اگر در وسیله نقلیه حرارتی انتخاب دیگری برای پر کردن مخزن خود از بازدید از ایستگاه خدمات وجود ندارد ، توسط ماشین برقی تجربه بسیار متفاوت است. در واقع ، مانند تلفن هوشمند یا لپ تاپ ، ماشین خود را عمدتا در خانه شارژ می کنید ، در حالی که از آن استفاده نمی شود. همچنین می توان آن را در بزرگراه عمومی یا پارکینگ ها شارژ کرد ، اما این موضوع دیگری است.

البته این قدرت را می گیرد: داشتن یک مکان اختصاصی برای پارک و منبع تغذیه ای که در آنجا اتفاق می افتد. برای کسانی که به طور خاص در خانه شخصی با یک گاراژ زندگی می کنند ، بسیار آسان است ، اما برای ساکنان شهری در مسکن جمعی ، لزوماً آشکار نیست. در حالت دوم ، بدانید که می توانید از حق استفاده استفاده کنید.

با استفاده از شارژ مجدد در خانه ، در حالت ایده آل وسیله نقلیه می تواند هر شب وصل شود و بدین ترتیب باتری پر یا تقریباً هر روز صبح داشته باشد. به این ترتیب ، تجربه وسیله نقلیه الکتریکی حتی به طور روزانه بهتر از یک وسیله نقلیه حرارتی خواهد بود ، به این معنا که هرگز لازم نیست فکر کنیم کجا و چه زمانی شارژ می شود: در خانه خواهد بود ، در حالی که ما میخوابیم.

علاوه بر این مزیت عدم هدر رفتن وقت و همیشه داشتن وسیله نقلیه با باتری کامل ، هزینه شارژ در خانه تمام سوابق موجود در مواجهه با یک وسیله نقلیه بنزین را خراب می کند. در واقع ، با توجه به میانگین هزینه برق کیلووات ساعت در فرانسه با 0.17 یورو و مصرف یک وسیله نقلیه متوسط ​​18 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر, قیمت پوشش 100 کیلومتر فقط سه یورو است.

برعکس ، متوسط ​​مصرف در هر 100 کیلومتر مطابق با Ademe for a وسیله نقلیه بنزین در سال 2020 در 6.8 لیتر واقع شده بود و با قیمت فعلی 1.90 یورو در هر لیتر ، تقریباً با قیمت سیزده یورو در هر 100 کیلومتر, هر یک بیش از چهار برابر بیشتر از قیمت یک وسیله نقلیه الکتریکی.

اگر دیگر نباید از شارژ مجدد در خانه خودروی برقی شما سؤال شود ، باید دید که راه حل های بار مختلف وجود دارد و خاصیت آنها چیست.

سوکت خانگی یا تقویت شده

بسیاری از افراد که به جهان تحرک برقی می رسند از آن آگاه نیستند ، اما بارگذاری ماشین برقی خود در یک پریزهای معمولی کاملاً امکان پذیر است. در واقع ، بسیاری از تولید کنندگان همچنین با خرید یک ماشین مرسوم ، مد روز (CRO) یک کابل شارژ گاه به گاه را تحویل می دهند ، که به شما امکان می دهد از یک پریز خانگی استفاده کنید.

با این روش بارگیری ، بنابراین به تجهیزات اضافی احتیاج ندارید ، که سرمایه گذاری لازم را محدود می کند ، مشروط بر اینکه یک پلاگین در حال حاضر در آنجا پارک خود را پارک کنید (این به عنوان مثال در یک گاراژ مجاور یک خانه است).

یک مدل تسلا متصل به یک سوکت کلاسیک

یکی از اقدامات احتیاطی که برای جلوگیری از هرگونه مشکل گرمای بیش از حد مرتبط با شارژ مجدد انجام می شود ، محدود کردن شدت به 8 یا 10 آمپر (1.8 یا 2.3 کیلو وات) است ، سوکت های کلاسیک که برای حداکثر 13 آمپر برنامه ریزی شده است ، بلکه برای مدت کوتاهی. در مورد بار خودرو که می تواند بیش از ده ساعت بدون توقف طول بکشد ، بنابراین توصیه می شود شدت را محدود کنید (یا در سطح پنل برقی ، یا در صورت امکان مستقیماً از رابط وسیله نقلیه))).

