تجزیه عمومی در نارنجی: اینترنت خصوصی ، فرانسه ثابت و موبایل ، چه اتفاقی می افتد?, شکست غول پیکر در شبکه نارنجی: خدمات ترمیم شده | اخبار

شکست غول پیکر در شبکه نارنجی: خدمات مجدد

این شکست به سرعت توسط کاربران اینترنت به اپراتور گزارش شد و به کمک نارنجی هدایت شد.

شکست عمومی در نارنجی: فرانسه خصوصی ، فرانسه ثابت و موبایل ، چه اتفاقی می افتد ?

شکست در Orange Private La France از طریق اینترنت ، ثابت و موبایل. میلیون ها کاربر آسیب دیده. ما در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات از اپراتور تاریخی هستیم.

خرابی نارنجی

به روز رسانی 31 مه در ساعت 7 صبح: برای خدمات نارنجی به حالت عادی برگردید ، تجزیه تنظیم شده است.

خرابی نارنجی

با توجه به اطلاعات اولیه ، این تجزیه به یک مشکل فنی در زیرساخت های نارنجی اختصاص داده شده است. تیم های فنی خستگی ناپذیر برای شناسایی علت دقیق اختلال عملکرد و بازگرداندن خدمات در اسرع وقت کار می کنند. با این حال ، با توجه به مقیاس تجزیه ، به احتمال زیاد قبل از بازگشت اوضاع به حالت عادی زمان می برد.

در حالی که منتظر ترمیم کامل خدمات نارنجی هستید ، بیماران بمانید. تلاش می شود تا در اسرع وقت مشکل را برطرف کنیم و ما شما را از اوضاع مطلع خواهیم کرد.

همچنین می توانید در توییتر با orange_conseil تماس بگیرید تا از شما کمک بخواهید یا در اینجا نگران باشید.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

شکست غول پیکر در شبکه نارنجی: خدمات مجدد

این سه شنبه ، 30 مه 2023 بعد از ظهر ، پان به تأمین کننده ارتباطات از راه دور نارنجی پرداخت و عملکرد مناسب خدمات از جمله تماس های تلفن همراه را مختل کرد.

با خرابی شبکه نارنجی ، رایگان ، SFR و Bouygues Télécom در لیون لمس می کند

[بروزرسانی 30 مه ، 2023 /22 ساعت] در توئیتی که در ساعت 8:30 بعد از ظهر منتشر شد ، نارنجی نشان می دهد که خدمات آن دوباره کاربردی است. شبکه نارنجی طی چند ساعت آینده تحت هوشیاری قرار دارد. »برخی از کاربران اینترنت همیشه با مشکلات روبرو می شوند.

نمی توانید تماس بگیرید از طريق شبکه نارنجی ? این طبیعی است ، در حال حاضر یک شکست در حال انجام است. “تماس ها از طريق شبکه موبایل نارنجی در فرانسه در حال حاضر مختل شده است. “.

“خدمات اینترنتی موبایل کاربردی هستند. در صورت بروز نقص ، ما از مشتریان می خواهیم تماس های خود را تکرار کنند. “.

تیم ها برای بازگرداندن خدمات کاملاً بسیج شده و از ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی می کنند.

نارنجی

تعمیر برنامه ریزی شده برای چهارشنبه “در پایان صبح”

اطلاعات به مشتریان پرتقال منتشر شده است. اگر یکی از آنها هستید ، احتمالاً این پیام را دریافت کرده اید – که خواننده ای در آن به اشتراک گذاشته شده است اخبار.خط – و تحت عنوان “حادثه نارنجی: خرابی شبکه شناسایی شده است”.

نارنجی در این پیام کوتاه می نویسد: “ما می دانیم که می تواند برای شما مشکل ساز باشد و متأسفیم.” برنامه ریزی شده برای چهارشنبه 31 مه 2023 در پایان صبح ». اپراتور نتیجه می گیرد: “LiveBox خود را روشن کنید”.

نارنجی به سرعت به شما باز می گردد.

پیامکی که توسط نارنجی به مشتریان خود ارسال شده است

اختلال از زمان شروع بعد از ظهر در شبکه نارنجی

به گفته سایت تخصصی Down Detector ، این شکست به ویژه از زمان اطراف 2 بعد از ظهر در کنار پاریس ، لیون ، رنز ، مارسی ، بوردو ، برست ، تولوز ، نانت یا لیل گزارش شده است.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

این شکست به سرعت توسط کاربران اینترنت به اپراتور گزارش شد و به کمک نارنجی هدایت شد.

شماره های اضطراری را می توان تحت تأثیر قرار داد

این شکست به طور تصادفی تمام فرانسه را لمس می کند ، نارنجی را تأیید می کند اخبار.خط, مشخص کردن آن حتی شماره های اضطراری نیز می تواند تأثیر بگذارد, “محدود”. برای تماس با خدمات اضطراری ، اپراتور توصیه می کند با 112 تماس بگیرید ، “که به طور عادی کار می کند” ، اپراتور به ما می گوید.

با این حال ، نارنجی فرانسه در حال حاضر جزئیات بیشتری را در مورد ماهیت این شکست به ارمغان آورده است ، و فقط تأیید می کند که نگرانی های مربوط به آشفتگی ” از طريق شبکه تلفن همراه نارنجی در فرانسه “، نه پیامک یا تماس های ثابت ، و” خدمات اینترنتی موبایل کاربردی است “.

اپراتور گفت: “منشأ در حال بررسی است.”.

اطلاعات بیشتر برای آمدن ..

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
  • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/societe/Orange-a-panne-en-en-cours-sur-le-reseau_59665764.HTML