از تجربه ، در تاسیسات اخیر (در 3G 2.5 میلی متر مربع) ، مشکلی برای شارژ مجدد در 13 آمپر (3 کیلو وات) در دوره های طولانی وجود ندارد. به عنوان مثال ، این اجازه می دهد تا در حدود 20 ساعت یک پیشرانه مدل 3 و باتری 60 کیلووات ساعت آن را شارژ کنید. اما با تاسیسات پیری مراقب باشید یا نمی دانید.

در صورتی که یک خروجی در این نزدیکی ندارید و باید آن را اضافه کنید ، سوکت Green’up de Legrand در حدود 80 یورو یک جایگزین عالی برای یک سوکت کلاسیک است ، زیرا به شما امکان می دهد در حالی که سازگار است سریعتر بارگیری کنید کابل شارژ داخلی با وسیله نقلیه تهیه شده است.

یک سوکت سبز تقویت شده

مزیت آن این است که اجازه می دهد بار در 3.7 کیلو وات (در 16 آمپر) ، در برابر 1.8 تا 3 کیلو وات با یک سوکت خانگی معمولی. در عمل و استفاده از واحدهای قابل هضم تر, یک سوکت سبز تقریباً 20 کیلومتر استقلال در ساعت بار ، در مقایسه با 10 تا 13 کیلومتر در یک سوکت معمولی بازیابی می شود.

اکثریت قریب به اتفاق رانندگان اتومبیل کمتر از 50 کیلومتر در روز کار می کنند ، و بنابراین یک سوکت کلاسیک یا یک سبز سبز هر روز یک باتری کامل پیدا می کند ، تا زمانی که حدود 10 ساعت پارک شده و مسئولیت آن را داشته باشند.

با این حال ، برای بهینه سازی شارژها و اطمینان از سریعتر بودن آنها ، لازم است چیز دیگری غیر از یک سوکت خانگی را در نظر بگیرید ، همانطور که در زیر مشاهده خواهیم کرد.

سوکت صنعتی P17

اگر راه حل متشکل از استفاده از یک سوکت خانگی برای بسیاری قابل قبول باشد ، در بسیاری موارد از ایده آل دور است. در واقع ، علاوه بر غلطک های بزرگ برای اضافه کردن فقط 150 کیلومتر استقلال هر روز امکان پذیر نخواهد بود ، ما همچنین می توانیم بسته به ساعت ها ، افراد دارای اشتراک برق را با نرخ ترجیحی با نرخ ترجیحی ذکر کنیم (گزینه EDF Tempo یا ساعت های خاموش) و بنابراین چه کسی می خواهد هزینه های مربوط به بار را به حداقل برساند.

به همین ترتیب ، برخی از خانوارها امروزه چندین وسیله نقلیه برقی دارند و اگر فقط یک نقطه بار وجود داشته باشد ، باید به اندازه کافی قدرتمند باشد که هر وسیله نقلیه بتواند به اندازه کافی شارژ شود تا به نیازهای خود پاسخ دهد.

بنابراین ، سوکت صنعتی P17 (آبی) می تواند یک راه حل خوب باشد ، زیرا این امکان را به یک بار می دهد قدرت بین 3.7 کیلو وات و 7.4 کیلو وات بسته به نصب (بین 16 تا 32 آمپر). اگر اشتراک برقی دارید سه فاز, حتی می توانید بالا بروید حداکثر 22 کیلو وات قدرت با یک سوکت سه فاز سه فاز (قرمز) 16 آمپرس.

با این حال ، حکم مربوط به شارژ زیرساخت برای وسایل نقلیه برقی مشخص نمی کند که سوکت های صنعتی P17 مجاز به شارژ مجدد وسایل نقلیه برقی هستند ، بنابراین لازم است در صورت لزوم پیروی از نصب آن را بررسی کنید. نصب قانونی در سایر کشورهای اروپایی.

اگر یک آمپول P17 16 یا 32 آمپر تنظیم کنید ، باید برنامه ریزی کنید کابل شارژ سازگار, یا آداپتور همانطور که تسلا آن را برای اتصال موبایل خود می فروشد. هزینه آداپتور که تا به امروز فقط 48 یورو است ، یک راه حل اقتصادی مناسب برای بارگیری با قدرت 7.4 کیلو وات است ، به اندازه کافی برای بازیابی حدود 40 کیلومتر در ساعت بار.

برای استفاده از یک سوکت سه فاز P17 ، این لزوماً گران تر می شود. در واقع ، اگر افزودن یک سوکت سه فاز P17 فقط چند ده یورو هزینه داشته باشد ، لازم است یک کابل شارژ که با وسیله نقلیه تهیه نشده است ، که گاهی اوقات می تواند صورتحساب چند صد یورو را افزایش دهد. این مزیت سرعت شارژ بهبود یافته خواهد بود و این امکان را می دهد تا 120 کیلومتر استقلال در هر ساعت بازیابی شود.

حتی اگر به معنای هزینه چند صد یورو برای یک امتیاز شارژ باشد ، منطقی است که به سمت راه حل های اختصاصی حرکت کنید: Wallbox یا ایستگاه های شارژ داخلی.

Wallbox یا ایستگاه شارژ

یک جعبه دیوار یا ایستگاه شارژ ، اصطلاحی است که در واقع تجهیزات اختصاص داده شده به شارژ مجدد ماشین برقی را تعیین می کند. بر خلاف راه حل های ارائه شده در بالا ، استفاده از Wallbox برای چیزی غیر از بارگیری وسیله نقلیه الکتریکی امکان پذیر نیست ، بنابراین یک سرمایه گذاری خواهد بود که فقط مورد استفاده قرار می گیرد.

چندین مزیت از جعبه های دیواری ، علی رغم قیمت بالای آنها (بین 500 تا 1500 یورو بسته به مدل) ، آنها را به طور کلی در بین افراد بسیار محبوب می کند. اول از همه ، وجود دارد امنیت غیرقابل انکار برخلاف سایر سوکت های معمولی تر ، به این معنا که تا زمانی که وسیله نقلیه به ترمینال وصل نشود ، جریان وجود ندارد.

به این ترتیب ، هنگامی که هرگز در برابر تصادف در سوکت خانگی مصون نیستید ، خطر با یک جعبه جعبه بسیار کاهش می یابد. علاوه بر این ، بسیاری از تولید کنندگان ایستگاه های شارژ ارائه می دهند ادغام هوشمندانه پایانه های آنها با راه حل های اتوماسیون خانگی, به عنوان یک بار اتوماتیک در شکاف های زمانی خاص ، که برای افراد دارای اشتراک ساعت توخالی عملی است.

اتصال دیوار تسلا

ما در مورد آن در پرونده ما که به Wallbox اختصاص داده شده است به شما گفتیم ، مارک “Wallbox” یک راه حل ارائه دهنده یک برنامه تلفن همراه و یک داشبورد آنلاین را ارائه می دهد که تمام اطلاعات مفید را با توجه به شارژ: ساعت ، انرژی مصرفی ، قدرت ، قدرت ، هزینه .. علاوه بر این ، کابل به ایستگاه شارژ وصل شده است ، به این معنی که شما نیازی به وصل کردن یا جدا کردن کابل خود با هر بار نخواهید داشت:. و برخلاف پیشنهادهای فوق ، می توانید کابل شارژ گاه به گاه خود را در ماشین بگذارید.

تسلا همچنین کانکتور دیواری خود را برای 500 یورو با کابل پیوست ارائه می دهد – و البته با تمام وسایل نقلیه برقی ، نه تنها تسلا – که یک قیمت عالی است ، بلکه در مواجهه با رقابت نیز دارای معایب است. وجود دارد هیچ خلبانی بار هوشمند و امکان ریختن بار, که می تواند برای برخی ممنوع باشد.

Delics یک عنصر بسیار مهم با توجه به قدرت نصب الکتریکی شما (در KVA) و قدرت کلیه دستگاه های برقی در خانه شما (در KW) است. ریختن بار در نتیجه امکان کاهش موقتاً بار بار خودرو را ممکن می سازد اگر به عنوان مثال اجاق گاز و بشقاب پخت و پز خود را همزمان روشن کنید. بدون ریختن بار ، نصب شما اگر به اندازه کافی قدرتمند نباشد ، آن را پیدا می کند.

Wallbox مس SB

مزیت کوچکی که اتصال دهنده دیوار تسلا برای صاحبان وسایل نقلیه این برند خواهد داشت این است که شامل یک دکمه کوچک روی دسته کابل شارژ برای باز کردن دریچه ماشین است ، و در نتیجه همه سادگی را وصل می کند. گذشته از آن ، سایر منابع ویژگی های پیشرفته تری را ارائه می دهند ، اما گاهی اوقات برای بسیار گرانتر.

Wallbox همچنین یک راه حل مناسب برای خانه هایی است که دارای چندین وسیله نقلیه برقی هستند که دارای بار بار تا 7.4 کیلو وات در 11 کیلو وات در یک فاز یا 22 کیلو وات در سه فاز هستند ، گاهی اوقات برای چند ساعت کافی است باتری وسیله نقلیه را به طور کامل بیرون کنید.

جدول جمع بندی

ما در زیر راه حل های مختلف شارژ با ویژگی های آنها خلاصه می کنیم.

نوع شارژر کیلومتر در یک ساعت بازیابی شد حداکثر قدرت قیمت (به استثنای نصب)
خروجی داخلی 10 تا 16 1.8 تا 3 کیلو وات 10 یورو
تقویت شده 20 3.7 کیلو وات 80 یورو
P17 تک فاز 41 7.4 کیلو وات 10 – 50 €
P17 سه فاز 122 22 کیلو وات 10 – 50 €
Wallbox 7 kW 41 7.4 کیلو وات 500 – 1500 یورو
والبکس 11 کیلو وات 61 11 کیلو وات 500 – 1500 یورو
Wallbox 22 کیلو وات 122 22 کیلو وات 500 – 1500 یورو

ما یک را در نظر گرفتیم مصرف متوسط ​​18 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر سعی کنید بین قدرت شارژ و استقلال که توسط ساعت بار بازیابی می شود ، معادل ایجاد کنید.

این به شما امکان می دهد با توجه به بودجه ، استفاده و نیازهای آینده خود ، راه حل ایده آل را بهتر بشناسید. سرانجام ، توجه داشته باشید که حداکثر قدرت شارژ Wallbox نصب شده لزوماً این نیست که توسط وسیله نقلیه شما پذیرفته شود: یک مدل Tesla Model 3 به عنوان مثال دارای یک شارژر 11 کیلو وات روی تخته است و حتی آن را به یک والبکس 22 کیلو وات وصل می کند ، این کار را نمی کند. آن را در 11 کیلو وات شارژ می کند.

نتیجه

برای کسانی که در مسکن فردی زندگی می کنند ، نصب ایستگاه شارژ یا یک پریز برق اغلب یک تشریفات است. با این حال ، در زیستگاه مشترک یا در مالکیت مشترک ، لازم است در اجرای عمومی نصب یک راه حل شارژ هشدار دهید ، اما این کار به لطف حق حق حق حق به حق می تواند شروع کند حق راست به راست.

اگر این امکان پذیر نیست که شما یک محلول بار خانه را نصب کنید ، ما پرونده ای داریم که راه حل های زندگی به عنوان وسیله نقلیه الکتریکی را بدون امکان بارگذاری در خانه خلاصه می کند ، اما متأسفانه لازم است که با شارژ کارتهای مختلف بپردازید.

بار سریع برای سفرهای بزرگ محفوظ است و نباید آن را به عنوان یک راه حل بار روزانه تصور کرد. در واقع ، علاوه بر هزینه های بسیار بالاتر از بار خانه (بین سه تا ده برابر گرانتر) ، طرف عملی شارژ در خانه غیرقابل انکار است.

شما باید سرمایه گذاری یک ایستگاه شارژ خانه را به عنوان بودجه ای که باید هنگام خرید خودرو اضافه شود ، ببینید که همیشه با هزینه کمتری “سوخت گیری” می کند. هر راه حلی را انتخاب کنید ، اکنون تمام اطلاعات لازم را برای انتخاب بهترین انتخاب ممکن در اختیار دارید.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

آیا می توانیم با وصل شدن به یک پلاگین ساده ، یک ماشین برقی را شارژ کنیم ?

آیا می توانیم با وصل شدن به یک پلاگین ساده ، یک ماشین برقی را شارژ کنیم؟

شما یک ماشین برقی رانندگی می کنید یا قصد دارید یکی از آنها را بدست آورید و در مورد راه حل های شارژ خانه تعجب می کنید ? سوکت خانگی ساده امکان انتخاب توسط بسیاری از افراد ، امکان پذیر ، استفاده آسان و در دسترس بدون محدودیت یا کار است.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

با این وجود ، این حالت شارژ بسیار کارآمد و بسیار ایمن نیست ، که منجر به زمان شارژ قابل توجهی طولانی و خطر گرم شدن بیش از حد مدار خانه خانه در صورت شارژ شدید می شود. بنابراین اگر امکان پذیر باشد ، این است که راه حلی که مناسب شما باشد ? بیایید یک چک انجام دهیم.

آیا می توانیم یک ماشین برقی را روی یک پلاگین ساده شارژ کنیم ?

بله ، اگر می خواهید وسیله نقلیه خود را در خانه شارژ کنید بدون نیاز به نصب دستگاه خاص ، می توانید یک ماشین برقی را بر روی یک سوکت خانگی ساده شارژ کنید ، مشروط بر اینکه هیچ کاری انجام ندهید.

شارژ ماشین برقی خود را بر روی سوکت معمولی توسط اکثر تولیدکنندگانی که یک کابل شارژ را فراهم می کنند اجازه استفاده از این استفاده می کند. بنابراین انتخاب این راه حل روزانه کاملاً امکان پذیر است. از طرف دیگر ، برخی از پیش نیازها برای انجام این کار لازم است.

از یک طرف ، قبل از انتخاب اتصال وسیله نقلیه برقی خود به یک چنگال ساده داخلی ، بررسی سازگاری شبکه برقی ضروری است. در واقع ، اگر به اندازه مناسب نباشد ، گرمای بیش از حد امکان پذیر است و ممکن است آسیب قابل توجهی ایجاد کند. باید بدانید که امنیت با استفاده از یک سوکت داخلی برای شارژ مجدد ماشین خود تضمین نمی شود ، زیرا با انتخاب یک راه حل شارژ مخصوص این عملکرد طراحی شده است. بنابراین ، ضروری است که نصب خود را توسط یک برقکار صالح و تخصصی بررسی کنید و در صورت لزوم مراجعه به شما را در صورت لزوم قبل از در نظر گرفتن اتصال ماشین برقی خود به یکی از صید های خانگی خود ارائه دهید.

علاوه بر این ، هر چه قدرت ماشین شما باشد ، شارژ باتری آن از طریق یک پریز برق ساده فقط می تواند قدرت 2.3 کیلو وات را ایجاد کند ، زیرا شدت جریان نمی تواند از 10 آمپر تجاوز کند. در نتیجه ، شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی شما بسیار طولانی خواهد بود. در واقع ، بسته به قدرت باتری خود ، باید بین 5 ساعت تا 47 ساعت بار حساب کنید ! بنابراین آماده باشید تا ساعت های طولانی منتظر بمانید و مطمئن شوید که مدار الکتریکی خانگی شما می تواند در برابر خطر گرمای بیش از حد مقاومت کند.

در نتیجه ، اگر امکان شارژ یک ماشین برقی با یک پلاگین ساده وجود داشته باشد ، این حالت شارژ نیاز به مداخله قبلی یک برقکار برای تأیید ظرفیت شبکه داخلی برای پشتیبانی از چنین استفاده طولانی مدت است. علاوه بر این ، ترجیح داده می شود این نوع شارژ را در یک به روزرسانی شبانه باتری پس از سفرهای کوتاه زندگی روزمره رزرو کنید. در صورت سفرهای بزرگتر ، زمان شارژ بسیار طولانی خواهد بود تا راحت باشد.

در مورد گرفتن تقویت شده چه می کنید ?

برای رفع بهتر نیازهای شارژ یک وسیله نقلیه برقی بدون شروع کار اصلی ، می توان برای تقویت تقویت شده انتخاب کرد. اگر به نظر می رسد مانند یک سوکت سنتی ، برای شارژ مجدد یک وسیله نقلیه برقی ، اما همچنین ایمن تر است. در واقع ، قدرت 3.2 کیلو وات یا 14 آمپر را به دست می آورد. در نتیجه ، زمان شارژ کاهش می یابد و بسته به قدرت باتری و میزان بار وسیله نقلیه بین 3 ساعت تا 31 ساعت کشیده می شود.

سوکت تقویت شده ساده است. فقط از یک تکنسین صالح و مجاز برای اتصال سوکت تقویت شده به پنل برقی داخلی از طریق یک خط اختصاصی تماس بگیرید. برای جبران قدرت بار بالاتر از سوکت کلاسیک ، باید محافظت دیفرانسیل قرار گیرد. پیوند با وسیله نقلیه با استفاده از کابل شارژ مناسب انجام می شود.

چه راه حل شارژ دیگر برای یک وسیله نقلیه الکتریکی ?

اگر سوکت ساده و سوکت تقویت شده برای پاسخگویی به انتظارات شما از نظر شارژ وسایل نقلیه برقی کافی نباشد ، ایستگاه شارژ وجود دارد که تا به امروز کارآمدترین و نصب شده ترین راه حل است. WALLOBOW جعبه ای است که برای شارژ اختصاصی در خانه تنظیم می شود.

چندین دسته از ایستگاه های شارژ مقاوم وجود دارد که با توجه به قدرت آنها طبقه بندی می شوند. آنها در واقع می توانند 3.7 کیلو وات ، 11 کیلو وات یا 22 کیلو وات یا حتی بیشتر با توجه به نیازها و انتظارات تحویل دهند.

اگر زمان شارژ بسیار سریعتر باشد ، زیرا برای مدلهای داخلی بین 1 ساعت تا 27 ساعت نوسان می کند ، ایستگاه شارژ از امنیت بیشتری نسبت به سایر دستگاه های ذکر شده از این مزیت بزرگ برخوردار است. علاوه بر این ، می توان آن را برای مدیریت بهتر مصرف برق به منظور صرفه جویی خوب تنظیم و برنامه ریزی کرد.

باز هم ، لازم است که با یک حرفه ای تماس بگیرید ، که باید IRVE (زیرساخت شارژ وسیله نقلیه الکتریکی) باشد.

بنابراین ، اگر شارژ مجدد ماشین برقی خود با یک سوکت خانگی ساده کاملاً امکان پذیر باشد ، این راه حل کم کارآمدترین و کمترین روش شارژ مجدد است.

این پرونده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

تجربه خود را به اشتراک بگذارید ! ارسال نظر !

ادامه مطلب

 • قیمت چند استقیمت نصب Wallbox چقدر است ? Wallbox در حال حاضر محبوب ترین محلول شارژ وسیله نقلیه الکتریکی در فرانسه است. باید گفت که نصب آن واقعاً راحت ، ایمن است و.
 • ترمینال بار اتومبیل فوق العاده سریع: چه راه حل هایی؟ترمینال بار اتومبیل فوق العاده سریع: چه راه حل هایی ? وسایل نقلیه الکتریکی در حال افزایش است و راه حل های شارژ مجدد نیز. اگر ایستگاه شارژ مدتهاست که یک حالت بار عملی و راحت بوده است ، ما اکنون در مورد آن صحبت می کنیم.
 • WiFi یا بلوتوث Wallbox: چه چیزی اجازه می دهد؟ چگونه آن را انتخاب کنیم؟WiFi یا بلوتوث Wallbox: چه چیزی اجازه می دهد ? چگونه آن را انتخاب کنیم ? داشتن ایستگاه شارژ خانگی خود راحتی برای رانندگان وسایل نقلیه برقی و هیبرید قابل شارژ است.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد.
 • سوکت تقویت شده سبز: مشاوره نصب ، قیمت و نقل قولسوکت تقویت شده سبز: مشاوره نصب ، قیمت و نقل قول تعداد وسایل نقلیه برقی در گردش در طول ماه ها همچنان افزایش می یابد. برای عملکرد مناسب خود ، صاحبان چندین امکان شارژ مجدد دارند. اگر.
 • سوکت تقویت شده یا ایستگاه شارژ: چگونه می توان انتخاب صحیح را انجام داد؟سوکت تقویت شده یا ایستگاه شارژ: نحوه انتخاب صحیح ? برای شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی خود ، اکثر صاحبان آنها برای نصب خانه خصوصی ، بسیار راحت تر از راه حل های عمومی و کارآمدتر انتخاب می کنند.
 • ترمینال شارژ برای افراد: 8 نکته ازترمینال شارژ برای افراد: 8 نکته نصب و انتخاب داشتن راه حل شارژ برای وسیله نقلیه خانگی خود در خانه عملی ترین و راحت ترین برای صاحبان این خودروها است.نقل قول ترمینال .
 • ترمینال شارژ با ریختن بار هوشمند: بهره برداری ، نصب ، نقل قولترمینال شارژ با ریختن بار هوشمند: بهره برداری ، نصب ، نقل قول ها در مواجهه با ضرب وسایل نقلیه برقی ، تعداد بیشتری از صاحبان خودروهای تمیز تصمیم به راه حل شارژ در.نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون.
 • چه کمکی به بودجهچه کمکی برای تأمین مالی ایستگاه شارژ ? داشتن یک ایستگاه شارژ در خانه ، در محل کار یا در آپارتمان آن راحتی غیرقابل انکار برای رانندگان وسایل نقلیه برقی است. علاوه بر صرفه جویی در وقت.
 • بهترین ایستگاه شارژ یا Wallbox چیست؟بهترین ایستگاه شارژ یا Wallbox چیست ? شما می خواهید در خرید Wallbox سرمایه گذاری کنید و می خواهید بهترین مدل موجود در بازار را بدانید ? پاسخ دادن به این سوال دقیقاً دشوار است ، زیرا بهترین ترمینال.
 • 10 ایستگاه برتر Wallboxes یا 2023 شارژ 2023!10 نفر برتر از بهترین جعبه های جعبه یا شارژ 2023 ! ایستگاه های شارژ در حال افزایش است ، اما باید تشخیص داد که آنها تا به امروز کارآمدترین و جالب ترین دستگاه های شارژ برای رانندگان هستند.
 • آیا برق من می تواند Wallbox من را نصب کند؟آیا برق من می تواند Wallbox من را نصب کند ? بیشتر و بیشتر مردم فرانسوی مایل به نصب یک ایستگاه شارژ یا Wallbox در خانه خود هستند تا بتوانند وسیله نقلیه الکتریکی خود را به روشی ایمن تر ، کارآمدتر و کارآمدتر شارژ کنند.
 • چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی؟چه راه حلی برای شارژ یک ماشین برقی از انرژی خورشیدی ? اگر شبکه الکتریکی معمولی بیشترین راه حل برای شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی آن باقی بماند ، انرژی خورشیدی روشی اکولوژیکی و اقتصادی تر است که در باد است.

در ماه سپتامبر در باغ انجام شود

 • تقویم قمری سپتامبر
 • سپتامبر کار در باغ
 • تقویم کاشت و کاشت در وصله سبزیجات
 • تقویم تعطیلات گیاهی

در Binette & Jardin شرکت کنید

 • یک رویداد را به تقویم اضافه کنید